Kniha Abych přežila, skutečný příběh

Podpořte začínající spisovatelku s vydáním knihy "Abych přežila". Pomůžete všem, kteří hledají svou cestu životem.

 • Ganesha, můj duchovní průvodce

 • náramky pro Vás, barva může být libovolná

 • Lapač snů pro Vás, barva může být libovolná

442 €
vybrané z 2 773 €

15%

15% splnené

17 dní do konca

29 ľudí prispelo

Literatúra

Česko

Prispieť
Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Lidé milují příběhy. Tento příběh je nevšední. Po osmnáctém roce svého života jsem zjistila skutečnou pravdu o mém původu, o pravé rodině, o sfalšování údajů v rodném listě a celém průběhu mého narození. Ptáte se jak? O tom se dočtete v mé knize.

Co je náš cíl?

Přeji si, aby byly všechny bytosti na světě šťastné a pokud najdou pravdu o své minulosti, pochopí, proč se jim neustále opakují podobná životní schémata či dokonce stejní partneři. Najdou - li ale sami sebe, mají vyhráno. Skončí to a bude jen dobře. Přeji si, aby každý po dočtení knihy si dokázala říct "Já na to mám" !!! Začít můžete kdykoli, vše dokážete, jen opravdu začněte. 

Detaily

Kniha podporuje vůli, ať Vám je kolik Vám je, ať máte pocit, že něco sami nezvládnete, že Váš život nebude šťastný a nic sladkého už nezbylo. Přečtěte si tuto knihu. Díky vlastní vizi a vytrvání jsem našla samu sebe, pravdu o svém původu, 12 let jsem se neustále domáhala justice, pravdy a spravedlnosti v našem státě a teď můžete i vy. Nejste v tom sami. Příběh o utajené adopci malé arabské holčičky, dcery mocného arabského šejka a princezny z Libanonu, kterým se narodilo nedonošené dítě tady v Čechách. Jak bojovala proti všemu, aby celý svůj osud přežila se dočtete v knize psané srdcem a podle skutečných událostí. Přispěním na vydání mé knihy pomůžete nejen sobě, ale rozšíříme to do celého světa. Láska vítězí. Za příspěvek na vydání prvních knih od mne dostáváte vlastnoručně věnovanou knihu přímo k Vám domů. Všem moc děkuji

... a ještě něco navíc

Pokud si občas říkáte větu "Ještě není tak špatně, aby nemohlo být hůř", jsem si jistá, že tahle zkušenost se mnou Vás naučí novou afirmaci "Ještě není tak dobře, aby nebylo líp"...protože si to všichni zasloužíme :)

Kdo jsem?

V první větě bych ráda uvedla, že jsem úplně obyčejná a praštěná holka, která nezkazí žádnou legraci, pracuje na vyšších vybracích a kamarády nenechává ve štychu. Opravdovou lásku jsem poznala až po třicítce a i přes všechny sváry a strasti jsem nezanevřela nad životem. 

Proč to dělám?

Na světě je spoustu smutných očí, vyprávějící příběh, který se třeba podobá i tomu mému. A já si přeji, aby tyhle smutné plamínky nikdy nevyhasly. Abyste to zkrátka nevzdávali a zakusili alespoň po přečtení mé knížky TU NADĚJI, že se opět slunce rozsvítí. Pojďme uvěřit spolu. :) 

Aktuality

19.5.2020 otázka k zamyšlení

Kdyby Vás Vaše dítě hledalo třicet let a Vám se stejných třicet let honilo hlavou, jestli přežilo na místě, kde jste ho vědomě z nějakého těžkého důvodu opustili, udělali byste pak něco pro jeho záchranu? O tom je nově vycházející kniha Indira Al Zein - Abych přežila, skutečný příběh. PODPOŘTE.....

Viacej

28.4.2020 Obsah

Tvoříme obsah knížky. Co bude obsahovat? Začátek se odehrává v porodnici, kdy se dostávám na svět a má sestra s matkou bohužel po porodu umírají. Dále to, jak se adoptivní mamka snažila utajit to, že si mne nezákonně osvojuje. Můj život v rodném městě a soupeření o místo v rodině. Můj první útěk z…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 2 Nerad/a čtu

  Mám pár přátel, které čtení nikdy nebavilo, ale můj příběh je zaujal a rádi mne podpoří.

   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 3,70 €
  (100 Kč)
 • 5 Náramek

  Energetický náramek s minerálními kameny na harmonizaci čaker.

  Cena včt. poštovného

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  Prispieť 3,70 €
  (100 Kč)
 • 0 Lapač snů

  Lapač snů je magický předmět, je to mocný amulet proti veškerým zlým silám. Lapač snů se věší do pokojů, nad postel, na zdi či do oken, pokud to velikost dovoluje, je možné jej nosit při sobě i jako ochranný amulet.
  Cena včt. poštovného

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  Prispieť 5,55 €
  (150 Kč)
 • 1 E - Kniha

  Tahat s sebou knížku a možná jí i někde zapomenout, o takové obavy se postará elektronická verze mého příběhu.
  Cena včt. poštovného

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 7,39 €
  (200 Kč)
 • 11 Kniha s věnováním

  Máte také rádi tu tištěnou knihu, která je určená přímo pro Vás? Napište mi, co si přejete za věnování nebo to nechte na mne.
  Cena včt. poštovného

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 11,09 €
  (300 Kč)
 • 3 Kniha + Náramek nebo lapač snů

  Knihu dostanu s lapačem snů proti veškerým zlým silám anebo energetickým náramek s minerálními kameny na harmonizaci čaker.
  Cena včt. poštovného

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 16,64 €
  (450 Kč)
 • 4 Kniha pro mne a pro maminku

  Nejlepší dárek je věnovaný jen tak, z lásky.
  Potěšit můžete nejen sebe, maminku anebo nejlepší kamarádku, o které víte, že by tento příběh pro ní mohl být novým elixírem. 
  Cena včt. poštovného

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 22,18 €
  (600 Kč)
 • 3 Kniha a pozvánka na její křest

  Chceme se osobně poznat na křestu mé knihy? Ano! Přijďte si pro osobní věnování určené jen pro Vás na základě osobního setkání, takové to "lidské poselství" do života.
  Cena včt. poštovného

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 36,97 €
  (1 000 Kč)