Ve vteřině - aplikace první pomoci

První projekt v ČR, který nabízí online a offline vzdělávání v první pomoci. Přiveďte s námi na svět aplikaci, ve které zachráníte virtuálního pacienta a zároveň získáte možnost si vše vyzkoušet na kurzu první pomoci. Buďte připraveni stát se hrdinou!

Autor: Tým PPživě

 • Modelová situace na kurzu první pomoci

 • Modelová situace na kurzu první pomoci

 • Modelová situace na kurzu první pomoci

 • EKO klíčenka s rukavicemi

 • EKO klíčenka s rukavicemi

 • Aplikace Ve vteřině

 • Aplikace Ve vteřině

 • Teambuilding prvni pomoci

 • Lékárnička s EKO obalem z bezpečnostních pásů

 • Přednáška první pomoci - Lucie Balarinová

 • 90 minutovka první pomoci

 • Modelová situace na kurzu první pomoci

 • Praktický nácvik první pomoci u dětí

 • Modelová situace na kurzu první pomoci

 • Praktický nácvik resuscitace

 • Stánek s první pomocí

 • Praktický nácvik resuscitace

 • Maskování zranění

 • Maskování zranění

 • Originální tričko projektu

1 054 €
vybrané z 26 008 €

4%

4% splnené

27 dní do konca

41 ľudí prispelo

Vzdelávanie

Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Česko

Prispieť
Zobraziť všetky odmeny

Příležitost pro změnu

Dlouhodobě bojujeme proti studování první pomoci formou zdlouhavých textů, nesrozumitelných příruček a těžko představitelných postupů. Od roku 2014 pod značkou „První pomoc živě” učíme organizace i jednotlivce prakticky a zážitkovou formou, jak zachránit lidský život. Pandemie koronaviru nám ze dne na den znemožnila kurzy pořádat, ale zároveň nám poskytla skvělý prostor pro dokončení chystaného projektu Ve vteřině. Máte možnost být s námi u zrodu unikátního způsobů vzdělávání první pomoci v ČR, který na svět přivede další hrdiny.

3 Kroky k hrdinství

Události posledních dní nám ukázaly, jak důležitá je práce lékařů, zdravotních sester a záchranářů. Co když se ale někdo z vašeho okolí ocitne v ohrožení života a žádný zdravotník nebude na blízku? Dost možná to přitom bude někdo z vaší rodiny. V tu chvíli budete muset jednat a přesně vědět, co máte dělat.

1. Aplikace Ve vteřině

V mobilní aplikaci „Ve vteřině” se stanete hrdinou, který ve virtuálním světě projde řadou krizových situací, v nichž půjde o život. Uvidíte, jak rychle ubíhají cenné vteřiny a jak důležité je znát přesný postup při poskytování první pomoci. Zažijete strach z neznáma i radost ze záchrany toho nejcennějšího - lidského života. Velká výhoda virtuálního světa je, že vám pomůže postupně se zbavovat strachu z neznámého a z toho, že uděláte chybu.  Díky aplikaci si krizové situace osaháte a absolvované příběhy a test se pro vás stanou vstupenkou na zážitkový kurz první pomoci.

Aplikace bude obsahovat ukázkovou free verzi a "plná" verze bude ke stažení v Appstore, Google Play za cenu jednoho oběda - 199 Kč. Samozřejmě pro všechny z vás, kteří se zde odměníte aplikací, tak ji získáte výhodně jen za 149 Kč a bude vám zpřístupněna celá verze aplikace pomocí voucheru. Nekupujte zajíce v pytli a podívejte se na video, jak budou příběhy vypadat.

2. Kurz Ve vteřině

Osobní zkušenost a praktický nácvik je pro kvalitní znalost první pomoci nepostradatelný! Pro všechny úspěšné absolventy příběhů z aplikace Ve vteřině je připraven speciální zážitkový kurz první pomoci. V aplikaci získáte osvědčení, které bude zároveň slevovou vstupnekou na kurz Ve vteřině za cenu 590 Kč na místo běžných 900 Kč. Nebudete s námi muset trávit na kurzu 8 hodin ale jen hodiny čtyři, tím ušetříte čas i peníze. 

Jak kurz probíhá a co na něj říkají naši absolventi? Podívejte se na video. 

3. Novinky Ve vteřině

Prostřednictvím aplikace budeme ve stálém kontaktu a novinky získáte pohodlně do svého telefonu či tabletu. Vznikne tak komplexní, praktické a dostupné vzdělávání v oblasti první pomoci pro všechny v ČR.

Bez Vás to nedokážeme! 

Máme motivaci, máme plán, máme tým ale chybí nám finanční prostředky na realizaci. Vývoj aplikace opravdu stojí hormadu peněz a tak jsme si stanovili několik milníků, které můžeme společně pokořit.

Jak finance využijeme?

Ovládáme skvěle první pomoc, a proto si s obsahovou stránku projektu dokážeme poradit sami. Věnujeme naše znalosti, čas ale bohužel si nedokážeme svépomoci vyřešit  "technické zázemí" v podobě videí a vývoje aplikace. Finance využijeme na dodání právě zmíněných služeb. V rozpočtech jednotlivých milníků se náklady z pravidla pohybují:

 • 70% design, programování, kódování, vývoj, natáčení, testování
 • 10% technologie
 • 10% tým a administrativa projektu
 • 10% marketing

Rozpočet zahrnuje i odměnu HIT HITu, díky kterému můžeme myšlenku uvést k životu. Podaří-li se nám aplikaci vytvořit, tak navíc počítáme s tím, že projekt získá svého generálního partnera, který nám pomůže udržovat provoz, správu a rozvoj aplikace (cca 10% ceny aplikace za rok).

Co se stane, když projekt podpořím? 

Bude-li projekt úspěšný, tak se můžete těšit na svou odměnu. Když se nepodaří finance vybrat, tak vám bude vrácena celá věnovaná částka. Vše je tedy bez rizika a teď si stačí jen udělát radost a čekat.

Proč by měl každý z nás umět poskytnout první pomoc?

Statistiky říkají, že první pomoc je v 70 % případů poskytována členům vlastní rodiny. V časech extrémního vytížení záchranného systému a plošné izolace je ale toto číslo ještě vyšší. Infarkty, popáleniny, řezná poranění nebo bezvědomí – to všechno může potkat vaše nejbližší. Umíte-li poskytnout první pomoc, zvyšujete tím šanci, že v kritické chvíli zachráníte život člověku, na kterém vám záleží.

Kdo stojí za zrodem projektu Ve vteřině

Prostřednictvím kurzů První pomoci živě měníme předsudek o tom, že školení první pomoci “je nuda”. Bojujeme za kvalitní výuku první pomoci, která v lidech zanechá pocit, že je důležité v případě ohrožení života a zdraví reagovat a nespoléhat se na to, že to “někdo” jiný vyřeší. Iniciativě zážitkového vzdělávání v první pomoci se zakladatelka PPživě aktivně věnuje od roku 2009. Záliba v první pomoci měla podobu dobrovolnické činnosti, preventivních akcí, cvičení, soutěží, projektů až do roku 2014, kdy oficiálně vznikl tým První pomoc živě – PPživě. Rostoucí zájem o smysluplnou výuku první pomoci inspiroval tým v listopadu 2017 k založení společnosti PPživě s. r. o.

Jsme tým zdravotníků, učitelů, instruktorů první pomoci a naším cílem je motivovat lidi k ochotě poskytnout první pomoc. Jenže dosah a kapacity našich kurzů jsou omezené, a proto jsme připravili projekt Ve vteřině. Díky projektu můžeme oslovit více lidí a přispět k větší osvětě první pomoci v ČR. 

Tým projektu

Mgr. Lucie Balarinová, Ph.D.

Zakladatelka První pomoci živě, která usiluje o rovnováhu teorie a praxe v oblasti první pomoci. Členka Ústředního krizového týmu ČČK a držitelka několika ocenění (1. a 2. místo v mezinárodní soutěži v první pomoci, medaile za bezpečnost Olomouckého kraje, Řád starosty Mělníka, Medaile škpt. Morávka aj.). Vystudovaná “sestřička”, učitelka sociálních a zdravotních oborů pro SoŠ a absolventka řady kurzů (PSP Head of Operation, Train the Trainer in Crisis Intervention, Kurz speciální přípravy pro krizové situace, psychosociální první pomoc, maskér aj.) a své vzdělání završila získáním doktorského titulu Ph.D. v oboru Ošetřovatelství. V roce 2014 se Lucie začala PPživě věnovat naplno a ve sdílení jednoduchých úkonů vedoucích k záchraně života našla svůj smysl a přesvědčí o tom i vás.

Bc. Tereza Živcová MABT

Certifikovaná instruktorka první pomoci nejen u lidí ale i zvířat. První pomocí žije a svým elánem a energií vám ukážete, že zvládnete zachránit život levou zadní. Jako záchranářský psovod, veterinární technik a specialista výcviku iniciovala a garantuje náš vzniklý projekt První pomoci u psů. Terezka je členka ČČK, absolventka kurzů psychosociální první pomoc a nositelka ocenění za záchranu života primátora města Prostějov.

Ing. Lucie Gallistl Pilnáčková

Zastánce fair play duší i tělem z dob sportovní reprezentační až dodnes. Fanynka smysluplných akcí, možná i proto dělá bezpečnost práce a požární ochranu, ve které patří mezi největší odborníky v ČR včetně důlní bezpečnosti. Láska k bezpečnosti i osobní zkušenosti ji přivedli k první pomoci a z původní absolventy kurzu PPživě se díky dalším kurzům, nadšení a prezentačnímu umění brzo stala naší kolegyní lektorkou.

Ing. Aneta Brindová

Zdraví je pro Anetu ústřední pojem. Absolventka kurzů první pomoci, která do našeho týmu přináší potřebný nadhled svou vášní pro zdravý životní styl, kvalitní výživu a pohyb. V očích Anety není nic nemožné a tak ji s námi potkáte v roli pomocného lektora, organizátora a fotografa.

Dominik Huňák, DiS. 

Pomáhání má v krvi od mala a jeho dobrovolnictví se proměnilo v profesionalitu. Dominika potkáte, jako sestru na JIP Fakultní nemocnice Hradec Králové, uslyšíte jako dispečera na tísňové lince 155 a nebo se objeví jako dobrovolný hasič u požáru. Je vystudovanou “sestrou” na Vyšší odborné škole v Hradci Králové, člen České resuscitační rady, aktivní First Responder a absolvent řady zdravotních a hasičských kurzů (BLS/AED Provider Course, ZZA, Kurz III. stupně hasiče) a lektor PPživě od roku 2016.

Tomáš Mrázek

Nejraději se dívá na svět očima hledáčku fotoaparátu a kamery. Od studia průmyslové školy elektrotechnické se focením a natáčením baví a od roku 2017 se jeho koníček proměnil na práci. Od dob absolvování různých kurzů první pomoci se stal našim dvorním fotografem. 

Lukáš Háze (student - zcáhranář), Tereza Sasinková (studentka medicíny), Mare Balicki, DiS. (záchranář na cestách), Klára Frydrychová (sestra) a další skvělí kolegové.

Komu je projekt Ve vteřině určen

Jednoduše všem. Poskytnout první pomoc je zákonnou povinností každého z nás. S její výukou je nejlepší začít už v dětském věku a po celou dospělost si pak dovednosti pravidelně osvěžovat a prohlubovat. Proto je aplikace vytvořena tak, aby byla jasná, věcná, pochopitelná a praktická. Život zachraňující úkony jsou v aplikaci zobrazeny formou videa bez zdlouhavých textů, ovládání je intuitivní a snadno použitelné i pro starší generace budoucích virtuálních hrdinů. Věříme, že si tuto aplikaci s chutí vyzkouší vaše dítě po cestě do školy, váš kolega v tramvaji cestou do práce i prarodič sedící doma na křesle a lačnící po nových vědomostech. S těmi odvážnějšími se těšíme se osobní setkání na zážitkovém kurzu Ve vteřině.

Projekt Ve vteřině je nadějí na vznik nových hrdinů. Chceme zpřístupnit lidsky a jednoduše základní a nejdůležitější postupy první pomoci a ukázat všem, že záchranný řetězec se bez laické první pomoci neobjede. 

Děkujeme za váš věnovaný čas, finance i sdílení, které mohou někomu věnovat celý život! 

Aktuality

22.5.2020 Čtěte - právě vyšel článek na iRozhlas.cz

Informace o projektu Ve vteřině si můžete přečíst zde v krátkém článku na iRozhlas.cz. Děkujeme!

Viacej

20.5.2020 PPživě není klasika

​Živě není v našem názvu náhoudou, a proto od nás můžete čekat víc jen zkoušení oživování na "figuríně". Na kurzu Ve vteřině pro vás připravíme simulaci, kdy se můžete stát zachráncem i figurantem, třeba u dopravní nehody. Bojíte se? Chceme vás motivovat k poskytování první pomoci a nikoliv vyděsi…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 4 Dobrý pocit

  Fandíte první pomoci a chcete mít podíl na tom, že společně rozšíříme řady hrdinů, kteří budou schopni zachránit lidský život? Podpořte vznik aplikace první pomoci libovolnou částkou a buďte tak součástí dobré myšlenky, děkujeme!

  Co získáte?
  • poděkování e-mailem
  • uděláte nám obrovskou radost
  • libovolný příspěvek od 50 Kč výše

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  Prispieť 1,86 €
  (50 Kč)
 • 10 Aplikace Ve vteřině

  Získáte přístup do aplikace Ve vteřině výhodněji a navíc budete jedni z prvních, kteří si vyzkouší hrát o virtuální život. Staňte se hrdiny, zachraňte dusící se dítě, kolegu s infarktem nebo masivně krvácející oběť dopravní nehody.

  Co získáte?
  • poděkování e-mailem
  • 1 x unikátní kód ke stažení aplikace Ve vteřině za výhodnou cenu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  Prispieť 5,54 €
  (149 Kč)
 • 9 Aplikace Ve vteřině + e-book

  Získáte přístup do aplikace Ve vteřině výhodněji a navíc budete jedni z prvních, kteří si vyzkouší hrát o virtuální život. Navíc získáte e-book obsahující postupy první pomoci při život ohrožujících stavech přímo na váš email.

  Co získáte?
  • poděkování e-mailem
  • 1 x unikátní kód ke stažení aplikace Ve vteřině za výhodnou cenu
  • e-book první pomoci

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 11,15 €
  (300 Kč)
 • 0 Aplikace Ve vteřině + ebook + vaše radost

  Namíchejte si vlastní dárek. Jako základ poslouží aplikace a originální e-book první pomoci. Seznam věcí, kterými se chcete ještě potěšit napište do poznámky. Prosíme za každou věc navíc připočítejte odpovídající finanční částku. Poštovné je již v ceně odměny, děkujeme!

  Navíc chci přihodit?
  • EKO klíčenka z bezpečnostních pásů s rukavicemi (napiš si o svou velikost) + 200 Kč/kus
  • samolepka projektu + 20 Kč/kus
  • kovová propiska   + 30 Kč/kus
  • ZIP balíček s párem rukavic + 40 Kč/kus (napiš si o velikost)
  • tričko projektu Ve vteřině + 450 Kč/kus (napiš si o velikost)

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 14,86 €
  (400 Kč)
 • 7 EKO klíčenka + aplikace Ve vteřině + e-book

  Získáte přístup do aplikace Ve vteřině. Navíc obdržíte originální EKO klíčenku z bezpečnostních pásů a e-book první pomoci. Zapomeňte na “plandající či praskající” rukavice z autolékárničky a napište si o vlastní velikost  do poznámky. Buďte dobře připravení bezpečně poskytnout první pomoc. Mrtvý zachránce je totiž špatný zachránce!

  Co získáte:
  • poděkování e-mailem
  • 1 x unikátní kód ke stažení aplikace Ve vteřině za výhodnou cenu
  • e-book první pomoci
  • EKO klíčenka s rukavicemi 
  • poštovné

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 18,58 €
  (500 Kč)
 • 2 Kurz Ve vteřině + aplikace Ve vteřině (výhodný balíček)

  Získejte TOP kombinaci zážitků první pomoci. Odměňte se aplikací (199 Kč), kde si osaháte záchranu virtuálního pacienta a pak si všechny postupy  pojďte vyzkoušet v praxi na zážitkový kurzu první pomoci (900 Kč). Pro vás je cena za vše jen 790 Kč! Ideální odměna pro všechny, kteří se opravdu chtěji stát hrdinou.

  Kurzy se budou konat v Olomouci / Hradci Králové / Praze (do poznámky napište město, které vám vyhovuje).

  Co získáte?
  • intenzivní čtyřhodinový kurz první pomoci - zaměření na život zachraňující úkony / 1 osoba
  • osvědčení o absolvování kurzu první pomoci
  • 1 x unikátní kód ke stažení aplikace

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 29,35 €
  (790 Kč)
 • 3 Lékárnička s nebo bez obalu + aplikace Ve vteřině

  Na výlet, doma, nebo v kanceláři. Základní lékárničku s kvalitním materiálem uvnitř byste měli mít po ruce za každé situace. Pořiďte si obsah, který vás nezklame: 
  • 3 kusy obvazu (kvalitní tlakový a krycí obvazy), 3 páry jednorázových rukavic, nůžky, izotermická fólie, obinadlo škrtící pryžové, náplast , alkoholový dezinfekční polštářek .  
  •  + 500 Kč originální EKO obal, který je šitý ručně a s recyklovaných bezpečnostních pásů. Budeme rádi, když přispějeme k zodpovědnosti nejen k sobě, ale také k životnímu prostředí. Napište si do poznámky o svůj obal a přičtěte k darované částce 500 Kč.
  Co získáte:
  • poděkování e-mailem
  • uvedený kvalitní obsah lékárničky 
  • 1 x unikátní kód ke stažení finální verze aplikace
  • originální EKO obal lékárničky (+ 500 Kč)
  • poštovné

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 31,58 €
  (850 Kč)
 • 26 z 30 Beta verze aplikace Ve vteřině

  Buďte první, kteří přednostně získají přístup do beta verze aplikace Ve vteřině. Zapojte se s námi do tvoření nástroje pro nové hrdiny a mějte přehled o tom, co se chystá.

  Co získáte?
  • poděkování e-mailem
  • 1 x unikátní kód ke stažení Beta verze aplikace Ve vteřině
  • možnost ovlivnit finální podobu aplikace 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 33,44 €
  (900 Kč)
 • 1 Kurz první pomoci - DÍTĚ + aplikace Ve vteřině

  Jsi maminka, učitelka, pracuješ s dětmi, nebo chceš být jednoduše připraven na vše? Nejsi si jistý co dělat, když dítě vdechne bonbon, hračku, nebo se poraní při pádu z kola? Pak je tento kurz přímo pro tebe! Uvidíš videa, uslyšíš nahrávky z linky 155, vyzkoušíš si resuscitaci kojence a získáš potřebnou odvahu a jistotu pomoci.

  Kurzy se budou konat v Olomouci / Hradci Králové / Praze (do poznámky napište město, které vám vyhovuje).


  Co získáte?
  • intenzivní čtyřhodinový kurz první pomoci - zaměřen na děti
  • osvědčení o absolvování
  • 1 x unikátní kód ke stažení finální verze aplikace

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 59,45 €
  (1 600 Kč)
 • 10 z 10 Přežil jsem fotografie + aplikace Ve vteřině

  Rozbitá hlava, krvácející zranění na paži, nebo amputovaný prst. Pod vedením lektorky první pomoci si vyzkoušíte roli zraněného, reálně namaskovaná zranění vás vtáhnou do situace a kromě nezapomenutelného zážitku si odnese pět originálních profi fotografií.

  Co získáte?
  • tříhodinové focení s profesionálním fotografem kdekoliv v ČR pro jednu osobu
  • 5 hotových, upravených fotek s reálně namaskovaným zraněním
  • 1 x unikátní kód ke stažení aplikace

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 278,66 €
  (7 500 Kč)
 • 0 90minutovka první pomoci (pro organizace) + aplikace Ve vteřině

  Je rozdíl mezi voláním na 155 a 112? Jak rozpoznat kolaps od náhlé zástavy oběhu? Naučte se orientovat v základních život zachraňujících úkonech.
  Co získáte?
  • 90minutovou interaktivní přednášku pro skupinu maximálně 25 lidí
  • přijedeme za vámi kamkoliv v rámci celé ČR
  • 1 x unikátní kód ke stažení aplikace
  Pojďte získat víc! (napište do poznámky + přičtěte částku k odměně)
  • AED (+ 3 hodiny /+ 10 000 Kč) Víte, že při zástavě oběhu můžete použitím defibrilátoru zvýšit šanci na přežití pacienta až na 70 %? Získáte jasné a praktické informace o “krabičkách” zvaných AED.
  • Dítě (+ 3 hodiny /+10 000 Kč) Jak správně resuscitovat dítě? Co dělat s vdechnutým bonbonem nebo ošklivě rozbitým kolenem? 
  • Spešl témata ( + 3 hodiny /+ 10 000 Kč) Vyhodnotíme, jaká rizika se týkají přímo vás a dostane kurz "na míru."
  Využijte příležitosti, že už u vás budeme a získejte více znalostí první pomoci.

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 334,39 €
  (9 000 Kč)
 • 4 z 4 Staň se hrdinou příběhu Ve vteřině + aplikace Ve vteřině

  Chceš zjistit jaké je být zraněný, jaké je zachránit život a zároveň se stát hereckou hvězdou?  Zahraj si v jednom z našich příběhů a buď virtuálním hrdinou nebo obětí nešťastné události. Věnovat se ti bude profesionální kameraman, lektorka první pomoci a celý tým projektu Ve vteřině.

  Co získáte?
  • účast a aktivní zapojení do celodeního natáčení
  • role zachránce / raněného ve výukovém videu aplikace Ve vteřině
  • nezapomenutelný zážitek
  • 1 x unikátní kód ke stažení aplikace

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 334,39 €
  (9 000 Kč)
 • Vypredané!! Káva se zakladatelkou Lucií + aplikace Ve vteřině

  Zajímá vás pozadí projektu Ve vteřině? Chcete vědět kdo za tím vlastně stojí a kolik práce dá takový projekt realizovat? Využijte jedinečné příležitosti a přijměte pozvání na výbornou kávu od samotné zakladatelky projektu, majitelky firmy zabývající se výukou první pomoci, zdravotní sestry, členky UKT ČČK, Podnikavou ženou roku 2017, Mgr. Lucie Balarinové Ph.D. Zeptejte se na vše co vás o projektu i první pomoci zajímá.

  Co získáte?
  • pozvání na výbornou kávu od zakladatelky firmy PP Živě (Hradec Králové, Olomouc, Praha, Ostrava)
  • ručně šitá EKO klíčenka z dílny PP Živě jako dárek, propiska a samolepka
  • 1 x unikátní kód ke stažení aplikace

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 371,54 €
  (10 000 Kč)
 • 20 z 20 Kurz první pomoci Ve vteřině (pro organizace) + aplikace Ve vteřině

  Vyzkoušejte si jaké je přiložit obvaz na krvácející ránu! Čeká vás zážitkový kurz první pomoci plný audio-video ukázek, reálných příkladů z praxe, praktického nácviku, ale také modelové situace, při kterých se stanete statečnými zachránci nebo figuranty v přímém ohrožení života.

  Co získáte?
  • intenzivní čtyřhodinový kurz první pomoci (max. 15 osob)
  • dva profesionální lektory
  • 1 x unikátní kód ke stažení finální verze aplikace
  • přijedeme za Vámi kamkoliv v rámci celé ČR

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 928,85 €
  (25 000 Kč)
 • 20 z 20 Show první pomoci (pro organizace) + aplikace Ve vteřině

  Zpestření sportovního dne, dne zdraví, nebo jiné vámi oblíbené akce? Jak jinak než první pomocí! Nabídněte vašim návštěvníkům možnost vyzkoušet si resuscitaci dítěte i dospělého, použití defibrilátoru, zeptejte se profesionálního lektora na cokoliv, co vás o první pomoci zajímá a naučte se zachránit život!

  Co získáte?
  • stánek první pomoci na Vámi pořádané celodenní akci ( až 8 hodin)
  • resuscitační figuríny dospělého, dítěte, juniora, obezní fred, tréninkový defibrilátor
  • profesionální lektor první pomoci
  • přijedeme kamkoliv po celé ČR
  • 1 x unikátní kód ke stažení aplikace

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 1 300,39 €
  (35 000 Kč)
 • 5 z 5 Teambuilding první pomoci + aplikace Ve vteřině

  Čeká vás teambuilding v režii týmu První pomoc živě! Nezapomenutelný zážitek ve formě realistických nácviků a modelových situací kde “poteče krev”. Naučte se lépe komunikovat, třeba při zásahu u hromadné autonehody, budujte důvěru a vložte svůj život do rukou kolegů, nebo naopak  zachraňte život vy jim!

  Co získáte?
  • nezapomenutelný teambuilding
  • e-book první pomoci
  • fotografie z kurzu
  • EKO klíčenky z bezpečnostních pasů pro všechny, propisky, samolepky
  • max. 40 lidí a 8 hodin
  • přijedeme kamkoliv v ČR

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 2 600,78 €
  (70 000 Kč)
 • 5 z 5 Partnerství projektu Ve vteřině

  Staňte se podporujícím partnerem výukové aplikace první pomoci. Vaše firemní logo či jméno umístíme na webové stránky projektu. Zároveň obdržíte originální samolepky Ve vteřině, EKO klíčenky s rukavicemi, propisky a trička. Získáte přístup do aplikace, poděkování i logo na sociálních sítích a propagačních materiálech.

  Autoři si vyhrazují právo nabídku na partnerství dopředu zhodnotit a případně ji odmítnout. Děkujeme za pochopení.

  Co získáte?
  • poděkování a logo na sociálních sítích
  • poděkování a logo na webových stránkách
  • balíček - EKO klíčenky, propisky, samolepky
  • 10 x unikátní kód ke stažení aplikace

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  Prispieť 3 715,40 €
  (100 000 Kč)