Mapa Prahy pro NePražáky

Pomozte nám ukázat Prahu tuzemským turistům z netradičního pohledu pomocí naší mapy. Je plná zajímavých tipů a zdarma dostupná v hotelech po celé Praze. Díky Vaší podpoře ji budeme moci znovu připravit, vytisknout a distribuovat.

 • Přední strana mapy

 • Mimina - David Černý

 • Tržnice Sapa

 • Nejužší ulice

 • Výhled na Prahu

 • Páternoster

 • Havel

 • Poctivé české pivo

18 €
vybrané z 1 974 €

0%

0% splnené

2 ľudia prispeli

Komunita, Média

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 15.3.2020 v 12:54.

Zobraziť všetky odmeny

Detaily

Prahu navštěvuje ročně miliony zahraničních turistů, ale my nezapomínáme ani na naše krajany. Pomozme jim společně poznat Prahu i z jiného úhlu pohledu, tak jak ji znají její obyvatelé. Hlavní město nabízí mnohem více než klasická turistická lákadla. Například se můžete vydat po stopách umělce, performera a sochaře Davida Černého, navštívit "pražskou Hanoj", vyfotit se v nejužší uličce nebo v klidu zajít za kulturou do divadla a na dobré jídlo. Návštěvníci z jiných českých měst však často nechtějí vše plánovat dopředu na mobilním telefonu a stále hlídat stav své baterie během prohlídky města. Proto jim nabízíme naši mapu se spoustou tipů na zážitky, díky které si užijí Prahu naplno. Bude k dostání zdarma v pražských hotelech od 1. dubna 2020 a její roční náklad je 30 000 kusů. 

Kdo jsme?

Vše začalo, když dnešní majitel společnosti dorazil v roce 1999 do Prahy. Během hodiny od příjezdu byl napálen na Staroměstském náměstí. Při klidné procházce centrem města mu byla prodána obyčejná mapa, která by měla být dostupná zdarma. Pár let poté si na tuto zkušenost vzpomněl a začal sám vydávat turistické mapy, které jsou však dostupné každému úplně zdarma. Nyní jsme už společnost s 15-ti letou tradicí. Naše mapy distribuujeme do více než 350 hotelů po celé Praze. Časem jsme se rozrostli a působíme již také v Brně a Karlových Varech. 

Proč to děláme?

Dlouho dobu jsme vytvářeli mapy pouze pro cizince a teprve nedávno se rozhodli vydat mapu i v češtině. Naším cílem je přiblížit Prahu tuzemským turistům a dát jim tipy i na netradiční zážitky. Hotely mapu však dostávají zdarma a z důvodu nízkého počtu inzerentů se mapa nezaplatí. Ze strany hotelů a turistů je však velký zájem. Obracíme se na Vás pomocí této platformy, abychom mapu mohli znovu vydat.

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 1
  Nezištná podpora

  Dobrý skutek a podpora zajímavého projektu.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  5,92 €
  (150 Kč)
 • predané 1
  Mapa s poděkováním

  Výtisk mapy s poděkovaním našeho týmu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  11,85 €
  (300 Kč)
 • predané 0
  Hra

  Výtisk nové mapy a jedinečná hra spojená s mapou k tomu. Choďte po Praze a pomocí mapy rozluštěte záhady a zajímavosti ukryté v ulicích hlavního města. S touto hrou bude Vaše prohlídka zábavou.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  39,49 €
  (1 000 Kč)
 • predané 0
  Inzerce u mapy 1

  Inzerce vedle mapy o rozměrech 51x48 mm.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  394,87 €
  (10 000 Kč)
 • predané 0
  Inzerce u mapy 2

  Inzerce vedle mapy o rozměrech 103x48 mm nebo 51x97 mm.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  592,30 €
  (15 000 Kč)
 • predané 0
  Inzerce na obálce

  Inzerce na obálce mapy o rozměrech 97x208 mm.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  1 184,60 €
  (30 000 Kč)