Čajovna pod Moruší

4 ŽENY tvoří v Benešově komunitu lidí se zájmem o alternativu, ekologii, duchovno, pro dospělé i pro děti. 4 DOHODY jim pomohou založit čajovnu - zázemí pro všechny skvělé nápady!

Autor zatiaľ žiadne otázky a odpovede nepridal. Pokiaľ vás niečo zaujíma, spýtajte sa!

2 028 €
vybrané z 1 858 €

109%

109% splnené

90 ľudí prispelo

Komunita, Divadlo

Benešov, Středočeský kraj, Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 6 Otisk ruky v budoucí čajovně

  Chcete zanechat svůj otisk v budoucí čajovně, ale hmotné odměny vás nelákají? Přispějte symbolickou částku 100 Kč, připojte svůj emailový kontakt a my Vás pozveme na naši otevíračku. Pokud budete chtít, můžete si pak obtisknout ruku na naši budoucí "zeď slávy".

  Doručenia odmeny: Dlhšie než rok

  3,72 €
  (100 Kč)
 • Vypredané!! Vegeobídek v Góvindě

  Máte chuť na něco božského? Zkuste zdravé a vyvážené meníčko Góvindy Benešov. Tuhle příjemnou restauraci najdete nedaleko nádraží, které je zase nedaleko našeho malebného zámku Konopiště. Pro místňáky fajn zpestření, pro návštěvníky lákavý výlet, což?
  Za příspěvek 130 Kč Vám s radostí zašeme či v Benešově osobně předáme poukázku právě v této hodnotě, za kterou si v restauraci pořídíte báječné tříchodové meníčko.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  4,83 €
  (130 Kč)
 • Vypredané!! Handmade výrobek pro radost od Betula Vendula

  První mezi lidmi, kteří dýchají pro Moruši, je i tato žena, srdce a duše celého projektu a tvůrčí bytost, která se ráda podělí o své dílo s každým, kdo zatouží budovat s námi.
  Je možné si vybrat mezi náušnicemi, lapačem snů, drahokamenem na krk či látkovou taškou s motivem stromu. Několik inspiračních fotek k nahlédnutí v galerii projektu.
  Po domluvě zašeme dárek poštou, případně Vám ho autorka předá v Benešově osobně - společně s tím nejsladším úsměvem:)

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  5,57 €
  (150 Kč)
 • 16 Volný vstup pro dva na akci Pod moruší dle vlastního výběru

  Přiveďte děti na tvořivou dílničku, zúčastněte se přednášky, zameditujte si, zatančete... Pošleme Vám poukázku na vstup na některou z našich báječných komunitních aktivit, dáme vědět, co se chystá, a budeme se těšit na setkání.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,43 €
  (200 Kč)
 • Vypredané!! Je libo sushi?

  Poukázka v hodnotě 300 Kč na sushi nebo čerstvé ryby a další lákavý sortiment dle vlastního výběru z rybárny Fish´n´Tyrš přímo v centru Benešova. Už jste zkusili třeba islandského lososa z volného chovu? Voucher na nákup k Vám připlave poštou, nebo se domluvíme na osobní předávce. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  11,15 €
  (300 Kč)
 • 4 z 10 Volný vstup na akci Pod moruší + náramek

  Přiveďte děti na tvořivou dílničku, zúčastněte se přednášky, zameditujte si, zatančete si... Pošleme Vám poukázku, dáme vědět, co se chystá, a budeme se těšit na setkání. A k tomu navíc přidáme krásný náramek z minerálů z dílny místní jogínky (viz foto v galerii). Harmonie v duši zaručena!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  13,00 €
  (350 Kč)
 • Vypredané!! Procházka s oslíkem

  Jedinečná příležitost prohlédnou si malebné okolí Českého Šternberka v doprovodu chlupaté oslice Mimi. Průvodkyní Vám bude jedna z žen Pod moruší, milovnice čaje a oslíků.

  Doručenia odmeny: Do roka

  16,72 €
  (450 Kč)
 • Vypredané!! Poukázka na obuv z Barefootmanie v hodnotě 500Kč

  Chcete stát nohama na zemi? "Bosonohé" boty jsou to pravé a zdravé pro děti i pro dospělé. Přijeďte si je vybrat a vyzkoušet z báječné nabídky Barefootmanie v Týnci nad Sázavou, nebo pohodlně přes eshop www.barefootmanie.cz.
  S radostí Vás za pomoc našemu projektu obdarujeme poukázkou v hodnotě 500 Kč, a to prostřednictvím pošty či osobně. Děkujeme!

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  18,58 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!! Podkova se stromem štěstí

  Podkova je symbolem štěstí od nepaměti. V kombinaci se stromem štěstí z korálků a polodrahokamů se z ní stává přímo talisman rodinného hnízda.
  Krásné dílo od umělkyně z Ateliéru Zaječí (foto v galerii projektu) Vám zašleme poštou či předáme osobně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  18,58 €
  (500 Kč)
 • 2 z 3 Půjčení lodí od Samby

  Půjčovna lodí Samba věnuje poukázku na půjčení lodí v hodnotě 1000 Kč každému, kdo chce popřát šťastnou plavbu naší čajovně:) Připojte se k nám na palubu!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  37,15 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!! Dva lístky na 4 DOHODY v Benešově + čaj a dobrota od Moruší

  Pořiďte si dva lístky na Čtyři dohody Jaroslava Duška a podpořte naši rodící se čajovnu. Zážitek z představení můžete nechat doznít nad šálkem některé z našich čajových specialit a něčím dobrým na zub - třeba lososovým chlebíčkem Fish´n´Tyrš nebo dortíkem z Góvindy Benešov. Těšíme se na setkání a popovídání před či po představení!
  Lístky i s poukázkou na občerstevní pro dva k Vám připutují poštou či osobně.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  44,58 €
  (1 200 Kč)
 • Vypredané!! Tetování

  Nechte si vyrýt prožitek pod kůži díky handspoke tetování od mladé benešovské taterky. Ráda vám ho navrhne na míru, nebo šikovně ztvární Vaše vlastní nápady. Velikost do 10 cm.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  55,73 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!! Dva lístky DO PRVNÍ ŘADY na 4 DOHODY v Benešově + čaj a dobroty od Moruší

  Pohodlně se usaďte vedle toho pravého společníka, a to přímo pod podium, a vychutnejte si nikým nerušený, nezapomenutelný zážitek. Jako pozornost Vám do balíčku přidáme ještě dvě poukázky na občerstvení dle vlastního výběru ve foyer, které bude otevřeno hodinu před a dvě hodiny po představení. Bude nám ctí se s Vámi seznámit a pohostit vás!
   

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  59,45 €
  (1 600 Kč)
 • 1 z 1 Jogamatka Formata - rozkvět tvořivosti od Yoga Feel Energy

  Překrásná jogamatka v originálním autorském designu se speciálním přilnavým povrchem a z přírodních, biologicky odbouratelných materiálů. To chcete!
  Mrkněte do naší galerie a zamilujete se do ní.
  Tento dar od české firmy Yoga Feel Energy k Vám připutuje poštou, nebo Vám ho osobně předá Aditi, jogínka našeho morušového týmu.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  66,88 €
  (1 800 Kč)
 • 1 z 1 Obraz Svatá Brigita pod stromem života od Koudelky

  Nechte se prozářit proudem inspirace vyzařujícím z díla renesanční bytosti: překladatelky, kreslířky, včelařky, arteterapeutky, básnířky, zpěvačky, basačky, frontmanky reggae kapely ExtBand a zářné ženy, maminky a kamarádky Jarky Koudelky. Tvůrkyně morušového loga a veškeré naší grafiky nabízí dobrodějcům čajovny jedinečný obraz, který je k nahlédnutí v galerii fotek projektu.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  371,54 €
  (10 000 Kč)
 • 0 Staňte se nejlepším přítelem Čajovny pod moruší a užívejte si u nás celoživotní čaj a kávu zdarma

  Chcete se stát součástí našeho týmu a investovat do projektu, který má smysl? Tady je příležitost! Budete váženým hostem na všech akcích Pod moruší a doživotně si budete moci dopřávat naše čajové či kávové speciality zdarma. Těšíme se na setkání a na spolupráci!
   

  Doručenia odmeny: Dlhšie než rok

  1 857,70 €
  (50 000 Kč)