Unikátní dokumentární série Žít lehce

Přes půl roku natáčíme rozhovory s lidmi, kteří žijí svůj sen. Nyní chceme tuto dokumentární sérii plnou inspirativních rozhovorů a krásných záběrů přírody poslat do světa. Podpořte náš projekt právě teď, protože jen díky Vám ho budeme moci realizovat!

Dokončení 1. série Žít lehce

4.3.2020

Dobrý den všem,

nadešel čas a tak posílám aktualitu ohledně projektu.

Celá první série Žít lehce je hotová, všech 10 dílů je doděláno. Nechávám si teď krátký prostor na finální vyladění a souběžně s tím se dokončují naše webovky.

Na našich stránkách běží časomíra do oficiálního spuštění: https://zitlehce.cz

Můžete vše sledovat.

Nejpozději do této doby každý obdrží svou odměnu v podobě odkazu, který mu bude zaslán na jeho email. Zde bude moct svou odměnu vyzvednout.

Děkujeme za podporu v projektu a těšíme se až vše uvidíte.

Za Žít lehce,

S pozdravem janek Sedlář

Úspěšný konec a pokračování v tvorbě

12.12.2019

Krásný dobrý den přeju všem.

Touto aktualizací Vám všem děkujeme za podporu, která byla naprosto skvělá. Dnešním dnem se oficiálně ukončila naše kampaň. Díky Vám jsme to úspěšně zvládli. Jsme moc rádi, že budeme moct doladit web a poslat do světa celou 1. sérii Žít lehce, na které už usilovně pracuji ve své pojízdné střižně.

V následujících měsících budou pokračovat práce na dokončení celé 1. série. Budu trávit zimu ve střižně a dávat vše dohromady, ladit tak, aby bylo vše do konce března hotové.

Vaše odměna v podobě videa celé 1. série, vybraného dílu, či podcastu k Vám tedy doputuje někdy během  března. Může se stát, že tomu bude i dříve.

Každopádně Vám dorazí email, kde budou potřebné informace a kde si budete moct vaši odměnu vyzvednout.

Už se nemůžu dočkat až s Vámi budu sdílet výsledek.

Ještě jednou všem moc děkujeme a na závěr si dovolíme každému z Vás odpovědět na Vaši zprávu, kterou jsme obdrželi, když jste přispěli.

Ahoj Miro, moc díky za důvěru a podporu ! My Tě teď zdravíme z Veselice.

Zdravíme Martino, děkujeme ! To jsme moc rádi. Krásné dny i Tobě !

Ahoj Mirku, moc díky. Jsem moc rád, že se fotky líbí a věřím, že se Ti bude líbit i celá 1. série.

Děkujeme Tomáši ! Takové přání se vždycky hodí, přejeme ho i Tobě !

To jsme moc rádi paní Ilono. Děkujeme za podporu.

Ahoj Ivo, nezjištně Ti děkujeme !

Děkujeme !

Moc děkujeme Edit a zdravíme Tě.

Moc děkujeme Ondřeji a Těšíme se na přednášku! Brzy Ti dorazí email a domluvíme si podrobnosti. Těšíme se !

Děkujeme Barboro za podporu. I díky tobě vše vyšlo :) Měj se.

To jsme moc rádi Barboro ! Děkujeme a věříme, že Vás příběhy podpoří.

Správně Deniso ! je potřeba myslet i na sebe. Děkujeme 

VŠEM KRÁSNÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ.

S pozdravem Sedlářovi z  Žít lehce.

111% a dosažení cíle

25.11.2019

Před několika dny se nám podařilo dosáhnout 1. cíle! Což je super a moc všem DĚKUJEME.

Jako poděkování jsem pro Vás dal dohromady krátké meditačně-vizuální video. Celá 1. série Žít lehce bude mít takový pomalý až meditativní rytmus. Krásné záběry přírody proložené inspirativními rozhovory. 

Do konce projektu zbývá 17 dní. Podaří se nám dosáhnout i 2. cíle? Co myslíte?

Po dosáhnutí částky 155 555 Kč budeme schopni natočit i druhou sérii a jako bonus za dosažení 2. cíle natočíme novinky v životech lidí ze série první. Tyto novinky budou mít všichni lidé co si zakoupili přístup k 1. sérii na Hithitu ZDARMA !

Rád bych Vás ještě jednou vyzval a požádal o sdílení a šíření informací dál. Čeká Vás nějaké setkání s přáteli nebo rodinou? Pokud jsou stejně naladění jako Vy, řekněte jim o našem projektu. Budeme moc rádi, když se tom dozví co možná nejvíce lidí !

Moc děkujeme za všechny pozitivní zprávy a těšíme se na další vývoj !

92% cílové částky, 22 dní do konce a NOVÁ ODMĚNA

20.11.2019

Mám skvělé zprávy. Náš projekt je těsně před dosažením 1. cíle !!

Důležité je také to, že poběží ještě dalších 22 dní, to jsou celé 3 týdny. Stále máme možnost posunout náš projekt ještě dál, směrem k našemu 2. cíli -155 555 Kč. Za tuto částku budeme moct pracovat na 2. sérii Žít lehce, natočíme dalších 10 inspirativních příběhů !

Všem lidem, kteří nás podporují moc DĚKUJEME. Těší nás Vaše zpětná vazba, která nás stále žene vpřed.

Mezi důležitý milník našeho projektu patří sponzorský příspěvěk Davide Kirše z Miowebu, kterému se náš projekt líbí. Mioweb se tak stal sponzorem našeho projektu, což je moc fajn, protože sami potřebujeme web technicky doladit a přenastavit.

NOVÁ ODMĚNA:

Rozhodnul jsem se přidat novou odměnu v podobě fotobrazu. Můžete tak darovat sobě nebo svým blízkým krásný okamžik přírody, který bude dělat radost. Najdete zde 3 různé rozměry 60x40 cm, 90x60 cm a 120x80 cm. Cena obrazů je pouze pro tuto příležitost s více jak 50% slevou. Doručení samozřejmě do Vánoc.

Takhle to může vypadat:

Více mých fotografií najdete na mému facebookuinstagramu či na mých webovkách. Zakoupením samozřejmě podpoříte náš dokumentární projekt.

30% a jedeme společně dál !

12.11.2019

Dnes jsme díky Vám dosáhli 30% našeho prvního cíle, díky kterému budeme moci dodělat náš web a spustit 1. sérii do světa, mezi Vás.


Všem lidem, kteří přispívají hmotně, ale i nehmotně formou myšlenek podpory a sdílení, POSÍLÁME VĚDOMÉ DÍK !

Pro hladké spuštění našeho projektu je potřeba dosáhnout 100% našeho cíle. Rád bych proto touto aktualitou požádal Vás všechny o další vlnu sdílení. Pokud Vás projekt chytnul za srdce tak jako nás, pojďme to posunout ještě dál. Řekněte osobně svým kamarádům, kteří by tento projekt chtěli vidět a pokud to tak cítíte, šiřte informace dál. Z Vašich komentářů vidím, že si opravdu přejete vznik této jedinečné série a to nás naplňuje radostí a vírou, že se vše děje tak, jak má. 

Pojďme společně šířit vlnu informací o tomto projektu do éteru s myšlenkou služby ostatním, kteří ocení informace a obsah, který je po přispění do našeho projektu obohatí.

Děkujeme všem.

Děkujeme !

1.11.2019

Moc děkujeme všem, kteří náš projekt sdílejí a podporují ! Velké díky patří prvním 20 odvážným a štědrým, kteří nám na začátku dali krásnou zpětnou vazbu tím, že nás podpořili. Cítíme, že se dílo daří a to také hlavně díky Vám.

Díky statistikám jsme zaznamenali, že ukázka v posledních dnech zaujala velkou spoustu lidí. Dělá nám radost, že Vás toto téma zajímá stejně jako nás.

Rád bych Vás proto společně vyzval. Pojďme o tom říct více lidem. Pojďme šířit informace dál, po sociálních sítích, ale také osobně, mezi známými a kamarády.

Je totiž opravdu důležité, aby tuto informaci dostali všichni, kteří ocení záměr a hloubku, která z celé dokumentární série sálá.

Lidé, kteří přispějí posílají energii, která se jim vrátí v podobě zážitku z celé dokumentární série.

Pojďme společně šířit informace o tomto projektu dál.

Děkujeme !

4 808 €
vybrané z 3 156 €

152%

152% splnené

115 ľudí prispelo

Film, Vzdelávanie

Kyjov, Jihomoravský kraj, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 12.12.2019 v 15:46.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 16
  Líbí se mi co děláte a posílám dar

  Chci Vás podpořit a nic za to nechci.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,06 €
  (100 Kč)
 • predané 8
  Chci zvukový podcast jednoho vybraného rozhovoru z 1. série Žít lehce

  Zašleme Vám mailem odkaz s heslem, kde si budete moci stáhnout podcast Vámi vybraného rozhovoru z 1. série Žít lehce. Tato možnost po skončení projektu nebude možná.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  6,09 €
  (150 Kč)
 • predané 7
  Chci si stáhnout jeden díl z 1. série Žít lehce

  Zašleme Vám mailem odkaz s heslem, kde budete moci shlédnout Vámi vybraný díl z 1. série Žít lehce. Tento díl si budete moci stáhnout a uložit do svého počítače. Tato možnost po skončení projektu na našem webu nebude možná. K dispozici bude zakoupení přístupu k celé 1. sérii.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  10,14 €
  (250 Kč)
 • predané 11
  Chci knihu Žít lehce

  Získáte elektronickou verzi knihy Žít lehce. Kniha je věnována naší osobní cestě a toho, co jsme sami během našeho putování a žití v karavanu objevili. Máte se na co tešit :)

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  14,20 €
  (350 Kč)
 • predané 5
  Chci zvukový podcast ze všech rozhovorů 1. série Žít lehce

  Zašleme Vám mailem odkaz s heslem, kde budete moci stáhnout podcast ze všech rozhovorů 1. série Žít lehce. Po skončení projektu bude možnost zakoupit tento podcast za 990 Kč

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  22,32 €
  (550 Kč)
 • predané 27
  Chci vidět celou 1. sérii Žít lehce

  Získáte neomezený přístup do placené členské sekce našeho webu, kde můžete shlédnout všech 10 dílů 1. série Žít lehce. Cena přístupu k 1. sérii na našem webu bude po skončení projektu 1600 Kč. To je 160 Kč za jeden díl. Tak využijte tuto výhodnou nabídku a předplaťe si celou sérii právě teď.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  40,17 €
  (990 Kč)
 • zostáva 36 z 50
  Chci si stáhnout celou 1. sérii Žít lehce

  Zašleme Vám mailem odkaz s heslem, kde si budete moci stáhnout celou 1. sérii Žít lehce a uložit si ji do svého počítače. Tato možnost po skončení projektu na našem webu nebude možná. Bacha této odměny je omezený počet.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  52,75 €
  (1 300 Kč)
 • predané 2
  Chci fotobraz na plátně 60x40cm

  Získáte 1 ks fotografie vytištěné na plátno s 50% slevou, to je jedinečná nabídka vytvořená pouze pro tuto příležitost. Jedná se o speciální plátno s galerijní kvalitou. Výrobce garantuje stálost barev až 100 let.  Velikost obrazu 60x40 cm. Fotobraz je už napnutý na rám a je připraven k zavěšení. V ceně fotobrazu je i poštovné a balné po ČR. Můžete si vybrat jakoukoliv fotografii z mého portfolia. TENTO DAR VÁM BUDE DORUČEN JEŠTĚ DO VÁNOC !

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  68,98 €
  (1 700 Kč)
 • zostáva 9 z 10
  Chci si dát kávu ve vašem karavanu

  Přijedeme za Vámi karavanem a uvaříme Vám kávu. Tato odměna je vhodná pro skupinku do 5 lidí. V ceně je cesta k Vám a káva :) Rádi s Vámi popovídáme a posdílíme své zkušenosti a zážitky. PS: Vemte si s sebou hrníčky.

  Získáte neomezený přístup do placené členské sekce našeho webu, kde můžete shlédnout všech 10 dílů 1. série Žít lehce. Cena přístupu k 1. sérii na našem webu bude po skončení projektu 1600 Kč. To je 160 Kč za jeden díl.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  81,15 €
  (2 000 Kč)
 • predané 1
  Chci fotobraz na plátně 90x60cm

  Získáte 1 ks fotografie vytištěné na plátno s 50% slevou, to je jedinečná nabídka vytvořená pouze pro tuto příležitost. Jedná se o speciální plátno s galerijní kvalitou. Výrobce garantuje stálost barev až 100 let.  Velikost obrazu 90x60 cm. Fotobraz je už napnutý na rám a je připraven k zavěšení. V ceně fotobrazu je i poštovné a balné po ČR. Můžete si vybrat jakoukoliv fotografii z mého portfolia. TENTO DAR VÁM BUDE DORUČEN JEŠTĚ DO VÁNOC !

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  105,50 €
  (2 600 Kč)
 • predané 0
  Chci fotobraz na plátně 120x80cm

  Získáte 1 ks fotografie vytištěné na plátno s 50% slevou, to je jedinečná nabídka vytvořená pouze pro tuto příležitost. Jedná se o speciální plátno s galerijní kvalitou. Výrobce garantuje stálost barev až 100 let.  Velikost obrazu 120x80 cm. Fotobraz je už napnutý na rám a je připraven k zavěšení. V ceně fotobrazu je i poštovné a balné po ČR. Můžete si vybrat jakoukoliv fotografii z mého portfolia. TENTO DAR VÁM BUDE DORUČEN JEŠTĚ DO VÁNOC !

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  129,84 €
  (3 200 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  Chceme přednášku v našem městě

  Vytvoříme pro Vás celovečerní přednášku s promítáním, kde budeme sdílet naši cestu karavanem. Dozvíte se podrobnosti o tom, jak se nám společně žije a tvoří. Co jsme všechno objevili a zjistili. Můžete se nás na cokoliv zeptat. Těšíme se na vzájemnou výměnu informací. V ceně je cesta k Vám.

  Získáte neomezený přístup do placené členské sekce našeho webu, kde můžete shlédnout všech 10 dílů 1. série Žít lehce. Cena přístupu k 1. sérii na našem webu bude po skončení projektu 1600 Kč. To je 160 Kč za jeden díl.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  162,30 €
  (4 000 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  Náš příběh je inspirativní chceme ho natočit

  Jsme rádi, že si uvědomujete fakt, že můžete být pro ostatní lidi inspirací a zdrojem důležitých informací. Rádi za Vámi přijedeme a natočíme Váš příběh. Všechno v podobném duchu jako u ostatních videí.

  Získáte neomezený přístup do placené členské sekce našeho webu, kde můžete shlédnout všech 10 dílů 1. série Žít lehce. Cena přístupu k 1. sérii na našem webu bude po skončení projektu 1600 Kč. To je 160 Kč za jeden díl.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  405,76 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Chci se stát vašim sponzorem

  Děkujeme za Váš zájem, ceníme si toho. Od teď bude mít každé video Vaše logo.

  Vytvoříme také video s Vašim příběhem a příběhem Vaší firmy. Můžete ho potom použít pro svou propagaci jako posílení informací o Vaší cestě. Možná Vás Vaši obchodní partneři ještě lépe poznají anebo se objeví nějací noví. 

  Získáte neomezený přístup do placené členské sekce našeho webu, kde můžete shlédnout všech 10 dílů 1. série Žít lehce. Cena přístupu k 1. sérii na našem webu bude po skončení projektu 1600 Kč. To je 160 Kč za jeden díl.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 217,29 €
  (30 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Sleva 50% na přísup k celé 1. sérii Žít lehce

  Prvních 20 lidí získá neomezený přístup do placené členské sekce našeho webu, kde můžete shlédnout všech 10 dílů 1. série Žít lehce s 50% slevou. Cena přístupu k 1. sérii na našem webu bude po skončení projektu 1600 Kč. To je 160 Kč za jeden díl. Tak využijte tuto výhodnou nabídku a předplaťe si celou sérii právě teď.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,09 €
  (495 Kč)