Dokončení filmu Nová šichta

Natočili jsme jedinečný film o propuštěném horníkovi Tomáši Hisemovi, který se po téměř čtvrt století práce v dole, rozhodl stát programátorem. Pomozte nám humorné ostravské dokudrama dokončit, dostat do kin a dokázat, že se člověk nikdy nesmí vzdát.

Blíží se premiéry Nové šichty - dorazíte?

4.6.2021

Drazí Hithit podporovatelé!

Nová šichta přežila covidovou zimu a chystá se do kin! Budete u toho s námi?

Ve středu jsme všem, kteří mají součástí odměny pražskou slavnostní premiéru, či předpremiéru rozeslali pozvánky. Prosíme o potvrzení vaší účasti do zítřejší půlnoci, abychom vám mohli zajistit místo v sále. Nedošel Vám email? Prosím prohledejte spam, či nám napiště na info@novasichtafilm.cz

Vstupenky platí i pakliže jste již film shlédli online, případně je můžete někomu darovat.

Do oficiální kinodistribuce film vstoupí, i díky Vám, od 24. června!

Velkou ostravskou premiéru za účasti tvůrců pořádáme 23. 6. v letním kině AMFI Poruba. Pakliže se vám film líbil a chtěli byste někomu doporučit, vstupenky jsou již v prodeji zde:

https://www.smsticket.cz/vstupenky/24894-letni-kino-nova-sichta

Těším se za případné shledání na debatách po filmu

Srdečně

Jindřich Andrš

režisér filmu

DALŠÍ ONLINE PREMIÉRA + ŠICHTA ZÍSKALA METRÁK OCENĚNÍ

11.11.2020

Drazí Hithit podporovatelé,

máme pro váš skvělé zprávy! Film který jste pomohli dokončit získal minulý týden řadu prestižních ocenění doma, i v zahraničí. Od diváků i odborníků obdržel celkem 5 filmových cen! Na jednom z nejprestižnějších festivalů DOK Leipzig v německu získal Zlatou holubici od divácké poroty za nejlepší film, cenu tevize MDR a na festivalu dokumentů v Jihlavě (největší festival pro dokumenty u nás) získal cenu Česká radost za nejlepší český dokument, cenu diváků a cenu v mezinárodní sekci East Silver Award. Máme velkou radost a v příloze zasíláme fotografii z ceremoniálu v Lipsku, kterého se režisér filmu Andrš účastnil online.
 

Zároveň si můžete přečíst aktuální rozhovor v Respektu s režisérem:

https://www.respekt.cz/rozhovor/bojim-se-ze-z-prace-mizi-lidskost-rika-reziser-vitezneho-jihlavskeho-snimku-nova-sichta

Nebo recenzi filmu: https://www.e15.cz/magazin/kultura/filmova-recenze-jimavy-prerod-hornika-v-ajtaka-1374627

Film jste neviděli? Máte stále možnost!

Již za tři dny - v pátek 13. 11. pořádáme v 20:00 poslední online projekci filmu, které se zůčastní i režisér filmu a Tomáš Hisem. Projekce je určena pro ty, kteří tu poslední minuli a dnes ráno jsme těm, kteří na projekci mohou mít nárok (všichni kteří si zaplatili online premiéru, nebo je součástí jejich odměny projekce v kině) rozeslali informační mail.

Pokud se projekce chcete zůčastnit, napište prosím email na info@novasichtafilm.cz. V pátek vám dojdou detailní informace, jak se do projekčního sálu přihlásíte. Před dvěma týdny se projekce zůčastnilo téměr 50 lidí a diskuze po filmu byla myslíme velmi zajímavá a vydatná.

Účastí na této projekci vám však vstupenka do kina nepropadá, kino projekce s debatami jsou stále v plánu, až se otevřou kina.

Srdečně Vás zdravíme,

tým Nové šichty

ONLINE PŘEDPREMIÉRA NOVÉ ŠICHTY JIŽ V PÁTEK

20.10.2020

Drazí Hithit podporovatelé,

pokud vše funguje správně, chodí Vám naše informační emaily z adresy info@novasichtafilm.cz, kdyby nám však někdo z Vás vypadl, píšeme pro jistotu ještě tuto informační zprávu.

Tento pátek, 23. 10. večer, se v 20:00 uskuteční online předpremiéra Nové šichty. Projekce bude vedena formou živého online vysílání a mohou se ji zůčastnit nejen ti, kdo si zakoupili odměnu "Online předpremiéra" ale i všichni ostatní, kteří si zakoupili projekci v kině, připadně je kino projekce součástí jejich odměny.

Pakliže se vás to týká a dosud vám nedošel informační email od naší produkční Natálie, prosím napište nám email na info@novasichtafilm.cz, nebo pošlete zprávu na facebooku. (Stránka Nová šichta) Je možné že email spadl do spamu, či došlo k nějakému technickému problému.

Případná vstupenka do kina Vám tímto nepropadá. Můžete ji případně i někomu darovat, pokud byste nechtěli film vidět dvakrát. Kino projekce jsme však museli samozřejmě odsunout na dobu, kdy je bude možné uskutečnit. Nemůžeme se dočkat, až se tam s Vámi potkáme na živo a film pustíme na velkém plátně :) Stane se tak hned, jak to pandemická situace a vládní omezení dovolí. Abyste však nepřišli o slíbenou exkluzivitu první projekce, nabízíme Vám i tuto online předpremiéru.

Online předpremiéra bude koncipována jako virtuální setkání. Film bude uveden režisérem, hlavní postavou Tomášem Hisemem a štábem, po filmu bude následovat online diskuze, do které budeme moc rádi, pokud se také zapojíte! Nutností bude mít počítač a připojení k internetu.

Detailní technické informace jak se připojit a program večera, Vám zašleme v emailu ve čtvrtek večer.

Moc se na Vás těšíme!

Jindřich Andrš - režisér filmu a tým Nové šichty

NOVINKY Z NOVÉ ŠICHTY + OMLUVA

4.5.2020

Drazí hithit podporovatelé,
zaprvé se vám musíme velmi srdečně omluvit, protože z naší nevalné komunikace by se mohlo zdát, že jsme na vás zapomněli. Opak je pravdou! Bohužel však, karantení opatření dostihla i nás. Někteří členové štábu mají malé děti, které nemohou do školek, a tak se nám vše výrazně zpomalilo. Zároveň bylo nutné dokončit a odevzdat film ve smluveném termínu našemu koproducentovi - České televizi (ikdyž se film bude vysílat nejdříve za rok), což nám vzalo v těchto obtížných podmínkách veškerou naši energii a ta už nezbyla pro práci na vašich odměnách. Kvůli pandemii a vzniklým opatřením jsme tak bohužel museli realizaci většiny odměn posunout.

Máme však pro vás skvělou zprávu, že náš film, je již ve většině dokončený! A díky vaší finanční pomoci jsme mohli obraz filmu dokončit v profesionálních podmínkách studia CINEMATIK, a také jsme mohli film kompletně naruchovat ve studiu Foley Stage. To pro představu znamená, že pro každé potáhnutí z cigarety, zavření dvěří, či zašustění kabátu jsme nahráli nový originální zvuk - čímž jsme se celkovou kvalitou zvuku dostali na úroveň spíše hraného filmu, než dokumentu. Díky tomu je celý děj filmu, ještě více vtahující. Skladatelka Eliška Cílková pro nás také složila skvělou filmovou hudbu, kterou jsme díky vám, mohli profesionálně nahrát a smíchat pro film. Celkový mix zvuku jsme vytvořili u našeho koproducenta, renomovaného Studia Bystrouška. (Viz. přiložené fotografie níže)

Mix zvuku ve Studio Bystrouška (zleva režisér, zvukař, střihač)

Další skvělá zpráva je, že kvalita našeho filmu přesvědčila předního českého distributora Artcam Films o jeho potenciálu, a ten jej tak uvede v českých kinech! Kdy se tak stane, nyní nelze samozřejmě určit s naprostou jistotou. Náš aktuální plán je však následující:

Polovina řijna 2020 - neveřejné předpremiéry Olomouc, Ostrava, Praha
Konec října - veřejná festivalové premiéra na MFDF Jihlava
Listopad - neveřejná slavnostní premiéra Praha
Listopad - veřejná distribuční premiéra Ostrava
Po distribuční premiéře následují online premiéry a běžná kinodistribuce.


O konkretních termínech vás budeme informovat alespoň 3 týdny předem. V měsících říjen a listopad se pravděpobně odehrají i hromadné zážitkové odměny - ty individuální je možné realizovat již před prázdninami. Máme již první grafické návrhy vašich dárků a brzy vás budeme kontaktovat pro zpřesňující informace, ohledně velikosti triček, mecenáše ohledně výběru odměny atd.

Prozatím vás moc zdravíme, děkujeme za trpělivost a přejeme hodně sil a zdraví v těchto náročných měsících!
Tým Nové šichty

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na našem emailu:
info@novasichtafilm.cz, nebo přes facebook stránku našeho filmu https://www.facebook.com/Novasichtafilm/

Dokončování obrazu a grading ve studiu CINEMATIK (pro zkušené, ten přepal je jen fotografií :) )

Nahrávání komponované hudby (ještě před karanténou)
Nahrávání hudby skladatelky Elišky Cílkové
 

NOVÁ ŠICHTA ÚSPĚŠNĚ ZAFINANCOVÁNA!

11.12.2019

Děkujeme vám všem, 313 podporovatelům, kteří jste se rozhodli na film přispět neuvěřitelnou částkou 260 112 korun, díky níž Novou šichtu zvládneme dodělat tak, jak jsme si vysnili.

Film už teď není jen náš, ale také vás všech! Moc si vaši důvěry vážíme, bereme ji s úctou a těšíme se, až vám výsledný film ukážeme. Ohromně děkujeme za celý náš štáb, i velkou spoustu dalších lidí, kteří se na realizaci podíleli a dál podílí!

V nejbližších dnech a týdnech vás začneme kontaktovat ohledně vašich odměn a jejich dodání apod.

Abyste si čekání na premiéru zkrátili, podívejte se na rozhovor s Tomášem a Jindřichem, který dnes vyšel na Seznam Zprávách!

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/20-let-v-okd-nikdo-se-se-mnou-nechtel-bavit-vypravi-hornik-ktery-je-dnes-ajtakem-84412

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE V KINECH!

Tým Nové šichty

VYBRÁNO 250 TISÍC

10.12.2019

Bylo to sice za pět dvanáct, ale právě jsme překročili základní částku 250 tisíc! Děkujeme! Jedeme ale dál! Jako poděkování přidáváme odměnu: dokument Nová šichta online. Po skončení kinodistribuce vám zašleme link na na film Nová šichta a budete si ho moct neomezeně pouštět v HD kvalitě doma na svém počítači.

Moc děkujeme!

Tým Nové šichty

POSLEDNÍ DEN

9.12.2019

Dnes jsme vybrali 80 procent potřebné částky! Do konce kampaně nám ale zbývá už je 30 hodin a necelých 50 tisíc potřebných na kvalitní zvukovou a obrazovou postprodukci nám stále chybí! Omrkněte ještě jednou naše odměny nebo posílejte, sdílejte a doporučujte náš projekt dál!

Děkujeme

Tým Nové šichty

4 dny do konce kampaně! Podívejte se na pracovní trailer i nové ceny

6.12.2019

Do konce naší kampaně zbývají 4 dny! Přinášíme vám proto první pracovní trailer a nové ceny!

Pracovní trailer

V prvních záběrech vidíme Tomáše na jeho směně na Dole Paskov, kdy se rozhodl ji zmapovat díky GoPro kameře připevněné na helmě. Vznikly tak unikátní záběry posledních hodin dnes už uzavřeného dolu. To byl jen začátek Tomášovy proměny. Jeho rozhodnutí naprosto změnit svůj život a stát se programátorem se neobešlo bez počáteční nedůvěry. V traileru vidíme Tomášovu snahu, ale i strach, nedůvěru a pochyby, zda se rozhodl správně. Oporou mu jsou rodina, přátelé a hlavně láska k fotbalovému klubu Baník Ostrava. Zvládne ale svou rekvalifikaci dotáhnout do konce a opravdu najít zaměstnání v IT firmě, když mu v cestě stojí složité programovací jazyky i vyčerpávající pracovní pohovory?

Nové odměny

Pár dní před koncem jsme také přidali odměny. Doplnili jsme už vykoupenou návštěvu Hornického muzea v Ostravě s komentářem našeho hlavního hrdiny Tomáše Hisema. Přidali jsme také možnost studentských lístků na libovolnou hithit předpremiéru,  aby nás mohli podpořit i študáci.

Stále si ale můžete vybírat i ze všech ostatních cen. Pokud chcete Šichtu podpořit libovolnou částkou, tak doporučujeme dobrý pocit. Naladit se na film můžete pomocí předchozího krátkého filmu režiséra Jindřich Andrše, ve kterém Tomáš natáčí svou poslední směnu na Dole Paskov. Pokud chcete vidět náš film dříve než ostatní, pro vás máme čtveřici předpremiér v Praze, Ostravě a Olomouci. Vyvrcholením bude slavnostní premiéra v Praze, kde také můžete být! Pro ty, kdo chtějí maximum doporučujeme naši mecenášskou odměnu, která kombinuje více odměn dohromady a zároveň umožňuje flexibilitu výběru. Pokud chcete nahlédnout do tvorby filmu, doporučujeme odměnu v podobě návštěvy ve střižně. Pro firmy zase může být zajímavá možnost soukromé projekce za účasti režiséra. Pro nejnáročnější je možné se stát partnerem nebo generálním partnerem Nové šichty.

Zdraví tým Nové šichty

NOVÉ ODMĚNY

26.11.2019

Už máme vybranou téměř třetinu potřebné částky na dokončení Nové šichty! Moc vám všem děkujeme za vaši podporu a ceníme si jí! Proto jsme se rozhodli přidat nové ceny:

 • Poděkování v titulcích

 • Předpremiéra v Olomouci

 • Předchozí film Jindřicha Andrše o poslední směně na Dole Paskov

 • Mecenáš či Mecenáška Nové šichty, která obsahuje balík skvělých odměn


Omrkněte je všechny na našem Hithit profilu: www.hithit.com/cs/project/6835/dokonceni-filmu-nova-sichta

Nová šichta na Radiu Wave

19.11.2019

Dokumentarista a průkopník české slam poetry Bohdan Bláhovec doporučuje Novou šichtu na Českém rozhlase a zmiňuje naši kampaň!

Poslechněte si a přečtěte zde: wave.rozhlas.cz/tip-bohdana-blahovce-sledujte-vznik-noveho-dokumentu-muze-se-stat-hornik-8111882

10 307 €
vybrané z 9 895 €

104%

104% splnené

315 ľudí prispelo

Film, Umenie

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 10.12.2019 v 18:12.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 47
  Dobrý pocit

  Chcete Novou šichtu prostě jen podpořit a mít dobrý pocit? 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  3,96 €
  (100 Kč)
 • zostáva 21 z 40
  Studentská HITHIT předpremiéra

  V Nové šichtě se horník Tomáš stává znovu studentem, aby se rekvalifikoval na ajťáka. Proto nabízíme pro všechny študáky zlevněné lístky na libovolnou HITHIT předpremiéru! (preferované místo vyplňte do poznámky)
  • 1x vstupenka na HITHIT předpremiéru
  *Povinnost ukázat ISIC kartu nebo potvrzení o studiu před vstupem do kinosálu
  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  *Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  5,94 €
  (150 Kč)
 • predané 11
  ​Dokument Nová šichta online

  Jako poděkování za překročení základní cílové částky zařazujeme na posledních pár hodin speciální odměnu. Dokument Nová šichta v HD kvalitě přímo ve vašem počítači po skončení kinodistribuce.
  • 1x link na film Nová šichta
  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  *Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  7,92 €
  (200 Kč)
 • predané 34
  Film o poslední směně na Dole Paskov

  Podpořte Novou šichtu a navíc se podívejte online na 30 minut dlouhý film, který Nové šichtě předcházel! Horník Tomáš Hisem v něm natočil a okomentoval svou poslední dramatickou směnu na dole Paskov kamerou připevněnou k přilbě. Film byl oceněn na Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava 2017.
  • 1x online link na film Poslední šichta
  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  *Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  8,79 €
  (222 Kč)
 • predané 5
  Poděkování s fotkou až k vám domů

  Zašleme vám fotografii z filmu jako poděkování, že jste podpořili Novou šichtu.

  ​*Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,87 €
  (300 Kč)
 • zostáva 31 z 50
  Zapalovač Nová šichta s dobrým pocitem

  Někdy je potřeba rozžhnout, aby strach ze tmy nebyl tak děsivý. Pořiďte si zapalovač Nová šichta s dobrým pocitem, že podpoříte náš film a třeba ukážete cestu ostatním.

  ​*Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,87 €
  (300 Kč)
 • predané 24
  Poděkování v titulcích filmu

  Staňte se součástí našeho filmu a buďte navždy spojeni s Novou šichtou. Vaše jméno bude uvedeno v titulcích po boku všech, kdo se na snímku podíleli.

  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  *Poštovné je zahrnuto v ceně
  *Získáváte zdarma u všech odměn za 400 a výše. Po skončení sbírky vám dojde email, zda máte o uveřejnění zájem.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,87 €
  (300 Kč)
 • predané 26
  Online premiéra

  Zažijte jedinečnou živou online projekci Nové šichty u sebe doma. Film si v daný čas pustíte na svém počítači v prvotřídní kvalitě, přičemž filmu bude předcházet živé video uvedení a následovat video diskuze s režisérem a Tomášem Hisemem.
  K dispozici bude několik termínů.

  *Online projekce se neváže na projekci v kině, jedná se o unikátní projekci pouze online
  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  ​*Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  15,83 €
  (400 Kč)
 • zostáva 24 z 30
  Projekce v Tomášově oblíbené hospodě + panáky "hornická vlajka"

  Zažijte jedinečnou projekci v hospodě, kde se Nová šichta natáčela. Ve společnosti režiséra Jindřicha Andrše a Tomáše Hisema a dalších postav filmu, ochutnejte ostravské lihoviny a užijte si příjemný večer.
  Pozor - během projekce je povoleno kouřit!
  • 1x vstup na projekci
  • 1x výběr tradičních ostravských lihovin
  • 1x zapalovač Nová šichta
  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  ​*Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,79 €
  (500 Kč)
 • zostáva 33 z 50
  Originální tričko s potiskem OSTRAJava

  OSTRAJava je programovací jazyk, který si může přečíst každý. Je totiž přeložen do Ostravštiny! Pořiďte si unikátní designové tričko s tímto humorným potiskem, který vychází přímo z hornického slangu a symbolizuje spojení nového a starého! Skvělý dárek nejen pro každého geeka.

  Ukázky OSTRAjavy a více zde:
  https://github.com/tkohout/OSTRAJava

  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  *Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,79 €
  (500 Kč)
 • predané 2
  Podepsaný plakát Nové šichty

  Podepsaný plakát Tomášem i štábem až k vám domů.

  *Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,79 €
  (500 Kč)
 • predané 37
  HITHIT předpremiéra - Praha

  Chcete vidět Novou šichtu dříve než všichni ostatní? Pro naše podporovatele uspořádáme v Praze speciální projekci.
  • ​2x vstupenka na předpremiéru
  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  ​*Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,75 €
  (600 Kč)
 • predané 7
  HITHIT předpremiéra - Ostrava

  Chcete vidět Novou šichtu dříve než všichni ostatní? Pro naše podporovatele uspořádáme v Ostravě speciální projekci.
  • ​2x vstupenka na předpremiéru
  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  ​*Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,75 €
  (600 Kč)
 • zostáva 22 z 30
  HITHIT předpremiéra - Olomouc

  Ve stylovém filmové klubu Pastiche films v podkroví Univerzity Palackého v Olomouci uvidíte Novou šichtu dříve než všichni ostatní. Jen 60 míst! Po projekci bude následovat debata s režisérem a Tomášem Hisemem.
  • 2x vstupenka na předpremiéru
  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  *Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,75 €
  (600 Kč)
 • zostáva 16 z 20
  Šála Nová šichta

  Speciálně navržená šála Nová šichta, která vás zahřeje za každého mrazu a ještě vám dá dobrý pocit.

  ​*Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  25,73 €
  (650 Kč)
 • predané 21
  Mecenáš Nové šichty

  Chcete podpořit náš film, ale zároveň je pro vás flexibilita důležitější než množství odměn? Jako mecenáši si můžete si vybrat jakoukoliv projekci a jednu hmotnou odměnu až po skončení sbírky.
  • 2x vstupenka na HITHIT předpremiéru v Praze, Ostravě, Olomouci NEBO online předpremiéra
  • 1x zapalovač NEBO Ostrajava tričko NEBO stylová šála NEBO podepsaný plakát
  • 1x link na předchozí film režiséra Jindřicha Andrše Poslední šichta
  *možnost dodat do Vánoc grafickou pozvánku s poděkováním
  *Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,58 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  ​HITHIT předpremiéra pro školy nebo bandy kámošů

  Chcete vyrazit se školou nebo s kamarády na předpremiéru Nové šichty? Nabízíme výhodný balíček 10 vstupenek za zvýhodněnou studentskou cenu na libovolnout HITHIT předpremiéru! (preferované místo vyplňte do poznámky)
  • 10x vstupenka na předpremiéru
  *Povinnost ukázat ISIC kartu nebo potvrzení o studiu před vstupem do sálu
  *Pro školy jeden lístek zdarma pro pedagogický dozor
  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  *Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  51,45 €
  (1 300 Kč)
 • zostáva 2 z 10
  Slavnostní premiéra Praha + welcome drink hornická vlajka

  Přijde s námi v Praze oslavit a zapít Tomášovu premiéru na velkém plátně.
  • ​2x vstupenka na premiéru
  • ​2x plakát Nové šichty
  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  ​*Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,37 €
  (1 500 Kč)
 • zostáva 2 z 5
  Konzultace hledání práce s expertem Ervínem Tomášem Dombrovským

  Perete se vy či vaši blízcí s pracovním trhem? Chcete někomu pomoct z těžké životní situace? Přední český expert na trh práce a konzultant Ervín Tomáš Dombrovský vám pomůže nastartovat kariéru.
  • Indiviudální dvouhodinová konzultace
  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc- domluva schůzky v první polovině roku 2020
  ​*Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  98,95 €
  (2 500 Kč)
 • zostáva 2 z 4
  Navštivte nás ve střižně + uvidíte exkluzivní vystřižené scény

  Prý, že kouzlo filmu vzniká až při střihu. Na kolik je to pravda, nevíme, každopádně kdyby vás zajímalo, jak se rodila Nová šichta, toto je odměna pro vás. Přijďte sami, nebo ve dvou, a navštivte režiséra Jindřicha Andrše a střihače Lukáše Janičíka ve střižně. Budeme se vám věnovat několik hodin a odhalíme vám tajemství vzniku filmu včetně nezveřejitelných scén - ve skupině max. 4 lidí, abyste měli možnost vyptat se na vše, co vás zajímá.
   
  • 2x vstupenka na HITHIT předpremiéru 
  • 1x plakát
  • 1x zapalovač

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  98,95 €
  (2 500 Kč)
 • zostáva 7 z 10
  Partner Nové šichty

  Líbí se vám náš film a přijde vám důležité, aby ho vidělo co nejvíce lidí? Staňte se partnerem Nové šichty a dostaňte Tomáše do kin a ukažte, že nikdy není pozdě na životní změnu.
  • 2x vstupenka na slavnostní premiéru
  • Osobní poděkování od režiséra
  • Poděkování v závěrečných titulcích a na sociálních sítích
  • 1x podepsaný plakát

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  593,71 €
  (15 000 Kč)
 • zostáva 2 z 2
  Soukromá projekce v kině za účasti režiséra

  Chcete své kolegy, nebo přátele inspirovat příběhem Tomáše Hisema? Promítneme Novou šichtu v kině na uzavřené projekci jen pro vás, a to v místě kde si vyberete! Navíc za vámi přijede debatovat režisér filmu a možná i hlávní hrdina Tomáš Hisem.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  791,61 €
  (20 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Generální partner Nové šichty

  Stal se Tomáš Hisem vaším srdcovým hrdinou? Myslíte si, že by Novou šichtu měl vidět úplně každý? Staňte se naším generálním partnerem a pomozte nám dovést náš film k dokonalosti, inspirovat a bořit předsudky o zaměstnávání padesátníků.
  • Vstupenky na slavnostní premiéru
  • Osobní poděkování režiséra
  • Logo v závěrečných titulcích i na webu
  • Návštěva střižny
  • Soukromá projekce
  • Podepsaný plakát
  • Šála Nová šichta

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  7 916,09 €
  (200 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Prohlídka Hornického muzea v Ostravě s Tomášem Hisemem

  Osobními zkušenostmi protknutá výprava do Hornického muzea v Ostravě s hlavním protagonistou filmu Tomášem Hisemem.
  • 2x vstupenka do muzea pro dospělé + 2x pro děti 
  • Vstupenky na HITHIT předpremiéru
  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  ​*Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,37 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Prohlídka Hornického muzea v Ostravě s Tomášem Hisemem

  Osobními zkušenostmi protknutá výprava do Hornického muzea v Ostravě s hlavním protagonistou filmu Tomášem Hisemem.
  • 2x vstupenka do muzea pro dospělé + 2x pro děti 
  • Vstupenky na HITHIT předpremiéru
  *Možnost dodat dárkový voucher do Vánoc
  ​*Poštovné je zahrnuto v ceně

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,37 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Soukromá projekce v kině za účasti režiséra

  Chcete své kolegy, nebo přátele inspirovat příběhem Tomáše Hisema? Promítneme Novou šichtu v kině na uzavřené projekci jen pro vás, a to v místě kde si vyberete! Navíc za vámi přijede debatovat režisér filmu a možná i hlávní hrdina Tomáš Hisem.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  791,61 €
  (20 000 Kč)