Místo pro Ababu

Nové a větší Místo pro Ababu. Ababu je česká značka hraček a látek pro začínající švadlenky. Letos má Ababu 3 roky a ráda bych otevřela Místo. Místo, kde si fanoušci mohou vybrat hračku osobně nebo kam zajít na šicí workshop.

Ababu se otevírá už 20. května!

11.5.2020

JE TO TU! 🎉 Ababu místo na Letné otevře své dveře už ve středu 20. května od 13 hodin všem fanouškům a zákazníkům. Přijďte nás pozdravit, vybrat si látku nebo hračku osobně a podívat se na výsledek našeho úsilí posledních měsíců.

Zatím nás můžete navštívit ve zkušebním provozu pondělí - pátek 13:00 - 18:00. Najdete nás na adrese Šmeralova 6 (zastávka tramvaje Letenské náměstí)

Moc se na všechny těšíme! ♥ https://www.facebook.com/events/629754131085978/

Některé odměny už frčí za vámi!

26.3.2020

Virus nás nezabrzdil a Ababu posílá balíčky dál! Právě v dílně kompletujeme odměny, které se posílají poštou. Vše posíláme nyní DPD nebo do Zásilkovny, kterou jste zadali (a má otevřeno). Pokud jste zapoměli zadat svojí adresu, napište nám jí prosím na e-mail moje@ababu.cz

Po odeslání zásilky vám na e-mail přijde potvrzení od Zásilkovny a o pár dní později i faktura. Tu už prosím hlavně neplaťte je to doklad k platbě zde na Hithitu.

Mějte prosím strpení, situace je náročná a balíčků opravdu hodně. Chvíi potvrá než odešleme všechny.

Odměny typu logo a konzultace budeme řešit až po krizi v ČR. Nyní na to není prostor, děkujeme za pochopení. Obepsala jsem vás formulářem, tak si jej v klidu vyplňte a společně se sejdeme za lepších podmínek.

Jitka & Dominika & Martina

Hithit končí a truhláři začínají!

5.3.2020

Nedokážu ani popsat, co se v posledních dnech se mnou děje! Tolik emocí, vděku a radosti, že mi asi vybouchne hlava :D Tento týden mám navíc v Místě truhláře a všechny ty vizualizace a představy se začínají zhmotňovat a to jen díky vám tak rychle!

Je to neuvěřitelné, že se ten sen děje a doopravdy tu vzniká obchod! Všechno vypadá ještě lépe než na obrázku a já se už nemůžu dočkt, až vám to všechno ukážu!

Děkuju holkám z ANNY Architects za tak dokonalé nápady, které skvěle fungují! Boží realizaci od truhlářů z Fabric8 a hlavně vám, za tolik důvěry a podpory! Bez vás bych na to šetřila bůh ví jak dlouho...

Budu se snažit všechny vaše přání a nákupy vyřídit s holkama v co nejkratší době. Je vás ale opravdu hodně, takže to nějakou dobu trvat bude. Sledujte mě na Instagramu (ababucz), kde budu průběžně informovat o odbavování objednávek a rekonstrukci :)

Všechny vás zvu na jaře na kafe! Jitka ❤

Poslední 2 dny!

2.3.2020

Čas běží jako splašený a moje Ababu kampaň už se chystá do závěru. Díky vám můžou truhláři už zítra začít pracovat na novém Místě! Všechny odměny budou odesílány mnohem dřívě než je udávaný termín zde na Hithitu. Objednala jsem už všechny materiály na výrobu a některé výrobky už mám dokonce v dílně připravené na cestu. Nejvíc se těším na osobní setkání při workshopech, párty na zahradě a u nakopnutí vaší značky!

Jitka ❤


 

Dojetí jako blázen, je tam 300% ❤

18.2.2020

Všem fanouškům Ababu z celého srdce děkuju! ❤

Překonali jste moje divoký představy o Hithit akci. Podle výsledku kampaně bude celé Ababu vypadat. Jakékoli peníze navíc můžu vrazit do renovace zahrady, kde plánuji pěkné sezení na workshopy a hlavně prostor pro společné venkovní akce. Můžete si být jistí, že ani jedna stokoruna nepropadne!

150 tisíc! Přidávám za odměnu další odměny...

24.1.2020

Jsme v půlce! Díky vám je vybráno na polovinu rekonstrukce!

Děkuji všem dárcům, kterých je již přes 200. Ráda bych vám poděkovala novou limitovanou odměnou. Hořčicový zajíček je tu! Jedná se o nejžádanější barvu vůbec a jelikož jí nyní nemáme v nabídce, rozhodla jsem se jí zařadit do odměn pouze zde na Hithitu. Vybrat si můžete hračky jednotlivě (šustivé hryzátko, muchláčka, kamaráda) nebo za zvýhodněnou cenu celou partu králíků. U všech hraček je již započítáno poštovné a přijdou dárkově zabalené do Ababu obalů.

A aby to nebylo líto tvořivým duším, co si raději vše vyrobí sami, je tu i látka na ušití celé sady!

100% za 48 hodin!

22.1.2020

Jste neuvěřitelný a třetina rekonstrukce je vybraná jen za dva dny kampaně! Moc děkuju všem, překonalo to moje nejdivočejší představy o průběhu.

18 049 €
vybrané z 4 009 €

450%

450% splnené

555 ľudí prispelo

Komunita, Dizajn

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 5.3.2020 v 10:00.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 20
  Dobrý pocit & pexeso

  Kupte si dobrou karmu a k tomu PDF Ababu pexeso k vytištění do e-mailu hned po skončení kampaně.

  Děkuju za podporu!

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  6,01 €
  (150 Kč)
 • zostáva 14 z 50
  Hořčicový zajíček / Hryzátko

  Limitovaná edice hraček ke koupi jen zde na Hithitu.

  Ušaté kousátko je nejlepší kamarád pro miminko, které trápí zuby. Dásně svědí, bolí a miminko slintá a zkouší kousat vše včetně své ručičky. Dejte mu do ní tohohle ušatce a máte vystaráno. Dřevo působí antibakteriálně a je mnohem lepší než plasty. Různé materiály na uších a šustivý efekt lákají miminko k ocucávání a odvádí pozornost od bolesti. Uši můžete snadno vyvléknout, vyprat a opět navléknout.

  Obličej má z potištěné látky ze 100% bavlny. Kroužek je z přírodního nelakovaného bukového dřeva. Zadní stranu tvoří bambusové froté 40% bambus, 40% polyester, 20% bavlna. Rozměr cca 18 cm. Má certifikát pro miminka od 0 let. Hračka splňuje veškeré normy EU pro děti od 0 let.

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč. Baleno do dárkové krabičky Ababu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  15,63 €
  (390 Kč)
 • zostáva 28 z 50
  Párty na zahradě Místa

  Jedna vstupenka na první akci na zahradě ve vnitrobloku nového prostoru. Připraveno bude dobré pití, bude se grilovat a každý účastník si odnese malý Ababu dárek. Pojďte se s námi seznámit u dobrého jídla a drinku!

  Datum naplánujeme dostatečně dopředu a až bude teplo. Adresa: Šmeralova 6, Praha 7

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,04 €
  (450 Kč)
 • predané 5
  Workshop - Ušijte si kousátka!

  Přijďte si do nového prostoru ušít 2 hryzátka pro miminka. V ceně je veškeré vybavení, materiál a pomoc s šitím.

  Do e-mailu vám pošlu dárkový certifikát s informací o workshopu k vytištění, ideální jako dárek. Termíny sestavím po dokončení rekonstrukce a otevření Místa. Adresa: Šmeralova 6, Praha 7

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,04 €
  (500 Kč)
 • predané 61
  Hořčicový zajíček / Předtištěná látka na ušití

  Předtištěná látka na ušití sady tří hraček pro miminka Šustivé hryzátko na dřevěném kroužku, heboučký muchláček a nohatý kamarád. Látka je ideální pro začínající švadlenky. Součástí balení je i návod na ušití a dřevěný kroužek na kousátko.

  Potištěná látka je ze 100% bavlny. Rozměr látky je 150x100 cm. Látka má test pro miminka od 0 let.

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč. Baleno do dárkové krabičky Ababu.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  22,05 €
  (550 Kč)
 • predané 155
  Jednorůžek - látka na šití

  Předtištěná látka na ušití jednorožce ve tvaru válečku ze semišového materiálu. Limitovaná edice k zakoupení jen zde na Hithitu.

  Jednorožce si určitě zamilujete, už jen proto, že se vám ho podařilo tak skvěle ušít! Šití je opravdu jednoduché, ideální pro začátečníky. Součástí balení je i podrobný návod. Video návod na váleček

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,65 €
  (590 Kč)
 • predané 58
  Dinosuk - látka na šití

  Předtištěná látka na ušití dinosaura ve tvaru válečku ze semišového materiálu. Limitovaná edice k zakoupení jen zde na Hithitu.

  Dinosaura si určitě zamilujete, už jen proto, že se vám ho podařilo tak skvěle ušít! Šití je opravdu jednoduché, ideální pro začátečníky. Součástí balení je i podrobný návod. Video návod na váleček

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,65 €
  (590 Kč)
 • predané 17
  Polínko - látka na šití

  Předtištěná látka na ušití polena ve tvaru válečku ze semišového materiálu. Limitovaná edice k zakoupení jen zde na Hithitu.

  Poleno si určitě zamilujete, už jen proto, že se vám ho podařilo tak skvěle ušít! Šití je opravdu jednoduché, ideální pro začátečníky. Součástí balení je i podrobný návod. Video návod na váleček

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,65 €
  (590 Kč)
 • zostáva 24 z 30
  Hořčicový zajíček / Muchláček

  Limitovaná edice hraček ke koupi jen zde na Hithitu.

  Je neocenitelným kamarádem pro zklidnění dětí, pomáhá navodit pocit bezpečí a pohody. Heboučké froté na bříšku pomáhá utišit a zabavit každé miminko. Muchláček se stane prvním nerozlučitelným kamarádem vašeho dítěte.

  Obličej mám z potištěné látky ze 100% bavlny. Přední stranu tvoří bambusové froté 40% bambus, 40% polyester, 20% bavlna. Rozměr cca 30 cm. Mám certifikát pro miminka od 0 let. Hračka splňuje veškeré normy EU pro děti od 0 let.

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč. Baleno do dárkové krabičky Ababu

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  27,66 €
  (690 Kč)
 • predané 5
  Workshop - Ušijte si muchláčka!

  Přijďte si do nového prostoru ušít 1 hračku pro nejmenší miminka. V ceně je veškeré vybavení, materiál a pomoc s šitím.

  Do e-mailu vám pošlu dárkový certifikát s informací o workshopu k vytištění, ideální jako dárek. Termíny sestavím po dokončení rekonstrukce a otevření Místa. Adresa: Šmeralova 6, Praha 7

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  32,07 €
  (800 Kč)
 • zostáva 3 z 30
  Dinosuk - ušitý

  Limitovaná edice semišového povlaku na polštář Ababu ve tvaru válečku k zakoupení jen tady na Hithitu.

  Na spodní části má dinosaurus zip a může schovat třeba deku, polštář nebo plyšáky. Jednoduše si ho můžete vycpat čímkoli, co doma nemá své místo!

  Praní na 40°, Rozměr 30 x 50 cm, 100% Polyester.

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč. Povlak neobsahuje výpň.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  35,68 €
  (890 Kč)
 • zostáva 21 z 30
  Polínko - ušité

  Limitovaná edice semišového povlaku na polštář Ababu ve tvaru válečku k zakoupení jen tady na Hithitu.

  Na spodní části má poleno zip a může schovat třeba deku, polštář nebo plyšáky. Jednoduše si ho můžete vycpat čímkoli, co doma nemá své místo!

  Praní na 40°, Rozměr 30 x 50 cm, 100% Polyester.

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč. Povlak neobsahuje výpň.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  35,68 €
  (890 Kč)
 • zostáva 13 z 50
  Jednorůžek - ušitý II.

  Limitovaná edice semišového povlaku na polštář Ababu ve tvaru válečku k zakoupení jen tady na Hithitu.

  Na horní části má jednorožec zip a může schovat třeba deku, polštář nebo plyšáky. Jednoduše si ho můžete vycpat čímkoli, co doma nemá své místo!

  Praní na 40°, Rozměr 30 x 50 cm, 100% Polyester.

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč. Povlak neobsahuje výpň.

  Jedná se o další várku ušitých jednorožců, na které budeme potřebovat o chlup více času.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  35,68 €
  (890 Kč)
 • zostáva 9 z 20
  Hořčicový zajíček / Kamarád

  Limitovaná edice hraček ke koupi jen zde na Hithitu.

  Nohatý kamarád do nejmenších rukou. Ideální parťák na uspávání miminka i větších dětí. Heboučké froté na nožičkách pomáhá utišit a zabavit každé miminko. Plyšák se stane prvním nerozlučitelným kamarádem vašeho dítěte. Úzké nohy se snadno uchopují i miminkům. Kamaráda využije miminko i šestileté dítě.

  Obličej mám z potištěné látky ze 100% bavlny. Zadní stranu nohou tvoří bambusové froté 40% bambus, 40% polyester, 20% bavlna. Rozměr cca 50 cm. Mám certifikát pro miminka od 0 let. Hračka splňuje veškeré normy EU pro děti od 0 let.

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč. Baleno do dárkové krabičky Ababu

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  35,68 €
  (890 Kč)
 • predané 9
  Workshop - Ušijte si kamaráda!

  Přijďte si do nového prostoru ušít 1 plyšového kamaráda. V ceně je veškeré vybavení, materiál a pomoc s šitím.

  Do e-mailu vám pošlu dárkový certifikát s informací o workshopu k vytištění, ideální jako dárek. Termíny sestavím po dokončení rekonstrukce a otevření Místa. Adresa: Šmeralova 6, Praha 7

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,09 €
  (1 000 Kč)
 • predané 0
  Hračka na přání se jménem

  Vytvořím vám hračku podle vašeho výběru, na kterou můžeme natisknout jakýkoli nápis.

  Vyberete si: Druh zvířátka z nabídky Ababu a  barvu hračky. Na záda pak umístím nápis podle vašeho zadání (datum, jméno nebo jakýkoli text).

  Po skončení kampaně se domluvíme na detailech. V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  60,13 €
  (1 500 Kč)
 • predané 16
  Nakopnutí vaší značky II.

  Druhá várka konzultací je tu! Pozvu vás na kafe do Místa a poradím, proč vaše značka/projekt nefunguje, tak jak má. Mrkneme na cenotvorbu, marketing a probereme, co je asi špatně nastaveno. Využijte moje více jak desetileté zkušenosti v reklamním světě.

  Délka osobní konzultace bude záležet na projektu (2-4 hod). Adresa: Šmeralova 6, Praha 7. Pokud máte Prahu daleko, můžeme to zkusit i na dálku online.
   

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,18 €
  (2 000 Kč)
 • predané 1
  Firemní dárky

  Vytvořím dárky s potiskem na přání v hodnotě 10 000 kč (třeba cca 20 muchláčků). Ideální dárky pro maminky odcházející na mateřskou nebo na vítání občánků.

  Vyberete si: Druh zvířátka z nabídky Ababu, barvu hračky a typ hračky. Na hračku pak umístím nápis podle vašeho zadání (logo, slogan nebo jakýkoli text). Po skončení kampaně se domluvíme na detailech. Reference

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  400,88 €
  (10 000 Kč)
 • predané 0
  Více firemních dárků

  Vytvořím dárky s potiskem na přání v hodnotě 20 000 kč (třeba cca 40 muchláčků). Ideální dárky pro maminky odcházející na mateřskou nebo na vítání občánků.

  Vyberete si: Druh zvířátka z nabídky Ababu, barvu hračky a typ hračky. Na hračku pak umístím nápis podle vašeho zadání (logo, slogan nebo jakýkoli text). Po skončení kampaně se domluvíme na detailech. Reference

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  801,76 €
  (20 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Jednorůžek - ušitý

  Limitovaná edice semišového povlaku na polštář Ababu ve tvaru válečku k zakoupení jen tady na Hithitu.

  Na horní části má jednorožec zip a může schovat třeba deku, polštář nebo plyšáky. Jednoduše si ho můžete vycpat čímkoli, co doma nemá své místo!

  Praní na 40°, Rozměr 30 x 50 cm, 100% Polyester.

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč. Povlak neobsahuje výpň.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  35,68 €
  (890 Kč)
 • Vypredané!!
  Hořčicový zajíček / Výhodná sada

  Limitovaná edice hraček ke koupi jen zde na Hithitu.

  Sada tří hraček pro miminka. Šustivé hryzátko na dřevěném kroužku, heboučký muchláček a nohatý kamarád. Původní cena sady i s poštovným je 1890 Kč.

  Potištěná látka je ze 100% bavlny. Druhou stranu tvoří bambusové froté 40% bambus, 40% polyester, 20% bavlna. Máme certifikát pro miminka od 0 let. Hračky splňují veškeré normy EU pro děti od 0 let.

  V ceně odměny je zahrnuto i poštovné do Zásilkovny + 40 kč. Baleno do dárkové krabičky Ababu

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  67,75 €
  (1 690 Kč)
 • Vypredané!!
  Nakopnutí vaší značky

  Zajdeme na kafe a poradím vám, proč vaše značka/projekt nefunguje, tak jak má. Využijte moje více jak desetileté zkušenosti v reklamním světě.

  Délka osobní konzultace bude záležet na projektu (2-4 hod). Adresa: Šmeralova 6, Praha 7

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,18 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Redesign loga vaší značky

  Využijte moje více jak desetileté zkušenosti s grafickým designem a nechte si poradit jak zlepšit logo a grafiku.

  Na logu a vizuální identitě značky záleží vůbec nejvíc! Je to, to co zákazník vnímá a vidí první. Nenechte ho ztratit zájem hned na začátku. Některé reference

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  200,44 €
  (5 000 Kč)