Barefoot tenisky s nejkvalitnější vulkanizovanou podrážkou

Pomozte odstartovat první českou výrobu barefoot obuvi s kvalitní vulkanizovanou podrážkou, která se nikdy neodlepí a vydrží i praní v pračce! Věříme, že s kvalitou i cenami budete velmi spokojeni.

Autor: kecky.eu

Jak si projekt vede!

7.7.2020

 • Po dvouměsíční odstávce (způsobené karanténními opatřeními) se nám již podařilo nastartovat výrobu (přímo v našich prostorách) s kapacitou až 200 párů týdně, které rovnou odesíláme.
 • Stále hledáme posilu pro šití, ale vzhledem k náročnosti na zručnost je nereálné počítat se zaučenou posilou dříve, než za 2 až 3 měsíce. Proto platí již komunikované zpoždění dodávky odměn a to cca o dva měsíce oproti původnímu termínu (pro okrajové velikosti možná déle)
 • Pokud jste již balíček obdrželi a potřebujete vyměnit velikost za jinou, využijte prosím tento formulář https://forms.gle/bzHAwAPf8FheWzWE9

Jaké je pořadí výroby:

 1. velikost 38 (cca 750 párů) splněno, probíhá rozesílka (prosíme o trpělivost, třídíme 17 barev plátna x dvě barvy podrážky x 7 střihů = 238 kombinací)
 2. velikost 39 (cca 700 párů), pracujeme na výrobě
 3. velikost 40 (cca 650 párů)
 4. velikost 41 (cca 500 párů)
 5. velikost 42 (cca 300 párů)
 6. všechny zbývající velikosti (cca 750 párů)

Na Vaše dotazy se snažíme odpovídat co nejrychleji, nicméně většinu času věnujeme výrobě a proto prosíme o trpělivost.

Informace pro zákazníky, kteří neobdrželi dárkovou poukázku

16.1.2020

Prosíme zákazníky, kteří neobdrželi dárkovou poukázku z Hithit kampaně, aby si ji sami opětovně zaslali z naší aplikace pomocí červeného tlačítka.
Po znovu odeslání zkontrolujte prosím i hromadnou poštu a spam (hlavně u gmailu).
Nepište prosím dotazy na portál Hithit, kolegové z Hithitu vám nejsou schopni pomoci.
Případné dotazy směřujte na adresu info@platenetenisky.cz .

Samotná aplikace je dostupná zde. http://platenetenisky.cz/www/hithit/
 
Děkujeme!

Informace pro přispěvatele, kteří mají emailovou schránku u gmail.com

15.1.2020

Vážení přispěvatelé, 

Společnost Google naše zprávy které vám posíláme automaticky posílá do spamu a není nám známo z jakého důvodu. 
Prosíme dříve, než nám napíšete, že vám kód nepřišel, zkontrolujte ve své schránce hromadnou poštu a spam. 
Všechny dárkové poukázky odcházely ve dnech 20. 12. až 21. 12. 2019 z adresy info@platenetenisky.cz.
Je vás celkem 1123 a bohužel není v našich silách vám jednotlivě odpovídat. Museli bychom všechny poukázky rozeslat opětovně a vzhledem k tomu, že ještě problém s Googlem není vyřešen, není zaručeno, že by opět zpráva neskončila ve spamu.

Děkujeme za pochopení

Barefoot KECKY - objednávková aplikace

15.1.2020

Vážení přispěvatelé,

Ti z vás, kteří ještě nedostali odkaz na naši objednávkovou aplikaci a nemají vybrané konkrétní barvy a velikosti, tak mohou učinit  na adrese www.kecky.eu/objednavka. Aplikace je dostupná i na našich stránkách www.kecky.eu

Pokud máte více kódů, zadávejte je prosím samostatně, jedná se o samostatné objednávky (i když Vám zboží zašleme v jednom balíčku, pokud to bude možné).

Zákazníci, kteří nám odeslali vyšší částku, než byla hodnota poukazu, budou postupně kontaktováni a budeme jim dodatečně dogenerovávat další poukázky v hodnotě jejich přeplatku.

Ke své objednávce se můžete kdykoli pomocí svého kódu opět na adrese www.kecky.eu/objednavka. vrátit a objednávku zkontrolovat, případně výběr upravit a to až do doby, než se začne samotná výroba vámi vybrané velikosti.

Jako první se začne vyrábět velikost 38 zhruba v polovině února.

Pokud je ještě někdo, kdo neobdržel dárkovou poukázku s kódem, ať se nám prosím ozve na email info@platenetenisky.cz

Orientační tabulka velikostí je rovněž uvedena přímo na stránce www.kecky.eu/objednavka .

Pojďme společně projekt dotáhnout! Pro stávající přispěvatele jakýkoli model, jen za 390,- korun.

13.12.2019

Pojďme společně projekt dotáhnout!
Je nás již dost a pro zahájení výroby stačí, když každý ze stávajících přispěvatelů přispěje malou částkou a výroba může začít!

Co pro to můžeme udělat my jako výrobci? Pro každého z vás, kteří jste již přispěli, vyrobíme jakýkoli ze standardních modelů, jen za 390,- korun.
Mrkněte na novou odměnu.

Standardní modely jsou úplně všechny v nabídce, kromě kotníčkových tenisek, ručních potisků z naší kolekce a potisků dle Vámi dodaných podkladů.

Je to pro nás práce navíc téměř zadarmo, ale neradi bychom vás zklamali a nové formy nám budou zajisté všem dělat radost ještě mnoho dalších let.

Pokud by si tuto odměnu vybral omylem někdo jako jedinou, nic se neděje. Ozveme se vám a nabídneme vám další pár, nebo Vám částku vrátíme.

Výběr modelů, velikostí a barev, sami upřesníte v objednávkovém konfigurátoru, který již dokončujeme a všichni přispěvatelé jej před zahájením výroby obdrží.

Nově pro projekt HitHit biobavlna!

9.12.2019

Pro všechny modely, u kterých si v našem objednávkovém konfigurátoru (který obdržíte na konci projektu elektronicky) při upřesnění objednávky vyberete bílou či krémovou barvu, budete mít možnost zdarma zvolit jako materiál biobavlnu!
Jedná se o režné - vyprané tkaniny vyrobené v Evropě podle standardu Ökotex Standard 100 s použitím minimálního množství chemikálii.
Výroba těchto tkanin nese nízkou uhlíkovou stopu a splňuje veškeré požadavky na ekologicky šetrné výrobky.

Reagujeme tak na nařčení určité skupiny zákazníků, že naše výrobky nejsou dostatečně ekologické.
Veškerá ostatní nařčení týkající se kvality, udržitelnosti apod.,jsou nepravdivá.


Pracujeme na nových barvách! Baleríny, nebo model "T" zdarma!

8.12.2019


Všechny tyto barvičky a ještě mnoho dalších již brzy přidáme do Hithit barefoot kampaně, aby ti, kteří ještě váhají, měli snazší rozhodování.;)
Barvy pro nás jako výrobce jsou opravdu maličkost, pokud bude výroba pro zákazníky z Hithitu realizována.
Všichni přispěvatelé si vyberou v našem objednávkovém konfigurátoru (který před ukončením kampaně obdrží) libolnou barvu ke svému vybranému střihu a to jak plátna, tak podrážky či lemu.
Do konfigurátoru rovněž budete zadávat přesné rozměry chodidla, aby finální výrobek byl co nejblíže Vámi požadovanému rozměru.

Připomínáme, že ke každým kotníčkovým teniskám je + 1 pár balerín či modelu T automaticky zdarma!

Nová odměna: Libovolné tenisky s originálním vlastním potiskem a vlastními barvami!

1.12.2019

Vyrobte si vlastní originál!
Můžete si vybrat buď z naší grafické kolekce potisků, kde si zvolíte vlastní barvy tisku, plátna, podrážky a lemování, nebo si můžete nechat natisknout cokoli Vás napadne! 
Potisknout pro Vás můžeme jak balerínky, tak espadrilky či slipon, nebo i kotníčkové tenisky, prostě cokoli co  si budete přát.
Součástí balíčku tenisek s libovolným vlastním potiskem, je jeden pár balerínek či modelu T zdarma, který obdržíte s předstihem pro ověření velikosti před tiskem.


Nová odměna: nazouvací barefoot slip-on pro muže i ženy!

27.11.2019

Na požadavek zákazníků naší kampaně na HitHitu přidáváme další odměnu!
Nazouvací barefoot slip-on, vhodné pro muže i ženy!
Připomínáme, že všechny modely (kromě balerín) budeme v případě zakoupení nových forem vyrábět ve všech velikostech od 36 do 45.
Velikosti a libovolné kombinace barev bude moci každý přispěvatel upřesnit v elektronické objednávce, kterou obdrží včas před zahájením výroby.


Přidáváme další odměnu, barefoot espadrillky!

24.11.2019

Dostupné budou ve všech barvách a velikostech, které běžně nabízíme.


Plátno je pro barefoot obuv velice vhodný materiál, neomezuje, přizpůsobí se a dá se prát.
Jestli je budeme vyrábět, záleží pouze na vás.
Aktuálně máme cca 300 přispěvatelů, ale pro zahájení výroby vás potřebujeme aleposň 2000, jinak nebude možné výrobu zahájit!
Zapojte se hned a tyto botky si budete užívat za skvělé ceny celé léto!
 

Ke každým kotníčkovým teniskám, jedny baleríny zdarma!

22.11.2019

Každý, kdo si v našem projektu vybere jako dárek jakékoli kotníčkové tenisky, tak k nim obdrží ještě jeden pár balerínek dle vlastního výberu, a to zcela zdarma!
Také budeme doplňovat další barvy balerínek.
Barvy a velikosti se budou s každým přispěvatelem upřesňovat prostřednictvím dotazníku, který od nás před skončením projektu každý přispěvatel obdrží.

Pojďte s námi do toho a letošní léto (a i ty následující) si užijete v nových barevných barefoot plátěných keckách za bezkonkurenční ceny!

78 628 €
vybrané z 52 115 €

150%

150% splnené

3 156 ľudí prispelo

Móda

Všetko alebo nič. Projekt skončil 20.12.2019 v 20:00.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 1 006
  Druhý pár pro stávající přispěvatele za 390,- korun!

  Poďme společně projekt dotáhnout!
  Je nás již dost a pro zahájení výroby stačí, když každý ze stávajících přispěvatelů přispěje malou částkou a výroba může začít!

  Co pro to můžeme udělat my jako výrobci? Pro každého z vás, kteří jste již přispěli, vyrobíme jakýkoli ze standardních modelů, jen za 390,- korun.

  Standardní modely jsou úplně všechny v nabídce, kromě kotníčkových tenisek, ručních potisků z naší kolekce a potisků dle Vámi dodaných podkladů.

  Je to pro nás práce navíc téměř zadarmo, ale neradi bychom vás zklamali a nové formy nám budou zajisté všem dělat radost ještě mnoho dalších let.

  Pokud by si tuto odměnu vybral náhodou někdo jako jedinou, nic se neděje. Ozveme se vám a nabídneme vám další pár, nebo Vám částku vrátíme.

  Výběr modelů, velikostí a barev, upřesníte v objednávkovém konfigurátoru, který všichni přispěvatelé před zahájením výroby obdrží.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  15,63 €
  (390 Kč)
 • predané 417
  Baleríny X Barefoot velikost 36 až 42

  Tyto plátěné balerínky se staly (v klasické verzi) naprosto nejprodávanějím modelem.
  Nyní je můžete mít i v barefoot verzi!
  Abychom je mohli vyrábět, potřebujeme vaši dostatečnou podporu na HITHITu.

  Prozatím v barvě celočerné a bílé.

  A máte se na co těšit, protože jakmile vyrobíme a dodáme první HITHIT sérii na nových formách, tak se pustíme do dalších modelů jako barefoot espadrillky, nazouvací slip-on, mokasínky a to ve všech možných barvách, včetně atraktivních potisků!

  Podpořte nás a už toto léto si budete užívat ve  svobodných barefoot botkách, které můžete kdykoliv hodit do pračky a které se vám nikdy nerozlepí.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  17,64 €
  (440 Kč)
 • predané 100
  Kecky T barefoot 36 až 42

  Tyto plátěné kecky s retro střihem se staly (v klasické verzi) jedním z nejprodávanějších modelů.
  Nyní je můžete mít i v barefoot verzi!
  Abychom je mohli vyrábět, potřebujeme vaši dostatečnou podporu na HITHITu.

  Prozatím v barvě celočerné a bílé.

  A máte se na co těšit, protože jakmile vyrobíme a dodáme první HITHIT sérii na nových formách, tak se pustíme do dalších modelů jako barefoot espadrillky, nazouvací slip-on, mokasínky a to ve všech možných barvách, včetně atraktivních potisků!

  Podpořte nás a už toto léto si budete užívat ve  svobodných barefoot botkách, které můžete kdykoliv hodit do pračky a které se vám nikdy nerozlepí.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,44 €
  (460 Kč)
 • predané 456
  Barefoot espadrillky

  Barvy budou na výběr všechny, které běžně nabízíme.
  Plátno je pro barefoot obuv velice vhodný materiál. Plátno neomezuje, umí se přizpůsobit a dá se prát!
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,64 €
  (490 Kč)
 • predané 248
  Barefoot slip-on 36 až 45

  Stylové nazouvací slip-on v barefoot verzi, vhodné pro muže i ženy!
  Barvy jsou na výběr všechny dostupné, které běžně nabízíme.
  Objednat si můžete jeden, nebo i více párů, abyste mohli botky střídat.:)

  Každý přispěvatel obdrží před zahájením výroby elektronickou objednávku, kde bude moci upřesnit požadovanou velikost, barvu a množství.

  Dárková poukázka vám dorazí ihned po úspěšném zakončení projektu ještě do Vánoc. 

  Detail botek zde:
  https://platenetenisky.cz/barefoot/barefoot-slipon

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,64 €
  (490 Kč)
 • predané 427
  KECKY Slim Basic Barefoot / velikost 36 až 45 (jeden pár)

  Nízké šněrovací tenisky vycházející z nestárnoucího klasického střihu.

  Tenisky jsou vyrobeny z dvojitého bavlněného plátna a kaučuku.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadovanou velikost a kód modelu který najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu pod stromeček!

  Přehled velikostí naleznete na výše uvedeném odkaze.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,67 €
  (790 Kč)
 • predané 201
  Barefoot nízké šněrovací kecky - model 1930

  Módní nízké barefoot kecky v retro stylu s praktickým střihem a s praktickým šněrovnáním přes celý nárt.
  K dispozici budou všechny běžně dostupné barvy a vzory.

  Velikosti 36 až 45.

  Více info zde
  https://platenetenisky.cz/barefoot/barefoot-1930
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,67 €
  (790 Kč)
 • zostáva 176 z 200
  Tenisky s ručním potiskem z naší kolekce

  Buďte naprosto originální!
  Na výběr bude několik motivů (zvířata, květiny, slepičky, kočičky, srdíčka, puntíky, vrány, atd.) Vše co již máme graficky vytvořeno a zpracováno můžeme vytisnout na Vaše nové tenisky!

  Tisknout můžeme jak na šněrovací, tak jakékoli nazouvací, či baleríny. 
  Pro kotníčkové je příplatek 200,- korun. 

  V ceně je zahrnutý jeden pár tenisek + libovolný výběr potisku, barvy podrážky, a barvy horního lemu.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,69 €
  (990 Kč)
 • predané 59
  KECKY Slim Hi Barefoot / velikost 36 až 45 (jeden pár)

  Kotníčková verze barefoot tenisek se šněrováním na sedm dírek.

  ​Tenisky jsou vyrobeny z dvojitého bavlněného plátna a kaučuku.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadovanou velikost a kód modelu který najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Přehled velikostí naleznete na výše uvedeném odkaze.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  47,70 €
  (1 190 Kč)
 • predané 2
  Pro výrobce či šikovné nadšence: 10x lisování vlastní obuvi

  Pro vás, kteří sami občas tvoříte či šijete obuv, tu máme speciální nabídku!

  Na vaše vlastní ušité svršky obuvi nalisujeme kvalitní kaučukovou podrážku dle vlastního výběru a v libovolných dostupných velikostech.

  V ceně je zahrnuto lisování deseti párů + jeden testovací pár.

  Vámi ušité svršky musí mít předepsané stélky pro lisování, které Vám dodáme.
  Svrchní materiál nesmí být příliš silný a musí být tepelně odolný.
  Nedoporučujeme lisování na kožený svršek (možná je pouze tenčí broušená kůže), nejvhodnější je však plátno, které si můžete vybrat také z naší nabídky.

  Termín lisování je na dohodě.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  48,11 €
  (1 200 Kč)
 • predané 81
  Dva páry barefoot tenisek: nízké + nízké

  Dvoje nízké KECKY za jednu lepší cenu! 
  Každý pár může být jiné barvy i velikosti.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadované velikosti a k nim kódy modelů, které najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot ! 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,73 €
  (1 490 Kč)
 • zostáva 186 z 200
  Nízké tenisky s vlastním libovolným potiskem

  Buďte 100% originální!
  Vámi zaslaný motiv graficky zpracujeme a vytvoříme návrh potisku, který po Vašem odsouhlasení natiskneme na plátno, ze kterého budou Vaše unikátní tenisky následně vyrobeny.

  K dispozici jsou jak nízké šněrovací, tak jakékoli nazouvací modely.

  Potisk si můžete vyrobit i sami prostřednitvím naší aplikace.

  Součástí odměny je (stejně jako u kotníčkových tenisek s vlastním potiskem) jeden pár balerínek (pro pány model T) zdarma, který Vám bude doručen s předstihem, abyste si jej mohli vyzkoušet a případně ještě upřesnit velikost, než začneme tisknout.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,73 €
  (1 490 Kč)
 • predané 48
  Dva páry barefoot tenisek: kotníčkové + nízké

  Dvoje KECKY za jednu lepší cenu!

  Jedny nízké šněrovací na 3-4 dírky (podle velikosti) a jedny kotníčkové vyšší na 7 dírek.
  Každý pár může být jiné barvy i velikosti.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadované velikosti a k nim kódy modelů, které najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot ! 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  71,76 €
  (1 790 Kč)
 • zostáva 192 z 200
  Kotníčkové barefoot KECKY s vlastním motivem (36 až 45)

  Na vaše tenisky vám natiskneme cokoli budete chtít!

  Od nás obdržíte email s odkazem na aplikaci, kde si sami snadno nahrajete libovolný obrázek (nebo obrázky), kde můžete přidat  i různé texty a jiné prvky a vyrobíte si vlastní dyzajn tenisek včetně barvy podrážky, lemování a tkaniček.

  Obrázek nám samozřejmě můžete poslat i emailem (pokud aplikace nejsou vaše hobby).

  Kotníčkové barefoot tenisky jsou vyrobeny z pevného plátna a kaučuku se šněrováním na sedm dírek.

  Více info + objednací kód zde:
  http://platenetenisky.cz/barefoot/slim-hi-barefoot-vlastni-potisk

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadovanou velikost a objednací kód!

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  79,78 €
  (1 990 Kč)
 • predané 7
  Dva páry barefoot tenisek: kotníčkové + kotníčkové

  Dvoje kotníčkové KECKY za jednu lepší cenu! 
  Každý pár může být jiné barvy i velikosti.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadované velikosti a k nim kódy modelů, které najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot ! 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  83,38 €
  (2 080 Kč)
 • predané 30
  Troje nízké barefoot KECKY na celé léto!

  Střídejte barvy podle libosti. My jich máme v nabídce dost a za dobré ceny!

  Tři páry nízkých šněrovacích tenisek za jednu super cenu.
  Každý pár může být jiné barvy i velikosti.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadované velikosti a k nim kódy modelů, které najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot ! 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  83,78 €
  (2 090 Kč)
 • predané 1
  Pro výrobce: 20x lisování vlastní obuvi

  Pro malovýrobce obuvi, kteří by chtěli  na své výrobky vyzkoušet lisovanou podešev, nabízíme možnost spolupráce.

  Na vaše vlastní ušité svršky obuvi nalisujeme kvalitní kaučukovou podrážku dle vlastního výběru a v libovolných dostupných velikostech.

  V ceně je zahrnuto lisování dvaceti párů + jeden testovací pár.

  Vámi ušité svršky musí mít předepsané stélky pro lisování, které Vám dodáme.
  Svrchní materiál nesmí být příliš silný a musí být tepelně odolný.
  Nedoporučujeme lisování na kožený svršek (možná je pouze tenčí broušená kůže), nejvhodnější je však plátno, které si můžete vybrat také z naší nabídky.

  Termín lisování je na dohodě.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  88,19 €
  (2 200 Kč)
 • predané 1
  Troje kotníčkové barefoot KECKY na celé léto!

  Střídejte barvy podle libosti. My jich máme v nabídce dost a za dobré ceny!

  Tři páry kotníčkových šněrovacích tenisek za jednu super cenu.
  Každý pár může být jiné barvy i velikosti.


  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadované velikosti a k nim kódy modelů, které najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot ! 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  124,27 €
  (3 100 Kč)
 • predané 2
  Balíček barefoot komplet! Troje kotníčkové KECKY + troje nízké KECKY!

  Celkem šest párů různých barev a velikostí za jednu úžasnou cenu!

  Tři páry nízkých a tři páry kotníčkových barefoot tenisek z pevného plátna a kaučuku.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadované velikosti a k nim kódy požadovaných modelů, které najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot ! 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  200,04 €
  (4 990 Kč)
 • predané 4
  Nabídka pro prodejny, velkoobchodní sada

  Máte prodejnu? Využijte naši velkoobchodní sadu!
  Tato odměna vám zajistí individuální kombinaci vámi vybraných výrobků 
  včetně barevných kombinací a velikostí za lepší velkoobchodní cenu!

  Výběr modelů, velikostí a barev je zcela na vás.
  Jedinou podmínkou je objednávka alespoň za 5000,- korun.
  Částku můžete libovolně upravit i směrem nahoru.

  Samotné výrobky a jejich rozměry a barevné kombinace si zvolíte v objednávkovém konfigurátoru, který vám následně zašleme.

  Snížení ceny na základě velkoobchodní objednávky se projeví přímo při vyplňování objednávky v konfigurátoru.
  Velkoobchodní ceny budou nižší přibližně o 25%.  

  Doručení této velkobchodní sady je zdarma. 


   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  200,44 €
  (5 000 Kč)
 • predané 0
  Pro výrobce: 100x lisování vlastní obuvi

  Pro výrobce obuvi, kteří by chtěli  na sérii svých výrobků vyrobit lisovanou podešev, nabízíme možnost spolupráce.

  Na vaše vlastní ušité svršky obuvi nalisujeme kvalitní kaučukovou podešev dle vlastního výběru a v libovolných dostupných velikostech.

  V ceně je zahrnuto lisování 100 párů + 10 testovacích párů.

  Vámi ušité svršky musí mít předepsané stélky pro lisování, které Vám můžeme dodat.
  Svrchní materiál nesmí být příliš silný a musí být tepelně odolný.
  Nedoporučujeme lisování na kožený svršek (možná je pouze tenčí broušená kůže), nejvhodnější je však plátno, které si můžete vybrat také z naší nabídky.

  Termín lisování je na dohodě.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  400,88 €
  (10 000 Kč)