Kniha Netetuj se blbě

Přinášíme první knihu svého druhu u nás. Pomozte nám ji vydat a buďte u vzniku projektu, který udělá zájemcům o tetování lepší přehled o celém procesu a třeba i zamezí tomu, aby se tetovali blbě. A tím nemyslíme výběr motivu.

 • Autorka knihy

 • Euro Tattoo Supply

 • Netetuj se blbě

5 907 €
vybrané z 5 604 €

105%

105% splnené

130 ľudí prispelo

Literatúra

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Aktuality

8.7.2020 Kniha zítra vchází do prodeje, přečtěte si detaily k jejímu předání

Knížka Netetuj se blbě zítra vstupuje do prodeje v Nakladatelství PLOT. Její domácí stanice je tady >  https://www.plotknihy.cz/cs/netetuj-se-blbe/666/p/ a to znamená jediný - brzy přijde i vám, kteří jste si ji předplatili v kampani. Následujícímu textu prosím věnujte pozornost.  INFORMACE K…

Viacej

28.6.2020 Kniha brzy vychází. Zvu vás na křest knihy, přijdete?

Kniha Netetuj se blbě za pár dní vychází v Nakladatelství PLOT a to mimo jiné znamená, že jakmile přijede z tiskárny, bude  ze všeho nejdříve rozposlána právě vám, kteří jste přispěli do její kampaně. Má novou obálku, je rozšířena o pár novinek a základní informace se o ní můžete dočíst tady >…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 18 Podpoř nás, protože tě projekt baví

  Jsme vděčni za každý příspěvek. Chceš nám pomoct knihu vydat a odměnu nepotřebuješ? Podpoř nás jednoduše proto, že ti náš projekt dává smysl. Dej kolik chceš a měj dobrý pocit, že s tvou pomocí vyjde kniha, která u nás na trhu chybí. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  7,52 €
  (200 Kč)
 • Vypredané!! Netetuj se blbě za polovinu ceny

  Knížka v plné kvalitě, za cenu, která se nebude opakovat. Moc jich není, tak si pospěš. Za ušetřené peníze si kup třeba něco do svého tetovacího začátku nebo šetři na nový tetování. 

  Knihu je nutné převzít osobně v Praze. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  9,21 €
  (245 Kč)
 • 73 z 100 Netetuj se blbě za lepší cenu + osobní převzetí

  Pořiď si unikátní knihu o všem kolem tetování za nižší cenu. Ať už se chceš nechat potetovat nebo držet tetovací jehlu v ruce. Prodejní cena knihy v obchodech bude vyšší. 

  Knihu je nutné převzít osobně v Praze. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  16,92 €
  (450 Kč)
 • 11 z 20 Netetuj se blbě k Vánocům, za skvělou cenu

  Knihu bohužel do Vánoc vytisknout nestihneme. Máme ale 20 dárkových voucherů, které vám můžeme poslat brzy po skončení kampaně. Na kvalitním papíře, v designové obálce. Na voucheru bude uvedeno jméno, které si budete přát a nebude chybět ani osobní věnování autorky s podpisem. 

  Voucher opravňuje obdarovaného k převzetí knihy v Praze, ihned po vydání. O tom vás samozřejmě budeme informovat. Jestli se stavíš ty nebo obdarovaný necháme na vás, poznáme vás podle čísla voucheru. 

  Kup knihu za nižší cenu, než je její plánovaná prodejní cena. Navíc si za symbolických 10 Kč nech zaslat propracovaný voucher, který pod stromečkem udělá parádu.  

  Při objednávce nám nezapomeň napsat jméno, které napíšeme na voucher. 

  Tak šťastný a potetovaný! 
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  17,30 €
  (460 Kč)
 • 175 z 200 Netetuj se blbě za lepší cenu + poštovné

  Pořiď si unikátní knihu o všem kolem tetování, za nižší cenu. Ať už se chceš nechat potetovat nebo držet tetovací jehlu v ruce. Prodejní cena knihy v obchodech bude vyšší.

  Knihu ti zašleme na adresu, kterou nám sdělíš. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  20,68 €
  (550 Kč)
 • 26 z 30 Kniha a malý slevový voucher na nákup v Euro Tattoo Supply + poštovné

  Kup si knihu, se kterou dostaneš slevu 50 Kč do obchodu Euro Tattoo Supply, a to při nákupu nad 500 Kč. Sleva se přece hodí vždycky. S knihou si navíc možná uděláš lepší přehled o tom, jaké produkty potřebuješ. 

  Knihu a voucher ti odešleme na adresu, kterou nám poskytneš. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  22,19 €
  (590 Kč)
 • 29 z 30 Kniha a větší slevový voucher na nákup v Euro Tattoo Supply + poštovné

  Kup si knihu, se kterou dostaneš slevu 200 Kč do obchodu Euro Tattoo Supply, a to při nákupu nad 1200 Kč. Sleva se přece hodí vždycky. S knihou si navíc možná uděláš lepší přehled o tom, jaké produkty potřebuješ. 

  Knihu a voucher ti odešleme na adresu, kterou nám poskytneš. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  27,83 €
  (740 Kč)
 • 14 z 20 Kniha a handpoke kit

  Hned jak se z knížky dozvíš všechno okolo tetování, můžeš si to i vyzkoušet. Díky Euro Tattoo Supply ti kromě knihy pošleme i malý handpoke kit, ve kterém najdeš jehly, kalíšky, rukavice a další základní potřeby, bez kterých se neobejdeš. Bude to skvělý start.

  Celý balíček ti pošleme na adresu, kterou nám sdělíš. 

   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  59,80 €
  (1 590 Kč)
 • 12 z 15 Sběratelská lahůdka (kniha s podpisy tatérů) + poštovné

  O tom, že bude knížka podepsaná autorkou, se bavit nemusíme. Kromě toho ale v knížce najdeš podpisy všech tatérů, jejichž práce se v knize objeví v přehledu tetovacích stylů. A málo jich rozhodně nebude.

  Knihu ti zároveň pošleme na adresu, kterou nám sdělíš. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  71,46 €
  (1 900 Kč)
 • 16 z 20 Kup si knihu a kus pralesa + poštovné

  Kniha je z papíru, ten je ze dřeva, dřevo ze stromů a náš svět stromy zoufale potřebuje. To my dobře víme a tak jsme se rozhodli touto odměnou pomoci i tam, kde to je potřeba. Ve spolupráci s organizací Prales dětem za tebe koupíme půl aru deštného pralesa. Jak to funguje si můžeš přečíst tady > http://pralesdetem.cz/rezevace-green-life/.

  Knihu pak obdržíš s certifikátem o zakoupení, na kterém bude tvé jméno a který navíc bude z druhé strany "potetován" jedním ze spolupracujících tatérů. Podpoříš tak knížku i prales a dostaneš originální voucher.

  Vše ti bude zasláno poštou na adresu, kterou nám sdělíš. 
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  73,34 €
  (1 950 Kč)
 • 2 z 5 Staň se partnerem knihy

  Líbí se ti náš projekt natolik, že do toho chceš jít s námi? Připoj se k nám a staň se partnerem knihy. Garantujeme ti pravidelné informace o tom, co se přesně ve které fázi výroby s knihou děje. Tvé jméno se samozřejmě objeví v knize. Veškeré informace dostaneš jako první. A jako první také budeš knihu držet v ruce, až vyleze z tiskárny. Od autorky zároveň dostaneš 5 výtisků knihy při osobním setkání. 

  ​Pokud se pro tuto odměnu rozhodneš, čehož si velmi vážíme, nezapomeň nám o sobě něco napsat.

  Autorka si vyhrazuje právo partnerství odmítnout, pokud nebude přesvědčena o jeho správnosti. V takové situaci se samozřejmě částka za tuto odměnu vrací zpět odkud přišla v plné výši. 
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  372,32 €
  (9 900 Kč)