Jevgenij Švarc: Nahý král

Jak se přišlo na to, že král je nahý. Pohádková komedie ruského autora Jevgenije Švarce v novém překladu z dílny skupiny překladatelů #anikdyjinak.

Autor: #anikdyjinak

100 % na Nahého krále vybráno za necelé tři dny!

20.9.2019

Vážení přispěvatelé,

děkujeme, že díky vašemu zájmu bude moct spatřit světlo světa Nahý král v českém překladu, v pořadí již druhá divadelní hra Jevgenije Švarce a celkově třetí vydavatelský projekt, za kterým stojí naše překladatelská skupina #anikdyjinak.

Na co se můžete těšit?

Nahý král vyjde v brožované vazbě a stejném formátu jako předchozí Drak. Každý výtisk bude opatřen speciálním razítkem, navrženým naším ilustrátorem Olavem Hotovsonem a očíslován dle pořadí, ve kterém jste na projekt přispěli. Buderme se snažit dostat knihu do tisku co možná nejdříve, tak, aby kniha určitě vyšla ještě před Vánoci (ale počítáme s mnohem časnějším termínem). 

Nahý král vyjde v takovém nákladu, aby především pokryl požadavky našich přispěvatelů, tedy vás. Pokud se ale podaří vybrat vyšší částku, zajistíme dodatečný náklad, který umožní, aby se Nahý král objevil i v knihkupectvích. 

Ještě jednou moc díky, vašeho zájmu o Nahého krále si velice vážíme! 

#anikdyjinak

2 943 €
vybrané z 1 875 €

156%

156% splnené

286 ľudí prispelo

Literatúra

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 161 Chci knihu!

  Za svůj příspěvek dostanu tištěnou knihu a originální pohled s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  5,96 €
  (159 Kč)
 • 16 z 40 Nahý král a Drak!

  Za svůj příspěvek dostanu výtisk Nahého krále a originální pohled s ilustrací autora obrázků v knize + výtisk další hry Jevgenije Švarce - Draka! Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  9,38 €
  (250 Kč)
 • 59 Chci dvě knihy!

  Za svůj příspěvek dostanu dva výtisky knihy a dva originální pohledy s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,25 €
  (300 Kč)
 • 25 Chci tři knihy!

  Za svůj příspěvek dostanu tři výtisky knihy a tři originální pohledy s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  16,88 €
  (450 Kč)
 • 16 Chci pět knih!

  Za svůj příspěvek dostanu pět výtisků knihy a pět originálních pohledů s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  28,13 €
  (750 Kč)