Pohádky do dlaní vepsané

Pojďte s námi podpořit vydání krásných originálních pohádek! Knihu napsala úspěšná autorka Lena Banszel Freyová, půvabnými ilustracemi ji doplnila akademická malířka Miroslava Jakešová. Pro děti od pěti let a všechny, kteří chtějí věřit pohádkám...

Zatiaľ nemáme žiadne aktuality.

708 €
vybrané z 3 568 €

19%

19% splnené

36 ľudí prispelo

Literatúra

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 4 Prostě mám rád pohádky

  Chcete nám přispět jen pár drobných? Budeme rádi! Žádné peníze totiž nejsou malé a každá korunka nás posune blíž k cíli. Odměnou vám bude dobrý pocit a pozvánka na křest knihy. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  3,96 €
  (100 Kč)
 • 30 z 30 Sada 10 pohlednic

  Sada 10 pohlednic s ilustracemi Miroslavy Jakešové, ilustrátorky knihy Pohádky do dlaní vepsané, které si můžete vyzvednout u nás v knihkupectví, nebo vám je zašleme poštou (poštovné uhradíme). A samozřejmě pozvánka na křest knihy.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,93 €
  (200 Kč)
 • 23 Kniha Pohádky do dlaní vepsané s věnováním a podpisem autorek

  Dostanete od nás jeden výtisk knihy Pohádky do dlaní vepsané s věnováním a podpisem autorek, který si můžete vyzvednout u nás v knihkupectví, nebo vám jej zašleme poštou (poštovné uhradíme). A samozřejmě vás pozveme na křest knihy. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  13,88 €
  (350 Kč)
 • 20 z 20 Sada 10 pohlednic + dárkový poukaz na nákup v našem knihkupectví

  Sada 10 pohlednic s ilustracemi Miroslavy Jakešové, ilustrátorky knihy Pohádky do dlaní vepsané, které si můžete vyzvednout u nás v knihkupectví, nebo vám je zašleme poštou (poštovné uhradíme). K tomu dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč na nákup v knihkupectví K-A-V-K-A a samozřejmě pozvánka na křest knihy.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,82 €
  (500 Kč)
 • 5 Dvě knihy Pohádky do dlaní vepsané s věnováním a podpisem autorek

  Dostanete od nás dva výtisky knihy Pohádky do dlaní vepsané s věnováním a podpisem autorek, které si můžete vyzvednout u nás v knihkupectví, nebo vám je zašleme poštou (poštovné uhradíme). A samozřejmě vás pozveme na křest knihy. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  25,77 €
  (650 Kč)
 • 20 z 20 Kniha s věnováním + sada pohlednic + dárkový poukaz na nákup v našem knihkupectví

  Sada 10 pohlednic s ilustracemi Miroslavy Jakešové, ilustrátorky knihy Pohádky do dlaní vepsané, jeden výstik knihy s věnováním autorek a dárkový poukaz na nákup v knihkupectví K-A-V-K-A v hodnotě 300 Kč (k vyzvednutí u nás, nebo vám vše na vlastní náklady zašleme poštou). A samozřejmě vás pozveme na křest knihy. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  31,71 €
  (800 Kč)
 • 4 Poděkování a uvedení jména dárce v knize

  Umíme ocenit velkorysost našich dárců, proto vám rádi natiskneme jmenovité poděkování přímo do knihy! Dostanete od nás tři výstisky knihy s věnováním autorek (k vyzvednutí u nás v knihkupectví, nebo vám je zašleme poštou na vlastní náklady) a samozřejmě vás pozveme na slavnostní křest.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  59,46 €
  (1 500 Kč)
 • 10 z 10 Originální ilustrace

  Originální ilustrace (rozměr cca 20 x 20cm) v paspartě od autorky výtvarného doprovodu knihy, akademické malířky Miroslavy Jakešové. Ilustraci vám můžeme zaslat poštou (poštovné uhradíme), ale rádi vám ji předáme i v našem knihkupectví. A samozřejmě vás pozveme na křest knihy. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  118,93 €
  (3 000 Kč)
 • 5 z 5 Dvě originální ilustrace

  ​Dvě originální ilustrace (rozměr cca 20 x 20cm) v paspartě od autorky výtvarného doprovodu knihy, akademické malířky Miroslavy Jakešové. Ilustrace vám můžeme zaslat poštou (poštovné uhradíme), ale rádi vám je předáme i v našem knihkupectví. A samozřejmě vás pozveme na křest knihy. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  218,04 €
  (5 500 Kč)