Veronika Vítová vydává debutové CD

Jsem zpěvačka, songwriterka a zakladatelka vokální skupiny Skety. Miluji jazz i klasickou hudbu a jsem součástí mnoha projeků v mnoha hudebních žánrech. Teď přišel čas na to, abych si splnila svůj hudební sen a vydala CD s vlastní hudbou.

 • Už se to peče - Studio Svárov

 • S mou kpelou ve studiu Svárov

 • Unique kvartet

6 000 €
vybrané z 5 620 €

106%

106% splnené

146 ľudí prispelo

Hudba, Umenie

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Co je můj cíl?

Natočit CD, které mě bude vystihovat takovou, jaká jsem tady a teď a které všechno to, co mě obklopuje celý život, propojí v jeden celek. Svoji hudbu skládám u piána a nechávám se inspirovat texty a básněmi různých autorů. 

Detaily 

Jsem Veronika a zpívám od mala. Prošla jsem sborem Bambini di Praga, pak jsem zpívala s Kuhnovým smíšeným sborem. Měla jsem folkovou kapelu, jazzovou kapelu, ale šanci dělat hudbu naplno a profesionálně tak, jak jsem si to vždy představovala, jsem dostala až ve chvíli, kdy jsem začala studovat Jazzovou VOŠ při Konzervatoři J. Ježka. Od té doby jsem prošla mnoha kapelami i projekty. Můj zatím nejúspěšnější a velmi srdeční projekt (kromě dcery Ester) je založení vokální skupiny Skety, která od té doby vede pestrý a osobitý hudební život. Kromě Sket mě zaměstnává výuka zpěvu na konzervatoři Jana Deyla, pravidelné hostování s Jazzdock orchestra nebo s Orchestrem Berg, občas také můj nový sbor Ego Singers a další menší projekty. A teď přišel konečně čas na můj vlastní hudební projekt, a tím je CD s mou autorskou tvorbou. Ke spolupráci jsem si přizvala ty nejlepší muzikanty široko daleko, kteří jsou mi blízcí nejen hudbou ale i srdcem. Doufám, že to nejlepší ze mě se mi podaří vtisknout do téhle desky. Poslechněte si záznam z mého koncertu na Soundcloudu. Na desce se moje skladby objeví v propracovaných aranžích; některé jsem zpracovala sama, ale ke spolupráci jsem si přizvala také například Petra Wajsara, Jana Jiruchu, Petra Kalfuse nebo Andyho Schofielda (Jazzdock orchestra). 

Proč to dělám?

Skládat vlastní hudbu a ponořit se do vytváření nečeho nového je pro mě zatím největším hudebním naplněním a natočit vlastní CD je pro profesionálního muzikanta naprostou povinností a samozřejmostí, protože to je jedna z hlavních cest, jak se svou hudbu může dostat do povědomí lidí. Je to vlastně taková virtuální vizitka. Pro nezávislého muzikanta, který není zatím zastupován žádným vydavatelstvím, je to ovšem záležitost poněkud nákladná. Vzhledem k tomu, že CD se ve své fyzické podobě prodávají téměř jen na koncertech, je tato investice také skoro nevratná. Proto jsem se rozhodla, že touto cestou oslovím své kamarády, přátele, fanoušky a vás, zatím neznámé filantropy a potenciální sponzory, aby mi s financováním mého projektu pomohli a umožnili mi tak vytvořit projekt bez kompromisů a na špičkové úrovni. 

Aktuality

16.9.2019 Welcome drink na Střeše Lucerny

Milí přispěvatelé! V něděli 22.9. bude 22 stupňů a slunečno, a tak se moc těším na ty z vás, kteří si za svůj příspěvek vybrali koncert na Střeše Lucerny, kde Vás přivítám skvělým sektem od firmy Premiere wines and Spirits. Pokud máte pocit, že to je zážitek, který si nechcete nechat ujít, stále…

Viacej

12.9.2019 VYHRAJ SLUCHÁTKA!

Děkuji všem, kdo mi přispěli a přispějí. Automaticky se tím po skončení kampaně dostáváte do slosování o patery sluchátka, která mi věnovala firma CONNECT IT.  Chybí ještě 15000 a máme 6 dní a 16 hodin. Tak mi držte palce a přispívejte.  

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 7 Jen tak

  Chci podpořit vznik CD bez odměny, jen tak z čisté radosti. Oželím pro dnešek 1x flat white v centru Prahy. 

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  5,62 €
  (150 Kč)
 • 40 Link ke stažení CD v elektronické podobě

  Chci si stáhnout CD v elektonické podobě, protože khamon, kdo má dneska CD přehrávač. 

  Doručenia odmeny: Do roka

  7,49 €
  (200 Kč)
 • 0 Podepsaný plakát k albu poslaný poštou

  Miluji plakáty.  Také rád / ráda riskuji s Českou poštou. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  9,37 €
  (250 Kč)
 • 10 Na pivo

  Dlouho jsem neviděl / neviděla Veroniku Vítovou a tohle bude fajn záminka. Pivo platí veronika. Pokud se nás sejde víc a známe se navzájem, může z toho být fajn večírek. 

   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  13,11 €
  (350 Kč)
 • 12 Podepsané CD - vyzvednutí na koncertě

  Chci podepsané CD. Jednou ho vydražím za miliony.

  Doručenia odmeny: Do roka

  16,86 €
  (450 Kč)
 • 4 Podepsané CD poslané poštou

  Chci podepsané CD a miluji služby České pošty. 

  Doručenia odmeny: Do roka

  20,61 €
  (550 Kč)
 • 6 z 10 Lekce zpěvu

  Chci se naučit (odnaučit) zpívat.

  Veronika učí soukromě v Praze na Vinohradech. Lekce trvá 60 minut. Zaměřuje se na jazzovou a popovou interpretaci a  nejvíc ji baví pracovat na technice zpěvu.  

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  29,97 €
  (800 Kč)
 • Vypredané!! Lekce zpěvu

  Chci se naučit (odnaučit) zpívat.

  Veronika učí soukromě v Praze na Vinohradech. Lekce trvá 60 minut. Zaměřuje se na jazzovou a popovou interpretaci a  nejvíc ji baví pracovat na technice zpěvu.  

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  29,97 €
  (800 Kč)
 • 11 Podepsané CD a zasazení stromu

  Chci podepsané CD, jsem ekoterorista a hledám cesty, jako pomoci naší planetě. Ve spolupráci s organizací sazimestormy.cz vysázím díky tomuto příspěvku spolu s dalšími ekofašisty  cca 10 až 15 stromů v Praze - Slivenci podle toho, kolik se na stromy vybere. Organizace dodá veškeré detaily (počet vysázených stromuů,gps souřadnice a certifikát o výsadbě).  

  http://www.sazimestromy.cz

  Doručenia odmeny: Do roka

  33,72 €
  (900 Kč)
 • 2 z 10 Podepsané CD a 2 lístky na křest desky

  Chci podepsané CD a rád / ráda chodím na koncerty. 

  Datum a místo křtu bude včas oznámeno, podle toho, kdy bude CD oficiálně vycházet

  Doručenia odmeny: Do roka

  35,59 €
  (950 Kč)
 • 24 z 50 Koncert na střeše Lucerny

  Chci být na chvíli hipsterem a dát si exkluzivní koncert Veroniky Vítové s kapelou a nevšedním výhledem na Prahu z teras nad Lucernou. Připiju si nad tou nádherou sklenkou prosecca. 

  Koncert se uskuteční 22. 9. 2019

  Střecha Lucerny se veřejnosti otevírá pouze na pár omezených chvil v roce a proto si tuto příležitost nenechám ujít.

  http://www.strechalucerny.cz
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  37,47 €
  (1 000 Kč)
 • 25 z 30 Koncert s degustací vína v Božské Lahvici

  Jsem skrytý alkoholik a proto je komorní degustační večer spojený s intimním koncertem v Božské lahvici ideálním spojením příjemného s nevyhnutelným. 

  http://www.bozskalahvice.cz

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  56,20 €
  (1 500 Kč)
 • 3 z 5 Soukromý worskhop pro vaši Acappella skupinu.

  Zpívám v acappella skupině a rádi se dozvíme něco nového v našem oboru. 

  Veronika Vítová je zakladatelkou vokální skupiny SKETY, která již cca 8 let funguje na české a mezinárodní scéně. Pořádají Prague acappella festival a s workshopy v rámci festivalu i mimo mají mnoho zkušeností. 

  Individuální workshop trvá 3 hodiny a můžete si sami zvolit místo konání. V případě cesty mimo Prahu počítejte ještě navíc s dopravou.

  http://www.skety.cz

   

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  112,40 €
  (3 000 Kč)
 • 6 Malý sponzor desky

  Miluji hudbu a chci podpořit vznik něčeho nového. Chci být uveden / uvedena v poděkování na obalu desky. 

  Doručenia odmeny: Do roka

  187,34 €
  (5 000 Kč)
 • 2 z 3 Vystoupení na Vaší akci

  Pořádám firemní akci / večírek / narozeninovou party a k dokonalosti mi chybí už jen kulturní vložka.

  Délka vystoupení je 45 minut, v případě mimopražské akce ještě navíc počítejte s dopravou, ozvučení máme vlastní. Můžete si vybrat jazzový, popový nebo autorský repertoir.    

  Doručenia odmeny: Do roka

  562,01 €
  (15 000 Kč)
 • 3 z 3 Koncert u Vás doma

  Trpím agorafobií a sociofobií a chci si poslechnout živý koncert Veroniky Vítové s kapelou u mě doma. 


  Přijedeme i s vlastním ozvučením a zahrajeme pro vás a vaše opravdové i fiktivní přátele v pohodlí vašeho obýváku. V případě silné sociofobie možnost hrát za plentou. Pokud bude koncert mimo Prahu, počítejte ještě s penězi na dopravu. 

  Doručenia odmeny: Do roka

  562,01 €
  (15 000 Kč)
 • 3 z 3 Kmotr CD

  Miluji hudbu a chci podpořit vznik něčeho nového. Bude mi ctí pokřtít nové CD přímo na pódiu. Také budu uveden / uvedena na desce. Dostanu také podepsané CD a vstup na křest pro dvě osoby 

  Doručenia odmeny: Do roka

  674,41 €
  (18 000 Kč)
 • 5 z 5 Větší sponzor desky

  Hodně miluji hudbu a chci podpořit vznik něčeho nového. V rámci mého příspěvku dostanu 2 lístky na křest a dvě podepsaná CD a také přímo na pódiu pokřtím desku. Budu uveden / uvedena na obalu desky jako sponzor. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  936,68 €
  (25 000 Kč)
 • 1 z 1 Největší sponzor desky

  Miluji hudbu nejvíc na světě a chci podpořit vznik něčeho nového. Chci, aby turné s deskou neslo název, který si vymyslím. Dostanu také dvě vstupenky na křest, dvě podepsaná CD, dva podepsané plakáty a guestlist 1&1 na jakýkoli koncert po dobu jednoho roku od konání křtu. Pokřtím CD přímo na pódiu a budu uveden / uvedena jako generální partner celého projektu. 

  Doručenia odmeny: Do roka

  5 620,08 €
  (150 000 Kč)