Mobilní aplikace Psí detektiv

Psí detektiv z.s. je první spolek v ČR, který se začal zabývat hledáním ztracených zvířat na profesionální úrovni. Naše pátrací metody stále zdokonalujeme a nyní pracujeme na vývoji mobilní aplikace. Pomůžete nám?

Autor: Psí Detektiv

2 747 €
vybrané z 2 256 €

121%

121% splnené

221 ľudí prispelo

Technológie

Jaroměř, Královéhradecký kraj, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Ahoj všichni – pejskaři, kočkaři, papouškáři… no prostě milovníci zvířat.

Jsme Psí detektiv – jediný spolek v ČR, který hledá ztracená zvířata. Nejsme žádní žabaři, za dobu našeho fungování máme na kontě 10 tisíc zachráněných domácích mazlíčků! Pátráme vždy, kdy je třeba – klidně o půlnoci, 365 dní v roce. Pro každého, komu se ztratí zvíře, jsme jedinou opravdovou nadějí na záchranu. Pracujeme na profesionální úrovni, své pátrací metody stále zdokonalujeme. Abychom maximalizovali šance na záchranu ztracených zvířat, neobejdeme se bez mobilní aplikace. Jen díky ní bude mít každý zoufalý páníček možnost okamžitě upozornit všechny lidi v okolí, že jeho zvířecí parťák je v úzkých. Na vývoji aplikace pracujeme, ale bez vaší podpory to nedáme. Pomůžete nám i všem bezradným páníčkům a jejich mazlíčkům?

Jak to všechno začalo: Psal se rok 2013 a zakládajícím členům našeho spolku se ztratil jejich milovaný kříženec Jack. Klára s Tomášem byli neskutečně zoufalí a Jacka se snažili všemi možnými způsoby najít. Při jejich úsilí o navrácení člena rodiny zpět domů ale zjistili, že tady u nás není nikdo, kdo by s hledáním mazlíčka pomohl nebo poskytl radu. Jacka se nakonec podařilo vlastními silami najít a Klára s Tomášem si řekli, že to takhle nemůžou nechat. A tak se zrodil plán. Od roku 2013 tedy Psí detektiv pomáhá všem zoufalým majitelům ztracených zvířat.

Co je náš cíl?

Dostat v pořádku domů co nejvíc ztracených domácích mazlíčků. Od mobilní aplikace očekáváme výrazné zrychlení komunikace mezi námi a majiteli, možnost co nejrychlejšího oznámení ztráty i z mobilního telefonu a především okamžité upozornění o ztraceném zvířeti všem lidem v blízkém okolí.  

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 85 Chci podpořit Psího detektiva a nic za to nechci

  Za 100 Kč získáte skvělý pocit, že jste přispěli na dobrou věc. V průměru 20 majitelů ztracených zvířat denně bude mít díky vám jednodušší registraci ztraceného zvířete do naší databáze. Děkujeme! Nejen psi Vás budou zbožňovat 😊

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  3,76 €
  (100 Kč)
 • 72 Patron mobilní aplikace

  V aplikaci na seznamu přispěvatelů uveřejníme Vaše jméno a zapíšete se tak na veřejný seznam patronů naší mobilní aplikace. Zanechte stopu tam, kde je to třeba!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,52 €
  (200 Kč)
 • 18 Pohled s poděkováním na Vaši adresu

  Výraznou měrou přispějete k tomu, že hledání domácích mazlíčků bude zase o chlup jednodušší. A abyste se mohli z dobrého skutku těšit společně s námi, pošleme Vám pohled, který Vám to vždy připomene.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  11,28 €
  (300 Kč)
 • 15 Chci podpořit Psího detektiva, ale něco za to – stačí placka, tlapku na to!

  Protože Vaše láska ke zvířatům nezná mezí, zašleme na Vaši adresu placku s logem Psího detektiva. Můžete nás tak mít stále u sebe 😊 .

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  15,04 €
  (400 Kč)
 • 21 Známka se jménem a telefonním číslem pro Vašeho mazlíčka

  Udělejte hned dva dobré skutky najednou! Podpořte Psího detektiva a ještě označte svého miláčka známkou s telefonním číslem. Víte, že takto označený pes má v případě ztráty až o 50% vyšší šanci na šťastný návrat domů?
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  20,68 €
  (550 Kč)
 • 5 Chci nosit tričko s logem Psího detektiva

  Jste prostě naši a my Vám to společně s Vašimi domácími mazlíčky chceme dokázat! Parádní triko Psího detektiva nesmí chybět ve skříni žádného pejskaře 😊

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  24,45 €
  (650 Kč)
 • 0 Na skok v kanceláři Psího detektiva

  Zajímá Vás, jak takové pátrání probíhá v praxi? Přijďte se k nám na skok podívat! Za 2 hodiny Vás seznámíme s našimi pátracími metodami, průběhem pátrání a popovídáme si o těch nešťastnějších příbězích, které nás potkali. Prostě budete mít možnost na vlastní oči vidět, jak to celé probíhá. Místo uplatnění odměny je na naší základně ve Velichovkách.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  28,21 €
  (750 Kč)
 • 2 Dřevěné hodiny s vlastním motivem

  Uau, díky Vám dostane čas úplně jiný rozměr. Alespoň pro zoufalé páníčky, kterým se ztratil zvířecí kámoš. A pro všechny ty ztracené psí a kočičí duše. Za ně všechny Vám zašleme originální dřevěné hodiny, do kterých naše šikovná kolegyně vypálí Vámi zaslaný motiv.
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  40,99 €
  (1 090 Kč)
 • 0 Nástěnný kalendář s fotografiemi z detektivní práce

  Vy zvířata milujete a oni milují Vás! A to po celý rok! Ve své Vám jako poděkování přistane unikátní barevný nástěnný kalendář ve formátu A4 s 12 tematickými fotografiemi. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  56,41 €
  (1 500 Kč)
 • 1 Staň se na 1 den Psím detektivem!

  Chcete si vyzkoušet práci Psího detektiva se vším všudy? Dorazte k nám pobýt na celý den! Vřele Vás přivítáme do našeho týmu. Seznámíme Vás s veškerou detektivní činností a když budete odvážní, vyzkoušíte si, jaké to je pátrat s námi.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  75,22 €
  (2 000 Kč)
 • 0 Staň se na 1 den Psím detektivem + placka+ tričko + pohled

  Chcete si vyzkoušet práci Psího detektiva se vším všudy? Dorazte k nám pobýt na celý den! Vřele Vás přivítáme do našeho týmu. Seznámíme Vás s veškerou detektivní činností a když budete odvážní, vyzkoušíte si, jaké to je pátrat s námi. Místo uplatnění odměny je ve Velichovkách. Jako památku na tento den navíc dostanete placku, tričko a pohled.
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  120,35 €
  (3 200 Kč)
 • 2 Jednorázový sponzor

  Odměna pro milovníky pejsků a především majitele firem a spolků. Logo Vaší firmy umístíme na náš web, do seznamu patronů a také na facebook, kde máme víc než 62 000 fanoušků.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  300,86 €
  (8 000 Kč)
 • 0 Golf s Psím detektivem

  Máte rádi golf? Nebo ho chcete jen vyzkoušet? A proč ne rovnou se zakladateli Psího detektiva na jednom z nejkrásnějších devítijamkových hřišť v ČR? Nabízíme hru pro 2 osoby s ubytováním na jednu noc  na Broumovsku. http://www.grosshof.cz/

  Doručenia odmeny: Do roka

  376,08 €
  (10 000 Kč)
 • 0 Hlavní sponzor

  Odměna pro milovníky pejsků a především majitele firem a spolků. Logo Vaší firmy umístíme na náš web, do seznamu patronů a také na facebook, kde máme víc než 62 000 fanoušků. Jako hlavního sponzora Vás pozveme na naši základnu, kde můžete strávit celý den s Psími detektivy.  Rozhovor s Vámi uveřejníme se společnou fotografií na našem webu. A aby toho nebylo málo, bude Vám celý náš tým i všichni naši dvounozí a čtyřnozí kamarádi velmi vděční 😊

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  564,12 €
  (15 000 Kč)
 • 0 Patron všech patronů

  Páni! Vy ale musíte mít velké srdce, když se do něj vejde vděk všech našich zachráněných zvířátek! Odměna pro milovníky pejsků a především majitele firem a spolků. Logo Vaší firmy umístíme na náš web, do seznamu patronů a také na facebook, kde máme víc než 62 000 fanoušků. Našeho generálního sponzora pozveme na 1 den s Psím detektivem a nebude chybět ani společné foto. Samozřejmostí je uvedení sponzora v tiskové zprávě, kterou vydáme po spuštění aplikace. Tiskovou zprávu samozřejmě zveřejníme i na webu a nebude chybět ani rozhovor.
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  1 128,24 €
  (30 000 Kč)