Sámoška na konci vesmíru

Bude samoobslužná. Pro schůzky i práci. S pohoštěním. V Olomouci. Peníze nám pomůžou ji vybavit a rozjet... Ne, omlouváme se všem pozemšťanům, ale Sámošku na konci vesmíru nelze popsat 255 znaky. Věnujte proto prosím několik sekund našemu videu a popisu.

Autor: Vault 42

 • VAULT FISH – adoptuj rybku

 • PONOŽKY do i ze Sámošky

 • SÍŤOVKA – co by to bez ní bylo za Sámošku

 • RUČNÍK v barvě zhasnutého světla

 • POHLEDNICE – děkujeme za podporu

 • BLOK – nejen pro vesmírné stopaře

 • TETOVAČKY A SAMOLEPKY

 • TRIČKO – nadpozemsky úchvatné

 • HRNÍČEK – plecháček

 • VIZOŠKA SÁMOŠKY

 • Najdete nás v centru Olomouce

3 316 €
vybrané z 3 291 €

100%

100% splnené

88 ľudí prispelo

Komunita

Olomouc, Olomoucký kraj, Česko

Zobraziť všetky odmeny


CO!?

Pozemšťané, nepropadejte panice! Jsme si vědomi, že nám v olomoucké galaxii zoufale chybí nezávislý prostor pro setkávání s vašimi obchodními partnery či kamarády. A co teprve kdyby jeho součástí byla i samoobslužná část, ve které je i sebe můžete pohostit kávou, čajem, slaným či sladkým občerstvením, aniž by byly vaše (více či méně pracovní) schůzky přerušovány obsluhou!?

PROČ?

Protože úřadovat z domovů a pořádat tam schůzky se v našem časoprostoru ještě neuchytilo a v tradičně pojatých kavárnách je zase příliš mnoho pozemských vzruchů, šumů a rušivých signálů. Přesně proto chceme postavit Sámošku na konci vesmíru, v níž dny budou vaše a večery vyhradíme širokému spektru komunitních či společenských akcí.PRO KOHO?

Pro volnonožce, maminky na mateřské, podnikavé studenty, fanoušky designových a inspirativních prostor Vaultu 42, ale zkrátka kohokoli, kdo by chtěl toto specifické místo využívat a podpořit.

KDE?

Sámoška na konci vesmíru se bude nacházet na konci vesmíru ve středu našeho coworku Vault 42. Vault 42 se nachází v centru Olomouce v přestavěných prostorách 200 let staré vojenské pekárny a v roce 2017 byl oceněn titulem Zasedačka roku v kategorii kanceláře do 500 m2 a o rok později nominován na cenu České architektury.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO A PROČ TO DĚLÁME?

Byl velký třesk, pak kousek přeskočíme, dinosauři, delfíni, sámošky, podnikání atd. Jenže hlavní problém této planety spočívá v konkurenčním boji a rivalitě, které nás stejně jako gravitace nahoru prostě nedostanou. Proto jsme se rozhodli všem pozemšťanům na volné noze i zaměstnancům korporátu poskytnout od 1. června 2017 alternativní prostor v centru Olomouce fungující na principech vesmírného sdílení a nesmírné spolupráce – coworkingové centrum Vault 42

Věříme totiž v kooperaci namísto konkurence a krásné město Olomouc
je k tomu ideální. Stejně jako Sámoška na konci vesmíru!

KDO TEDY JSME?

Jsme kreativně-technologické centrum postavené na principech coworkingu určené pro nezávislé profesionály, freelancery, podnikavce i remote zaměstnance, kteří chtějí pracovat v centru Olomouce obklopeni stejně naladěnými lidmi. Spojuje nás zájem o moderní technologie i flexibilní pracovní doba. Každý pracujeme na svých projektech a když potřebujeme pomoct, máme se na koho obrátit. Nabízíme prostor pro networking, pořádáme workshopy a přednášky, ale potkáváme se tu i na neformálních akcích.

A CO ŽE JE NÁŠ CÍL?

Lehce hybridní prostor kombinující samoobslužnou kavárnu, zasedací místnost a sdílenou kancelář. Ani tentokrát není důvod propadat panice! Takový prostor může být velmi dobře využit jak pro občasnou práci, tak pro schůzky či jednání s vašimi obchodními partnery či přáteli i pro setkávání a spolupráci s podobně smýšlejícími pozemšťany aktuálně obývajícími Vault 42. Na základě toho je tedy zřejmé, že se logicky musí jednat o Sámošku na konci vesmíru, která bude – taktéž naprosto logicky – umístěna nikoli na konci, ale v samotném centru našeho coworku. Cílem je podělit se prostřednictvím Sámošky a členství Vault Crew o náš paralelní coworkingový vesmír i nadpozemské benefity, které přináší.

NA CO VYBRANÉ PENÍZE POUŽIJEME?

Protože se Sámoška bohužel sama nevybaví, finance, nebo také kosmický prach v množném čísle, chcete-li, poslouží k přestavbě, zajištění rozjezdu jejího chodu a také k pořízení vybavení. Konkrétně tedy peníze potřebujeme především na vytvoření tohoto nového networkingového zázemí, respektive jeho upravení a vybavení nábytkem vhodným pro společné (nejen) pracovní setkávání. Ještě konkrétněji na stoly, židle, gauč, kytičky, akvárium, nádobí, sedáky, delfíní osvětlení atd.

NE AŽ TAK STRUČNÉ SHRNUTÍ A PÁR ČÍSEL

Ve Vaultu 42 mohou společně pracovat lidé různých talentů nejen z kreativních a IT oblastí, kterým poskytujeme příjemné pracovní zázemí, bohatou nabídku komunitních akcí, přednášek a workshopů a samozřejmě také přísun dobré kávy. To mj. podporuje propojování mladých nadšenců se zkušenými pardály, kreativců s lidmi s analytickým myšlením i firem s jednotlivci. Takových, kteří jako stálé či občasné pracovní místo využívají právě Vault 42, je naštěstí o dost více než 42. Náš cílový počet členů je však 500, čehož bychom rádi dosáhli také otevřením Sámošky.

Díky otevření Sámošky vám budeme moci nabídnout nový typ členství s názvem VAULT CREW za symbolických 420 Kč měsíčně. Za tuto cenu získáte téměř neomezený přístup do tohoto speciálního prostoru se samoobslužnou kavárnou, která bude sloužit pro formální i neformální setkávání či občasnou práci, přičemž toto členství bude zároveň obsahovat i jednodenní vstup do coworkingu, slevy a akce u partnerů, přístup do kontaktní sítě a další.

Pokud si tedy myslíte, že otevřít Sámošku je skvělý (nebo aspoň dobrý) nápad, budeme rádi, když nás podpoříte jakýmkoli příspěvkem. My vás kromě vesmírné či delfíní odměny*, kterou si vyberete, pozveme na zahajovací párty a seznámíme se spoustou skvělých lidí, kteří vám obohatí život.

Protože kde jinde schůzovat, pracovat a dát si něco dobrého, bez vyrušování obsluhy, zato s příjemně rušivými vibracemi místa, kde pracovní nadšení, nápady i nové spolupráce doslova tryskají od stolů, než v Sámošce na konci vesmíru? Posuďte SAMI 😉 Nebo ještě lépe s adoptovanou rybičkou, ať to tryská i z akvárka! (Proto kupujte i ty ručníky, děkujeme.)*

Tak na viděnou a díky za ryby! 🐬  

Aktuality

13.6.2019 Všechno nebo nic, zbývá 48 hodin!

Děkujeme všem podporovatelům za příspěvky i slova podpory. Zbývá 48 hodin a my stále věříme, že se nám podaří cílovou částku vybrat (jinak se kampaň zruší a my nedostaneme nic). 70% je již vybráno a zbývá posledních 30%! Pokud víte o někom kdo by prostor pro schůzky i občasnou práci využil, dejte…

Viacej

3.6.2019 Partneři na obzoru!

Pokud nasbíráme alespoň 66%, pomůžou nám i naši partneři, tak jestli jste to odkládali, tak teď je ta pravá chvíle nám pomoct! A všem, co se už se na vzniku sámošky podílí, moc děkujeme!

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • Vypredané!! VAULT FISH – adoptuj rybku

  Adoptujte delfína.. dobře no, tak normální rybičku.. a přijďte si ji sami vypustit do VAULT FISH TANKU. Při každé návštěvě Sámošky pak můžete hledat, která je zrovna ta vaše!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  5,32 €
  (142 Kč)
 • 30 z 30 TETOVAČKY A SAMOLEPKY

  Styloví budete už jen díky tomu, že budete chodit do Sámošky, ale s naší SADOU INTERGALAKTICKY COOL tetovaček a samolepek může být stylové úplně všechno, na čem drží trocha lepidla. Vyzvednutí odměn bude možné u nás ve Vaultu a za příplatek 100 Kč doručení z konce vesmíru kamkoli po ČR. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  5,62 €
  (150 Kč)
 • 5 z 20 SÍŤOVKA – co by to bez ní bylo za Sámošku

  Lovíme freelancery do sítě, aby spolupracovali, inspirovali se a předávali si své know-how. Ale také nám záleží na naší planetě, a tak chceme všechny PLASTOVÉ TAŠKY NAHRADIT SÍŤOVKAMI. Vyzvednutí odměn bude možné u nás ve Vaultu a za příplatek 100 Kč doručení z konce vesmíru kamkoli po ČR.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  6,37 €
  (170 Kč)
 • 36 z 50 PONOŽKY do i ze Sámošky

  Nejen volnonožci potřebují na cestě za úspěchem ten SPRÁVNÝ ZÁKLAD, kterým stylové ponožky nepochybně jsou. Jedna bílá, jedna černá… A navíc s originální grafikou olomouckého coworku. Vyzvednutí odměn bude možné u nás ve Vaultu a za příplatek 100 Kč doručení z konce vesmíru kamkoli po ČR.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  6,74 €
  (180 Kč)
 • 24 z 30 BLOK – nejen pro vesmírné stopaře

  Na poznámky, na schůzky, na citáty, na kresby, na VYZNAČENÍ CESTY do Sámošky na konci vesmíru. Blok v tomhle časoprostoru nikdy nevyjde z módy! Vyzvednutí odměn bude možné u nás ve Vaultu a za příplatek 100 Kč doručení z konce vesmíru kamkoli po ČR.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,49 €
  (200 Kč)
 • 420 z 420 POHLEDNICE – děkujeme za podporu

  Nesmírně vesmírně nádherná pohlednice s poděkováním za podporu Sámošky, SAMOZŘEJMĚ. Vyzvednutí odměn bude možné u nás ve Vaultu a za příplatek 100 Kč doručení z konce vesmíru kamkoli po ČR.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  8,99 €
  (240 Kč)
 • 16 z 30 HRNÍČEK – plecháček

  Unikátní hrníček, který bude vyroben v LIMITOVANÉM POČTU desítek, stovek až tisíců kusů, který z obyčejného pytlíkového čaje či rozpustné kávy udělá zážitek biblických rozměrů. K vyzvednutí v našem centru. Vyzvednutí odměn bude možné u nás ve Vaultu a za příplatek 100 Kč doručení z konce vesmíru kamkoli po ČR.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  13,11 €
  (350 Kč)
 • 27 z 30 TRIČKO – nadpozemsky úchvatné

  Chcete hrdě nosit na prsou, že jste pomáhali zachraňovat delfíny v nouzi (delfíny rozumějte podnikavce a kreativce), aby měli kde pracovat a spřádat své sny? S tričkem - vlastně stejně jako s ponožkami – NEMŮŽETE ŠLÁPNOUT VEDLE. Vyzvednutí odměn bude možné u nás ve Vaultu a za příplatek 100 Kč doručení z konce vesmíru kamkoli po ČR.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  14,99 €
  (400 Kč)
 • 9 z 10 EARLY VAULT CREW – měsíční členství

  Chcete být v naší partě, dostávat pozvánky na členské akce, mít každodenní přístup do Sámošky, kde si můžete dát pohodlně schůzku nebo přátelský pokec, k tomu zdarma den v coworkingu každý měsíc, slevy u partnerů a neutuchající pozornost našeho týmu? Pak je tohle členství pro vás jako stvořené. Namísto 420 Kč za měsíc zaplatíte jen 402 Kč. Členství na měsíc.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  15,06 €
  (402 Kč)
 • 46 z 50 RUČNÍK v barvě zhasnutého světla

  Ručník je skutečně KOLOSÁLNĚ UŽITEČNÁ SOUČÁST VÝBAVY hvězdného stopaře. Když jste v úzkých, můžete jím signalizovat volání o pomoc. No, a samozřejmě se jím také můžete utřít, pokud vám po tom všem bude připadat dost čistý.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  15,74 €
  (420 Kč)
 • 23 z 30 SADA nadšeného Sámoškáře

  Nechce se vám tolik klikat a chcete toho od nás mít víc? Sada obsahuje PONOŽKY, HRNÍČEK a SÍŤOVKU. A ano, je tu i množstevní sleva :) Vyzvednutí odměn bude možné u nás ve Vaultu a za příplatek 100 Kč doručení z konce vesmíru kamkoli po ČR.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  25,10 €
  (670 Kč)
 • 15 z 15 EARLY VAULT CREW – 1/4roční členství (2+1)

  Chcete být v naší partě, dostávat pozvánky na členské akce, mít každodenní přístup do Sámošky, kde si můžete dát pohodlně schůzku nebo přátelský pokec, k tomu zdarma den v coworkingu každý měsíc, slevy u partnerů a neutuchající pozornost našeho týmu? Pak je tohle členství pro vás jako stvořené. Namísto 420 Kč za 1 měsíc zaplatíte jen 840 Kč rovnou za tři (2+1 zdarma)! 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  31,47 €
  (840 Kč)
 • 20 z 20 EARLY VAULT CREW – 4měsíční členství (3+1)

  Chcete být v naší partě, dostávat pozvánky na členské akce, mít každodenní přístup do Sámošky, kde si můžete dát pohodlně schůzku nebo přátelský pokec, k tomu zdarma den v coworkingu každý měsíc, slevy u partnerů a neutuchající pozornost našeho týmu? Pak je tohle členství pro vás jako stvořené. Namísto 420 Kč za 1 měsíc zaplatíte jen 1260 Kč rovnou za čtyři (3+1 zdarma)! 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  47,21 €
  (1 260 Kč)
 • 28 z 30 VAULT CREW – 1/2roční členství

  Chcete být v naší partě, dostávat pozvánky na členské akce, mít každodenní přístup do Sámošky, kde si můžete dát pohodlně schůzku nebo přátelský pokec, k tomu zdarma den v coworkingu každý měsíc, slevy u partnerů a neutuchající pozornost našeho týmu? Pak je tohle členství pro vás jako stvořené. Namísto 420 Kč za měsíc zaplatíte jen 373,5 Kč. Členství na půl roku.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  84,00 €
  (2 242 Kč)
 • 7 z 10 STOPAŘŮV PRŮVODCE (čti poradenství) v oblasti brandingu a marketingu

  Potřebujete probrat váš business s někým, kdo netrpí provozní slepotou a dokáže se na něj podívat z nadhledu? Naši členové s vámi během 3 sezení (á 1,5 hodiny) za jeden měsíc – kde jinde než v Sámošce – proberou fungování z pohledu pozice značky i marketingu a doporučí vám nové a neotřelé postupy a metody, které vám pomůžou uspět v tržním prostředí.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  89,92 €
  (2 400 Kč)
 • 20 z 20 VAULT CREW – roční členství

  Chcete být v naší partě, dostávat pozvánky na členské akce, mít každodenní přístup do Sámošky, kde si můžete dát pohodlně schůzku nebo přátelský pokec, k tomu zdarma den v coworkingu každý měsíc, slevy u partnerů a neutuchající pozornost našeho týmu? Pak je tohle členství pro vás jako stvořené. Namísto 420 Kč za měsíc zaplatíte jen 353,5 Kč. Členství na rok.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  158,94 €
  (4 242 Kč)
 • 4 z 4 VEČEŘE – od spoluautora VAULT CREW Ondřeje

  Ondřej uvaří/upeče podle diety podporovatele pro 2–4 osoby. Večeře za svitu loga Sámošky... bude logicky probíhat právě v ní. (Popř. dle individuální domluvy a přání podporovatele jinde v Olomouci.)

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  158,94 €
  (4 242 Kč)
 • 3 z 4 VAULT PARTNER – na půl roku

  Myslíte si, že je kreativní centrum v Olomouci potřeba, naše aktivity sledujete a rádi byste se stali naším partnerem? Rádi vás mezi našimi stálými partnery uvítáme. Vaše logo se objeví na webu, na recepci a přidáme vás mezi partnery i na signaturních akcích, které pořádáme. Jen pro jistotu připomínáme, že kromě cca 50 členů se u nás přes rok otočí skoro 5 000 návštěvníků akcí, které u nás probíhají. Odměna je primárně určena pro firmy. ​Partnerství bude uzavřeno na půl roku.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  237,62 €
  (6 342 Kč)
 • 6 z 6 VAULT CREW TABLE + roční členství

  Adopce stolu pro všechny podnikavce. Jmenovité poděkování na stole a k tomu roční členství VAULT CREW.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  331,29 €
  (8 842 Kč)
 • 5 z 8 VAULT PARTNER – na rok

  Myslíte si, že je kreativní centrum v Olomouci potřeba, naše aktivity sledujete a rádi byste se stali naším partnerem? Rádi vás mezi našimi stálými partnery uvítáme. Vaše logo se objeví na webu, na recepci a přidáme vás mezi partnery i na signaturních akcích, které pořádáme. Jen pro jistotu připomínáme, že kromě cca 50 členů se u nás přes rok otočí skoro 5 000 návštěvníků akcí, které u nás probíhají. Odměna je primárně určena pro firmy. Partnerství bude uzavřeno na rok.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  447,43 €
  (11 942 Kč)
 • 2 z 2 AKCE NA MÍRU ve Vaultu 42

  Pomůžeme vám uspořádat akci / školení / workshop dle vašich přání. Od zajištění produkční činnosti, přes propagaci skrze naše sítě a tisky, spolu se zajištěním prostor některé z našich zasedacích místností a drobného občerstvení, až po koordinaci akce. Akce zahrnuje i pronájem zasedací místnosti MEET DOWN na 8 hodin.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  462,42 €
  (12 342 Kč)