TvMiniUni: Zloděj otázek

Pomozte filmu TvMiniUni: Zloděj otázek do kin. Je to film, jaký tu ještě nebyl. Kombinace herců, svérázných loutek, rodinný film plný života, barev, vtipu a také film s jedním důležitým poselstvím. Přispějte na jeho cestu do kin a získejte filmové dárky.

Autor: TvMiniUni

 • Barbora Poláková v roli maminky

 • Pavel Liška v roli paní Konvičkové

 • Miroslav Krobot, jako zahradník

 • Ajka

 • Flegy

 • Pan Voráček

 • Pan Vrána

 • Bóďa

 • Jack

 • Valentinka

634 €
vybrané z 14 787 €

4%

4% splnené

37 ľudí prispelo

Film, Vzdelávanie

Zobraziť všetky odmeny

TVMINIUNI: ZLODĚJ OTÁZEK

Česká animovaná tradice potřebuje v konkurenci velké hollywoodské mašinérie trochu pomoci. Natočit takhle výrazný film a dostat ho do kin je cesta do prudkého kopce. Zkuste nás na cestě těsně pod vrcholem trochu popostrčit. Ale pozor, „nechceme slevu zadarmo“ J Když našemu filmu pomůžete do kin, můžete vedle dobrého pocitu získat i leccos zajímavého jako dárek. Ručník, kšiltovku, batůžek, DVD s filmem, sadu na malování, účast na natáčení, vstup na premiéru s loutkami a mnohem více. 

Celovečerní film TvMiniUni: Zloděj otázek navazuje na seriál TvMiniUni, který na Déčku České televize běží už pět let a má na kontě téměř 150 epizod. Na velká plátna se tak dostane pan Vrána, praještěr Voráček, králík Flegy, Valentinka, Bóďa, Franta Štajn a další známé i nové postavy. Pomozte nám film vytvořit stejně jako nám pomohli Pavel Liška, Barbora Poláková, Miroslav Krobot a Jiří Havelka ve svých rolích.

TvMiniUni: Zloděj otázek je film, jaký tu ještě nebyl. Kombinací živých herců, svérázných loutek a animace vytváříme rodinný film plný vtipu, krásné atmosféry a také film s jedním důležitým poselstvím: Odpovídejme svým dětem na otázky, naslouchejme jim! Budeme  šťastnější.

O FILMU

Televize TvMiniUni vysílá, a i tentokrát tvrdí, že odpoví i na ty nejvšetečnější dětské otázky… ale pozor!!! Žádné otázky od dětí tu nejsou, všechny zmizely! A s nimi zmizel i lapač otázek. TvMiniUni bez otázek nemůže existovat.

Do TvMiniUni navíc začínají volat znepokojení rodiče. Něco se stalo s jejich dětmi. Najednou už se na nic neptají, nemají žádné otázky! Žádné proč, nač, jak, kde, kolik, a co když? Všem z TvMiniUni začíná být jasné, že se děje něco závažného.

Rozjíždí se pátrání plné dobrodružství i záhad. Stopy nakonec vedou až k Velké herně, kterou řídí chlapeček Bambino a strašidelná paní na hlídání Konvičková. Spolu ukradli lapač otázek, aby všem dětem vysáli z hlav jejich otázky. Bambinovi totiž jeho maminka nedokáže odpovědět na otázku, kam táta po jedné hádce od nich odešel. Rodiče jsou často nespokojení, když se jich dětí na něco ptají, nemají čas, potřebují pracovat a chtějí ticho a pokoj. Tak teď mají všichni, co chtěli. Klid bez otázek.

Bez nich je ale nuda a taky chybí odpovědi. Jak tohle celé dopadne?

TVŮRCI O ZLODĚJI OTÁZEK

Naší pointou je poražení techniky, odložení strojů, obnovení přirozené komunikace, návrat táty k mamince, rodičů k dítěti. A tohle všechno rytmicky, divoce, barevně s vervou a s kreativní radostí.

Děláme barevný, hravý, chytrý, loutkový film. Bude to mapeťácký film, jaký v Čechách natočený nikdy nebyl. Navazujeme na poetiku filmů Karla Zemana.

Dbejme na to, aby našim dětem nebyla odepřena jejich přirozená schopnost ptát se, ptát se na cokoliv, važme si toho u nich a mějme takové děti rádi a zachraňme je, když vidíme, že jim tohle bohatství chce někdo ukrást! A buďme stejní jako naše děti! Taky se neúnavně ptejme na všechno, všech, i sami sebe, a vyžadujme odpověď! 

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 4 DOBRÝ POCIT

  Podpořte vznik vznik našeho TvMiniUni filmu prostě jen tak, pro dobrý pocit, protože můžete a chcete. Částka jde jakkoli navýšit :).

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  3,70 €
  (100 Kč)
 • 142 z 150 DVD TVMINIUNI: ZLODĚJ OTÁZEK

  DVDčko TvMiniUni: Zloděj otázek bude obsahovat nejen váš oblíbený film, ale spostu dalších bonusových materiálů a aby toho nebylo málo, bude samozřejmě podepsáho herci i tvůrci. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  11,09 €
  (300 Kč)
 • 148 z 150 FILM Z INTERNETU

  Dostanete poukaz na legální stažení filmu z internetu. Film TvMiniUni: Zloděj otázek budete mít v předstihu před vydáním na on-line video distribuci a už napořád ho budete mít u sebe.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  11,09 €
  (300 Kč)
 • 98 z 100 KŠILTOVKA - DĚTI

  Léto je za dveřmi a něco na hlavu se bude rozhodně hodit. TvMiniUni kšiltovka navíc není jen obyčejný kus oblečení, je kouzelná a s motivem Bódi.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  12,94 €
  (350 Kč)
 • 100 z 100 KŠILTOVKA - DOSPĚLÍ

  Nebojte, ani Vy dospělí, nepřijdete o svou kšiltovku :) Buďte IN a noste na hlavě, co frčí u dětí. I Vám se bude v létě bude hodit kšiltovka s Bóďou. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  12,94 €
  (350 Kč)
 • 97 z 100 BAŤŮŽEK TVMINIUNI

  Vyražte se TvMiniUni baťužkem za dobrodružstvím. Na malou procházku nebo třeba tělocvik se tento stahovací batůžek na záda hodí vždycky. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  14,79 €
  (400 Kč)
 • 98 z 100 CD MEZI HVĚZDAMI

  Třetí album osmnácti nejoblíbenějších, veselých a vzdělávacích písniček z dětského pořadu TvMiniUni - Mezi hvězdami, na jejich výběru se podílel sám Králíček Flegy a Bára Poláková na něj přidala svůj podpis!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  14,79 €
  (400 Kč)
 • 98 z 100 RUČNÍK TVMINIUNI

  Rychle schnoucí dětský ručník s motivy TVMiniUni je z mikrovlákna. Na cestách je skvělým společníkem - je velmi lehký, skladný a hodí se do hor i na pláž. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  16,64 €
  (450 Kč)
 • 13 z 20 PREMIÉRA S LOUTKAMI

  Dvě vstupenky na pražskou premiéru filmu za účasti tvůrců a loutek a plakát k tomu. Na místě bude připraveno i občerstvení.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  22,18 €
  (600 Kč)
 • 43 z 50 DO ZÁKULISÍ ČT

  DVD s filmem a návštěva v České televizi, kde pracují tisíce lidí a vyrábějí se stovky pořadů. Některé tváře znáte z obrazovky, to skutečné vysílání ale vzniká mimo dosah kamer, v zákulisí. Pošlete děti do zákulisí, ať zjistí, jak taková obrovská televize vypadá zevnitř.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  22,18 €
  (600 Kč)
 • 100 z 100 SET NA MALOVÁNÍ

  S tímto kufříkem plným kvalitních výtvarných potřeb se každé dítě stane malým umělcem. Najdete zde fixy, pastelky, voskovky, gelové pastely, vodovky, malířské štětce, ořezávátko, lepidlo, gumu…

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  22,18 €
  (600 Kč)
 • 100 z 100 BÓĎA STYLE SET

  Nač se rozhodovat mezi kšiltovkou, ručníkem, baťůžkem, TvMiniUni není nikdy dost :) Pořiďte si vše.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  36,97 €
  (1 000 Kč)
 • 20 z 20 PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

  Tak tohle rozzáří oči vašich dětí jako máloco. Speciální narozeninové videopřání, natočené loutkovým hrdinou TV Mini Uni! Přání, které se nezkazí a dá se použít kdykoliv během roku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  55,45 €
  (1 500 Kč)
 • 25 z 25 KOUZLO NATÁČENÍ

  Nechte svoje děti nahlédnout za kulisy a poznat kouzlo opravdového natáčení. K podpoře filmu získejte jako odměnu možnost zúčastnit se natáčení televizního pořadu  Kája a matematika.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  73,94 €
  (2 000 Kč)
 • 10 z 10 DĚTSKÁ SERIÁLOVÁ HVĚZDA

  Takhle to prostě chodí. Pokud náš film podpoříte za 10 000 Kč, vaše dítě si bude moci zahrát v pořadu  Kája a matematika. Bude v televizi, uvidí ho známí, kamarádi i spolužáci a všichni budou koukat!!! Bude z něj hvězda.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  369,69 €
  (10 000 Kč)
 • 1 z 1 PARTNER FILMU

  Staňte se partnerem filmu a získejte poděkování v jeho titulcích. Budete prezentováni v kampaních provázejících uvedení filmu. Pro více informací o nabíce pro partnera v rámci  prezentace a kampaně kontaktujte, prosím: martina.gabrielova@bontonfilm.cz .

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  554,53 €
  (15 000 Kč)
 • 1 z 1 HLAVNÍ PARTNER FILMU

  Staňte se hlavním partnerem filmu a budete nejen uveden jako hlavní partner v titulcích filmu, ale uvedeme Vaše jméno nebo logo i na propagačních materiálech k filmu, PR zprávách. Pro více informací o nabíce pro partnera v rámci  prezentace a kampaně kontaktujte, prosím: martina.gabrielova@bontonfilm.cz .

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  739,37 €
  (20 000 Kč)
 • 1 z 1 GENERÁLNÍ PARTNER FILMU

  Staňte se generálním partnerem filmu a budete nejen uveden jako generální partner před začátkem filmu, ale uvedeme Vaše jméno nebo logo i na veškerých propagačních materiálech k filmu, PR zprávách a mediích. Pro více informací o nabíce pro partnera v rámci  prezentace a kampaně kontaktujte, prosím: martina.gabrielova@bontonfilm.cz .

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  1 109,06 €
  (30 000 Kč)