Dokumentární film o zneužívání dětí na internetu aneb "z lovců se stanou lovení". Podpořte vznik celovečerního filmu, který rozpoutá válku s predátory internetu. *Veškeré prostředky, které vybereme nad rámec 3. milníku, investujeme do osvětové kampaně.

Vít Klusák a jeho tým žádají o pomoc s dotažením kampaně nového filmu

1.11.2022

Vážení a milí přátelé našich filmů,

jak se máte? My už zase pracovně, ale baví nás to. Podzim totiž věnujeme dokončování nového filmu - dokumentární tragikomedii VELKÉ NIC o českém pojetí pandemie Covid-19.

A protože jsme stále ještě nedosáhli cílové částky, kterou naléhavě potřebujeme na náklady postprodukce (obraz, grafika, hudba, zvuk), připomínáme, že kampaň na hithitu se uzavře už za 2 dny a pár hodin.

Tak vám chceme v této hektické době jen připomenout, že stále si lze nejen pro sebe, ale i jako vánoční dárek pro někoho jiného pořídit dvojlístek na předpremiéry, díky nimž film uvidíte o čtvrt roku dříve než ostatní. Navíc se s námi budete moci potkat a debatovat, jak film vznikal a s jakými obtížemi jsme se museli vypořádat. Nebo nás pochválit, nebo nám vynadat. - Pakliže vás film jakkoliv zaujme, můžete si odnést i jeho filmový plakát v originální velikosti. Při jeho tvorbě jsme se dost pobavili, výsledek najdete pod dopisem.

Ideálně na šňůru našich předpremiér upozorněte i přátele, kolegyně, známé. Protože když půjdete z kina ve větší partě, garantujeme vám, že se budete mít o čem bavit...

LINK: https://www.hithit.com/cs/project/11455/velke-nic

Předpremiéry se konají v těchto městech:

PRAHA >> 9. ledna 2023 v kině Světozor (už zbývá jen pár lístků!!)

BRNO >> 9. prosince 2022 v kině Scala

OLOMOUC >> 8. prosince 2022 v kině Metropol

HRADEC KRÁLOVÉ >> 10. ledna 2023 v kině Bio Central

PÍSEK >> 11. ledna 2023 v kině Portyč

(večerní časy projekcí budou upřesněny emailem po zakoupení předpremiérové odměny)

Prosíme - nezapomeňte na to, protože jinak na cílovou částku nedosáhneme a všechny doposud vybrané prostředky budeme muset vrátit. Bez vás to prostě nedáme.

Děkujeme z celého našeho dokumentárního srdce a těšíme se v kině!

Vít Klusák a jeho tým

Vít Klusák o nové dokumentární tragikomedii VELKÉ NIC

20.10.2022

Dobrý den, přátelé našich dokumentárních sond,

ozýváme se s novinkami.

Režisér Vít Klusák byl hostem v pořadu Čestmíra Strakatého Prostor X a bavili se především o našem novém filmu VELKÉ NIC.

Rozhovor:

https://www.youtube.com/watch?v=-mmXEJQse6A

Film bude oficiálně k vidění až na jaře příštího roku, ale je šance jej vidět s autory díky několika předpremiérám už zkraje prosince a ledna.

Lístky na předpremiéry s diskuzemi naleznete zde:

https://www.hithit.com/cs/project/11455/velke-nic

V současnosti jsme v polovině kampaně. Stále nám ale zbývá více než 50 % z potřebné částky na hudbu, obrazovou postprodukci a celorepublikovou distribuci. Byli bychom vám velice vděční, pokud náš teaser nebo kampaň na Hithitu budete sdílet se svými přáteli na svých sociálních sítích.

Teaser:

https://www.youtube.com/watch?v=OfARZl-j9kg

Moc děkujeme!

Tým VELKÉ NIC

Nový film od autorů V SÍTI

4.10.2022

Dobrý den, přátelé a první diváci a divačky našich filmových dokumentů,

ozýváme se Vám po delší době, protože od premiéry dokumentu V síti už uplynuly takřka 3 roky. V síti mělo premiéru na konci února 2020 a byla to jízda: kina praskala ve švech, vůbec by nás nenapadlo, že jen za první víkend dorazí přes 100.000 diváků a divaček! Chystali jsme premiéru dětské osvětové verze, když byl 10. března vyhlášen první nouzový stav a krátce na to byla kina zcela uzavřena. Museli jsme zrušit několik set projekcí pro školy s debatami a film, na kterém jsme pracovali po 2 roky, náhle ležel ladem. Chvíli jsme bojovali s pocitem naprosté marnosti, ale zároveň jsme chápali, že nastupující pandemii lze čelit právě jen rušením akcí, kde se pod jednou střechou potkává hodně lidí. Přesto to byla velká deprese.

A pak nás napadlo tu blbou náladu porazit prací. A během pár dnů jsme se pustili do natáčení nového filmu. Do tragikomedie o českém pojetí pandemie Covid-19. Vláda ČR totiž zrovna nechala otevřít galanterie, aby si šikovní občané mohli nakoupit materiál na vlastnoručně ušité roušky. A my v tom zahlídli potenciál absurdního dramatu. Následující měsíce a desítky natáčecích dní v respirátorech a gumových rukavicích náš odhad potvrdily. Film se nakonec jmenuje VELKÉ NIC, protože nám přišlo důležité zdůraznit, že jedním z aspektů všech těch lockdownů bylo to náhlé velké prázdno, které je se stává prostorem pro nové a chytřejší směřování. Spíš jednotlivců, než společnosti - bohužel.

A protože jste nám před těmi 3 lety zásadně pomohli s doděláním filmu V síti, rádi bychom vám představili i tento náš nový film. Prostřednictvím především předpremiér s debatami (Praha, Brno, Olomouc, Hradec a Písek) bychom totiž chtěli dofinancovat fázi postprodukce a práva na použitou hudbu. Tak pokud vás zajímá, jak jsme se s covidem filmově poprali, koukněte, prosím, sem na první ukázku:

https://www.hithit.com/cs/project/11455/velke-nic

Předem děkujeme, že zvážíte podporu dokončení filmu, který nás stál ze všech projektů nejvíc času a energie.

Srdečně, Vít Klusák & Marika Pecháčková

ZÁKON LÁSKY

18.2.2021

Vážení přispěvatelé a podporovatelé dokumentárních filmů,

píšeme po delší době, protože režisérka a spoluautorka našeho filmu -  Barbora Chalupová -  právě dokončuje svůj další film! Jmenuje se  Zákon lásky a jde o dokumentární tragikomedii o snaze prosadit stejnopohlavní manželství. Víte, jak se říká že "kdo má proti sňatku námitky, nechť promluví teď, nebo ať mlčí navždy”? Tak v naší zemi se rozhodně nemlčí. Díky penězům, které se Báře podaří v kampani vybrat, bude moci film dodělat v kvalitní obrazové a zvukové postprodukci, připravit digitální distribuční kopii pro kina ve 4K a dokonce i vytvořit originální soundrtrack nebo film distribuovat v zemích, kde pořádná debata o manželství sexuálních menšin ještě ani pořádně nezačala, jako v Polsku, Maďarsku, Bělorusku či Rusku. 
 
Podívejte se na HitHitovou kampaň filmu Zákon lásky a budeme my i Barbora moc rádi, pokud se rozhodnete tento důležitý film podpořit! Čeká na vás celá řada nejrůznějších odměn - tradičních i méně obvyklých. Můžete si koupit krásné knížky, ponožky, originální tašky nebo se zúčastnit queer prohlídek, zajít na kávu či piknik s podporovateli filmu nebo zažít opravdový photo shoot s Robertem Vanem.

Díky! Tým V SÍTI <3

FILM ONLINE & DVD

29.7.2020

Vážení přátelé,
na opakovaný dotaz, která z verzí bude distribuována ONLINE a na DVD, rádi odpovídáme: Na obou platformách (tedy i pro vás Hithit přispěvatele) bude k dispozici film ve své nenavštěvovanější podobě, a to jest verze určená divákům od 15 let (100 min.). Naše důvody jsou prosté a věříme, že i pochopitelné: Necenzurovanou verzi 18+ chceme ponechat pouze v kinech, u jejichž pokladny i vstupu lze snadno ověřit věk diváků. U edukativní verze 12+ (V SÍTI: Za školou) potřebujeme ošetřit úvod i následnou diskuzi s mladšími diváky, čehož docilujeme v rámci plánovaných a moderovaných projekcí pro školy. Po poradě s odborníky víme, že nestačí dětem film jen pustit, ale je zapotřebí s tématem dále pracovat a je to i důvod, proč jsme pro učitele připravili obsáhlý metodický materiál (viz vsitifilm.cz >> sekce Jsem učitel).
Děkujeme, že to respektujete.
Hezkou druhou půli léta vám přeje
TÝM V SÍTI

ZA TÝDEN VYRÁŽÍME DO ČESKÝCH KIN!

20.2.2020

Vážení a milí,

po dvou a půl letech jdeme do finále a přesně za týden vyrazí náš film V SÍTI do českých a týden na to i do slovenských kin. I díky Vaší podpoře jsme dokázali film dokončit a připravit i tzv. dětskou verzi přístupnou od 12 let. Jmenuje se V SÍTI: ZA ŠKOLOU a mohou si ji objednat školy, ale zároveň bude k vidění v běžných kinech. V neposlední řadě nám Vaše přízeň pomohla rozšířit celý projekt o nepřehlédnutelnou osvětovou kampaň - od 27/2 na www.vsitifilm.cz. Jako poděkování Vám posíláme zdravici od našich tří hrdinek - Anežky, Terezy a Sabiny - holek ze Sítě.

Srdečně = Tým V SÍTI

Prosba >> Knížka KDO CHYTÁ V SÍTI

19.12.2019

Drazí přispěvatelé projektu V SÍTI,

píšeme vám s prosbou:

Vedle filmu V SÍTI o zneužívání dětí na internetu vzniká i knížka KDO CHYTÁ V SÍTI, kterou píše moje žena Marika Pechackova a která vyjde pod křídly Albatrosu (edice pro dospělé). A její důležitou součástí jsou rozhovory s těmi, kteří vědí, o čem je řeč. Lhostejno, zda se to někomu stalo před deseti lety, nebo zda víte o mladším sourozenci, že v tom lítal loni - všechny příběhy nás zajímají. Vedle těchto svědectví bude knížka obsahovat i rozhovory s rodiči zneužitých dětí a s experty.

Hledáme (i odrostlé) holky a kluky, kteří zažili sexuální obtěžování na internetu: někdo po nich chtěl nahé fotky, vydíral je, vyhrožoval jim a třeba je (do)nutil i k setkání.
Pokud mají odvahu o svém příběhu ANONYMNĚ promluvit s Marikou, ať se nám, prosím, ozvou na: marika_pechackova@hotmail.com

Věříme, že taková knížka může pomoci mnoha lidem, a tak budeme rádi, když budete naši výzvu sdílet a pomůžete ji tak dostat i k těm, s kým se neznáme.

Děkujeme!

A hezké Vánoce přejeme...

Vít Klusák & Marika Pechackova

CO JE NOVÉHO V SÍTI?

20.11.2019

Milí naši věrní přispěvatelé,

posledních pár měsíců se může zdát, že se kolem filmu V SÍTI nic neděje. Je to ale úplně naopak. Celý náš tým se dokumentu věnuje každý den. Režiséři Vít Klusák a Bára Chalupová dokončili po půl roce intenzivní práce střih celovečerní verze filmu (101 min.) a nyní pracují na postprodukci. To znamená, že spolu s nejlepšími odborníky v Čechách i na Slovensku dodělávají obraz - především barevné korekce, zvuk, komponovanou hudbu, grafiku, nebo velice náročné digitálně animované masky predátorů. Zbytek týmu pracuje na všem ostatním, co se týká distribuce filmu a osvětové kampaně. Na ní, a to je pro nás velice důležité, spolupracujeme s odborníky z projektu E-bezpečí, Dětského krizové centra nebo Národního ústavu duševního zdraví. Zároveň s jejich podporou připravujeme dětskou verzi filmu (58 min.), osvětový web a turné projekcí pro školy s diskuzemi. Nad osvětovou kampaní dokonce převzalo záštitu Ministerstvo školství.

Spolu s herečkami Terezou, Sabinou a Anežkou mluvíme o naší zkušenosti z natáčení na odborných konferencích a nebo na filmových festivalech. Zpětná vazba je neuvěřitelná a po měsících strávených u dodělávání filmu nám znovu vlévá tak potřebnou sílu do žil. 

Tady bychom se rádi zastavili. Často se nás na těchto akcích lidé ptají na dvě otázky: zda sexuální predátoři, které jsme natočili, jsou už ve vězení a jakým způsobem se staráme o bezpečnost našich hereček. Odpovídat právě na tyto otázky je ale nesnadné:

 1. Veškerý materiál jsme předali Policii ČR a víme, že se na případech intenzivně pracuje. Průběh vyšetřování je ale pochopitelně tajný, tudíž neznáme bližší informace.
 2. S dívkami jsme v nepřetržitém kontaktu. Jejich bezpečnost jsme zajistili, ale po dohodě s odborníky na bezpečnost o tom nebudeme víc říkat. Věříme, že to chápete.

Ale abychom dnešní zprávu zakončili pozitivně:

Na začátku prosince nás čekají předpremiéry pro ty z vás, kteří si zakoupili odměnu “Exkluzivní předpremiéra” a jsme upřímně zvědaví, co na film, na kterém pracujeme už dva roky, řeknete. 

Slavnostní premiéru V SÍTI a tedy i promítání v kinech po celé republice plánujeme na konec února 2020.  

Důvodem, proč až příští rok, je to, že čekáme na vyjádření z několika světových festivalů. Rádi bychom tam film prezentovali, aby se dostal k co nejvíce dětem a rodičům a mohl tak otevřít fenomén zneužívání dětí na internetu nejen v Čechách a na Slovensku. 

Ještě jednou děkujeme za podporu a těšíme se na vás v kině!

Srdečně = Tým V SÍTI

P. S. Pokud máte nějaké otázky, nebojte se nám napsat:

na náš facebook (https://www.facebook.com/VSITIfilm/),

instagram nebo na email vsiti@hypermarketfilm.cz.

EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRY FILMU už brzy!!

19.11.2019

Milí přispěvatelé,

blíží se nám série předpremiér filmu a protože jsme pojali podezření, že některým z Vás se mohl zvací email zatoulat do “spamu”, nebo “hromadné pošty”, tak raději ještě jednou touto cestou:

Ti z Vás, kteří si zakoupili odměnu “Exkluzivní předpremiéra + plakát” za 700 Kč, tak zde najdou termín a kino:

Pondělí 2. prosince -> BRNO -> kino Scala (Moravské náměstí 3) -> 18:00

Úterý 3. prosince -> OLOMOUC -> kino Metropol (Sokolská 25) -> 20:00

Středa 4. prosince -> HRADEC KRÁLOVÉ -> kino Bio Central (Třída Karla IV. 774) -> 20:30

V Praze proběhnou dokonce 4 projekce a to 11. a 12. a 13. prosince v kinech Dlabačov a Světozor.

...ale v případě pražských diváků potřebujeme, aby se ti, co neobdrželi pozvánku emailem, ozvali koordinátorce Anežce na email: vsiti@hypermarketfilm.cz. Anežka vyhledá, na jakou projekci jste byli zařazeni a obratem Vám to dá vědět. Děkujeme.

Všechna kina jsou vyprodaná, tak prosíme, abyste se dostavili ideálně nejméně 20, lépe 30 minut předem.

Těšíme se na Vás,

srdečně = team V SÍTI

Jsme v cíli!

16.6.2019

Vážení a milí síťoví podporovatelé,

45 dnů kampaně tady na hithitu uběhlo jako voda, podařilo se vybrat nevídané 3 miliony korun, ale těch čísel je ještě víc...

Náš štáb při nejsložitějších natáčecích dnech čítal 25 lidí.

Nyní ve fázi posprodukce na filmu dělá cca dalších 15 lidí. Takže je nás 40.

A vás je 4 - 5 - 6 - 7. Čtyři tisíce pět set šedesát sedm. 4567!

Spolu s vámi jsme už pořádnej štáb... 4607 jmen, příběhů, pohnutek.

Škoda, že se nám do závěrečných titulků všichni nevejdete. 

Neříkáme to jen tak z legrace: svým příspěvkem jste se k našemu snažení - otevřít téma zneužívání dětí na internetu - právoplatně připojili, protože bez vás bychom to těžko mohli dotáhnout.

A za to vám ze srdce děkujeme. Že jste nás v tom nenechali.

Máte-li náladu s námi ještě chvíli "pobejt", přiklikněte se sem:

https://www.facebook.com/groups/835869306781326/about/

...je to uzavřená skupina na Facebooku, kam budeme vkládat různé postřehy, fotky, výkřiky, co se kolem filmu děje dál.

Hezké léto! Tým V SÍTI

Bonusová odměna - FILM ONLINE

13.6.2019

Naši úžasní podporovatelé,

od představení filmu V síti je to jedna velká jízda a my bychom se rádi na chvilku zastavili a ještě jednou vám chtěli moc poděkovat! Vaše podpora nám vyrazila dech a máme obrovskou radost! 

Ale aby to nebylo jen nějaké bezduché tlachání, rozhodli jsme se na poslední dva dny zařadit bonusovou odměnu a sice FILM ONLINE za pouhých 250 Kč.

Věříme, že některým z vás by to mohlo udělat radost.

Doma je totiž doma!!

S přáním všeho dobrého -> Tým filmu V SÍTI

Řítíme se do finále

12.6.2019

Vážení a milí přispěvatelé V síti,

do konce hithitové kampaně zbývají poslední 3 dny a tak mámu chuť trochu bilancovat a především děkovat!

Zveřejnění teaseru odstartovalo lavinu zájmu a konečně se podařilo otevřít téma zneužívání dětí na internetu v celé společnosti. Téměř každý den nás někdo zastaví a svěřuje se nám s tím, že byl obtěžován, nebo dokonce zneužíván. Je to pro nás nesmírně silné a to i proto, že jsme zatím ukázali jen 3 minuty a 49 sekund. Věříme a doufáme, že celý film dokáže ještě mnohem víc. Nebýt Vaší podpory, šlo by to mnohem hůř.

Rádi bychom se s Vámi nyní podělili o několik informací z posledních dní, kolem filmu je opravdu živo:

Vedoucí projektu e-bezpeci.cz doc. Kamil Kopecký z Palackého univerzity nám potvrdil, že po uvedení ukázky zaznamenali mnohonásobný nárůst dotazů ze strany dětí i rodičů, kteří se konečně osmělují svěřit se, co se jim stalo. To nám dělá neskutečnou radost - že i pouhá ukázka může dodávat odvahu nenechat si trápení jen pro sebe.

Policii ČR jsme předali natočený materiál, který si vyžádali, a jsme s panem vyšetřovatelem nadále v kontaktu. Bylo nám také sděleno, že policisté zahájili trestní řízení…

Na osvětové kampani, na kterou ještě posledních pár desítek hodin vybíráme právě zde na hithitu, budeme spolupracovat s několika influencery v čele s Jirkou Králem, který je mezi dětmi ve věku 10 - 15 let nesmírně populární.

Pokud najdete chvilku, dejte o našem filmu, prosím, vědět svým přátelům a známým. Třeba je zaujme některá z odměn - jako třeba prosincové předpremiéry v Hradci Králové (4/12) nebo v Olomouci (3/12), návštěvu filmového placu, návštěva střižny, nebo DVD s vystřiženými scénami.

S každou korunou, kterou jsme v posledních týdnech obdrželi, roste preventivní kampaň, která na náš film naváže a o jejímž průběhu Vás budeme též informovat.

Moc Vám všem DĚKUJEME!

Filmový štáb V síti!

VÍT KLUSÁK V DVTV

15.5.2019

Už jste viděli režiséra Víta Klusáka v DVTV? Pokud ještě ne a zajímají Vás dosud nezveřejněné okolnosti natáčení, neváhejte - https://video.aktualne.cz/dvtv/v-siti-fotky-penisu-nabidka-trojky-divky-jako-masturbacni-pr/r~0b4c1310758e11e998d70cc47ab5f122/

FILM V SÍTI - https://www.hithit.com/cs/project/6099/v-siti

V SÍTI v pořadu 168 hodin + nová odměna!

12.5.2019

Dnes večer se od 21:15 můžete podívat na pořad České televize 168 hodin, kde uvidíte dosud nezveřejněné záběry z našeho nově připravovaného filmu! Pokud nestihnete dnešní premiéru, záznam bude umístěn na webu ČT -  https://www.ceskatelevize.cz/porady/10117034229-168-hodin/

Po Praze a Brnu jsme také do odměn přidali exkluzivní předpremiéru v Hradci Králové!

Je pravda, že původní cílovou částku jsme už vybrali, ale každá další finanční podpora nám pomůže v rozšíření osvětové kampaně a pořádání diskuzí po školách.

Děkujeme Vám, že jste v boji proti predátorům s námi!

TŘETÍ MILNÍK!

9.5.2019

Včera v noci se podařilo překonat i třetí milník! 

Jsme šťastní a dojatí zároveň.
Do konce kampaně zbývá 37 dní a žádný další milník jsme připravený neměli.
Pokud Vaše podpora neustane a vybere se ještě více peněz, můžeme slíbit, že každou další korunou bude osvětová kampaň větší a větší. Uspořádáme víc školních projekcí s diskuzemi s odborníky.
Naším hlavním cílem je dostat tolik potřebné informace mezi co nejvíce dětí, rodičů i pedagogů.

Děkujeme vám! ❤️

Foto: Milan Jaroš
 

NOVÉ ODMĚNY!

8.5.2019

Milí přispěvatelé,

opakovaným žádostem, abychom rozšířili spektrum odměn, jsme se rozhodli vyhovět. Takže ode dneška najdete v jejich galerii 4 nové kousky. Znáte-li někoho, kdo si doposud nemohl vybrat, dejte mu, prosím, vědět. Hezký sváteční den!

Doplněné odměny jsou:

1. Designový pepřový sprej do kabelky

Originální šperk s logem filmu, který bude vaši kabelku zdobit a vás chránit.

Pozor! >> Při obtěžování na internetu tento ďábelsky silný pepřák bohužel nefunguje...

2. SuperKombo! aneb Úplně all in one

DVD filmu s rozsáhlými bonusy

Designový pepřák do kabelky

Podepsaný filmový plakát

Soundtrack od Pjoniho

Krytka webkamery s logem filmu

...a nebude chybět ani Dobrý pocit!

3. Slavnostní pražská premiéra + plakát + krytka

(bylo již vyprodáno)

4. Kurz sebeobrany s kaskadérem z teaseru

Půldenní kurz pod vedením zkušeného instruktora sebeobrany, který vedl i naše slečny herečky. Kurzu se zúčastní i nejméně jedna z hereček a budete tak mít možnost s ní promluvit nejen o této scéně, ale i o všech ostatních. Určeno pouze pro dívky, slečny a dámy.

DRUHÝ MILNÍK ZDOLÁN!

6.5.2019

Milí přispěvatelé,
není to ani den a vy jste nám opět vyrazili dech. Druhý milník zdolán! Zneužívání dětí na internetu je pro naši společnost stále tabu a dělá nám obrovskou radost, že ho spolu s námi pomáháte prolomit.
Moc děkujeme!
Foto: Milan Jaroš
 

PRVNÍ MILNÍK ZE TŘÍ POKOŘEN!

5.5.2019

Máme velkou radost a nesmírně si vážíme Vaší podpory! Zároveň si ale uvědomujeme i nemalý závazek. Naše cesta tady na Hithitu ale nekončí… 

První milník (850.000 Kč) nám zaručil, že zaplatíme dluhy za nákladnou fázi natáčení v ateliéru a otevírá nám cestu k náročné postprodukci. 

Druhý milník (1100.000 Kč) nám umožní vyretušovat identitu predátorů technicky složitým maskováním, které dostojí požadavků právníků, ale ponechá zřetelná jejich ústa a oči.

Třetí milník (1.500.000 Kč) nám dovolí kromě kinodistribuce film rozšířit i o následnou osvětovou kampaň, díky níž obsáhneme většinu českých škol s preventivním programem. V rámci kampaně budeme pořádat školní projekce a diskuze s odborníky. Páteřní součástí kampaně bude vznik internetového portálu, který bude sloužit jako nástroj prevence. Potřebné informace i kontakty zde najdou děti, rodiče i pedagogové. Věříme, že nám pomůžete i s tímto tak moc potřebným milníkem.

Jsme vám neskonale vděční a velice si vážíme Vaší podpory. 

Hezký den! Tým V SÍTI

50% SPLNĚNO ZA NEUVĚŘITELNÉ TŘI DNY

4.5.2019

Milí přispěvatelé,

nebudeme zapírat, tohle je teda jízda. To, co se kolem zveřejnění ukázky z našeho nově připravovaného filmu V SÍTI děje, jsme opravdu nečekali. Do naší produkce volají kamarádi, kolegové i úplně neznámí lidé a chtějí nám pomoct. Píší nám lidé ze všech koutů České a dokonce i Slovenské republiky. 

Je to prostě nádherná vlna podpory projektu, na kterém zatím velká část štábu dělala a dělá zadarmo…Nedokážeme slovy popsat, jakou z toho máme radost. Po měsících utajování nám to vhaní novou energii do žil a jsme spolu s vámi připraveni pokračovat ve “válce” s predátory českého internetu.

Jako poděkování přidáváme novou odměnu DVD s několika bonusy, které nebudou jinde k vidění.

Děkujeme moc za vaši podporu!

Tým V SÍTI

Všechny aktuality, články a rozhovory můžete sledovat na www.facebook.com/VSITIfilm nebo instagramu @v_siti_film

121 808 €
vybrané z 34 364 €

354%

354% splnené

4 576 ľudí prispelo

Film, Vzdelávanie

Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 15.6.2019 v 20:43.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 1 227
  Dobrý pocit & originální poděkování

  Pošlete nám 222 Kč (nebo klidně i víc) a zůstane Vám dobrý pocit a v mailu navíc najdete skupinové poděkování...

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  8,98 €
  (222 Kč)
 • predané 406
  !!! FILM ONLINE !!!

  Film V SÍTI v HD kvalitě ve Vašem počítači! 

  Tuto odměnu jako poděkování za několikanásobné překročení základní cílové částky záměrně zařazujeme v úplném závěru kampaně. A dosažitelná bude jen posledních pár hodin...

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  10,11 €
  (250 Kč)
 • zostáva 25 z 250
  Krytka webkamery s logem filmu

  Originální designová krytka interní webkamery aneb nikdy nevíte, kdo a proč vás sleduje... Praktické i estetické!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  13,46 €
  (333 Kč)
 • predané 118
  Soundtrack od Pjoniho

  Jonatán Pastirčák alias Pjoni je hvězda československé elektronické scény a my máme velkou radost, že dělá hudbu k našemu filmu. Za 400 Kč získáte kompletní soundtrack ve formátu mp3, který jinak nebude k mání.

  https://www.facebook.com/PJONIMUSIC

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  16,17 €
  (400 Kč)
 • predané 113
  Plakát z dílny Studia Najbrt

  Filmový plakát z dílny Zuzany Lednické ze Studia Najbrt. Odkud je znáte? Už léta stojí za nepřehlédnutelným vizuálem karlovarského festivalu. Plakát bude podepsán autory filmu a trojicí hlavních hereček, což i naznačuje, co na něm bude...

  https://www.najbrt.cz

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,21 €
  (500 Kč)
 • predané 653
  DVD "V SÍTI"

  DVD filmu s obsáhlými bonusy, které nebudou jinde k vidění. Na vyžádání disk opatříme věnováním od autorů.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  24,26 €
  (600 Kč)
 • predané 50
  Designový pepřový sprej do kabelky

  Dámy, slečny, dívky! 
  Pořiďte si  originální šperk s logem filmu, který bude vaši kabelku zdobit a vás chránit.  Pozor! >> Při obtěžování na internetu tento ďábelsky silný pepřák bohužel nefunguje...

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  26,93 €
  (666 Kč)
 • zostáva 121 z 192
  Exkluzivní předpremiéra HRADEC KRÁLOVÉ + plakát

  Králohradecká předpremiéra filmu pouze a jen pro přispěvatele z HitHitu.  Platí pro dvě osoby, těšíme se na Vás v kině Bio Central. Po projekci následuje diskuze s tvůrci včetně nejméně jedné z hereček. A odnesete si i filmový plakát.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  28,30 €
  (700 Kč)
 • zostáva 179 z 250
  Exkluzivní předpremiéra OLOMOUC + plakát

  Olomoucká předpremiéra filmu pouze a jen pro přispěvatele z HitHitu.  Platí pro dvě osoby, těšíme se na Vás v kině Metropol. Po projekci následuje diskuze s tvůrci včetně nejméně jedné z hereček. A odnesete si i filmový plakát.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  28,30 €
  (700 Kč)
 • zostáva 18 z 100
  Kombo!

  Dobrý pocit
  Podepsaný plakát
  Soundtrack od Pjoniho
  Krytka webkamery
  s logem filmu

  Prostě all in one.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,43 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 19 z 50
  SuperKombo!

  DVD filmu s rozsáhlými bonusy
  Designový pepřák do kabelky
  Podepsaný filmový plakát
  Soundtrack od Pjoniho
  Krytka webkamery s logem filmu 

  ...a nebude chybět ani Dobrý pocit!

  Prostě ÚPLNĚ all in one.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,86 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 13 z 24
  Autentická rekvizita z filmu

  Nechte se překvapit, co pro Vás vybereme... Ve hře budou i mobily, které slečny herečky skutečně používaly…

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  80,86 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 3 z 24
  Slavnostní pražská premiéra + plakát + krytka

  Účast na slavnostní pražské premiéře s rautem pro 2 osoby. A domů si odnesete  filmový plakát z dílny Studia Najbrt +  designovou krytku webkamery.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  139,72 €
  (3 456 Kč)
 • zostáva 2 z 10
  Kurz sebeobrany s kaskadérem z teaseru

  Půldenní kurz pod vedením zkušeného instruktora sebeobrany, který vedl i naše slečny herečky. Kurzu se zúčastní i nejméně jedna z hereček a budete tak mít možnost s ní promluvit nejen o této scéně, ale i o všech ostatních. Určeno pouze pro dívky, slečny a dámy.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  141,50 €
  (3 500 Kč)
 • zostáva 3 z 7
  Navštivte nás ve střižně

  I pro laika srozumitelně pojatý výklad práce ve střižně, ukázky rozpracovaných scén, nepoužité scény, které nikdo jiný neuvidí, příhěhy z natáčení, prostě vhled do zákulisí vzniku filmu za účasti autorů Báry Chalupové, Víta Klusáka a střihačky Zuzany Walter.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  242,57 €
  (6 000 Kč)
 • zostáva 4 z 7
  Návštěva filmového placu v Café Jedna

  Brunch s autory filmu a hlavními herečkami přímo na místě činu - v Café Jedna ve Veletržním paláci v Praze se totiž odehrála většina osobních setkání našich slečen s predátory. Ukážeme Vám, kde byly ukryté kamery, kde mikrofony, kde seděla ochranka, kde se skrývali režiséři a zajisté zbyde i čas na pár příhod z natáčení... Ptejte se na cokoliv a dejte si cokoliv dobrého k jídlu a pití. Pro 2 osoby.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  323,43 €
  (8 000 Kč)
 • zostáva 20 z 50
  Staňte se Partnerem filmu

  Staňte se partnerem filmu. Vaše jméno uvedeme v závěrečných titulcích filmu. A také Vám poděkujeme na Slavnostní pražské premiéře, jíž se pochopitelně s doprovodem můžete zúčastnit.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  606,43 €
  (15 000 Kč)
 • zostáva 1 z 3
  Soukromá projekce filmu

  Vezměte svou partu do kina na soukromou projekci, kterou uspořádáme pouze pro Vás. Po filmu bude prostor pohovořit s tvůrci včetně jedné z hlavních hereček. Drink included!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 334,14 €
  (33 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Staňte se Generálním partnerem filmu

  Staňte se Generálním partnerem filmu. Vaše jméno, případně jméno Vaší společnosti uvedeme na veškerých propagačních materiálech, na plakátu, v traileru a v úvodních i v závěrečných titulcích filmu. A také Vám poděkujeme na Slavnostní pražské premiéře, kde budete stát po boku ostatních producentů.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  20 214,27 €
  (500 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Krytka webkamery s logem filmu

  Originální designová krytka interní webkamery aneb nikdy nevíte, kdo a proč vás sleduje... Praktické i estetické!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  13,46 €
  (333 Kč)
 • Vypredané!!
  Designový pepřový sprej do kabelky

  Dámy, slečny, dívky!
  Pořiďte si originální šperk s logem filmu, který bude vaši kabelku zdobit a vás chránit. Pozor! >> Při obtěžování na internetu tento ďábelsky silný pepřák bohužel nefunguje...

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  26,93 €
  (666 Kč)
 • Vypredané!!
  Exkluzivní předpremiéra PRAHA + plakát

  Staňte se prvními diváky filmu!

  Pražská předpremiéra filmu
  pouze a jen pro přispěvatele z HitHitu. Platí pro dvě osoby, těšíme se na Vás v kině Dlabačov. Po projekci následuje diskuze s tvůrci. A odnesete si i filmový plakát.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  28,30 €
  (700 Kč)
 • Vypredané!!
  Exkluzivní předpremiéra BRNO + plakát

  Staňte se prvními diváky filmu!

  Brněnská předpremiéra filmu
  pouze a jen pro přispěvatele z HitHitu. Platí pro dvě osoby, těšíme se na Vás v kině Scala. Po projekci následuje diskuze s tvůrci. A odnesete si i filmový plakát.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  28,30 €
  (700 Kč)
 • Vypredané!!
  Exkluzivní předpremiéra PRAHA + plakát

  Staňte se prvními diváky filmu!

  Pražská předpremiéra filmu pouze a jen pro přispěvatele z HitHitu. Platí pro dvě osoby, těšíme se na Vás v kině Dlabačov. Po projekci následuje diskuze s tvůrci. A odnesete si i filmový plakát.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  28,30 €
  (700 Kč)
 • Vypredané!!
  Exkluzivní předpremiéra PRAHA + plakát

  Staňte se prvními diváky filmu!

  Pražská předpremiéra filmu pouze a jen pro přispěvatele z HitHitu. Platí pro dvě osoby, těšíme se na Vás v kině Dlabačov. Po projekci následuje diskuze s tvůrci. A odnesete si i filmový plakát.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  28,30 €
  (700 Kč)
 • Vypredané!!
  Autentická rekvizita z filmu

  Nechte se překvapit, co pro Vás vybereme... Ve hře budou i mobily, které slečny herečky skutečně používaly…

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  80,86 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Slavnostní pražská premiéra

  Účast na slavnostní pražské premiéře s rautem pro 2 osoby. A domů si odnesete filmový plakát.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  121,29 €
  (3 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Slavnostní pražská premiéra + plakát + krytka

  Účast na slavnostní pražské premiéře s rautem pro 2 osoby. A domů si odnesete filmový plakát z dílny Studia Najbrt + designovou krytku webkamery.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  139,72 €
  (3 456 Kč)
 • Vypredané!!
  Káva s panem Petrem Pithartem

  Setkejte se a pohovořte nad kávou s bývalým premiérem České republiky a jedním z nejvýraznějších intelektuálů polistopadové éry, panem Petrem Pithartem, který je také dědečkem jedné z hlavních protagonistek našeho filmu. Anežka Pithartová se připojí na závěr setkání a bude prostor se jí zeptat na okolnosti natáčení, přípravy na roli atd.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  283,00 €
  (7 000 Kč)