Tady Havel, slyšíte mě?

Odcházení. A stále potřebná přítomnost dramatika, vězně svědomí, občana, státníka i plachého režiséra vlastního života. Nevídaný příběh, dosud nezveřejněné záběry, absolutní otevřenost. A vaše podpora, která nám umožní dokončit film bez kompromisů. Díky.

Online premiéra filmu Tady Havel, slyšíte mě?

9.4.2024

Vážení a milí přátelé,
s radostí a úlevou vás informujeme, že dne 11.4. 2024 vstupuje film  Tady Havel, slyšíte mě? do českých kin. I díky vaší významné podpoře jsme dosáhli dál, než jsme před lety na začátku crowdfundingové kampaně očekávali. Už jsme vám za podporu filmu mnohokrát děkovali a činíme tak s radostí a vděkem i dnes.
  
Do širokého světa internetu vstoupí náš film na konci června 2024. Chceme dodržet náš slib a ukázat vám
v online prostředí tento film jako prvním divákům.
Online premiéra dokumentu  Tady Havel, slyšíte mě? se uskuteční  11. 6. 2024 ve 20.00 hodin, kdy budete mít možnost snímek vidět v prostředí mimo kino právě a výhradně vy, kdo jste nás podpořili na platformě HitHit. Konkrétní link a instrukce vám pošleme do konce května 2024.
Děkujeme za trpělivost, vstřícnost a štědrost vás všech. Rádi při propagaci filmu připomínáme všemi možnými způsoby, že jste to byli právě vy, kdo svou podporou nastartovali možnost profesionálního dokončení našeho snímku. A pokud byste nám věnovali ještě pár kapek přízně a doporučovali jej svým známým a přátelům, budeme moc rádi.
Krásný den přejí,
Petr Jančárek a Jiří Konečný
režisér & producent
Ondřej Kulhánek
distributor filmu

Šťastný Nový rok 2024!

1.1.2024

Milí přátelé a podporovatelé projektu dokumentárního filmu Tady Havel, slyšíte mě?
Přejeme vám všem úspěšný vstup do letošního roku, plno zdraví, štěstí a úspěchů.
Jsme nesmírně vděční, že jste s námi před lety vykročili na krásnou, ale složitou a dobrodružnou cestu, spojenou s dokončováním našeho dokumentu. A také za to, že jste s námi vydrželi, jak se tak říká, v dobrém i ve zlém. Stojíme dnes na prahu důležitého milníku – blíží se premiéra filmu, který v sobě nese nejen duchovní dědictví Václava Havla ale i inspiraci pro každého z nás.
Budete-li mít v dnešním svátečním dni chviličku, podívejte se na článek na zpravodajské platformě https://www.seznamzpravy.cz/ . Kromě zajímavého čtení v něm najdete i exkluzivní video, na jehož konci se dozvíte datum premiéry. Najdete ho pod tímto odkazem: https://www.seznamzpravy.cz/.../domaci-vaclav-havel-se...
Prosíme sdílejte jej a napište nám do komentáře, jakým obsahem bychom vám mohli zpříjemnit čas při čekání na premiéru filmu. Budeme se velmi snažit, abychom dostáli všem slibům, souvisejícím s vaší podporou projektu.
Ještě jednou vám všem děkujeme a přejeme štěstí a zdraví do nového roku.
Je skvělé, že jste součástí našeho příběhu.
S pozdravem a hlubokou úctou, jménem všech kolegů a spolupracovníků
Petr Jančárek, režisér
Jiří Konečný, producent

Václav Havel je slyšet dál i díky vám. Děkujeme.

18.12.2023

Tisková zpráva

Praha 18. 12. 2023

Tady Havel, slyšíte mě? 

Dokument o posledních letech života Václava Havla bude uveden do  českých kin v dubnu 2024


Václav Havel se vrátil! 

Režisér Petr Jančárek a producent Jiří Konečný (Endorfilm) dnes oznámili,  že celovečerní dokumentární film Tady Havel, slyšíte mě? bude v české distribuční premiéře uveden do kin 11. dubna 2024. Dokument obsahuje dosud nikdy nepublikované záběry z posledních tří let života Václava Havla. 

Film“Tady Havel, slyšíte mě?” je něžným podáním ruky každému, komu chybí Havlův úsměv, odvaha, moudrost a důstojnost. Diváci se v něm setkají  nejen s někdejším prezidentem, filmovým režisérem a rebelem, ale také s občanem a docela obyčejným člověkem, jehož osud se pomalu a neodvolatelně naplňuje.

“S Václavem Havlem jsem začal spolupracovat v roce 2003. Naše vztahy charakterizovala naprostá otevřenost a důvěra z jeho strany  a moje absolutní zodpovědnost vůči němu. Během posledních let jeho života tak vzniklo  více než dvě stě hodin unikátního, dosud nikde nepublikovaného materiálu, který se pak stal základem celovečerního dokumentu,“ říká režisér Petr Jančárek a dodává: Dokument je o mnoha podobách odcházení a stárnutí velkého muže, o potřebě vnímat a zažívat někdejšího dramatika, vězně svědomí, občana, státníka a plachého režiséra vlastního života v dosud neznámých polohách.”

„Chtěl bych, abychom si u příležitosti uvedení tohoto filmu položili otázku, zda pro nás Václav Havel pořád ještě něco znamená, jestli pořád ctíme hodnoty, které pro něj byly zásadní a zda nám stále má co říct. Jestli ho v duchu názvu filmu skutečně slyšíme, jestli k nám promlouvá a inspiruje nás,“ dodal producent filmu Jiří Konečný.

“Tady Havel, slyšíte mě? je jedním z prvních projektů, kterých se s velkou pokorou a ctí ujme společnost Continental Film CZ,” říká Ondřej Kulhánek, zkušený filmový distributor, producent a ředitel této nově vznikající distribuční společnosti. Na Slovensku bude distribuce filmu v rukách společnosti Continental Film SK. 

Film Tady Havel, slyšíte mě? vyrobila společnost Endorfilm v koprodukci s Essens Foundation, Nadací Michaela Kocába, Petrem Jančárkem, Českou televizí, Knihovnou Václava Havla a s podporou Státního fondu kinematografie.

Tady Havel, slyšíte mě? uveden do světa

25.10.2023

Vážení podporovatelé, 

dovolujeme si Vás informovat, že začalo uvádění filmu, který jste laskavě podpořili, do světa. Na Mezinárodním festivalu dokumentárního filmu Ji.hlava proběhla včera jeho světová premiéra - náš snímek byl otevíracím filmem celého festivalu a je zařazen do soutěže v sekci Česká radost. V rámci festivalu proběhnou další 3 projekce.
 
Teaser filmu připravený pro MFDF Ji.hlava můžete zhlédnout ZDE.
 
Děkujeme těm z vás, kdo přišli na uzavřenou projekci v kině Světozor v Praze minulý týden. Toto promítání mimo avizované odměny jsme si pro Vás dovolili zorganizovat jako dárek a poděkování za Vaši podporu a trpělivost. 
 
Vše ostatní, k čemu jsme se zavázali v naší hithitové kampani, samozřejmě stále platí a o všem vás budeme včas informovat. Slavnostní česká premiéra dokumentu Tady Havel, slyšíte mě? se uskuteční na jaře 2024 a bezprostředně po ní bude náš film uveden do kin.
 
Přeji krásný den, 
Lucie Medková, PR filmu

Uzavřená projekce filmu Tady Havel, slyšíte mě? pro podporovatele HitHit, 22.10. 2023, od 15.00 hodin, Praha

12.10.2023

Vážená paní, vážený pane, vážení přátelé,

dokumentární film Tady Havel, slyšíte mě? je dokončen, dovolujeme si vás o tom informovat s velkou radostí a vděčností. Zároveň s tím vás zveme na exkluzivní uzavřenou projekci, určenou výhradně pro ty, kdo vznik filmu podpořili na platformě HitHit. Věříme, že naše pozvání přijmete a že se návštěva pražského kina Světozor vejde do vašeho diáře. 

Projekce Tady Havel, slyšíte mě? pro podporovatele z platformy HitHit proběhne:

Datum: 22. října 2023

Čas: 15:00 - 17:00

Místo: kino Světozor, Praha, Vodičkova 791, 110 00 Nové Město

Je jasné, že bez Vaší pomoci by film nevznikl. Vaše podpora a trpělivost byly klíčové pro dokončení projektu, který bohužel trval déle, než jsme sami chtěli. Snažili jsme se vás vždycky poctivě informovat o všem, co se kolem našeho dokumentu děje. Doufáme, že vám budeme moci poděkovat i osobně při projekci filmu, při níž se můžete stát skutečně jeho prvními diváky. Distribuční premiéra a další akce, související s uváděním filmu do světa, proběhnou během jara příštího roku. Samozřejmě budete včas informováni.

Projekt dokumentu Tady Havel, slyšíte mě? opravdu nebyl jednoduchý. Vaše podpora nám ale dávala sílu v něm důstojně a profesionálně pokračovat. A snad zde můžeme napsat i to, že jsme pyšní na výsledek naší společné snahy.

Pro potvrzení Vaší účasti na projekci prosím vyplňte formulář, který posíláme v odkazu:      

ZDE FORMULÁŘ 

Pozvánka je určena pro jednu osobu. Pro případné dotazy prosím pište na dita@p2m.cz.

Ještě jednou Vám děkujeme za důvěru, podporu a trpělivost a těšíme se na setkání.

Se srdečným pozdravem,

Petr Jančárek, režisér
Jiří Konečný, producent
Tým Tady Havel, slyšíte mě? 

Narozeniny a dobrá zpráva

5.10.2022

                                                                                                                       V Praze, 5. října 2022

Vážení příznivci a podporovatelé našeho projektu,

nechal jsem si s dovolením tuhle dobrou zprávu na den nedožitých narozenin hrdiny dokumentárního filmu Tady Havel, slyšíte mě? 

Je to totiž pár dní, kdy jsme dostříhali. Čekají nás teď "už jen" klasické postprodukční a administrativní práce - definitivní výběr hudby a její nasazení, zvukový mix, barevné korekce, vypořádání archivů etc. Film také musí projít schvalováním, ke kterému jsme zavázáni existujícími obecnými a koprodukčními smlouvami. 

Projekt jsme mohli dokončit také díky vaší mimořádné podpoře, které si stále vážíme a za niž moc děkujeme stejně jako za vaši velkou a laskavou trpělivost. Protože máme celou dobu na paměti zpětnou vazbu, plánujeme před definitivním převodem do formátu pro promítání v kinech několik tzv. fokus-projekcí, při nichž bychom se rádi dozvěděli názory a připomínky prvních diváků. Budeme moc rádi, když se alespoň pár desítek z vás přijde mezi prvními podívat a sdělit nám svůj dojem ještě před oficiální premiérou. Podrobnosti k navrhované testovací projekci vám sdělíme s potřebným předstihem, aby si zájemci mohli naplánovat čas. 

Těšíme se a doufáme, že nebudete zklamáni. S čistým svědomím mohu napsat, že jsme se všichni opravdu hodně snažili o kvalitní a neotřelý dokument, z něhož by mohl mít radost i sám pan prezident.

Osobně i jménem spoluautorů a štábu si vám ještě jednou dovoluji poděkovat za přízeň a podporu, přeji klidné podzimní dny a srdečně vás zdravím.

Petr Jančárek

    

     

 

Václav Havel a jeden jeho neuveřitelně aktuální videopozdrav

9.3.2022

Vážení příznivci našeho projektu,

dovolte, abych vás informoval, že se blížíme se k datu, kdy alespoň pár vás budeme moci pozvat na testovací projekce, odhaduji, že by to mohlo být na začátku května. Budeme vás včas informovat a protože půjde o zásadně neveřejné akce, bude nezbytné, abyste se na výzvu v případě zájmu zapsali odpovídacím mailem a strpěli, že zkontrolujeme vaše ID před projekcí. Budeme velmi vděčni za vaši zpětnou vazbu, proto počítám s besedou po promítnutí dokumentu. Doufám, že nás nebudete šetřit.

Samozřejmě platí všechny naše závazky vůči vám. Píšu ale proto, že jsme se začátkem války na Ukrajině dostali nový archivní materiál, který nás překvapil a nadchl natolik, že přece jen uvažujeme o změně a malé úpravě filmu: díky spolupráci s Knihovnou Václava Havla máme k dispozici videopozdrav Václava Havla z roku 2004 a jsem přesvědčen, že po jeho zhlédnutí budete souhlasit, že by byl hřích se nepokusit jej do filmu dostat. I s vědomím, že se nezachoval v dobré techické kvalitě. KVH jej aktuálně publikovala na svém FB, vám je pod následujícím odkazem k dispozici v plné verzi.

UKRAJINA

https://vimeo.com/685928215

pass: UKRAJINA

Děkuji vám za trpělivost s filmem. Ale protože jsem si jist, že vám není jedno to, co se dnes děje nedaleko našich hranic,  dovolte, abych vám poděkoval za jakoukoli pomoc, poskytnutou válečným uprchlíkům z Ukrajiny.

Srdečně a vděčně

Petr Jančárek

režisér a koproducent

PF 2022

31.12.2021

10 let bez Václava Havla

14.12.2021

Program akce 

10 let bez V. H.

program vzpomínkového projektu 18. prosince 2021 VSTUP na všechny části programu ZDARMA, nutné dodržení platných hygienických pravidel, producent Robin Suchánek

Kino Lucerna (Vodičkova 704, Nové Město)

13:00 – dokument Václav Havel, Praha – Hrad I.(režie: Petr Jančárek), 14:30 – dokument Václav Havel, Praha – Hrad II. (režie: Petr Jančárek)

16:00 – hraný film Havel (režie: Slávek Horák)

18:15 - Beseda 10 let bez Václava Havla – Každý ze tří mužů, které budete moci v rámci besedy potkat v Kině Lucerna, zažil Václava Havla osobně, ale každý z nich trochu jinak. Martin Palouš, Petr Jančárek a Robert Tamchyna spolu budou mluvit o disidentovi, dramatikovi, prezidentovi a muži, který se nechal celý život točit a fotografovat. Rádi odpoví na otázky příchozích a určitě také zazní i nejnovější informace o dokončovaném filmu Tady Havel, slyšíte mě?

20:00 – dokument Umění disentu – ČESKÁ PREMIÉRA (režie: James Dean Le Sueur)

Rock Café (Národní 20, Nové Město)

16:00 - Beseda 10 let bez Václava Havla – Jaký byl Václav Havel mimo záběry kamer a fotoaparátů? V čem tkvěla jeho výjimečnost? A proč v dnešní době jeho osobnost naší společnosti tak chybí? Debata se vzácnými hosty v klubu Rock Café na Národní třídě. 

Hosté: Pavel Fischer, Tomáš Sedláček, Ladislav Špaček, Petruška Šustrová

Moderuje: Václav Dolejší

Akce proběhne živě v klubu, zároveň bude streamovaná na sociálních sítích a Youtube kanálu Rock Café.

Pasáž Paláce Lucerna (Vodičkova 704, Nové Město)

V pasáži Paláce Lucerna se uskuteční od 18. do 23. prosince výstava fotografií „10 let bez V. H.“, které během bohatého života Václava Havla pořídili fotografové Roman Vaněk, Jiří Jírů, Karel Cudlín, Tomki Němec, Petr Jančárek, Petr Našic, Ivan Prokop, Eugen Kukla, Ibra Ibrahimovič, Petr Lebeda, Lukáš Bíba a Michal Šaman. Výstava obsahuje rovněž některé doposud nezveřejněné snímky. Design a logo výstavy a celého vzpomínkového projektu, vytvořil výtvarník a mimo jiné autor loga Občanského fóra Pavel Šťastný.

Tradiční průvod Srdce na Hrad (Hradčanské náměstí – Rock Café – Lucerna Music Bar)

18:00 - sraz u pomníku T. G. Masaryka na Hradčanském náměstí. I letos se uskuteční tradiční průvod Srdce na Hrad, v jehož čele se nese velké osvětlené srdce. Průvod výjimečně nevyjde z náměstí Václava Havla směrem k Pražském hradu, ale začne u sochy T. G. Masaryka na Hradčanském náměstí, odkud srdce přinese na podium Lucerna Music Baru, kde bude od 18:00 hodin probíhat velký vzpomínkový koncert.

Lucerna Music Bar (Štěpánská 61, Nové Město)

18:00 – vyvrcholením tohoto vzpomínkového projektu bude koncert „10 let bez V. H.“, na kterém vystoupí a Václava Havla si připomenou například Ivan Hlas Trio, Jiří Dědeček, Už jsme doma, Beata Hlavenková, Lenka Nová, Dáša Zázvůrková, Michal Hrůza s kapelou, Poetika, Juraj Hnilica, Michal Horák, Mário Bihári, Jaroslav Hutka, Varhan Orchestrovič Bauer, James Harries, Anatol Svahilec & Tukan (Slam poetry), Tomáš Sedláček, Šimon Pánek, Jan Hřebejk a další. Celým večerem bude provázet herec a moderátor Ondřej Lechnýř.

Akce bude zároveň přenášena na sociálních sítích partnerů, účinkujících a Youtube kanálu https://www.youtube.com/NetwINProduction.

Sociální sítě, tuzemské televizní vysílání

Producent Robin Suchánek oslovil nejen kolegy a přátele Václava Havla, ale také osobnosti, kteří se s někdejším prezidentem nikdy nepotkaly, ale váží si jej, aby zaznamenal jejich odpovědi na tři stejné otázky: Co Vás napadne, když se řekne Václav Havel? Jaká je na něj Vaše nejsilnější vzpomínka? Kdybyste s ním dnes mohli mluvit, co byste mu řekli?

Vzniklo tak více než 39 unikátních rozhovorů, které budou zveřejněny 18. prosince na facebookových stránkách partnerů, na tomto YouTube kanálu či budou také odvysílány ve vysílání některých regionálních kabelových televizí.

Narozeniny

4.10.2021

Vážení naši podporovatelé,

dovoluji si krátké pozdravení v předvečer nedožitých 85. narozenin prezidenta Václava Havla, hrdiny vznikajícího dokumentu Tady Havel, slyšíte mě? Doufám, že vás - naše laskavé a trpělivé příznivce - potěší zpráva, že se už (konečně) blížíme k závěru našeho havlovského maratonu.

Samozřejmě nadále platí naše dohoda, že uvidíte film v rámci testovacích projekcí ještě před oficiální premiérou, bližší informace dostanete stejnou cestou, jako tento dopis.

Aktuální délka našeho sestřihu je 1hod 39 min, určitě se bude ještě měnit, ale nikoliv podstatně. A protože se blíží důležité volební dny, připojuji k dopisu jednu tematickou fotografii z roku 2009. 

Zdravím vás srdečně a doufám, že nám zachováte přízeň a že bude ve vašich časových možnostech zúčastnit se některé z chystaných projekcí.

Přeji vám s blížícím se podzimem pevné zdraví a ještě jednou děkuji, že s námi zůstáváte.

V úctě

Petr Jančárek,

režisér a koproducent

Velikonoční info

2.4.2021

Vážená podporovatelko, vážený podporovateli,

dovoluji si Vám popřát - jménem svým, producenta Jiřího Konečného a celého štábu - klidné, šťastné a hlavně zdravé Velikonoce. Děkuji Vám i ostatním našim příznivců za trpělivost a chci Vás ujistit, že přes neutěšenou covidovou situaci dál na dokumentu Tady Havel, slyšíte mě? intenzivně pracujeme.

K symbolické fotografii ze střižny dodávám krátkou informaci o tom, že jsme aktuálně se střihačem Josefem Krajbichem na stopáži pracovní verze filmu 1:55 hod, čili se přibližujeme očekávané délce filmu a že momentálně dohledáváme ve spolupráci s Knihovnou Václava Havla dosud neznámé audiozáznamy výpovědí Václava Havla, použitelné ve filmu.

Ještě s radostí připojuji informaci, že jsme nedávno získali pro náš projekt podoru Státního fondu kinematografie a že producent našeho dokumentu Jiří Konečný získal (jako český koproducent) filmu Smolný pich aneb Pitomý porno rumunského režiséra Radu Judeho nejvyšší ocenění na letošním pestižním festivalu Berlinále - Zlatého medvěda.  

Srdečně Vás zdravím a doufám, že se budeme moci relativně brzo osobně setkat při nějaké akci, týkající se našeho projektu, a že se budete moci zúčastnit v případě zájmu o některou z „živých“  testovacích projekcí.  

               V úctě

               Petr Jančárek,

               režisér a koproducent

Joan Baez je 80 let...

9.1.2021

Dobrý večer,

podporovatelka našeho dokumentárního filmu Joan Baez dnes slaví osmdesátiny... Dovoluji si jí jménem všech členů štábu pogratulovat, popřát jí do dnešní divné doby pevné zdraví a samozřejmě poděkovat za přízeň, kterou stejně jako vy projevuje našemu projektu. 

Ve střižně jsme opět pokročili, doufáme, že před vás budeme brzy moci brzy předstoupit s novými ukázkami. Pokud bude zájem, určitě uspořádáme alespoň opakovanou virtuální návštěvu střižny, doufáme, že bude v dohledné době alespoň v omezené míře i osobní setkání. Napište nám, děkujeme.

Srdečně zdraví a za trpělivost děkuje

Petr Jančárek, režisér filmu

Vyjádření JB k dokumentu Tady Havel, slyšíte mě? si případně můžete stáhnout (29MB) z odkazu:

www.uschovna.cz/zasilka/GV2D5KNT95VWHJAR-EJ5

Vzpomínka a přání

17.12.2020

                                                                                                                                 Praha, 18. prosince 2020

Vážení přátelé,

         je to právě devět let, co nás opustil hrdina dokumentárního filmu Tady Havel, slyšíte mě?, který jste laskavě podpořili. Jsem si jist, že by pan prezident neměl radost, kdybychom nad míru smutnili, že by nás za to moc nepochválil… A že se někde nahoře nad námi plaše usmívá a podivuje té dnešní divné době.

         Dovoluji si vám proto - jménem celého štábu našeho společného filmu - poslat místo dojemně vzletných smutečních slov devět úsměvů Václava Havla, tak jak je zachytila naše kamera v průběhu natáčení. A ujistit vás, že dokončovací práce intenzivně pokračují a že se blíží k závěru. Samozřejmě dál platí, že budete prvními diváky, jimž film předložíme.

         

           Přeji vám nekomplikované a hlavně zdravé prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2021. Na jeho začátku se ozveme s dalšími informacemi a doufáme, že se s vámi budeme moci potkat nejprve na některé z testovacích projekcí a poté na premiéře.

             Děkuji vám upřímně za podporu a trpělivost,                                                                                                   v úctě                                                                                                                                                                 

             Petr Jančárek                                                                                                                                                   režisér a koproducent

                                                                                                                                                                                                                                

                                                                                                                       

Archivní lahůdka

16.11.2020

Václav Havel ve filmu Juraje Herze "VIZE 2000"

                                                                                                                       V Praze dne 16. listopadu 2020

Vážení podporovatelé dokumentu "Tady Havel, slyšíte mě?",

dovolujeme si vám nabídnout archivní lahůdku, týkající se našeho filmu. Podrobnosti a přístupové heslo najdete v přiloženém dopise (níže), přístupové linky jsou zde v této zprávě. Doporučujeme, abyste se podívali nejprve na krátkou informaci pod odkazem č.1 a poté se podívali na odkaz č.2.

Srdečně zdraví

Petr Jančárek                         

režisér a koproducent

1 - https://tadyhavel.cz/ukazka/poznamka.php

2 - https://tadyhavel.cz/ukazka/vize2000.php

LINK PRO NÁVŠTĚVU STŘIŽNY

5.10.2020

Dobrý den, zde je link pro dnešní návštěvu střižny projektu TADY HAVEL, SLYŠÍTE MĚ?

https://zoom.us/j/91226834647?pwd=bDVOYldwdHArOE01VHNJS2FJeVFudz09

Meeting bude otevřený od 17 hod, k dispozici v plné sestavě budeme od inzerovaných 17:30.

Pro ty, kdo nepoužívají aplikaci Zoom a nechtějí si ji instalovat, jsme vytvořili stručný návod, jak se připojit bez instalace. Jde jen o to, abyste se proklikali k odkazu JOIN YOUR BROWSER. Návod si snadno stáhnete z Úschovny buď ve wordu nebo v pdf. Je pod odkazem:

https://www.uschovna.cz/zasilka/DIN579F9S7JJGAHN-6S6/

Prosíme vás, abyste nám v případě potíží s připojením napsali na messenger Petr Jančárek (je tam i syn, ale toho správného poznáte...:-) 

Držte nám, prosím, palce. Jde o první pokus, rádi bychom to naladili, abychom mohli s vámi, našimi laskavými podporovateli, jednodušeji komunikovat. 

Děkujeme, že jste s námi.

PJ

******************************************************************************************************************

Petr Jancarek is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Tady Havel

Time: Oct 5, 2020 05:00 PM Prague Bratislava

Join Zoom Meeting

https://zoom.us/j/91226834647?pwd=bDVOYldwdHArOE01VHNJS2FJeVFudz09

Meeting ID: 912 2683 4647

Passcode: 613432

POZVÁNKA DO STRIŽNY - sejdeme se 5.října v 17:30 hod

2.10.2020

Podporovatelům projektu TADY HAVEL, SLYŠÍTE MĚ?

                                                                                                                               Praha, 2. října 2020

Vážení přátelé,

nikoho z našeho týmu zatím nepotkaly nepříjemnosti, související s Covid-19, takže vám můžeme s úlevou sdělit, že střih ani další etapy práce na dokumentu Tady Havel, slyšíte mě? (který jste laskavě podpořili) nejsou ohroženy. Dokončovací práce intenzivně pokračují i když bohužel netušíme, jaký vliv bude mít epidemiologická situace u nás a ve světě na distribuci filmu…

V pondělí 5. října si připomeneme nedožité 84. narozeniny pan prezidenta. Napadlo nás, že by bylo hezké si společně s vámi v tento den na Václava Havla vzpomenout. Dovolujeme si vás proto pozvat do střižny prostřednictvím videokonference v aplikaci ZOOM, která nevyžaduje žádnou instalaci na vašich počítačích. Budete nám moci zároveň položit jakékoli otázky, týkající se projektu. Zúčastní se producent Jiří Konečný, střihač Josef Krajbich a režisér Petr Jančárek.

5.října dopoledne dostanete na vaši mailovou adresu odkaz pro připojení, který jednoduše vložíte do vyhledávače, na následné tabulce odkliknete „povolit“ a použijete zaslané heslo. Prosíme, abyste své otázky pro jistotu napsali předem i do dotazníku (pro případ technických potíží v oboustranné komunikaci) pod odkazem na konci tohoto dopisu. 

Doufáme, že ani vás virová nákaza nedostihla a děkujeme za podporu a trpělivost.

Srdečně zdraví                                                                                                                                            Jiří Konečný                                                                                                                                                Petr Jančárek

TADY HAVEL, SLYŠÍTE MĚ? - virtuální návštěva střižny s besedou (výhradně pro podporovatele projektu na portálu HitHit) v pondělí 5. října 2020 od 17:30 hodin.

Dotazník pro zasílání otázek:

https://docs.google.com/forms//e/1FAIpQLSe3ibqm3GR2Q6alq2S8iKJkope6lbW5AqNoB4ZH4xV_SpWg_g/viewform

Dopis producenta Jiřího Konečného

28.6.2020

Praha, 27.6.2020

Podporovatelům projektu dokumentárního filmu Tady Havel, slvšíte mě?

     Vážené dámy, vážení pánové,

    především mi dovolte, abych vám jako producent filmu poděkoval za podporu, poskytnutou našemu dokumentu. Intenzivně se věnuji dokumentárním a hraným filmům již řadu let a vím, co všechno výroba a úspěšné dokončení podobně složitého projektu obnáší a i proto si dobře uvědomuji, co pro projekt znamenala a dosud znamená vaše podpora.

     Píši Vám dnes osobní dopis, abych vás ujistil, že s režisérem Petrem Jančárkem na dokumentu Tady Havel, slyšíte mě? dál usilovně pracujeme. Současná situace kolem Covid-19 nemá vliv ani tak na samotnou výrobu filmu, ale bohužel zkomplikovala plány distribuce. Stále platí, že usilujeme o premiéru na některém ze světových filmových festivalů, ale v tuto chvíli nikdo netuší, jaké festivaly budou skutečně fungovat a kdy.

    Samozřejmě se nic nemění na zachování závazku priority vůči vám. Jako naši podporovatelé uvidíte film přednostně podle našich původních domluv. Jsme si vědomi, že se práce na filmu proti původním předpokladům protahují - proto další poděkování patří vaší trpělivosti a toleranci.

   Do kin se chystá hraný film Havel režiséra Slávka Horáka, jehož premiéra je ohlášena na druhou polovinu července. Jsme na něj velmi zvědaví a držíme kolegům palce. Od chvíle, kdy začala propagační kampaň tohoto filmu, se setkáváme s tím, že si lidé tyto dva havlovské projekty pletou. Proto vás chci v zastoupení všech tvůrců a zúčastněných poprosit, abyste ve svém okolí trpělivě a pozitivně na rozdíl mezi oběma filmy upozorňovali. Hraný film Havel  a dokument Tady Havel, slyšíte mě? jsou dva velmi odlišné projekty a jsme přesvědčeni, že bude ve prospěch obou filmů, když spatří světlo světa s časovým odstupem.

    Jako producent nemám radost z toho, že se dokončení našeho dokumentu proti našim nejpoctivějším předpokladům opožďuje. Ale chci vás ujistit, že práce na filmu normálně pokračují. O všech podstatných krocích vás budeme samozřejmě informovat. Prosím neváhejte se na mě obrátit s Vašimi dotazy a připomínkami k projektu.

     Srdečně vás zdravím a děkuji za pozornost, kterou jste mému dopisu věnovali.

     Jiří Konečný

     jiri@endorfilm.cz

Únor 2020. Fotografie z připomínky 30ti let od projevu Václava Havla v Kongresu USA. Producent Jiří Konečný druhý zprava.

Požehnané Velikonoce

9.4.2020

Vážení,

včera jsem ve střižně narazil na fotografii VH pořízenou na Hrádečku v létě 2010. Spontánně jsme ji hned použili pro FB stránku, na níž jsme připomínali 45 let ode dne, kdy budoucí prezident našeho státu napsal svůj známý otevřený dopis Gustavu Husákovi, tehdejšímu generálnímu tajemníkovi Komunistické strany Československa a vlastně svému předchůdci v nejvyšší státní funkci...  

A dnes jsem si uvědomil, že jsme měli vybrat jinou a s touhle chviličku počkat, protože ten obrázek má vlastně hodně velikonoční barevnost... Tak si dovoluji ho tady zopakovat a popřát vám k tomu příjemně a klidně strávené sváteční dny. Mějte se moc hezky a hlavně zdravě. 

Srdečně a v úctě 

Petr Jančárek 

CORONĚ NAVZDORY

3.4.2020

Vážení podporovatelé projektu dokumentárního filmu „Tady Havel, slyšíte mě?“,

naposledy jsem se vám „hlásil“ z Washingtonu, kde jsme měli v únoru tu čest účastnit se jedné z akcí, připomínajících po kulatých třiceti letech prezidenta Havla a jeho úspěšnou snahu vrátit tehdejší Československo na mapu světa. Dnes je moje mysl opět v Americe, tentorkát v New Yorku, corona-epidemií nejpostiženějším městě Spojených států.  

Pan prezident New York miloval a rád se do něj vracel. Dovoluji si vám poslat (spolu s ujištěním, že přes poněkud zkomplikovanou situaci dál pokračujeme v dokončovacích pracech dokumentu podle harmonogramu) pár fotografií ze záběrů, pořízených v květnu 2010 v newyorské nemocnici Mount Sinai Hospital. Vznikly několik dní poté, co tam byl pan prezident hospitalizován s akutní mozkovou příhodou...

Nepochybuji o tom, že je dnes i tato nemocnice plná pacientů s COVID-19, situace v NYC je opravdu kritická. A stejně nepochybuji o tom, že by Václav Havel byl určitě mezi prvními, kdo by v dnešní situaci aktivně podpořili právě zdravotníky a vůbec všechny z první linie doma i ve světě. A když prominete aktuální poznámku - určitě by například nezpochybňoval roli neziskových organizací při této neuvěřitelě důležité a obětavé práci.

Cestovat v čase nelze, ale troufám si ocitovat prezidentova slova: „Já myslím, že dříve či později se situace celkově bude zlepšovat. Nebude to hned - zatím se bude asi spíš zhoršovat - ale musíme se na to dívat s dlouhodobějšího pohledu. Až to bude nejblbější, tak najednou se to začne obracet k lepšímu...“ Jako kdybych ho slyšel dnes. A New York si teď připomínám mimo jiné i proto, že také řekl: „Nejlepší cestou k vlastnímu neštěstí je zakrývat si oči před neštěstím jiných.“

Samozřejmě jsem netušil, že význam vaší podpory projektu „Tady Havel,slyšíte mě?“ tak dramaticky vzroste. Všechno je jinak, ale my i díky vám můžeme pokračovat. Takže docela obyčejně: DÍKY!

Dovoluji si vám všem ze srdce popřát, abyste se nikde nepotkali s virem a uchovali si kromě zdraví i pevné nervy a (pokud to jen trochu jde) i dobrou náladu.   

Petr Jančárek, režisér a koproducent

P.S.😊Povšimněte si, prosím (na jedné z přiložených fotografií), že tělesná teplota pana prezidenta je zcela v normě!

30 let od slavného projevu VH

21.2.2020

Vážení podporovatelé dokumentu “Tady Havel, slyšíte mě?”,

dnes je to přesně 30 let od doby, kdy v Kongresu Spojených států amerických zazněl poprvé hlas československého prezidenta Václava Havla. Svou řečí překvapil a nadchl všechny přítomné kongresmany i hosty. Ve Washingtonu tehdy mimo jiné prohlásil: “ ...stále ještě neumíme postavit morálku nad politiku, vědu a ekonomiku. Stále ještě nejsme schopni pochopit, že jedinou skutečnou páteří všeho našeho konání – má-li být mravné – je odpovědnost. Odpovědnost k něčemu vyššímu, než je má rodina, má země, můj podnik, můj prospěch. Odpovědnost k řádu bytí, do něhož se všechno naše konání nesmazatelně zapisuje a kde se teprve a jen spravedlivě zhodnocuje. Tlumočníkem mezi námi a touto vyšší autoritou je to, co se tradičně nazývá lidské svědomí.”
Bylo nám opravdu velkou ctí, že jsme mohli ukázku z filmu, kterou jsme vám nedávno předložili, promítnout v rámci večera, který přímo v Kongresu USA Havlovu řeč tento týden připomněl. Bylo absolutně plno, což mi udělalo obrovskou radost, promluvili Madeleine Albright, Joan Baez a Martin Palouš. Doufám, že jsme získali řadu kontaktů, důležitých pro dofinancování a zahraniční distribuci filmu.
Srdečně vás zdravím a prosím - zůstaňte s námi.
Petr Jančárek
režisér a koproducent

Tady Havel - PF 2020

31.12.2019

Vážená paní, vážený pane,

dovolte, abych Vám jménem celého štábu a partnerů dokumentárního filmu "Tady Havel, slyšíte mě?" popřál šťastné vykročení do roku 2020, a v něm pak co nejvíc zdraví a alespoň pár splněných snů...

Ale hlavně chci znovu poděkovat za Vaši podporu, která nám umožnila a dosud umožňuje dokončit celý projekt v důstojných podmínkách a ve kvalitě, která (jak všichni věříme) odpovídá rozměru a významu našeho hlavního hrdiny.

Samozřejmě Vás budeme nadále informovat o všem, co se kolem dokumentu bude v nastupujícím roce dít, a doufáme, že zůstanete s námi.

Srdečně

Petr Jančárek

režisér a koproducent

Václav Havel při castingu na film ODCHÁZENÍ.

 

Všechno nej...

23.12.2019

Vážení a milí podporovatelé,

dovolte, abych vám jménem celého štábu dokumentárního filmu "Tady Havel, slyšíte mě?" popřál klidné a požehnané Vánoce a také šťastné vykročení do nastávajícího roku. Ke každému lidskému snažení je potřeba kousek štěstí, dobrých náhod a odvahy. Tak ať se vám těchto hodnot dostane v co nejvyšší míře. 

Každý den teď ve střižně na PP (tak jsme dovolili mezi sebou panu prezidentovi říkat) vzpomínáme a doufáme, že se nám s vaší laskavou pomocí podaří udržet a posunout o pár let dál jeho odkaz. Věřím, že se nám to podaří realizovat v zajímavější podobě, než jakou skýtá naleštěný mramor oficiálního památníku.

O všech důležitých a podstatných krocích v projektu vás budeme samozřejmě informovat i v Novém roce. A doufáme, že se s řadou z vás uvdíme osobně na projekcích.

Mějte se moc hezky a užijte si volné dny.

Srdečně s osobním poděkováním za vaši podporu projektu

Petr Jančárek                                                                                                                                              režisér a koproducent 

 

 

Tady Havel - informace

29.11.2019

Vážení přispěvatelé projektu,

dnes večer na vaši aktuální adresu dorazí mail s odkazem na video, doprovázené krátkým dotazníkem (jeho vyplnění ale není podmínkou pro shlédnutí).

Pokud by se tak nestalo, prosím, ozvěte se nám určitě na adresu info@tadyhavel.cz, budeme to řešit. Děkujeme!

Za celý tým srdečně zdraví

Petr Jančárek

režisér a koproducent  

TADY HAVEL, SLYŠÍTE MĚ? - Informace o projekcích UKÁZEK

25.10.2019

Dobrý den, vážení podporovatelé,

konečně máme přesná místa a časy projekcí ukázek z našeho dokumentu. Budeme vděčni za zpětnou vazbu - pokud by vám to vycházelo a mohli jste přijít, neváhejte se přihlásit jako podporovatelé z HitHitu, děkujeme.

Můžeme se vidět v níže uvedených časech a místech.

Přeji hezký den a těším se na případnou shledanou.

Petr Jančárek

Úterý 29. října 2019

Frýdek - Místek
17 hod - Nová scéna Vlast

Hlavní třída 112

Frýdek-Místek

Prostějov

20 hod - Kino Metro 70

Školní 1

Prostějov

Středa 30. října 2019

Napajedla

17 hod - Kino Napajedla

Na Kapli 459

Napajedla

Uherské Hradiště

20 hod – Kino Hvězda

Náměstí Míru

Informace k dokumentárnímu filmu "Tady Havel, slyšíte mě?"

7.10.2019

V Praze dne 7. října 2019

Vážená paní, vážený pane,

především dovolte, abych Vám znovu poděkoval za Vaši podporu, která našemu týmu umožnila pracovat na dokumentu Tady Havel, slyšíte mě? v podmínkách, které odpovídají významu našeho hlavního hrdiny. A protože se blíží listopad, chci Vám zároveň poskytnout nové – doufám, že pozitivní - informace, týkající se našeho projektu.

Tou změnou, která má zásadní vliv na průběh věcí příštích, je to, že se k nám připojil producent Jiří Konečný se svou společností ENDORFILM (m.j. držitel Českého lva za rok 2018 za nejlepší film). Přesvědčil nás, že bychom při hledání optimálních možností, jak šířit prostřednictvím našeho dokumentu myšlenky a odkaz Václava Havla do světa, měli pomýšlet v první řadě na zahraniční filmové festivaly v následujícím kalendářním roce. Případná účast na nich by totiž znamenala zcela nové možnosti pro distribuci a uplatnění filmu. Upřímně musím napsat, že jsme s takovou strategií původně příliš nepočítali…

Tyto úvahy a změny samozřejmě nic nemění na naší dohodě s Vámi. On-line zpřístupnění první verze filmu, určené výhradně pro naše podporovatele, proběhne tak jak jsme slíbili, tedy v listopadu 2019. Pozvánky na oficiální českou, resp. zahraniční premiéru filmu podle jednotlivých druhů "odměn" z našeho projektu na HitHit samozřejmě také dál platí,

Termíny včas oznámíme našim podporovatelům dřív, než bude publikován veřejně. Doufáme, že distribuce všech „odměn“ za podporu filmu proběhla bez problémů, pokud tomu tak není, dejte nám, prosím, vědět.

Rádi bychom verzi filmu, kterou Vy a ostatní podporovatelé budete moci v listopadu zhlédnout, důsledně nazývali pracovní a testovací, aby nemohlo dojít třeba i k nechtěné záměně za premiéru oficiální. Pevně doufám, že Vy i ostatní podporovatelé změnu v našich plánech pochopíte, stejně jako nezbytné posunutí oficiální premiéry filmu na jaro 2020, které souvisí právě s přihláškami na festivaly. Ty totiž vyžadují copyright filmu z roku konání festivalu. Jsem přesvědčený, že možnost oficiální světové premiéry filmu Tady Havel, slyšíte mě? na některém ze světových festivalů, o nichž uvažujeme, je úžasná a neopakovatelná. První neoficiální reakce ze zahraničí nám dovolují pomýšlet na opravdu ty nejlepší z nich.

Navržená časová změna přináší ještě jednu kvalitu - totiž možnost využít zpětnou vazbu od našich podporovatelů. Verze filmu, kterou Vám poskytneme, bude delší než verze pro oficiální světovou premiéru. Rádi bychom k ní připojili jednoduchý dotazník, v němž byste nám jako první diváci sdělili, co vás na filmu zaujalo a naopak. Získali bychom tak možnost do finální verze "vtělit" také názory širšího (byť přísně omezeného), publika, nebo k nim přinejmenším přihlédnout.

Kvůli zpětné vazbě chystáme v listopadu také několik projekcí kratších ukázek z filmu na Moravě, spojených s besedou (celková délka ukázek bude cca 40 min). Půjde pravděpodobně o Frýdek-Místek a Prostějov (17 a 20 hod dne 29/10), Napajedla a Uherské Hradiště (17 a 20 hod dne 30/10), Opavu (odpoledne 14/11), Jeseník (pravděpodobně 20 hod dne 16/11) a Nový Jičín (17/11, čas ještě není upřesněn). Budeme mít také příležitost uvést kratší ukázky v pracovní projekci na Festivalu dokumentárních filmů JIHLAVA (ve dnech 24 nebo 25/10). Pokud by to pro Vás bylo zajímavé a prakticky dosažitelné, rádi Vám pošleme podrobnější informace a rádi se s Vámi potkáme osobně už při této příležitosti. O případných dalších možnostech zhlédnout naši práci osobně v rámci testovacích projekcí Vás budeme informovat. A protože člověk nikdy neví, ještě uvedu, že pokud byste náhodou byl 6/11 ve Washingtonu, dovolím si Vás pozvat na projekci ukázek na českém velvyslanectví, spojenou s panelovou diskusí).

Neváhejte se, prosím, ozvat s dotazy či připomínkami a nezapomeňte nás informovat o případné změně Vaší mailové adresy. Jsme rádi, že jste s námi, jsme vděčni za Vaši podporu.

Děkuji Vám ještě jednou za podporu a za vstřícné přijetí novinek v našem projektu.

Petr Jančárek

režisér a koproducent filmu

POZDRAV A DISTRIBUCE ODMĚN

8.5.2019

Vážení podporovatelé dokumentárního filmu "Tady Havel, slyšíte mě?",

dovolujeme si vás informovat, že jsme již zpracovali všechny formality, týkající se ukončení našeho projektu a že v nejbližší době začneme s distribucí vašich odměn. Budeme vás dále informovat na individuálních mailových adresách, které jste uvedli v projektu na HitHit u konkrétních odměn.                                                                          Kolegyně z týmu, která má odměny na starosti, se jmenuje Lucie Medková, její asistentka Lucie Ehrenbergerová. Budou se vám postupně ozývat a u fyzických odměn s vámi řešit jejich dopravu, převzetí atd. V nejbližší době dostanete data konání jednotlivých akcí, souvisejících s odměnami. Budeme se snažit samozřejmě plánovat je v dostatečném předstihu, abyste si mohli udělat čas. Odkaz na on-line verzi našeho filmu dostanete na podzim, stejně jako všechny další informace, týkající se zveřejňování ukázek a teaserů. 

Děkujeme za vaši podporu, které si opravdu vážíme. Pracujeme na filmu a doufáme, že s vámi zůstaneme v kontaktu.

Prosím, neváhejte se obracet na nás v případě jakýchkoli problémů s distribucí odměn.  

Srdečně zdraví

Petr Jančárek                                                                                                                                                  režisér a producent

Poslední aktualita projektu "Tady Havel, slyšíte mě?"

6.4.2019

Vážení a milí podporovatelé našeho dokumentu,

je tu poslední hodina ze 45 dní, po které tady na HitHitu probíhala vaše pomoc našemu projektu. Podařilo se (vám) shromáždit přes 1,5 milionu korun od více než 1470ti přispěvatelů. A tohle je poslední aktualita, kterou píšu - za sebe i za celý tým... Jsem nadšený, ale také trochu v rozpacích, protože jsem tak zásadní podporu nečekal doslova ani ve snu. Brzy dostaneme vaše mailové adresy a začneme distribuovat 

slíbené odměny. Zůstaneme s vámi samozřejmě dál v kontaktu a já doufám, že všechno proběhne bez nejmenších problémů. Prosím, neváhejte a ozvěte se mailem, kdyby něco neklapalo.

Už jsem mockrát psal, že nám vaše podpora pomůže udělat lepší film a že je taky obrovským závazkem udělat jej na takové úrovni, která se rovná úrovni a významu jeho hrdiny. Doufám, že  řadě z vás budu moci své poděkování vyjádřit osobně při předávání nebo čerpání odměn, ostatním ze srdce děkuji alespoň takhle na dálku.

Sedím teď stejně jako pan prezident se skleničkou piva (při chviličce odpočinku na chodbě v kanceláři) a s dovolením aspoň symbolicky připíjím na vaše zdraví a na to, aby se vaše projekty povedly stejně skvěle, jako (s vaší pomocí) ten náš.

Váš

Petr Jančárek

  

Sylva - už je vás 1400

2.4.2019

Vážená a milá Sylvo, je to náhoda, ale musím si jí všimnout. Jste 1400. člověkem, který podpořil náš projekt... Děkujeme všem Vašim předchůdcům i Vám. Srděcně PJ, režisér filmu "Tady Havel, slyšíte mě?"

DNES ZBÝVÁ PŘESNĚ JEDEN TÝDEN DO UKONČENÍ PROJEKTU NA PODPORU DOKUMENTÁRNÍHO FILMU "TADY HAVEL, SLYŠÍTE MĚ?"

29.3.2019

JE TO OPRAVDU JÍZDA...   

   

A my vám všem moc děkujeme za podporu, která přesahuje všechna naše očekávání. Víme díky ní, že SLYŠÍTE PANA PREZIDENTA a rádi bychom, abyste věděli, že závazek udělat o něm co nejlepší film nebereme na lehkou váhu. Nezapomínáme ani na vaše odměny, budou s malinkým překvapením navíc a vypravíme je jak nejrychleji to půjde. 

NOVÉ ODMĚNY a poslední dva týdny projektu TADY HAVEL

23.3.2019

Vážení podporovatelé vzniku dokumentárního filmu "Tady Havel, slyšíte mě?",

s vaší úžasnou podporou jsme vstoupili do posledních dvou týdnů projektu. Dovolujeme si vás upozornit (a poprosit o šíření mezi těmi, koho by to mohlo zajímat), že jsme mohli díky laskavosti Divadla Sklep, Dejvického divadla a Divadla RockOpera přidat zcela nové a úžasné odměny v podobě vstupenek na jejich skvělá představení. Měly by se objevit v projektu bezprostředně po schválení v pracovní den.

Spolu s dalším zajišťováním prostředků na co nejkvalitnější dokončovací práce a hudby pro náš film samozřejmě také stříháme a pracujeme na dvourozměrných animacích, které přiblíží důležité životní a osudové momenty našeho hrdiny. Vaše podpora je pro nás také zprávou, že je Václav Havel i vaším hrdinou - a to nás nejen velice těší, ale především zavazuje. 

 Děkuji za sebe i jménem týmu a přeji krásné jarní dny,

 Petr Jančárek                                                                                                                                             režisér a producent filmu

Prosím váženého podporovatele, který teď koupil poslední výtisk knihy Tomkiho Němce...

12.3.2019

...aby nám napsal na adresu petr.jancarek@tadyhavel.cz. Díky. PJ

NEUVĚŘITELNÉ. NÁDHERA. PARÁDA. Má číslo 100/100...!

12.3.2019

Snad mi to prominete, ale musím se s vámi hned po ránu podělit o úžasnou novinku. V hithitovém projektu, v němž jste laskavě podpořili dokončení mého dokumentu "Tady Havel, slyšíte mě?" zbyl poslední číslovaný a podepsaný výtisk knihy "Václav Havel - Tomki Němec - Fotografie". Tento unikátní výtisk bude mít číslo 100/100 a stává se opravdu symbolickou záležitostí. Tomki, díky, Tvá podpora našemu filmu byla opravdu zásadní! Jen s dovolením dodávám - za všechny z týmu - že si moc si vážíme i všech ostatních přispěvatelů, nejen těch, kteří si pořídili Tomkiho knihu... Krásný den, Petr Jančárek, režisér filmu 

Madeleine Albrihgt podpořila náš projekt

10.3.2019

S velikánskou radostí si vás dovoluji v Aktualitách informovat, že dnes (a opravdu osobně) tato skvělá dáma podpořila náš dokument "Tady Havel, slyšíte mě?" Není to nádhera? P

Dovolujeme si poslat Vám jeden film na víkend.

8.3.2019

V těchto dnech si připomínáme 30 let od krvavě potlačeného povstání Tiběťanů proti čínské nadvládě. Prvním světovým politikem, který přiznal jejich v exilu žijícímu duchovnímu vůdci Jeho Svatosti dalajlamovi kredit osobnosti světového významu, byl tehdejší československý prezident Václav Havel. Učinil tak  pozváním dalajlamy na oficiální návštěvu našeho státu. 

Měl jsem tu čest se s Jeho Svatostí potkat při natáčení dokumentu "Václav Havel, Praha - Hrad", který popisuje Havlovo federální prezidentské období. Dovoluji si vám nabídnout odkaz do archivu České televize:

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10215871958-vaclav-havel-praha-hrad

A DALŠÍ ODMĚNA: originální fotografie Romana FRANCE

7.3.2019

Roman Franc, známý brněnský fotograf, nám dnes do projektu věnoval snímek z jeho portrétní sběratelské série, který svou uměleckou hodnotou i způsobem tisku a adjustace splňuje nejnáročnější kritéria světových galerií. Zda se vám líbí či ne můžete posoudit sami, parametry jsou uvedeny v odměnách. 

Václav Havel a sklenička vína, Divadlo Na zábradlí, 2009.

Dvě nové odměny

6.3.2019

Pro velký zájem jsme přidali další vstupenky do DIVADLA NA JEZERCE a po včerejší návštěvě paní Dagmar Havlové ve střižně také 10 ks DVD se záznamem koncertu UŽJE TO TADY. Podívejte se, prosím.

TADY JANČÁREK, SLYŠÍTE MĚ?

6.3.2019

Přátelé,

je to neuvěřitelné, ale je to tak. Dosáhli jsme další mety. A dosáhli jsme ji za neuvěřitelných 15 dní ze 45ti... Ale to je vlastně špatně napsáno - DOSÁHLI JSTE JI VY, KDO JSTE NÁS PODPOŘILI. Já jenom doufám, že mě slyšíte, když vyjadřuji úctu a poděkování, které vám všem náleží.

Dovolte, abych vás informoval, že pokračujeme. Vy už jste přispěli a žádat vás o další podporu by už nebylo OK. Ale poprosím vás, abyste předali informace o našem projektu dál, protože ještě zdaleka nekončí. Rádi bychom dosáhli co největšího počtu lidí, kteří se podívají na film v on-line premiéře. Podpora je v tomto případě v ceně lístku do kina, tak jsme to chtěli a doufáme, že je to tak správně. Je vás už přes 1000 a my stojíme o publikum mnohem větší. Těšíme se i na to, že se s mnohými z vás osobně setkáme při čerpání některých z odměn.

Stále udiven rychlostí a výškou podpory vám rád naslouchá, slyší vás a děkuje vám

Petr Jančárek, režisér filmu

FANTAZIE, DOSÁHLI JSME TŘETÍHO MILNÍKU.

2.3.2019

Na kvalitní dokončení filmu je potřeba spousta peněz a díky vám se daří je získat. Ale my chceme poděkovat nejen za hmotnou podporu - a to všem, ať už je to 99 korun za studentskou a seniorskou on-line vstupenku na premiéru nebo ta nejvyšší sponzorská částka - ale taky a hlavně za morál a energii, které nám posíláte tím, že jste s námi. Poklona!

  

PRVNÍ TEASER JE TADY

28.2.2019

Najdete jej po odkazem:    https://youtu.be/GwgCszVPzkk                        

Zveřejňujeme první teaser filmu "Tady Havel, slyšíte mě?" Je až do dnešního večera neveřejný, takže si ho můžete pustit jen vy, naši laskaví podporovatelé z Hithitu. Pak bude k dispozici i všem ostatním, které náš dokumentární projekt zajímá. Kamera Petr Jančárek, stříhal Jan Turek ml.

O panu prezidentovi a o filmu s Emmou Smetana v DVTV.

27.2.2019

Rádi upozorňujeme na rozhovor, který se týkal našeho velkého tématu...

https://video.aktualne.cz/dvtv/zachytil-havlovo-odchazeni-sokoval-me-uprimnosti-na-nic-si-n/r~cd926d143a0811e9a049ac1f6b220ee8/

Václav Havel stále aktuální

26.2.2019

To, co nazýváme konzumní a industriální (či postindustriální společností), všechna myšlenková, mravní, politická a sociální bída dnešního světa, jsou asi jen různé aspekty hlubinné krize, v níž se ocitá dnešní člověk, vlečený globálním „samopohybem“ technické civilizace. (Moc bezmocných, říjen 1978)

TO JSTE VY

25.2.2019

Vážení Stanislave, Petře, Karolíno, Anno, Romano, Evo, Jaroslavo, Miroslave, Eliško, Martino, Dano, Pavle, Mandalaj, Víťo, Vítězslave, Danieli, Kateřino, Jindřichu, Moniko, Miloslave, Jano, Jaroslavo, Jindřichu, Štěpáne, Marku, Pavlo, Evo, Milane, Dagmar, Richarde, Aneto, Miloslave, Jaroslavo, Marie, Michaelo, Ondřeji, Johne, Eliško, Davide, Jiri, Jane, Petře, Huberte, Václave, Lenko, Evo, Jano, Ireno, Jiri,,Lenko, Evo, Blanko, Jiří, Olgo, Viktore, Tomáši, Lenko, Michale, Romano, Libore, Martine,  Petro, Zdeňku, Simono, Miloši, Hano, Jiří, Jano, Igore, Václave, Ilono, Tomáši, Jirko, Tomáši, Věro, Lenko, Vlaďko, Kateřino, Terezo, Jirko, Martine, Jakube, Václave, Kamile, Davide, Pavle, Ladislave, Víte, Josefe, Barboro, Dominiku, Veroniko, Leoši. Zdeňko, Tomáši, Zdeňko, Petro, Hano, Kateřino, Lucie, Jane, Jano, Kamile, Anno Marie, Anno Marie, Kláro, Jano, Blahoslave, Hanko, Martine, Martino, Danieli, Danielo,  Petře, Filipe, Kateřino,  Jaroslave,  Regino, Petře, Veroniko, Veroniko, Martine, Evo, Květoslavo, Aleno, Michale, Filipe, Žaneto, Michaelo, Jiří, Adame, Michale, Anno, Jiří, Miroslave, Petře, Davide, Jane,  Ájo, Vladimíre, Jano, Džeký, Daniely, Michale, Magdaleno, Petře, Petře, Jiří, Renato, Jane, Jirko, Lenko, Petře, Jano, Terezo, Milane, Lucie, Marcelo, Kláro, Jano, Taťano, Kláro, Jano, Evo, Lenko, Dano, Dagmar, Václave, Michaelo, Eliško, Hano, René, Honzo, Pavle, Lucie, Martine, Stanislave, Mílo, Dagmar, Líbo, Eliško, Kryštofe, Dane, Lenko, Rebeko, Kristino, Magdo, Vladislave, Jakube, Víte, Petře, Miloši, Tomáši, Miloslave, Milane, Jitko, Iveto, Vendulo, Jiří, Lenko, Martine, Jirko, Nikolaji, Sylvie, Jaroslave, Petře, Dášo, děkujeme! A samozřejmě také těm více než 160ti anonymním dárcům, kterým bohužel nemohu poděkovat přímo.

Přejeme krásný týden a děkujeme za podporu!

25.2.2019

Myslím, že jsme včera překročením oné velmi kulaté cifry nakročili díky vaší pomoci k dosažení prvního milníku na cestě k zajímavější hudební dramaturgii a vymazlenější grafice, což je prostě nádera. Pokud budete mít chvilku, podívejte se také na náš web, který najdete na adrese www.tadyhavel.cz. Snažíme se, abyste v něm našli něco zajímavého o filmu i o VH. Děkujeme za sdílení. 

60 009 €
vybrané z 15 792 €

380%

380% splnené

1 471 ľudí prispelo

Film

Všetko alebo nič. Projekt skončil 6.4.2019 v 02:42.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 236
  LÍSTEK NA ON-LINE PREMIÉRU DOKUMENTU pro studenty a seniory

  Podpoříte dobrou věc a uvidíte film jako první
  v exkluzivní  on-line premiéře v listopadu 2019.

  ​Vstupenku (přístupový kód na server s filmem) dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu.

  Pár dní před uvedením vám (také mailem) připomeneme, že máte lístek a že se můžete podívat na náš dokument o skvělém, zajímavém a významném člověku. 
   

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  3,91 €
  (99 Kč)
 • predané 599
  LÍSTEK NA ON-LINE PREMIÉRU DOKUMENTU

  Podpoříte dobrou věc a za cenu klasického lístku do kina uvidíte nový dokument o Václavu Havlovi mezi prvními v on-line premiéře filmu v listopadu 2019.

  Vstupenku (přístupový kód na server s filmem) dostanete na mailovou adresu, kterou jste uvedli na HitHitu.

  Pár dní před zpřístupněním filmu si Vám dovolíme připomenout, že máte  v poště kód a že už se můžete těšit.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  6,32 €
  (160 Kč)
 • predané 73
  JEDNORÁZOVÝ VSTUP DO CENTRA SOUČASNÉHO UMĚNÍ DOX a lístek na on-line premiéru

  Jako poděkování za podporu filmu získáte vstupenku do  Centra současného umění DOX v Holešovicích a samozřejmě možnost vidět náš film mezi prvními.

  Voucher na vstup do DOXu a přístupový kód na server s uloženým filmem dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. S návštěvou výstav v DOXu ale do listopadu čekat nemusíte... 

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  15,79 €
  (400 Kč)
 • zostáva 49 z 200
  BALÍČEK LAHODNÉ BRAZILSKÉ KÁVY a vstupenka na on-line premiéru

  Dejte si k filmu "Tady Havel, slyšíte mě?" skvělou brazilskou kávu. Za Vaši podporu vám doručíme na fyzickou adresu balíček lahodné Kávy s příběhem z Rodinné pražírny   Mamacoffe.

  Lístek na on-line premiéru dostanete mailem. A  na našich stránkách (v sekci Podpora projektu) najdete také informace a zajímavosti z voňavého světa kávy a férového obchodu s ní.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  17,77 €
  (450 Kč)
 • zostáva 33 z 40
  PROJEKCE UKÁZEK Z FILMU PRO VOZÍČKÁŘE, beseda s autory a vstupenka na on-line premiéru filmu

  Toto je odměna pro příznivce našeho dokumentu, kteří se z jakýchkoli důvodů nemohou dostat do vzducholodi Gulliver nad střechy Holešovic a shlédnout film tam.  VSTUP  PRO VÁŠ DOPROVOD JE SAMOZŘEJMĚ VOLNÝ.

  V Auditoriu Centra současného umění DOX vám promítneme ukázky z filmu ještě před jeho online premiérou. Projekce bude doplněna besedou s autory filmu a projekcí krátkého dokumentu o tom, jak vznikal unikátní prostor nad DOXem -  vzducholoď Gulliver. Termín oznámíme v dostatečném předstihu.

  Vstupenku (přístupový kód na server s filmem) a voucher na projekci s besedou pro Vás i Váš doprovod dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,74 €
  (500 Kč)
 • zostáva 184 z 240
  PROJEKCE UKÁZEK Z FILMU VE VZDUCHOLODI GULLIVER, beseda s autory a vstupenka na on-line premiéru

  Jako poděkování za podporu filmu Vám promítneme ukázky z filmu v unikátním prostoru vzducholodi Gulliver nad střechami Holešovic.

  Následovat bude beseda s autory dokumentu a projekce krátkého dokumentu o tom, jak vznikala vzducholoď, poletující nad  Centrem současného umění DOX. Odměnu si budete moci vybrat ze tří termínů (kapacita jedné projekce je 80 osob).

  Vstupenku (přístupový kód na server s filmem) na on-line premiéru a voucher na projekci s besedou dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. 

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,69 €
  (600 Kč)
 • zostáva 42 z 50
  Vstupenky na MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ STUDIO FARMA V JESKYNI a on-line premiéru filmu

  Za vaši podporu filmu budete moci navštívit představení Mezinárodního divadelního studia FARMA V JESKYNI (z repertoáru roku 2019) v novém multifunkčním sále  DOXu a samozřejmě vidět náš film mezi prvními v on-line předpremiéře.

  Voucher na jedno z představení FARMY a vstupenku (přístupový kód) na film  dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Vstup je bezbariérový a vstupenka platí i pro jednu doprovázející osobu.
   

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,58 €
  (800 Kč)
 • predané 53
  VSTUP DO CENTRA SOUČASNÉHO UMĚNÍ DOX PRO 4 OSOBY a vstupenka na on-line premiéru filmu

  Užijte si film a zajímavé výstavy současného umění s přáteli nebo s rodinou. Za vaši podporu získáte možnost zúčastnit se unikátní on-line premiéry filmu v listopadu 2019 a zajít společně do Centra současného umění DOX.

  Vstupenku (přístupový kód na server) a voucher na vstup do DOXu pro rodinu nebo 4 osoby dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. S návštěvou výstav v Holešovicích nemusíte čekat do listopadu, ale film vám určitě pár dní před jeho uvedením připomeneme.
   

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,48 €
  (1 000 Kč)
 • predané 45
  UVEDENÍ VAŠEHO JMÉNA NA ZDI PŘÍZNIVCŮ FILMU a vstupenka na on-line premiéru

  Budete se ještě víc podílet na dobré věci a uvidíte film mezi prvními v listopadu 2019. Vaše jméno navíc vepíšeme na virtuální zeď díků na našich stránkách  www.tadyhavel.cz.

  Lístek (přístupový kód na server s filmem) dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu, pro jistotu vám pár dní před uvedením filmu připomeneme, že máte lístek a můžete si užít dokument... Ale Vaše jméno se na webové zdi s poděkováním ocitne daleko dřív. 

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  47,37 €
  (1 200 Kč)
 • zostáva 42 z 60
  NA VÍNO S REŽISÉREM, s projekcí ukázek z filmu a vstupenkou na jeho on-line premiéru

  Za vaši podporu si vás dovolíme po projekci ukázek z filmu (v auditoriu DOXu) pozvat na ochutnávku skvělých vín z moravského vinařství BZENIA, během níž bude možné se pobavit jak s filmaři, tak s vinaři. Samozřejmě dostanete také vstupenku (přístupový kód na server s filmem) na on-line premiéru dokumentu, na jehož vzniku budete mít svým příspěvkem podíl.

  Na webu najdete další informace nejen o našem dokumentu, ale také o vinařství z Bzence a jeho produktech. Termín oznámíme s dostatečným předstihem, abyste o parádní kombinaci vína s filmem v žádném případě nepřišli. Pár dní před uvedením filmu vám připomeneme, že máte lístek a můžete se těšit. Do skvělých sklepů vinařství Bzenia ale můžete vyrazit kdykoli, podrobnosti najdete na www.tadyhavel.cz v sekci Podpora projektu. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  51,32 €
  (1 300 Kč)
 • zostáva 17 z 20
  VSTUPENKA PRO DVA DO SLOVÁCKÉHO DIVADLA v Uherském Hradišti a na on-line premiéru filmu

  Za vaši podporu filmu budete moci s partnerkou nebo partnerem navštívit jedno z představení SLOVÁCKÉHO DIVADLA (jistě si z repertoáru probíhající sezóny vyberete) a samozřejmě také shlédnout náš film mezi prvními v on-line premiéře. 

  Voucher pro dva na divadelní představení a vstupenku (přístupový kód) na film dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Stejně jako spojení na příslušné oddělení Slováckého divadla, s nímž si domluvíte výběr představení a datum vaší návštěvy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  55,27 €
  (1 400 Kč)
 • zostáva 8 z 10
  Představení FARMY V JESKYNI A SETKÁNÍ S REŽISÉREM A PERFORMERY

  Za vaši podporu filmu si užijte (a prožijete) představení  INFORMÁTOŘI Mezinárodního divadelního studia FARMA V JESKYNI v novém multifunkčním sále DOX+, po němž vás pozveme na skleničku s režisérem  Viliamem Dočolomanským a performery.

  Vstupenku na předpremiéru (přístupový kód na server s filmem) a pozvání na FARMU dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Datum představení s podrobnostmi bude uvedeno na webových stránkách filmu v sekci Novinky a média, vstup je bezbariérový a vstupenka platí i pro jednu doprovázející osobu). 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  59,22 €
  (1 500 Kč)
 • predané 7
  PODÍVÁM SE NA FILM S PŘÁTELI A NECHÁME SE SPOLEČNĚ S NIMI ZAPSAT NA ZEĎ

  Společně s partičkou (čím víc vás bude, tím budeme radši) podpoříte doboru věc a získáte možnost shlédnout film mezi prvními při unikátní světové on-line premiéře v listopadu 2019 a navíc v dobré společnosti… Vaše partička pak  bude společně a nerozlučně zapsána na zeď díků na  webových stránkách filmu. 

  Vstupenku (přístupový kód na server s filmem) dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Pár dní před uvedením vám připomeneme, že už je čas obvolat kamarády, zkontrolovat, jestli držíme slovo se zdí, podívat se na film a třeba po projekci společně zapařit...

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  71,06 €
  (1 800 Kč)
 • zostáva 4 z 10
  DVD UŽ JE TO TADY - KONCERT KE 20.VÝROČÍ NĚŽNÉ REVOLUCE V PRAŽSKÉ KŘIŽOVATCE

  Za vaši podporu filmu dostanete poštou DVD se záznamem koncertu UŽ JE TO TADY, který uspořádal Václav Havel dne 14.listopadu 2009 v Pražské Křižovatce jako připomínku výročí významné dějinné změny v naší historii. 

  Vystupují: Joan BAEZ, Jiří BĚLOHLÁVEK, Renée FLEMING, Lou REED, Jiří STIVÍN, Suzanne VEGA a Pražská komorní filharmonie.

  DVD je unikátní nejen pro svůj obsah a světovou proslulost interpretů, ale také proto, že je pro vás v limitované sérii 10ti kusů vlastnosručně podepsala Dagmar Havlová.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  78,96 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 9 z 20
  ROČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU PŘÁTEL DOXu a vstupenka na on-line premiéru filmu.

  Za podporu filmu získáte roční členství Klubu přátel Centra současného umění DOX, které obnáší vstup na všechny výstavy (s jedním hostem), pro Vás osobně pak ještě pozvánky na vernisáže, přístup na přednášky z oblasti umění, designu, architektury a na veřejné diskuze o aktuálních tématech (pro 1 osobu) a také na 
  komentované prohlídky (pro 1 osobu). K tomu budete mít 10% slevu v kavárně DOX a 25% slevu na roční předplatné časopisu Art & Antiques.

  Vstupenku (přístupový kód na server s filmem) a voucher na roční členství v klubu přátel DOX dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. S návštěvou výstav a dalších skvělých akcí v DOXu ale nemusíte čekat do listopadu! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  86,85 €
  (2 200 Kč)
 • zostáva 5 z 10
  Divadlo SKLEP - mimořádné představení MLÝNY

  Za vaši podporu filmu budete moci navštívit 18. listopadu 2019 mimořádné představení Divadla SKLEP "MLÝNY" a to ve dvou. Samozřejmě také budete moci shlédnout náš dokument mezi prvními v on-line premiéře. 

  Voucher pro dva na divadelní představení a vstupenku (přístupový kód) na film dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Stejně jako spojení na příslušné oddělení divadla a instrukce, podle nichž si domluvíte detaily vaší návštěvy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  98,70 €
  (2 500 Kč)
 • zostáva 9 z 10
  Divadlo RockOpera a on-line premiéra dokumentu

  Za vaši podporu filmu budete moci navštívit představení RockOpery a samozřejmě také shlédnout náš dokument mezi prvními v on-line premiéře. 

  Voucher na představení a vstupenku (přístupový kód) na film dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Stejně jako spojení na příslušné oddělení divadla, s nímž si domluvíte datum vaší návštěvy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  130,28 €
  (3 300 Kč)
 • zostáva 3 z 10
  RYZLINK RÝNSKÝ ROČNÍK 1989. Láhev vína z archivu vinařství BZENIA

  Za vaši významnou podporu filmu dostanete lahev exkluzivního archivního vína odrůdy RYZLINK RÝNSKÝ symbolického ročníku 1989 z Vinařství BZENIA, samozřejmě s garancí roku a certifikátem vinařství (ve sklepích Bzenie se v tuto chvíli nachází pouhých 120 kusů tohoto unikátu). 
  Dovolíme si Vás také pozvat na slavnostní  českou premiéru filmu, která se uskuteční v listopadu 2019 v době připomínky 30.výročí Něžné revoluce a pádu komunismu v Evropě. 
  Pokud budete souhlasit, bude Vaše jméno uvedeno na zdi díků na našich webových stránkách.
  Lístek (a přístupový kód na server s filmem) na on-line premiéru filmu je pro Vás stejně jako pro všechny ostatní podporovatele filmu samozřejmostí.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  296,09 €
  (7 500 Kč)
 • zostáva 51 z 80
  CHCI BÝT PARTNEREM DOKUMENTÁRNÍHO FILMU "TADY HAVEL, SLYŠÍTE MĚ?"

  Za Vaši mimořádnou podporu našeho projektu Vás uvedeme jako partnera filmu v závěrečných titulcích české verze a dovolíme si Vás (s doprovodem) pozvat na slavnostní českou premiéru filmu, která se uskuteční v listopadu 2019 v době připomínky 30.výročí Něžné revoluce a pádu komunismu v Evropě.

  Dále dostanete lahev exkluzivního archivního vína odrůdy RYZLINK RÝNSKÝ symbolického ročníku 1989 z Vinařství BZENIA, samozřejmě s garancí roku a certifikátem vinařství (ve sklepích Bzenie se v tuto chvíli nachází pouhých 120 kusů tohoto unikátu). 
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  592,18 €
  (15 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  FOTO Roman Franc: VH a sklenička, Divadlo Na Zábradlí, 2009.

  Příležitost pro znalce a sběratele. Brněnský fotograf Roman Franc věnoval na podporu našeho projektu originální fotografii, nazvanou  VH a sklenička vína, Divadla Na Zábradlí, 2009.

  Náhled snímku je k dispozici zde v projektu v AKTUALITÁCH nebo večer na FB filmu.

  Jde o kvalitní archivní pigentový tisk velikosti 50x50cm v archivní paspartě, adjustovaný v ručně vyráběném subtilním dubovém rámu pod muzejním sklem, signovaný perem, číslovaný 4/13, se slepotiskovou značkou vpředu na obraze.

  Toto umělecké dílo splňuje nejvyšší nároky světových galerií. Jeho běžná cena je 2.500,- USD.

  Své dílo předá fotograf osobně v Praze nebo Brně, případně zajistí jeho bezpečné zaslání přepravní službou. 

  Z navržené ceny dostane Roman Franc pouze částku 6.500,-Kč, která pokrývá náklady na adjustaci fotografie, zbytek jde v plné výši na podporu našeho dokumentu.

  On-line vstupenka na premiéru filmu je samozřejmostí.


   

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  2 566,13 €
  (65 000 Kč)
 • zostáva 3 z 5
  MOHU PODPOŘIT DOKUMENT "TADY HAVEL, SLYŠÍTE MĚ?" JAKO SPONZOR

  Za Vaši mimořádnou a zásadní podporu  projektu Vás uvedeme jako sponzora filmu v závěrečných titulcích české i anglické verze filmu. A to včetně loga společnosti nebo firmy, pokud bude podpora poskytnuta jejím jménem.  

  Dovolíme si Vás (s doprovodem) pozvat na listopadovou slavnostní premiéru filmu v ČR a pokud budete mít zájem, i na premiéru zahraniční (v tomto případě nemůžeme, bohužel, hradit náklady na dopravu a ubytování). Termíny budou včas oznámeny.

  I Vy dostanete lahev exkluzivního archivního vína odrůdy RYZLINK RÝNSKÝ symbolického ročníku 1989 z Vinařství BZENIA, samozřejmě s garancí roku a certifikátem vinařství (ve sklepích Bzenie se v tuto chvíli nachází pouhých 120 kusů tohoto unikátu). 

  Předpokládáme osobní jednání bezprostředně po skončení kampaně na HitHit a smluvní administraci Vaší podpory. Pokud byste usoudili, že Vy nebo Vaše společnost mohou náš projekt podpořit ještě víc, rádi si poslechneme Vaše podmínky, za kterých by k tomu mohlo dojít.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  3 947,89 €
  (100 000 Kč)
 • Vypredané!!
  NA PIVO S REŽISÉREM a vstupenka na on-line premiéru filmu.

  Za vaši podporu si vás dovolíme počastovat skvělým plzeňským pivem za osobní přítomnosti tvůrců filmu. Kolik vypijete, záleží na Vás... Spolu s malým pohoštěním se to odehraje v salonku populární Restaurace U Bansethů, Táborská 49, Praha 4.

  Vstupenku (přístupový kód na server) na on-line premiéru a voucher na setkání U Bansethů dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Termín bude oznámen dlouho dopředu, aby nikdo o tu plzeňskou lahůdku nepřišel. Před uvedením filmu Vám připomeneme, že máte lístek a můžete vyrazit...

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  29,61 €
  (750 Kč)
 • Vypredané!!
  VSTUPENKA PRO DVA DO DIVADLA NA JEZERCE a na on-line premiéru filmu

  Za vaši podporu filmu budete moci navštívit jedno z představení DIVADLA NA JEZERCE (z repertoáru probíhající sezóny) a samozřejmě také shlédnout náš film mezi prvními v on-line premiéře.

  Voucher pro dva na divadelní představení a vstupenku (přístupový kód) na film dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Stejně jako spojení na obchodní oddělení DIVADLA NA JEZERCE, s nímž si domluvíte výběr představení a datum vaší návštěvy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  71,06 €
  (1 800 Kč)
 • Vypredané!!
  DALŠÍ ODMĚNY Z DIVADLA NA JEZERCE

  Principál Jan Hrušínský přidal pro velký zájem další odměnu pro náš projekt - VSTUPENKU PRO DVA DO DIVADLA NA JEZERCE.
  Za vaši podporu filmu budete moci navštívit jedno z představení divadla z repertoáru probíhající sezóny a samozřejmě také shlédnout náš film mezi prvními v on-line premiéře. 

  Voucher pro dva na divadelní představení a vstupenku (přístupový kód) na film dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Stejně jako spojení na obchodní oddělení DIVADLA NA JEZERCE, s nímž si domluvíte výběr představení a datum vaší návštěvy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  71,06 €
  (1 800 Kč)
 • Vypredané!!
  DEJVICKÉ DIVADLO - 2 x 2 lístky a vstupenka na on-line premiéru filmu

  Za vaši podporu filmu budete moci navštívit představení DEJVICKÉHO DIVADLA  "Zítra to spustíme aneb Kdo je tady gentleman" a samozřejmě také shlédnout náš dokument mezi prvními v on-line premiéře. 

  Voucher pro dva na divadelní představení a vstupenku (přístupový kód) na film dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Stejně jako spojení na příslušné oddělení divadla, s nímž si domluvíte datum vaší návštěvy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  86,85 €
  (2 200 Kč)
 • Vypredané!!
  Exkluzivní výtisk knihy "VÁCLAV HAVEL, TOMKI NĚMEC, FOTOGRAFIE"

  Za podporu filmu dostanete číslovaný výtisk jedinečné knihy černobílých snímků Václava Havla od  jeho dlouholetého osobního fotografa Tomkiho Němce. Každý exemplář bude podepsán autorem publikace a doplněn poděkováním a podpisem  režiséra filmu. K dispozici je jen 100 kusů, které budou očíslovány a zaslány poštou v pořadí podle doručení podpory do systému HitHit.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  118,44 €
  (3 000 Kč)