Zaplňme společně Prostor39

Před rokem jsme se pustili do oživování prázdného domu v samém srdci Žižkova, který mezitím rozkvetl kulturou, setkáváním a sdílením. Něco nám ale chybí. Pomozte nám zaplnit prostor vybavením potřebným pro jeho nezávislý chod.

10 405 €
vybrané z 9 787 €

106%

106% splnené

302 ľudí prispelo

Komunita, Umenie

Česko

Zobraziť všetky odmeny

Co je naším cílem?

Rekonstrukci máme z velké části za sebou, podařilo se nám prostor oživit a naplnit ho lidmi, kulturou, vzděláním, uměním. Naší vizí je provozovat soběstačný otevřený prostor, splnit si svůj městský sen. K tomu ale potřebujeme vybavení, které zaručí jeho fungování a chod. Jedním z velkých problémů je vytápění, jehož absence znepříjemňuje provoz v zimních měsících. Chybí nám taky vybavení do fotoateliéru, který je pro prostor díky velkým oknům a světlu jako stvořený.

Kdo jsme?

Jsme Prostor39. Maty. Radek. Matouš.

Maty

fotograf a především dříč, kterému vděčíme za drtivou většinu rekonstrukce, která v celém domě proběhla

Radek

propojuje v tomto projektu svoje zkušenosti z tréninkové kavárny Café Na půl cesty, vlastního klubu Resort a několika pražských squatů

Matouš

největší opora v krizových situacích

+ VY VŠICHNI!!

Brigádníci. Dobrovolníci. Lidi z ateliérů. Organizátoři akcí. Návštěvníci.​

Bez vás by Prostor39 nebyl tím, čím je teď.

Zaplňme společně Prostor39.

Jak to u nás funguje?

Pro-sociálně, udržitelně, férově, komunitně.

Nechceme jen pořádat akce, ale naší vizí je také vytvořit provázanou komunitu se zapojením neziskových, lokálních, aktivistických a uměleckých spolků. Hlavní myšlenkou je sdílení, tvoření, učení a ovlivňování se navzájem. Ten, kdo má nápad a chuť, může si zde uspořádat svou akci, pokud je v souladu s našimi zásadami. Může to být prakticky cokoli od workshopů, přednášek, diskuzí, promítání, koncertů, výstav, lekcí jógy až po firemní poradu nebo večírek. K dispozici je samozřejmě i fotoateliér a ateliéry pro umělce, tatéry a terapeuty.  Podmínky pronájmů řešíme individuálně, tak aby odpovídaly charakteru akce. Kombinujeme běžné pronájmy s bezplatnými pro ty, co si zaslouží naši podporu. Některé akce jsou zpoplatněné, jiné s dobrovolným vstupným nebo bez vstupného. Patro a půl ateliérů pronajímáme dlouhodobě za vstřícný poplatek. Zaměstnáváme lidi se znevýhodněním na trhu práce, zejména ty se zkušeností s duševním onemocněním. S těmi poté citlivě nastavujeme pracovní podmínky, přičemž pracovní náplň zůstává stejná. Fungujeme bez dotací, jen díky prostředkům, energii a nasazení lidí, kteří se na chodu projektu podílejí.

Jak přesně naše odměny vypadají?

Protoří trička!

KAFKA                                                       Eliška Kuklíková                                                   Oipooik

                   

Dana Ledl - ilustrace 

Antonie Lechér - šperky

Diana / abstraktni

Martina Smutná                                            Jana Voňková

               

URBM

Aktuality

23.3.2019 !!!!!

Nemůžeme uvěřit tomu, že je to pětačtyřicetidenní dobrodružství už za námi. Uteklo to jako voda a my se moc těšíme, až vás budeme na našich sociálních sítích pomalu ale jistě informovat o zásadních změnách spojených se získanou částkou. Chceme vám znovu poděkovat (a určitě ne naposledy): bez…

Viacej

18.3.2019 Huraaaaaa

Skáčeme do vzduchu radostí a nedokážeme ani slovy vyjádřit, jak moc si vážíme vaší podpory. Cílová částka je sice vybraná, ale my jsme si pro vás do cílové rovinky připravili zbrusu nový merchandise, ještě teplý z trouby. Trička dámská i pánská s designem domu v Řehořově 39 na zádech, naším hesle…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 36 Vyladěná karma

  Nainstalujeme vám dobrou karmu. Vykonané dobro se vám vrátí zpět v podobě příjemného brnění a pocitu tepla v oblasti srdeční.  Díky vám se se u nás budou lidé setkávat, sdílet a tvořit. Přispět můžete libovolnou částku. A nad 1 000 Kč vám pošleme potvrzení o daru, se kterým se vám sníží daně.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  3,91 €
  (100 Kč)
 • 48 z 50 Divadlo bez zvířat

  Divadlo bez zvířat – tak se jmenuje zbrusu nové představení žižkovského divadelního souboru Pračidlo. Vy máte jedinečnou příležitost zhlédnout premiéru hry, která je skromným příspěvkem k umění kotrmelců a poctou těm, kdo bojují proti mrzoutskému uzavírání se do pevně daných forem.

  Pra-či-dlo
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  5,87 €
  (150 Kč)
 • 2 z 10 Kombočaj na chuť i pro zdraví

  Kdo nepije kombuchu, jako by nebyl. Nápoj v lahvi se možná tváří jako obyčejná limča, ale je to zázračný fermentovaný lektvar nesmrtelnosti nadupaný osvědčenými i netradičními příchutěmi. Vyrobeno poctivě a ručně!

  Kombočaj

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  7,83 €
  (200 Kč)
 • Vypredané!! Utopenci od Supervego

  Hospodské gastro-prasárničky jsou vaší tajnou slabinou, ale neublížili byste ani mouše? Nemusíte porušovat své etické zásady, abyste si mohli pošušňat na utopencích. Výrobce veganských potravin Supervego vám je naložil do kyselého nálevu i s plátkem česneku a pálivou papričkou, jak se sluší a patří.

  supervego

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  9,79 €
  (250 Kč)
 • 43 z 100 Pro dobrotu na dobrotu

  Podpořte nás a stavte se na kafe, drink, nebo nějakou vegan dobrotu. Jako poděkování přihodíme nějaký drobný merch/samolepku, abyste nás mohli propagovat na vašem notebooku:)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  9,79 €
  (250 Kč)
 • Vypredané!! Sviť, měsíčku, sviť, ať mi šije niť

  Exkluzivní workshop šití spodního prádla s Kristýnou a Lucy. Ručně spíchnuté kalhotky podle vlastních představ?

  judisch_fraulein

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  11,74 €
  (300 Kč)
 • Vypredané!! Teoretická psychedelikatesa pro dva

  Láká vás odkrývání tajů psychonautiky a nahlížení pod pokličku tématu psychedelických látek? V tom případě přijďte na přednášku České psychedelické společnosti do Prostoru39, kde se dozvíte věci nevídané a neslýchané. Odměna v sobě skrývá dvě vstupenky, ideální je tedy pro zamilované párečky i kámoše jak hrom.

  CZEPS

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,74 €
  (300 Kč)
 • 4 z 10 Šlápněte s námi do pedálů!

  Dvě kamarádky a zapálené kolařky vás na bicyklu provedou šikmými uličkami Prahy, špinavými periferiemi, tajemnými výklenky pod mosty a místy, která mají nezaměnitelnou atmosféru a specifickou krásu okraje Prahy. Cyklojízda bude prokládána návštěvou známých i neznámých hospod a hospůdek, kde stojí za to se zastavit.

  sirena.tatoo &  su.bety
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  11,74 €
  (300 Kč)
 • Vypredané!! Berlimo - taška plná energie

  Karlínský obchod Berlimo nás podpořil plátěnou taškou plnou mixu originálních limonád a maté. Berlimo vybírá prémiové limonády od odpovědných výrobců od Berlína po malé lokální výrobce. Kupte si svou tašku a namixujte si do ní limonády dle svého výběru.

  Berlimo

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  11,74 €
  (300 Kč)
 • Vypredané!! Kávové nakopnutí

  Pro ty, co potřebují nakopnout. Pro všechny milovníky pauziček i ty, co rádi sedí s šálkem kávy a pozorují okolí. Vychutnejte si výbornou 100% Arabicu medium roast v 500g balení a zároveň podpořte staletý mayský boj za svobodu a autonomii.

  Black Seeds Collective

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,74 €
  (300 Kč)
 • 61 z 70 K tanci i poslechu Listí v louži - vstupenka na koncert

  Trubka, zpěv, elektrická kytara, bicí, klávesy. To je jazzová kapela Listí v louži, která rozezní svými hravými tóny Prostor39. A vy můžete být u toho. Kupte si vstupenku na jeden z jejich komorních koncertů.

  Listí v louži

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  11,74 €
  (300 Kč)
 • 8 z 10 Workshop pantomimi

  Vždycky jste chtěli umět narazit do imaginární zdi? Mysleli jsme si to. Za dvě hodiny workshopu pantomimy objevíte základní jevištní postupy typické pro pantomimu, naučíte se přemýšlet o svém těle trošku jinak a možná i chodit na místě, i když vlastně dopředu. Dvě hodiny jsou doba, která stačí tak akorát na pár hvězdných párty triků, ale zájemcům poradíme, kde se dá naučit víc.

  Koťátko zkázy
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  13,70 €
  (350 Kč)
 • 4 z 12 workshop Párová akrobacie

  Dvouhodinový workshop párové akrobacie, kde se naučíte základní pozice v leže (L-base) i ve stoje. Získáte představu o tom, co párová akrobacie je, jestli vás baví, kde se dá v Praze dělat jako zábava i jako sport nebo jako jevištní technika. Není třeba chodit v páru, můžete přijít dvě holky, všechny kombinace bereme. Pro starší 15 let.

  Koťátko zkázy

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  13,70 €
  (350 Kč)
 • 79 z 100 Hodina ve fotoateliéru

  Přijďte si vyzkoušet náš prostorný fotoateliér, podívat se, co jsme pořídili za vybrané peníze... Víte-li už, že tohle kouzelné místo využijete na focení častěji, kupte si raději pár hodin do zásoby:)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  15,66 €
  (400 Kč)
 • 7 z 10 Roztančená odměna

  Přijďte si k nám užít 24.dubna autorské pohybově divadelní představení pod hlavičkou divadelního spolku Ufftenživot. Půjde o sólové vystoupení Jiřího Šimka. Fyzická improvizace, nejen silný zážitek, ale také a především prostor pro sdílení a návrat k naší přirozené spiritualitě. To vše v kulisách Prostoru39.

   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  15,66 €
  (400 Kč)
 • Vypredané!! Jedno triko z CHARAKTERu

  Triko dle vašeho výběru od českého brandu, který dělá oblečení & problémy. Ani jedním z těch problémů ale není ekologie a ani udržitelnost. Triko od značky Charakter je triko s názorem. Noste ho hrdě na prsou.

  CHARAKTER

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  15,66 €
  (400 Kč)
 • 10 z 10 Rendez-vous v Ponci

  Vezměte kámoše, kámošku anebo svou drahou polovičku a vyražte společně na jedno z tanečních představení žižkovského divadla Ponec. Vstupenky pro dva anebo pro jednoho na dvě různá představení lze uplatnit na všechna představení kromě festivalů a hostujících souborů.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  17,62 €
  (450 Kč)
 • Vypredané!! Ručně šité kalhotky na míru

  Moc malý zadek? Moc velký? Pro Kristínu neexistují žádné překážky a spíchne vám originální kalhotky přesně na míru. Nejraději tvoří spontánně, ale pokud máte jasnou představu o svém spodním prádle snů, splní vám ráda i konkrétní přání. Koupí navíc podpoříte férovou a udržitelnou módu, které není nikdy dost.

  judisch_fraulein

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  17,62 €
  (450 Kč)
 • Vypredané!! Kráska z plakátu II

  Po ilustracích od Dany Ledl se jenom zaprášilo, a tak pro vás máme další várku. Vyberte si jednu z ilustrovaných krásek z pera této inspirativní umělkyně, jejíž instagram stojí za zchecknutí:

  Dana Ledl

  Konkrétní ilustrace naleznete v dole v podrobnostech!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,57 €
  (500 Kč)
 • 46 z 50 Prostoří trička

  Černá trička dámská i pánská pro všechny, kdo potřebují nejen prostor, ale taky náš Prostor39. S potiskem fasády budovy přes celá záda a drobným detailem na spodním lemu. Ve spolupráci se značkou Charakter!

  Konkrétní podobu naleznete dole v podrobnostech! 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,57 €
  (500 Kč)
 • 20 z 20 Dobrodružná noc pro děti v Prostor39

  Dopřejte si večer (a noc) sami pro sebe, my už se o vaše ratolesti postaráme. Promítání filmu s popcornem, hry, pyžamová párty a následné přespání v Prostoru39. Jak asi vypadá Prostor, když se zhasnou všechna světla? Baterky a spacáky s sebou!

  Aktivita je vhodná pro děti od 3 do 10 let.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,57 €
  (500 Kč)
 • 53 z 60 Teatro Novogo Fronta

  Irina se do našeho domu zamilovala na první pohled. Hledali jsme společně různé možnosti spolupráce. Jednou z nich bude  představení pro vás. Sólo. Syrově. Intenzivitu podtrhne komorní podoba představení.

  Teatro Novogo Fronta

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,57 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!! Měla vlasy samou loknu

  Zastřižení konečků anebo radikální změna? Obojí a ještě víc umí šikovná kadeřnice Jasmína, do jejíchž rukou se můžete svěřit v rámci tetovacího dýchánku v Prostoru39.

  Klubové stríhání

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,57 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!! Pokec39

  Pozveme vás na kafe, nebo na víno a zodpovíme všechny vaše otázky, i ty nejpodivnější. Povyprávíme historky z rekonstrukce, proč jsme se do toho všeho pustili, nebo co nejzajímavějšího jsme tady našli. Těšíme se na vás v Prostoru39.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,57 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!! Svérázná kérka

  Nebojíte se toho? Máte svou hlavu a nenecháte si do ničeho mluvit? Pak je svérázné handpoke tetování od Sirena tattoo to pravé pro vás. Její práce ke zhlédnutí zde:

  Sirena tattoo

  Odměna je uplatnitelná v rámci tetovacího dýchánku u nás v Prostoru39. (jedná se cca o tetování 5x5cm s náročností na čas okolo 1hod)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,57 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!! Tetovačka od Holky z Malovanky

  Romantický nápis, něžnou drobnost anebo zasněnou dívčinu podle návrhu Holky z Malovanky, podle velikosti darujte nasobek 500,- (podle velikosti a náročnosti na čas - orientačně 1hod - tetování cca 5x5cm)

  Holka z Malovanky

  Odměna je uplatnitelná v rámci tetovacího dýchánku u nás v Prostoru39.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,57 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!! Kráska z plakátu

  Vyberte si jednu z ilustrovaných krásek z pera inspirativní Dany Ledl, jejíž instagram stojí za zchecknutí:

  Dana Ledl

  Konkrétní ilustrace naleznete v dole v podrobnostech!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,57 €
  (500 Kč)
 • 10 z 15 Vstupenka na týdenní swap v Prostoru 39

  Týdenní swapovací slavnost s pestrým doprovodným programem, na které vyměníte své nepoužívané věci za jiné,  které potřebujete nebo chcete. A ještě se dozvíte mnoho informací ohledně udržitelného životního stylu. Swap proběhne první týden v říjnu 2019 v Prostoru 39. Celotýdenní vstupenka je volně přenosná pro dva členy, platí pro vstup na akci, všechny přednášky  a workshopy. Máte tak jedinečnou příležitost podpořit tento prostor a být součástí akce, na kterou se jen tak nezapomíná.

  SWAP Prague

  Doručenia odmeny: Do roka

  21,53 €
  (550 Kč)
 • Vypredané!! Prsten ” Seal ring ” vytištěný z bioplastu se seminkem Cedru uvnitř.

  “Projekt Seal Ring je symbol masové produkcei plastového odpadu. Zároveň symbolem pomíjivosti moci. Prsten je vytvořen z bioplastu a vně je vsazeno semínko stromu. Pokud Vás prsten omrzí, zanechte ho například v lese kde se o něj postarají půdní plísně, teplo, světlo a vlhko. Prsten se začne zhruba za čtyři měsíce začne rozkládat. S pronikající vlhkostí, přichází čas pro semínko, které začne klíčit jako symbol naděje.
  Každým kouskem plastového odpadu, který produkujeme si pečetíme budoucnost. ”
  My si nad tímto skvostem z dílny Antonie Lechér Jewellery můžeme hlavu ukroutit:

  Antonie Lechér

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  23,49 €
  (600 Kč)
 • 4 z 10 Workshop knižní vazby

  Naučte se, jak si jednoduše svázat vlastní knihu nebo sešit, přičemž kreativitě se meze nekladou. Výsledkem minikurzu bude originální notes na míru,  který si každý z vás odnese domů. Ilustrátorka a knihvazačka Viktória dělá knihy z recyklovaného materiálu způsobem, který je vhodný i pro přespolní podmínky, a ráda tento um předá i vám.

  sirena.tatoo

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  23,49 €
  (600 Kč)
 • 6 z 15 Namíchejte si svůj tělový olejíček

  Na workshopu organizovaném „Kosmetika hrou“ si namícháte svůj vlastní tělový olejíček, přesně podle vašich představ a vkusu. Přijďte na chuť experimentování s vůněmi, myšlence udržitelnosti, lokálním surovinám a zásadě, že co bych nepojedl, nepatlám ani na sebe.

  Kosmetika hrou

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  23,49 €
  (600 Kč)
 • Vypredané!! Roztomilost do kůže vrytá

  Handpoke tetování, z jehož roztomilosti vám srdce zaplesá. Osobitý styl Bety se vám doslova vryje pod kůži.

  Bety

  Odměna je uplatnitelná v rámci tetovacího dýchánku u nás v Prostoru39. (jedná se cca o tetování 5x5cm s náročností na čas okolo 1hod)
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  26,07 €
  (666 Kč)
 • 13 z 20 Sítotisk od městského snílka

  Radek a.k.a URBDRM si pro vás připravil limitovanou edici sítotisků motivu, který bude na zdi zdobit náš vstupní prostor. Je v něm energie našich čtyř pater plných tvůrčích lidí zasazených do pulsujícího města.

  URBDRM

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  29,36 €
  (750 Kč)
 • Vypredané!! Dvě trika z CHARAKTERu

  Dvě trika dle vašeho výběru od českého brandu, který dělá oblečení & problémy. Ani jedním z těch problémů ale není ekologie a ani udržitelnost. Triko od značky Charakter je triko s názorem. Noste ho hrdě na prsou.

  CHARAKTER

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  31,32 €
  (800 Kč)
 • 96 z 100 Prostor na tvoji přednášku/workshop/kurz

  Poskytneme ti k dispozici náš velký multifunkční prostor. Potřebuješ ho prázdný na hodinu yogy, nebo se stoly na praktický workshop - nebo naplněný židlemi na narvanou přednášku? Záleží na tobě. K dispozici je projektor a ozvučení. Cena je za jednu hodinu.

  Doručenia odmeny: Do roka

  31,32 €
  (800 Kč)
 • 9 z 20 Konec anonymním prknům

  Naše podlahová vintage prkna se cítí být nudná a prázdná. Hledají tedy adoptivní páníčky a paničky. Označkujte si jedno z prken přibitím měděné tabulky s vaším jménem anebo jiným nápisem dle vašeho výběru.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  58,72 €
  (1 500 Kč)
 • 7 z 10 Fotoworkshop - Jak posunout svoje běžné fotky o level výš?

  Cyklus dvou večerních fotoworkshopů. Možná si už nějakou dobu lámete hlavu nad tím, jak šťavnatě vyfotit akci, večírek nebo jinou událost, a jak dostat do fotek lehkost, vtip a zajímavost. Se Zbyňkem si zkusíte, jak umět předvídat ty správné okamžiky, jak se k fotce správně postavit a jak fotky probrat tak, aby diváka nenudily. Zjistíte, co dělá z fotek světových fotografů mistrovská díla a jak tyto principy můžete sami běžně používat.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  70,46 €
  (1 800 Kč)
 • 1 z 1 Stříbrný prsten z kolekce ” Space “.

  “Žena jež má v sobě skryto tajemství vesmíru, hloubku nekonečna, život bez hranic."  Tato slova vystihují šperk z kolekce Space od Antonie Lechér Jewellery tvořící u nás v ateliérech. Ozdobte se autorským šperkem lokální výroby:

  Antonie Lechér
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  78,29 €
  (2 000 Kč)
 • 7 z 10 + A co takhle catering?

  Budete u nás pořádat akci, ale nechce se vám zařizovat občerstevní? Zařídíme vše za vás, přesně podle vašich představ! Ale vždycky bez krutosti, z toho neslevíme! (Lehký veganský catering pro 30 lidí - obložené mísy, chlebíčky, tapas...).

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  78,29 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!! Šaty BERLIN DRESS od Kafka fashion

  Kafka fashion je český minimalistický fashion brand, jehož prototyp šatů BERLIN DRESS vznikl původně jako nutnost „nemám, co na sebe“ na letní výlet do Berlína. Tyto šaty jsou pohodlné, univerzální a mají pásek, díky němuž si můžete šaty uvázat a přetvořit tak podle vlastních představ.

  KAFKA

  Konkrétní šaty naleznete v dole v podrobnostech!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  86,12 €
  (2 200 Kč)
 • Vypredané!! Obraz od Bronislavy Orlické aka Ahojtattoo

  Investice do umění se vždycky vyplatí. ;)

  Ahojtattoo

  Konkrétní obraz naleznete v dole v podrobnostech!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  117,44 €
  (3 000 Kč)
 • Vypredané!! Kérka od Terezy Pet Tattoo

  Legendární tatérka Tereza Peteříková je známá svým oldschool stylem, kterým se vám s radostí podepíše na kůži. Tohle je jedinečná příležitost, kdy si můžete nechat zkrášlit zevnějšek od legendy české tattoo scény a přitom konat dobro!

  Tereza Pet

  Doručenia odmeny: Do roka

  117,44 €
  (3 000 Kč)
 • 1 z 1 Déšť

  možná až díky této kampani jsme poznali co vše vzniká v našich ateliérech.  Jana Voňková tvoří šperky a objekty ze Snových prostor

  Jana Voňková 

  vy si můžete koupit jemný objekt "Déšť..."

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  137,01 €
  (3 500 Kč)
 • Vypredané!! Obraz od Oipooik

  Melancholicky něžný obraz z připravované série „Bližní lidé Města pražského“ od Oipooik opřede váš interiér snovou atmosférou.

  Oipooik

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  137,01 €
  (3 500 Kč)
 • 7 z 10 Nechte se cvaknout

  Zvěčníme vás. A slibujeme, že o duši přitom nepřijdete. Za fotoaparát se postaví Maty, který s vámi poté vybere 8 fotografií a ty profesionálně upraví v postprodukci. Nechte se zlákat jeho portfoliem:    

  Pavel Matěj

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  156,59 €
  (4 000 Kč)
 • 2 z 2 Plátno plné barev

  Mladá nadějná umělkyně Diana právě u nás v ateliéru pracuje na obrazu, který možná právě vám vnese barvy do interiéru:

  ABSTRAKTNI

  Konkrétní obraz naleznete dole v podrobnostech!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  156,59 €
  (4 000 Kč)
 • 5 z 5 Přízemí na celý večer jen pro vaše potřeby

  Soukromá akce, firemní večírek, promítání, koncert, párty nebo třeba teambuilding jsou ideálními aktivitami pro celé přízemí Prostoru39. A kolikže se tam vejde lidí? Jednou se sem vměstnalo 250 lidí, ale asi stovka je ideál.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  156,59 €
  (4 000 Kč)
 • 1 z 1 Venuše

  Obraz od Martiny Smutné, která byla jednou z prvních umělkyň, která začala tvořit v jednom z našich ateliérů. Absolvovala Uměckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti a Akademii výtvarných umění v Praze.

  Martina Smutná

  Konkrétní obraz naleznete dole v podrobnostech!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  195,73 €
  (5 000 Kč)
 • 3 z 5 Dvacet hodin v aťasu

  Za vybrané peníze pořídíme nejnovější vybavení do fotoateliéru a vše bude pro vás do puntíku připravené. Vy si ho můžete pronajmout v předprodeji exkluzivně na 20 hodin, které lze využít kdykoli během tohoto roku.

  Doručenia odmeny: Do roka

  234,88 €
  (6 000 Kč)
 • 1 z 5 Catering all inclusive

  Pořádáte u nás celodenní akci pro spoustu lidí, chcete aby se měli dobře a vy se nemuseli o nic starat? - Předplaťte si all inclusive catering pro 40 lidí na celý den. My ručíme za to, že bude zdravý, chutný, pestrý, ale hlavně bez krutosti.

  Doručenia odmeny: Do roka

  391,47 €
  (10 000 Kč)
 • Vypredané!! Snové plátno od Elišky

  Fantazii podněcující malba věnovaná malířkou Eliškou Kulíkovou vám rozzáří interiér. Kdo by se nechtěl na něco tak krásného dívat každý den, třeba hned po probuzení?

  Eliška Kulíková

  Konkrétní obraz naleznete dole v podrobnostech!
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  469,76 €
  (12 000 Kč)
 • 3 z 5 Full house

  Pronájem celého domu, tedy všech čtyř pater pro jakoukoli velkorysou akci. Městká hra, firemní párty, oslava narozenin pro celou školu, sociální experiment odehrávající se ve čtyřech různých podlažích naráz? Fantazii se meze nekladou. Pronájem je na jeden den, časově dle vašich potřeb a charakteru akce).

  Doručenia odmeny: Do roka

  782,93 €
  (20 000 Kč)
 • 5 z 5 Foťte u nás celý rok

  Chcete mít své místo v našem fotoateliéru jisté? Díky vybraným penězům seženeme nejlepší techniku, doladíme poslední detaily a z focení v Prostoru39 se stane čirá radost. Exkluzivní předplatné obsahuje 100 hodin pronájmu fotoateliéru po dobu jednoho roku.

  Doručenia odmeny: Do roka

  978,67 €
  (25 000 Kč)