Otevřeme filmové muzeum NaFilM

Český film nemá své muzeum! K jeho 100. narozeninám jsme se to rozhodli jednou provždy změnit a konečně ho tady postavit. Pojďte do toho s námi! Otevřeme muzeum NaFilM, kde se filmařem stane každý.

Autor: NaFilM

20 852 €
vybrané z 18 447 €

113%

113% splnené

669 ľudí prispelo

Film, Vzdelávanie

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Už to není jen sen!

Jsme tři spolužáci z vysoký, kde jsme studovali film a kde nás taky napadlo, že postavíme filmové muzeum prostě proto, že tady chybí. Od bláznivého nápadu u kafe uplynulo pět let, během kterých jsme dělali dočasné výstavy a ověřili si, že to, co děláme, dává smysl i tisícům dalších lidí. Teď jsme konečně pro muzeum našli stálé prostory: Mozarteum v centru Prahy, které chceme proměnit ve fascinující svět filmu. Přímo z Františkánské zahrady tak budete moci zajít do prvního muzea svého druhu v České republice, které překročí zaběhnuté stereotypy a bude bavit i vzdělávat.

Pop-up muzeum na cestách

Od roku 2015 vytváříme netradiční interaktivní výstavy Na film!, které navštívilo přes 45 000 návštěvníků. Ta poslední byla otevřena koncem roku 2016 v Paláci Chicago na Národní třídě a sklidila takový úspěch, že jsme ji dvakrát prodlužovali a z původních pěti měsíců jsme tam nakonec zůstali rok a čtvrt. Ale prostory bývalých kanceláří jsme měli jen půjčené a navíc nám začaly být malé, a proto jsme se pustili do hledání nového místa. A našli jsme Mozarteum, kde můžeme mít hned dvě patra plná filmu a odkud se už nemusíme nikam stěhovat.

Muzeum, které baví - dotýkání povoleno!

Chceme, aby návštěva muzea byla nejen o tom, co se dozvíte, ale aby to byl zážitek. Interaktivní exponáty si proto vyrábíme sami a jsou navržené tak, abyste jejich pomocí zjistili, jak funguje film, a poznali jeho historii. Jsou to originály, které v žádném jiném muzeu nenajdete. Díky nim vás přeneseme do minulosti a vy si zkusíte složit promítačku a promítnout film postaru, i do budoucnosti, kde zažijete virtuální realitu a vytvoříte si vlastní hologram. Také si vyzkoušíte, jak se animuje, stříhá a zvučí film nebo dělají filmové efekty. Na jednom místě se tu potkají všechny generace, filmoví fanoušci, milovníci historie, filmaři amatéři i profesionálové, a každý si odnese kus vlastního filmu. 

Pojďme heslo “Národ sobě” nahradit sloganem “Národ na film”!

Než se ale z Mozartea stane filmové muzeum, musíme v prostorech zavést elektřinu, postavit zdi, vymalovat, provést instalatérské práce, nainstalovat světla - zkrátka vybudovat celý výstavní prostor od nuly. Svým příspěvkem podpoříte nejen otevření muzea, ale také výrobu nových, na míru navržených exponátů. Sestavíme tak třeba Transformer, promítačku, kterou půjde složit a rozložit pomocí pák, nebo pojízdný promítací aparát, pomocí kterého si vyzkoušíte, jak ve filmu funguje střih. Společnými silami tak oživíme prostory jedinečné stavby architekta Jana Kotěry, které byly posledních pět let prázdné, a otevřeme v centru Prahy místo, kam bude moci za kulturou přijít každý.

Filmové muzeum NaFilM Napořád!

Naše výstavy doposud prověřilo nadšení desetitisíců návštěvníků všech generací, kteří jsou zárukou, že u nás filmu propadnete i vy! S náročnou výrobou exponátů a instalací nám pomáhá spousta kamarádů, spolužáků a nadšených lidí z mnoha oborů. Do výroby se zapojil například i Alexander Hemala, kterého v naší expozici potkáte osobně v podobě hologramu, Boleslav Polívka nebo Valerie Zawadská, kteří propůjčili hlas našim imaginárním filmům. Animační stůl prověřila výtvarnice Ludmila Zemanová, dcera režiséra a mistra filmového triku Karla Zemana.

Výstava i projekt rodícího se filmového muzea nadchly také dokumentaristku Helenu Třeštíkovou, která ji doporučila všem, kdo chtějí pochopit, jak vzniká film. Kromě ní se k podpoře připojili režiséři Jiří Menzel, Jan Hřebejk nebo Zdeněk Svěrák, který o projektu prohlásil: „Myslím, že je to skvělá myšlenka. Českému filmu už je sto let a je svůj, má svou osobitost  a zasloužil by si místo, kde by se o něm dalo načerpat více vědomostí. A tím by mělo být muzeum českého filmu.”.

Z ohlasů návštěvníků

Přečtěte si, jak nás hodnotí návštěvníci z celého světa na TripAdvisoru nebo na Facebooku. Díky stovkám nadšených ohlasům se NaFilM dostal v žebříčcích návštěvnosti mezi nejlepší muzea u nás!

„Jedním slovem úžasné! Nadšenecký pop-up projekt svou estetikou, interaktivitou a ultraprofi instalací dává na frak kamenným institucím:) Nutno vidět!”

- Richard Hořín, návštěvník

„Velmi půvabná výstava, na kterou (nejen) díky interaktivnímu pojetí jen tak nezapomenu. Je pozoruhodné, jak se nadšencům z NaFilM podařilo navodit atmosféru prvních filmů a ukázat podstatu technických vychytávek a animace. A přitom nenásilně upozornit na to nejdůležitější, co stálo a snad někdy ještě stojí za filmovými díly - imaginaci.”  

- Jitka Zalábková, návštěvnice

„Vřele doporučuji výstavu NaFilM: Národní filmové muzeum! Byla jsem tam s oběma klukama a Mára si to tam úplně zamiloval. Perfektně pojatá interaktivní výstava, krásný prostor, skvělý lidi a velmi milý a citlivý průvodce. Kromě pochopení kresleného a animovaného filmu, zkouknutí krásného snímku ve virtuální realitě s brýlemi a ovládání vláčku, si Mára natočil svůj první film! Úplně sám! Myslím, že se mu jeho prvotina velmi vydařila. Určitě jsme tam nebyli naposledy!”

- návštěvníci

Animated GIF

Aktuality

10.10.2018 Dát víc je dovoleno!

Líbí se vám odměna, ale rádi byste nám udělali ještě větší radost a přispěli o trochu víc? I to je možné! Klikněte na vámi vybranou odměnu a při zadávání vašeho jména upravte i výši příspěvku. ,)

Viacej

10.10.2018 Dar NaFilM si můžete odečíst z daní!

NaFilM je zapsaný spolek, a proto můžeme na darovanou částku vystavit potvrzení o přijetí daru.

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 93 🖖 Filmová doporučení po celý rok

  Hledáš neokoukané filmy? Každý pátek ti doporučíme jeden, který bys neměl minout. 

  Unikátní výběr ti ušijeme na míru - jako filmovědci, kteří filmu propadli, se podělíme o tipy na utajené filmy i bijáky, které ti mohly uniknout.

  Bez složitého hledání a se zárukou od předchozích odběratelů: „Vůbec nevím, co budu dělat, až vaše doporučování skončí. Některé z vámi doporučovaných filmů jsou naprosto boží a navíc je mi jasné, že sama bych se o nich nikdy nijak nedozvěděla.”

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,38 €
  (200 Kč)
 • 18 🍾 Vstupenka do muzea + přípitek na film!

  Vstupenku s originálním designem ti rádi předáme přímo v naší muzejní kavárně v Mozarteu ve Františkánské zahradě, kde ti přichystáme přípitek na film - bublinky, kávu nebo klidně něco ostřejšího.

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁   K vyzvednutí v muzeu
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  9,22 €
  (250 Kč)
 • 186 z 308 🎨 Kup nám 1m² výmalby

  Slož se nám na kýbl barvy! Díky tobě dáme prostor do kupy. Tvá sláva bude věčná, protože tvůj metr čtvereční ti označíme a ty si ho můžeš vlastnoručně podepsat

  Místo chodníku slávy tak budeš mít kus svojí stěny ve filmovém muzeu!

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  11,07 €
  (300 Kč)
 • 113 🎥 Dvě vstupenky do muzea

  Filmové muzeum bude otevřeno díky tobě, přijď ho s někým omrknout. Nebo vstupenkami s originálním designem udělej radost někomu jinému! 

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  12,91 €
  (350 Kč)
 • 11 z 30 🎬 Domácí perníčky filmových tvarů + dvě vstupenky do muzea

  Napiš do komentáře, kdy chceš mít napečeno - a zbytek nech na nás. A  vstupenky do muzea s originálním designem schovej pod stromeček.

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  16,60 €
  (450 Kč)
 • Vypredané!! 💍 Šperk z filmového negativu + dvě vstupenky do muzea

  Hledáš originální dárek? Nech si od nás vyrobit  náušnice z filmového negativu nebo  dřevěný šperk s nápisem Biograf. 

  K tomu navíc přibalíme i dvě vstupenky do muzea s originálním designem, takže máš dva skvělé dárky jednou ranou!

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁   K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  16,60 €
  (450 Kč)
 • 58 🎲 Do muzea s celou rodinou!

  Přijď se přesvědčit, že NaFilM baví malé i velké - a vezmi do muzea celou rodinu!

  U nás společně objevíte svět filmu, dozvíte se spoustu nového a navíc si odnesete vlastní film! Ke čtyřem lístkům přihodíme i dvě placky pro radost.

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  18,45 €
  (500 Kč)
 • 3 z 10 🎥 Na film do kina na Severskou filmovou zimu + dvě vstupenky do muzea

  Zajděte si ve dvou na film do muzea a k tomu si vyberte jakýkoliv biják z programu přehlídky filmů severských zemí v kině Lucerna, na který dostanete dva lístky zdarma.

  Věř nám, že po návštěvě filmového muzea už na filmy nikdy nebudeš koukat stejně!

  🎄     Možné darovat (si) pod stromeček  

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  20,29 €
  (550 Kč)
 • Vypredané!! 🤘 Limitovka: Plátěná taška “Je to fajn!” + dvě vstupenky do muzea

  Měj NaFilM stále po ruce! Rozšiř svou sbírku tašek o originální kousek z naší limitované edice s  motivem z filmu Kouř, díky kterému budeš k nepřehlédnutí. 

  K tašce přiložíme také dvě vstupenky do muzea s  originálním designem

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček 

  🎁   K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  22,14 €
  (600 Kč)
 • Vypredané!! 🤘 Limitovka: Plátěná taška “Prcat” + dvě vstupenky do muzea

  Měj NaFilM stále po ruce! Rozšiř svou sbírku tašek o originální kousek z naší limitované edice s motivem z filmu Pelíšky, díky kterému budeš k nepřehlédnutí. 

  K tašce přiložíme také dvě vstupenky do muzea s  originálním designem

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček 

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  22,14 €
  (600 Kč)
 • Vypredané!! 🤘 Limitovka: Plátěná taška “Prcat” + dvě vstupenky do muzea

  Měj NaFilM stále po ruce! Rozšiř svou sbírku tašek o originální kousek z naší limitované edice s motivem z filmu Pelíšky, díky kterému budeš k nepřehlédnutí.

  K tašce přiložíme také dvě vstupenky do muzea s originálním designem.

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁   K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  22,14 €
  (600 Kč)
 • Vypredané!! 🤘 Limitovka: Plátěná taška “Je to fajn!” + dvě vstupenky do muzea

  Měj NaFilM stále po ruce! Rozšiř svou sbírku tašek o originální kousek z naší limitované edice s motivem z filmu Kouř, díky kterému budeš k nepřehlédnutí.

  K tašce přiložíme také dvě vstupenky do muzea s originálním designem.

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁   K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  22,14 €
  (600 Kč)
 • Vypredané!! 🎲 Desková hra Český film (párty verze) + dvě vstupenky do muzea

  Pořiď si malý dárek pro velkou radost a odhal taje české kinematografie zábavným způsobem.

  K deskovce přiložíme také vstupenky do muzea pro spoluhráče!

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁     K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  25,83 €
  (700 Kč)
 • 8 z 20 📽️ Jedinečná živá filmová performance Pramítačka + dvě vstupenky do muzea

  Dva lístky na unikátní projekci jedinečného aparátu Pramítačka, který zvládne promítat všechny klasické filmové formáty, stejně jako obinadla nebo krajku. 

  Před projekcí si můžete projít muzeum po vlastní ose nebo zvolit komentovanou prohlídku! Vstupenky s originálním designem můžou být i skvělý dárek.

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  29,51 €
  (800 Kč)
 • 11 z 40 💡 Kup světlo NaFilM

  Aby byly exponáty pořádně vidět, potřebujeme lišty a bodová světla.

  Pomoz nám rozsvítit muzeum, tvá sláva bude věčná -  světlo podepíšeme tvým jménem a dáme ti dvě vstupenky do muzea, ať si to pořádně užiješ.​

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  33,20 €
  (900 Kč)
 • Vypredané!! 🍾 Slavnostní otevření muzea pro dvě osoby + dvě vstupenky do muzea

  Chceš vidět muzeum mezi prvními? Právě pro tebe máme dvě exkluzivní vstupenky na slavnostní otevření, kde si spolu připijeme na film!

  Kromě zážitků, si domů odneseš také dvě vstupenky do muzea s originálním designem, ať se k nám v průběhu roku můžeš ještě vrátit!

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  36,89 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!! 🎥 Na film do kina a do muzea ve dvou + filmová doporučení po celý rok

  Zajděte si ve dvou na film do muzea a k tomu si vyberte jakýkoliv biják z programů kin Světozor, Bio Oko nebo Aero, na který dostanete dva lístky zdarma. Věř nám, že po návštěvě filmového muzea už na filmy nikdy nebudeš koukat stejně!

  Navíc ti každý pátek doporučíme jeden, který bys neměl minout - utajené filmy i bijáky, které ti mohly uniknout.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  36,89 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!! 🍾 Slavnostní otevření muzea pro dvě osoby + dvě vstupenky do muzea

  Chceš vidět muzeum mezi prvními? Právě pro tebe máme dvě exkluzivní vstupenky na slavnostní otevření, kde si spolu připijeme na film

  Kromě zážitků, si domů odneseš také dvě vstupenky do muzea s  originálním designem, ať se k nám v průběhu roku můžeš ještě vrátit! 

  🎄     Možné darovat (si) pod stromeček 

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  36,89 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!! 👣Ponožky Vláčilky 43-45 + dvě vstupenky do muzea + dva lístky do kina

  Přiznej svou lásku k filmu veřejně a navlíkni si fusky ve znamení velkého básníka českého filmu - Františka Vláčila! Až si to budeš kráčet městem, budeš v nich k nepřehlédnutí.

  Dostanete od nás také dvě vstupenky do muzea s originálním designem a k tomu si vyberte jakýkoliv biják z programů kin Světozor, Bio Oko nebo Aero, na který dostanete také dva lístky zdarma.

  🎄     Možné darovat (si) pod stromeček  

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  40,58 €
  (1 100 Kč)
 • Vypredané!! 👣Ponožky Trierovky 43-45 + dvě vstupenky do muzea + dva lístky do kina

  Přiznej svou lásku k filmu veřejně a navlíkni si fusky ve znamení enfant terrible dánské kinematografie - Larse von Triera! Až si to budeš kráčet městem, budeš v nich k nepřehlédnutí.

  Dostanete od nás také dvě vstupenky do muzea s originálním designem a k tomu si vyberte jakýkoliv biják z programů kin Světozor, Bio Oko nebo Aero, na který dostanete také dva lístky zdarma.

  🎄     Možné darovat (si) pod stromeček  

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  40,58 €
  (1 100 Kč)
 • Vypredané!! 👣Ponožky Andersovky 39-42 + dvě vstupenky do muzea + dva lístky do kina

  Přiznej svou lásku k filmu veřejně a navlíkni si fusky ve znamení podmořského vlka Stevea Zissoua! Až si to budeš kráčet městem, budeš v nich k nepřehlédnutí.

  Dostanete od nás také dvě vstupenky do muzea s originálním designem a k tomu si vyberte jakýkoliv biják z programů kin Světozor, Bio Oko nebo Aero, na který dostanete také dva lístky zdarma.

  🎄     Možné darovat (si) pod stromeček  

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  40,58 €
  (1 100 Kč)
 • Vypredané!! 👣Ponožky Chytilky 36-38 + dvě vstupenky do muzea + dva lístky do kina

  Přiznej svou lásku k filmu veřejně a navlíkni si fusky ve znamení první dámy českého filmu - Věry Chytilové! Až si to v nich budeš kráčet městem, budeš k nepřehlédnutí.

  Dostanete od nás také dvě vstupenky do muzea s originálním designem a k tomu si vyberte jakýkoliv biják z programů kin Světozor, Bio Oko nebo Aero, na který dostanete také dva lístky zdarma.

  🎄     Možné darovat (si) pod stromeček  

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  40,58 €
  (1 100 Kč)
 • 5 z 10 🎲 Karetní hra Filmové hlášky + dvě vstupenky do muzea + filmová doporučení po celý rok

  Pořiď si malý dárek pro velkou radost a zjisti, jak dobře si pamatuješ hlášky z filmů.

  Ke hře přiložíme také vstupenky s originálním designem do muzea pro spoluhráče!

  Navíc ti každý pátek doporučíme jeden film, který bys neměl minout - utajené filmy i bijáky, které ti mohly uniknout. Abys nevyšel ze cviku!

  🎄     Možné darovat (si) pod stromeček  

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  44,27 €
  (1 200 Kč)
 • 8 z 10 🎲 Karetní hra Filmové postavy + dvě vstupenky do muzea + filmová doporučení po celý rok

  Pořiď si malý dárek pro velkou radost a prověř svou paměť … Kdo je pan Kopfrkingl nebo Tornádo Lou?

  Ke hře přiložíme také vstupenky s originálním designem do muzea pro spoluhráče!

  Navíc ti každý pátek doporučíme jeden film, který bys neměl minout - utajené filmy i bijáky, které ti mohly uniknout. Abys nevyšel ze cviku!

  🎄     Možné darovat (si) pod stromeček  

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  44,27 €
  (1 200 Kč)
 • 2 z 2 📘 Kniha Postava k podpírání + dvě vstupenky do muzea + dva lístky do kina

  Chcete se dozvědět o filmu víc? Není lepší cesty než sáhnout po knihách od nakladatelství Casablanca. Díky této knize nahlédnete na filmy Pavla Juráčka úplně z jiného úhlu než doposud.

  K tomu přihodíme dvě vstupenky do muzea s originálním designem a navíc si můžete vybrat jakýkoliv biják z programů kin Světozor, Bio Oko nebo Aero, na který dostanete také dva lístky zdarma.

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček  

  🎁   K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  51,65 €
  (1 400 Kč)
 • 2 z 2 📘 Film a dějiny 5 + dvě vstupenky do muzea + dva lístky do kina

  Chcete se dozvědět o filmu víc? Není lepší cesty než sáhnout po knihách od nakladatelství Casablanca. Díky zbrusu nové knize z edice Film a dějiny budete mít období druhé poloviny 80. let v malíku!

  K tomu přihodíme dvě vstupenky do muzea s originálním designem a navíc si můžete vybrat jakýkoliv biják z programů kin Světozor, Bio Oko nebo Aero, na který dostanete také dva lístky zdarma.

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček  

  🎁   K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  51,65 €
  (1 400 Kč)
 • 10 z 10 Kniha Benzin & celuloid + dvě vstupenky do muzea + dvě do kina

  Věděli jste, že filmové podnikání u nás rozjel neporazitelný automobilový rekordman?  Seznamte se s neuvěřitelnými osudy hraběte Saši Kolowrata-Krakowského v knize, která nadchne milovníky celuloidu i vůně benzínu.

  K tomu přihodíme dvě vstupenky do muzea s originálním designem a navíc si můžete vybrat jakýkoliv biják z programů kin Světozor, Bio Oko nebo Aero, na který dostanete také dva lístky zdarma.

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček 

  🎁   K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  51,65 €
  (1 400 Kč)
 • 1 z 2 📘 Kniha Film a dějiny 6 + dvě vstupenky do muzea + dva lístky do kina

  Chcete se dozvědět o filmu víc? Není lepší cesty než sáhnout po knihách od nakladatelství Casablanca. Díky zbrusu nové knize z edice Film a dějiny se můžete ponořit do studiích o proměně historického filmu a televizního seriálu po roce 1989.

  K tomu přihodíme dvě vstupenky do muzea s originálním designem a navíc si můžete vybrat jakýkoliv biják z programů kin Světozor, Bio Oko nebo Aero, na který dostanete také dva lístky zdarma.

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček  

  🎁   K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  51,65 €
  (1 400 Kč)
 • Vypredané!! 🎁 Pytel dárků na Vánoce

  Vánoce se blíží, udělej pod stromečkem radost sobě i svým blízkým ve filmovém stylu.

  Z pytle nadělíš:
  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁   K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  55,34 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!! 🎁 Pytel dárků na Vánoce

  Vánoce se blíží, udělej pod stromečkem radost sobě i svým blízkým ve filmovém stylu.

  Z pytle nadělíš:
  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček 

  🎁   K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  55,34 €
  (1 500 Kč)
 • 5 z 20 🎬 Filmová dílna pro malé i velké včetně vstupů do muzea

  Udělej si u nás párty nebo originální teambulding na některé z filmových dílen.

  Vytvoříte si vlastní animák nebo optickou hračku včetně hologramu, můžete proniknout do tajů zvukových efektů nebo výroby vlastního experimentálního filmu.

  Vezmi děti, přátele nebo kolegy - o filmu se nejen něco dozví, ale také si z dílny odnesou i vlastní film! Pozvat můžeš až sedm lidí.

  🎄   
  Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁   K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  66,41 €
  (1 800 Kč)
 • Vypredané!! 🎥 Kinokarta Aerofilms + dvě vstupenky do muzea + filmová doporučení po celý rok

  Kino bude tvým druhým domovem! Vyber si kterýkoliv ze svatostánků filmu sítě Aerofilms v Praze, Brně nebo Hradci (Světozor, Bio Oko, Aero, Scala, Bio Central) a prokoukej tam filmy v hodnotě 1100 Kč. Ke kinokartě dostaneš dva lístky k nám do muzea a věř, že po tom, čím si u nás projdeš, už na filmy nikdy nebudeš koukat stejně!

  Navíc ti každý pátek doporučíme jeden, který bys neměl minout - utajené filmy i bijáky, které ti mohly uniknout.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  73,79 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!! 💺 Kup nám sedačku do kina

  Muzejní kino bude tvoje - a sedačku označíme tvým jménem, ať to každý ví. Můžeš si u nás v kině udělat soukromou projekci filmu dle výběru pro své přátele. 

  A dostaneš k tomu i dvě vstupenky do muzea s  originálním designem, které se jako dárek vždycky hodí. 

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček​ 

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  73,79 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!! 💺 Kup nám sedačku do kina

  Muzejní kino bude tvoje - a sedačku označíme tvým jménem, ať to každý ví. Můžeš si u nás v kině udělat soukromou projekci filmu dle výběru pro své přátele.

  A dostaneš k tomu i dvě vstupenky do muzea s originálním designem, které se jako dárek vždycky hodí.

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček​

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  73,79 €
  (2 000 Kč)
 • 3 z 10 🌜 Večerní škola NaFilM + dvě vstupenky do muzea s komentovanou prohlídkou

  Chceš se o historii filmu dozvědět víc? Zapiš se do večerní školy filmu a naši hosté ti pomohou objevit nečekané zvraty a události filmových dějin.

  Série osmi workshopů, které v muzeu poběží jednou za 14 dní. Díky jedinečným filmový projekcím, objevům a praktickým ukázkám zcela změní váš pohled na film. 

  A pokud toužíš studovat film na vysoké škole, absolventi ti navíc předají své know-how a odpoví na otázky, které tě o studiu zajímají!

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁    K vyzvednutí v muzeu
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  92,23 €
  (2 500 Kč)
 • 2 z 10 🛠️ Slož se na Transformer

  Podílej se na výrobě jednoho z našich exponátů - skládací promítačky, kterou bude možné ručně obsluhovat. Pozveme tě do naší dílny a pokud jsi kutil tělem i duší, můžeš se i zapojit!

  Hotový exponát se bude v muzeu pyšnit tvým jménem! A dostaneš k tomu dvě vstupenky do muzea, ať si to pořádně užiješ.​

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁    K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  110,68 €
  (3 000 Kč)
 • 3 z 10 🌜 Noc v muzeu

  Slož se s partou kamarádů a probděte u nás noc, třeba tvou narozeninovou.

  Muzeum bude jen vaše - čeká vás speciální komentovaná prohlídka, filmový maraton ve dvou kinech i velká žranice.

  🎄   
  Možné darovat (si) pod stromeček

  🎁   K vyzvednutí v muzeu

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  184,47 €
  (5 000 Kč)
 • 2 z 5 ☕ Meeting point po celý rok

  Rezervuj si v muzeu stolek a na pracovní schůzky choď po celý rok k nám.

  Můžeš u nás pracovat na svých projektech a po denních dávkách doplňovat svůj kofein v žilách zdarma!

  🎄   Možné darovat (si) pod stromeček

  💰   Dar NaFilM si můžete odečíst z daní!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  368,94 €
  (10 000 Kč)
 • 5 z 5 🗝️ Pronájem muzea na soukromou akci

  Prostory muzea na celý den uzavřeme a zahodíme klíč.

  Muzeum bude jen vaše - užijte si u nás vánoční večírek nebo firemní teambuilding přímo v centru Prahy, kde pro vás a vaše hosty připravíme speciální komentovanou prohlídku a další filmový program dle vašeho výběru. Zajistíme také fotodokumentaci celé akce!

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  💰    Dar NaFilM si můžete odečíst z daní!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  737,87 €
  (20 000 Kč)
 • Vypredané!! ♥️ Partner jednoho nebo druhého patra muzea!

  Chtěli byste své vlastní muzeum, ale nemáte na to čas? Staňte se partnerem toho našeho!

  Vybrat si můžete jedno z pater muzea, které po vás také pojmenujeme. Vy i vaši hosté budete mít volný vstup do muzea po celý rok. A slavnostní otevření si s námi užijete ve velkém stylu! 

  A protože chceme, aby Vaše podpora byla vidět, rádi zajistíme i další rozmanitou formu prezentace.

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  💰   Dar NaFilM si můžete odečíst z daní!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  1 475,74 €
  (40 000 Kč)
 • 1 z 1 💒 Patron muzea NaFilM

  Vezměte projekt NaFilM pod svá křídla!

  Budete naším váženým hostem na slavnostním otevření výstavy a s vašimi přáteli budete mít neomezený vstup do muzea. Pro vaše kolegy a jejich rodiny připravíme  vstupenky do muzea s originálním designem.

  V prostorech pro vás uspořádáme soukromou akci dle vašeho výběru s možností obohacení o filmové dílny a unikátní projekce, včetně fotodokumentace.

  Chceme, aby Vaše podpora byla vidět, a proto rádi zajistíme i další formu prezentace.

  🎄    Možné darovat (si) pod stromeček

  💰    Dar NaFilM si můžete odečíst z daní!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  3 689,36 €
  (100 000 Kč)