Trenažéry do nemocnic a ústavů s Cestou za snem

Vyvinuli jsme první handbike trenažér vůbec. Společně je můžeme dostat tam, kde jsou nejvíc potřeba. Na místa, kde se lidé znovu učí žít.. Spinální jednotky a rehabilitační ústavy. My sami jsme tam byli, teď jim to chcem vrátit! Společně to můžeme dokázat

Jsme v cíli!

3.7.2018

Ale to je pro nás v tuto chvíli teprve začátek! Díky Vám všem přispěvatelům a lidem, kteří v naší kampaň věřili nyní můžeme začít vyrábět Alpha trenažéry, které budeme postupně rozvážet na spinální jednotku FN Motol Praha -> rehabilitační ústav Luže Košumberk - Hamzova Léčebna pro děti i dospělé -> rehabilitační ústav Hrabyně a i přesto, že jsme nedokázali překročit hranici 700 000,- Kč, tak víme, že se s Alphou podíváme i do Paracentrum Fénix Brno - my to prostě zařídíme, jelikož jsme přece Cesta za snem.


Dále nás sledujte, podporujte a sdílejte, protože bez toho bychom nemohli dělat naše projekty tak skvěle, jak se nám daří teď. Sledujte náš Facebook nebo webové stránky, jelikož se chystáme všechno natočit a rozjet teprve ten pořádnej trénink a podpořit ty nejtěžší návraty. Jo a nebojte, nezapomeneme taky na trochu tý srandy :)

Posíláme Vám všem ještě jednou velké díky, obdiv a respekt za to, že jsme společně vybrali 651 296,- Kč!!!

Tým Cesta za snem

PS: soustavně začínáme makat na Vašich zasloužených odměnách, které jste si objednali.

V sobotu celá kampaň ŽIVĚ s Cestou za snem v Praze!

21.6.2018

Kamarádi, 

moc a moc děkujeme za neskutečnou podporu! Máme vybráno na další spinálku - Luže Košumberk, Hamzova léčebna! Kampaň ještě jede 12 dní a zkusíme ještě zamakat! Teď sbíráme podporu pro Rehabilitační ústav Hrabyně! 

POZOR! V sobotu 23. června se kampaň přesune z internetu do reálného světa. Po celý den poběží na super pražské plovárně Žluté lázně program na podporu sportu handicapovaných pro celou rodinu. Součástí bohatého programu je také exhibiční závod na trenažérech. 

4 trenažéry, 24 osobností, 6 hodin nepřetržité jízdy. Celkem pojedeme 24 hodin. Zkusíme stanovit světový rekord v 24 hodinové jízdě na handbike trenažérech a vy můžete být u toho! Budeme moc rádi, když s námi strávíte den, když se potkáme osobně. Bude tam Kuba s Terezkou, bude tam Heřman, který trenažér vymyslel, bude tam celý náš tým, paralympionici, olympionici a spousta dalších osobností. 

Chceme vás vidět, chceme si s vámi pokecat, poděkovat vám a užít si den plný zábavy! ZDE

Pokud si chcete s námi a všemi co, co se na kampani podílí, zasportovat, registrujte se na náš ČEZ handy kvadriatlon. Ten pojede mezi 14 a 16 hodinou. Postavte dvojici nebo týmovou štafetu. Více Info ZDE!

Počasí asi nebude tropické, o to víc si budeme cenit každého, kdo přesto dorazí! Těšíme se na Vás!

Tým Cesty za snem 

Máme 100% !!! Děkujeme!!! Čtyři centra mají handbiky, ale můžeme jít ještě dál!

14.6.2018

Kamarádi, podporovatelé, úžasňáci, kteří jste se zapojili a stali součástí našeho bláznivého snu, moc moc děkujeme!!! Věděli jsme, že máme krásný projekt, věděli jsme, že má smysl. Ale neměli jsme žádnou jistotu, jestli to opravdu vyjde a lidé nás podpoří v jeho realizaci. Teď víme, že vás máme, že stojíte na naší straně a jsme jeden tým! Díky, díky každému jednomu z vás. 

Máme pokořenou stanovenou hranici 400 tisíc. Zapojily se stovky lidí z ze všech koutů Česka. Je to úžasný pocit. Když na něčem pracujete měsíce, děláte to jen z vlastního přesvědčení, že to má smysl, že by to mělo vzniknout, že to bude super. A pak vás stovky a stovky lidí podpoří a během jediného týdne se vybere neuvěřitelných 400 tisíc pro nemocnice a rehabilitační ústavy, je to úžasný pocit. 

To, že jsme dosáhli 100% znamená, že čtyři vybraná místa - Spinálka Motol, Spinálka Liberec, Centrum Paraple a Rehabilitační ústav Kladruby to mají doma!! Už nám to nikdo nemůže vzít. 

Ještě ale pořád zbývá 17 dní do konce kampaně, a my můžeme dokázat ještě víc. Můžeme dostat handbiky na další místa, která ho potřebují a kde se lidé budou díky sportu vracet do života. Jak bylo naznačeno na začátku, nevěděli jsme, co se stane, kolik jsme schopni společně vybrat a museli jsme počítat s tím, že pokud se nevybere 100% námi stanovené částky, HitHit.cz všechny peníze vrátí a projekt se neuskuteční. 

Naše kampaň tedy pokračuje dál. Pokud vybereme dalších 100%, podaří se nám společně podpořit Hamzovu léčebnu pro děti i dospělé, rehabilitační ústav Luže Košumberk. Následující dny tedy makáme pro Košus, jak mu lidé, kteří tudy prošli říkají. Máme tam kamarády. Jsme s nimi v kontaktu. Drží ruce v pěst a čekají jestli se to povede. 

Pokud je to možné, přidejte se k nám na FACEBOOKU a INSTAGRAMU - sdílejte naše fotky, videa, rozhovory a závody na trenažérech. Pošlete to dál do světa, mezi rodinu, přátelé, kolegy. Pořád nekončíme, pořád máme pro koho makat. 

POZOR! Příští víkend, 23.6. 2018, budeme pořádat celodenní akci PRAŽSKÉ LÉTO pro všechny, kdo v tom jedou s námi. Sejdeme se na nejlepším přírodním koupališti v Praze ve Žlutých lázních pod Vyšehradem. Budeme mít připravený celodenní program pro děti i dospělé, spoustu sportu, atrakcí, zábavy, hostů, workshopů, exhibic atd. Těšit se můžete na Kubu a Terezku, na Héřu, Tomáše, Danu, Petru, Pavla, Petra a další lidi z našeho týmu. Na stovky pohodových přátel Cesty za snem, na všechny naše patrony z řad špičkových paralympioniků, super módní přehlídku Cesty za snem - 12 modelek, 6 na vozíku a šest chodících, Yemiho AD, Martina Rotu, Michala Jančaříka, Tomáš Hauptvogela, spisovatelku Inovu Březinovou a další. Mini jachty, dračí lodě, paddleboardy, šlapadla, lukostřelbu, střelnici, tančírnu, veliký dětský park a samozřejmě naše trenažéry! 

Součástí programu bude závod dvaceti čtyř osobností na trenažerech. Čeští paralympionici, olympionici, osobnosti, kamarádi, zástupci spinálek .. Po celá den budou na čtyřech trenažérech makat a najíždět kilometry živě, spolu s vámi. K tomu samozřejmě hudba, koupání, pláže a super bary a jídlo!

Během dne proběhne také náš tradiční čtyřboj pro všechny ČEZ handy kvadriatlon dvojic nebo týmů! Chcete si to zkusit? Klikněte na obrázek, mrkněte na to a registrujte se!!  

Pokud můžete, přijďte, budeme tam my, celý náš tým, naši přátelé, podporovatelé, velké osobnosti, sportovci. Vstupné je jen symbolických 50Kč. U vstupu dostanete hrací kartu, chodíte po atrakcích, bavíte se a sbíráte razítka. Hrací karty odpoledne slosujeme a vyhrát přímo na místě můžete notebook Lenovo, mobilní telefony a další super ceny od našich partnerů. 

Už příští sobotu se na vás těšíme,

vaše Cesta za snem! 

Máme za sebou prvních 30 hodin a start je neskutečný!!!

7.6.2018

Kamarádi, start kampaně se povedl neskutečně. Za prvních 30 hodin kampaně se vybralo skoro 40% 

Moc vám všem děkujeme. Jsme opravadu upřímně rádi a moc si vážíme každého, kdo se zapojil. Dáváte nám tím najevo, že to, co děláme, má smysl, a že máme vaši podporu. 

V tuhle chvíli crowdfundingovým kampaním obvykle dochází dech. První euforie doznívá a výběr se zpomaluje. Proto, pokud je to možné, nasdílejte další naše příspěvky ke kampani z našeho facebooku, přidejte se k nám na instagramu, napiště nebo řekněte o nás doma, známým, kolegům v práci. Jen tak můžeme udržet tempo a dosáhnout dost vysoko na to, abychom mohli obdarovat co nejvíce nemocnic a ústavů. 

Pozor! Pokud se v časovém limitu nevybere celá částka, všechny peníze se vracejí a projekt není podpořen. 

Mrkněte prosím taky na naše videa s paralympioniky, kteří se rozhodli kampaň podpořit. Řeknou vám, proč je tak důležité, abychom to dotáhli, ale také si postupně dávají desetinový maraton 4,2 km sprint na trenažéru na Ladronce. Videa můžete sdílet, komentovat, lajkovat. Jakákoliv aktivita nás posouvá mezi další lidi, blíž k našemu společnému cíli. 

Díky moc kamarádi, 

za celý tým, Cesta za snem

25 362 €
vybrané z 15 576 €

162%

162% splnené

652 ľudí prispelo

Komunita, Šport

Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 316 100% podpora ve výši 290 Kč

  • Pokud chcete, aby Vaše podpora spinálek a rehabilitačních ústavů byla 100% věnována na výrobu a doručení handbike trenažérů a nic si za to nežádáte, pak zvolte tuto možnost.
   
  • Podpořit nás můžete popřípadě i libovolnou vyšší částkou, dle vlastního výběru. Vše, co pošlete, bude použito na nákup komponent a výrobu trenažérů pro spinálky a rehabilitační ústavy.
   
  • Vaše jméno nebude zapomenuto! Po skončení kampaně natočíme video, kde Vám, všem 100% podporovatelům, jmenovitě poděkujeme!  Video umístíme na našem webu cestazasnem.cz a na našem FB a YouTube kanále. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  11,29 €
  (290 Kč)
 • 66 Pytel na záda - Složili jsme se!

  • Sportovní pytel na záda je super věc! Můžete do něj hodit ručník a sprcháč i s trikem nebo peněženku, mobil, klíče a další drobnosti. A když ho nepotřebujete, smuchláte ho do kapsy. 
   
  • Baťůžek s obrázkem jednotlivých částí handbike trenažérů a nápisem "Složili jsme se!" 
   
  • Váš příspěvek zahrnuje také sto korun na poštovné a balné. Nezapomeňte nám napsat Vaši adresu.
    
  • Jak odměna vypadá? Mrkntěte do popisu projektu a tam ji najdete v plné kráse.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  13,24 €
  (340 Kč)
 • 23 Kšiltovka - Složili jsme se!

  • Máte rádi kšiltovky? Vyrobíme Vám za odměnu čepici s logem "Složili jsme se!" 
   
  • Kšiltovky jsou unisex. Váš přispěvek zahrnuje také poštovné a balné. Abychom Vám ji mohli poslat, nezapomeňte nám dát Vaši adresu!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  13,24 €
  (340 Kč)
 • 6 Dětské triko - Složili jsme se!

  • Ukažte světu, že jste se stali součástí naší benefiční kampaně. Za Váš příspěvek dostanete unikátní triko s obrázkem jednotlivých částí handbike trenažéru a sloganem "Složili jsme se!" 
   
  • Váš příspěvek zahrnuje také sto korun na poštovné a balné. Nezapomeňte nám napsat Vaši adresu a velikost trika (122 cm/6 let, 134 cm/8 let, 146 cm/10 let, 158 cm/12 let)
     
  • Jak odměna vypadá? Mrkntěte do popisu projektu a tam ji najdete v plné kráse.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  22,98 €
  (590 Kč)
 • 47 Pánské triko – Složili jsme se!

  • Ukažte světu, že jste se stali součástí naší benefiční kampaně. Za Váš příspěvek dostanete unikátní triko s obrázkem jednotlivých částí handbike trenažéru a sloganem "Složili jsme se!" 
   
  • Váš příspěvek zahrnuje také sto korun na poštovné a balné. Nezapomeňte nám napsat Vaši adresu a velikost trika (od S po XXL). 
  • Jak odměna vypadá? Mrkntěte do popisu projektu a tam ji najdete v plné kráse.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  26,87 €
  (690 Kč)
 • 18 Dámský nátělník - Složili jsme se!

  • Ukažte světu, že jste se stali součástí naší benefiční kampaně. Za Váš příspěvek dostanete super nátělník s obrázkem jednotlivých částí handbike trenažéru a sloganem "Složili jsme se!" 
   
  • Váš příspěvek zahrnuje také sto korun na poštovné a balné. Nezapomeňte nám napsat Vaši adresu a velikost (od S po XXL). 
     
  • Jak odměna vypadá? Mrkntěte do popisu projektu a tam ji najdete v plné kráse.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  26,87 €
  (690 Kč)
 • 64 Dámské triko – Složili jsme se!

  • Ukažte světu, že jste se stali součástí naší benefiční kampaně. Za Váš příspěvek dostanete unikátní triko s obrázkem jednotlivých částí handbike trenažéru a sloganem "Složili jsme se!" 
   
  • Váš příspěvek zahrnuje také sto korun na poštovné a balné. Nezapomeňte nám napsat Vaši adresu a velikost trika (od S po XXL). 
     
  • Jak odměna vypadá? Mrkntěte do popisu projektu a tam ji najdete v plné kráse.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  26,87 €
  (690 Kč)
 • 25 Pánská mikina - Složili jsme se!

  • Ukažte světu, že jste se stali součástí naší benefiční kampaně. Za Váš příspěvek dostanete unikátní mikinu s obrázkem jednotlivých částí handbike trenažéru a sloganem "Složili jsme se!"  
   
  • Váš příspěvek zahrnuje také sto korun na poštovné a balné. Nezapomeňte nám napsat Vaši adresu a velikost mikiny (od S po XXL).
    
  • Jak odměna vypadá? Mrkntěte do popisu projektu a tam ji najdete v plné kráse.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  42,45 €
  (1 090 Kč)
 • 27 Dámská mikina - Složili jsme se!

  • Ukažte světu, že jste se stali součástí naší benefiční kampaně. Za Váš příspěvek dostanete unikátní mikinu s obrázkem jednotlivých částí handbike trenažéru a sloganem " Složili jsme se!" 
   
  • Váš příspěvek zahrnuje také sto korun na poštovné a balné. Nezapomeňte nám napsat Vaši adresu a velikost mikiny (od S po XXL). 
    
  • Jak odměna vypadá? Mrkntěte do popisu projektu a tam ji najdete v plné kráse.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  42,45 €
  (1 090 Kč)
 • 5 z 10 Do kina s YouTuberem Martinem Rotou

  • Jeden z nejznámějších Českých YouTuberů Martin Rota je mimo jiné specialista na filmy. Vezme Vás do kina a udělá Vám osobního průvodce světem kinematografie
   
  • Tato odměna je super, pokud chcete udělat radost svému dítěti! Zeptejte se ho, jestli by nešel do kina se svým oblíbeným YouTuberem. 
   
  • Příspěvek zahrnuje společnost Martina Roty a lístek do kina dle domluvy v Praze .

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  54,52 €
  (1 400 Kč)
 • Vypredané!! Na kolo s Mistrem světa Michalem Starkem

  • Milujete kolo? Nebo někdo z Vaší rodiny, přátel? Pak využijte jedinečnou odměnu, vyrazit na kole s paralympionikem a Mistrem světa Michalem Starkem. 
   
  • Michal s Vámi dá trasu podle domluvy. Od deseti do 100 km.  Ideálně v okolí Prahy. Předá Vám své zkušenosti a cenné rady a během jednoho dne z Vás udělá lepšího cyklistu. Vhodné také jako dárek.
   
  • Pro člověka, který bere kolo vážně, bude soukromý trénink s šestinásobným účastníkem paralympijských her určitě nezapomenutelným zážitkem!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  54,52 €
  (1 400 Kč)
 • 9 z 10 V posilovně s Héřou Volfem

  • Chcete nás podpořit, ale jako odměnu máte radějí zážitek? Pak za Váš přispěvek jeden dostanete!
   
  • Heřman Volf, autor handbike trenažérů a předseda naší organizace Cesta za snem, je už 11 let na vozíku. Aby se udržoval v kondici, několikrát týdně maká v posilovně. 
   
  • Bývalý vrcholový atlet Vás vezme do gymu a předá Vám svě zkušenosti. Můžete si pokecat o jídle, o vhodném tréninku pro Vás, ale i o životě a o všem, co Vás zajímá. 
   
  • Součástí příspěvku je vstupné do posilovny v Praze a následně protejnový drink na baru :) 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  54,52 €
  (1 400 Kč)
 • 21 z 25 Tenisky – 111 Backer - Vysoké / limitovaná a číslovaná edice 25 párů

  • Máte rádi klasické americké plátěné tenisky? Máme připravenou limitovanou edici 25 párů!
   
  • Každý pár naší charitativní značky 111 bude potištěn nápisem Backer (podporovatel) a číslem 1 – 25
   
  • Jak tenisky vypadají? Mrkněte do popisu projektu. Najdete je tam!
     
  • Do poznámky nezapomeňte napsat velikost bot!
   
  • Příspěvek zahrnuje také poštovné a balné. 
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  73,99 €
  (1 900 Kč)
 • 20 z 25 Tenisky – 111 Backer - Nízké / limitovaná a číslovaná edice 25 párů

  • Máte rádi klasické americké plátěné tenisky? Máme připravenou limitovanou edici 25 párů! Každý kus je originál a vy můžete mít jeden z nich!
   
  • Každý pár naší charitativní značky 111 bude potištěn nápisem Backer (podporovatel) a číslem 1 – 25.
   
  • Jak tenisky vypadají? Mrkněte do popisu projektu. Najdete je tam!
     
  • Do poznámky nezapomeňte napsat velikost bot!
   
  • Příspěvek zahrnuje také poštovné a balné. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  73,99 €
  (1 900 Kč)
 • 5 z 10 Zažij natáčení s Jakubem „Bubou“ Ouvínem

  • Baví Vás Kuba Ouvín stejně jako nás? A napadlo vás někdy, jak to vypadá, když se natáčí televizní pořad? Pak zkuste tuhle odměnu!
   
  • Kuba je moderátorem nejsledovanějšího pořadu televize Óčko Drive. Vezme Vás na celý den na natáčení v Praze. 
   
  • Seznámíte se s dalšími moderátory! Zpěvačkou Tonyou Graves a basákem kapely Pipes and Pints Rafanem. Poznáte hosty pěti dílů, které se za den natáčejí. Ochutnáte filmový ketering a nasajete atmosféru showbusinesu :)
  • + triko s motivem kampaně dle vlastního výběru

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  77,88 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!! Podvodní fotky a plavání s Honzou Povýšilem

  • Plavec Honza Povýšil má pět medailí z paralympijských her a je aktuálním Mistrem světa! Kromě toho je ale také fotograf a specializuje se na fotky pod vodou. 
   
  • Chcete si s Honzou zaplavat a navíc si získat nádherné fotky pod hladinou bazénu? Zážitek a vzpomínka na celý život + fotky, které budou všichni obdivovat.   
   
  • Součástí odměny je vstup do bazénu Praha Podolí a pět finálních fotografií od mistra světa v plavání Honzy Povýšila. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  77,88 €
  (2 000 Kč)
 • 4 z 10 Podvodní fotky a plavání s Honzou Povýšilem / přídavek

  • Tato odměna byla vyprodána během několika hodin. Honza je tak úžasný, že ještě přihazuje své služby pro dalších 10 podporovatelů. Víc už není v lidských silách. Máte zájem o tuhle super odměnu? Pak neváhejte, nebudou :) 
   
  • Plavec Honza Povýšil má pět medailí z paralympijských her a je aktuálním Mistrem světa! Kromě toho je ale také fotograf a specializuje se na fotky pod vodou.  
   
  • Chcete si s Honzou zaplavat a navíc získat nádherné fotky pod hladinou bazénu? Zážitek a vzpomínka na celý život + fotky, které budou všichni obdivovat.    
   
  • Součástí odměny je vstup do bazénu Praha Podolí a pět finálních fotografií od mistra světa v plavání Honzy Povýšila. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  97,35 €
  (2 500 Kč)
 • Vypredané!! Večeře s Terezou a Kubou

  • Tereza Bártová a Kuba Ouvín jsou tvářemi této kampaně. Oba jsou to výjimeční lidé s obrovským charisma a silnými příběhy. 
   
  • Pokud se s nimi chceš poznat, načerpat pozitivní myšlení a nadhled, popovídat si o čemkoli a ještě se dobře najíst, pak je tato odměna tou pravou!
   
  • Odměna zahrnuje pozvání na večeři a čas strávený jen a jen s tebou! + triko dle vlastního výběru s motivem kampaně 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  116,82 €
  (3 000 Kč)
 • 2 z 5 Večeře s Terezou a Kubou / přídavek

  • Pro velký zájem přidáváme ještě pět večeří s úžasňáky Terkou a Kubou. Toto je posledních pět možností - další už nepřidáme. Tak si je kupte :) Nebudou! 
   
  • Tereza Bártová a Kuba Ouvín jsou tvářemi této kampaně. Oba jsou to výjimeční lidé s obrovským charisma a silnými příběhy.  
   
  • Pokud se s nimi chceš poznat, načerpat pozitivní myšlení a nadhled, popovídat si o čemkoli a ještě se dobře najíst, pak je tato odměna tou pravou! 
   
  • Odměna zahrnuje pozvání na večeři a čas strávený jen a jen s tebou! + triko dle vlastního výběru s motivem kampaně 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  136,29 €
  (3 500 Kč)
 • 9 z 10 Večeře se zakladateli Cesta za Snem

  • Láska prochází žaludkem. A přesně o lásce k projektům, kterou Heřman Volf a Tomáš Pchálek dávají svým projektům, můžete pokecat s těmito charismatickými pány u dobré večeře.
    
  • Stejně jako si fanoušci AC/DC žádají po koncertu návdavek, tak i my na četné dotazy z řad naší komunity přidáváme tento ojedinělý zážitek
    
  • S klukama si u svíček můžete pokecat o tom, jaké je zakládat úspěšnou neziskovku, jak jí dělat skvělý marketing, o tom kdo z nich žije svou prací více, a nebo třeba i o tabuizovaných otázkách vztahujících se k hendikepům - chlapci budou  celý večer otevřené studnice jen pro Vás.
    
  • Odměna zahrnuje pozvání na večeři od Toma a Héři na gurmetský zážitek a triko s motivem kampaně dle vlastního vkusu

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  136,29 €
  (3 500 Kč)
 • Vypredané!! Osobní trénink v posilovně s Danielem Minsterem + dres s věnováním

  • Osobní trénink v posilovně s Danielem Minsterem, jedním z nejúspěšnějších handicapovaných kulturistů světa!
   
  • Dan sedí na vozíku, přesto dobývá svět kulturistiky. Loni třetí na Arnold Classic USA. V těchto dnech sbírá poháry na turné po světových soutěžích v USA a Kanadě. Patří k aktuální světové špičce. 
   
  • Dan se rozhodl podpořit naší kampaň a vzít jednoho z vás na pořádný trénink do fitka. Můžete se ptát na cokoli ohledně cvičení, stravy nebo zkušeností ze světa. Navíc vám Dan věnuje osobní dres "MINSTER" s věnováním.
   
  • Tato odměna je vhodná také jako dárek pro nadšeného fitnesáka ve vašem okolí. 

  • Po domluvě lze dodat dárkový voucher. 
   
  • Trénink je možné uskutečnit po domluvě v Praze nebo Ostravě. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  292,06 €
  (7 500 Kč)
 • Vypredané!! Hole YouTubera Martina Roty z Černobylu

  • Známý český youtuber Martin Rota většinu svého života používá při chůzi francouzské hole. I přes handicap dokázal vylézt na Kilimandžáro nebo Elbrus, a také podnikl výpravu do ukrajinského Černobylu! 
   
  • Martin podpořil kampaň a věnuje hole, které ho na cestách doprovázely, pro milovníky sběratelských artefaktů. 
   
  • Autentické hole se všemi škrábanci i nálepkami + osobní věnování novému majiteli. 
   
  • Hole nejsou radioaktivní (víc než cokoli jiného ve vašem okolí).
   
  • Hole vám zašleme poštou nebo domluvíme osobní předání Martinem Rotou v Praze.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  292,06 €
  (7 500 Kč)
 • 1 z 4 Generální sponzor handbike trenažéru

  Pokud máte velké možnosti, ať už jste firma nebo fyzická osoba, můžete se stát generálním sponzorem handbike trenažéru

  Odměna pak zahrnuje:
  1. Vaše jméno nebo jméno firmy navždy vložíme na rám handbike trenažéru
  2. Pozveme Vás nebo zástupce firmy na předání Vámi sponzorovaného kusu, abychom jej společně předali 
  3. Uděláme Vám videozáznam z předání 
  4. Uděláme Vám profesionální fotografie z předání 
  5. Dostanete sadu 3 trika, 3 mikiny
  6. Věnujeme Vám jeden pár tenisek z limitované edice 111 - Backer 
  7. Dostanete písemné poděkování zástupce spinální jednotky nebo ústavu, který společně obdarujeme

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  1 947,04 €
  (50 000 Kč)
 • 2 z 2 Váš vlastní handbike trenažér!

  Pokud máte opravdu velké možnosti, ať už jste firma nebo fyzická osoba, můžete se stát majitelem handbike trenažéru, který pak společně věnujeme na jedno z center následné pomoci v Česku.

  Odměna pak zahrnuje:
  1. Vaše jméno nebo jméno firmy navždy vložíme na rám handbike trenažéru - jako jediného sponzora, majitele - na svůj kus máte úplnou exklizivitu!
  2. Vytvoříme roll up banner s Vaší fotografií nebo logem společnosti a s poděkováním za nákup trenažéru pro potřeby handicapovaných - a ten umístíme k trenažéru.
  3. Pozveme Vás nebo zástupce firmy na předání Vámi zakoupeného kusu, abychom jej společně předali 
  4. Uděláme Vám videozáznam z předání 
  5. Uděláme Vám profesionální fotografie z předání 
  6. Dostanete sadu 5 trik, 5 min, 5 baťůžků.
  7. Věnujeme Vám jeden pár tenisek z limitované edice 111 - Backer 
  8. Dostanete písemné poděkování zástupce spinální jednotky nebo ústavu, který společně obdarujeme
  9. Pozveme Vás na večeři - osobní setkání s celým naším týmem.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  3 894,08 €
  (100 000 Kč)