Jim Woodring: Mrakobití

Halucinujete rádi? A s knihou? Pokud ano, pomozte nám vydat fantastický komiksový román Mrakobití od Jima Woodringa na tom nejkvalitnějším barveném papíře. Divoké sny vás zaručeně neminou!

Autor: Trystero

4 095 €
vybrané z 3 891 €

105%

105% splnené

227 ľudí prispelo

Umenie, Literatúra

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Říkají o nás, že nejsme normální.

Ano, ale to je jenom půlka pravdy. My totiž nejsme normální nakladatelství. Naší hnací silou není zisk, naší hnací silou jsou fanoušci - a ty máme fantastické. Jen díky jejich podpoře jsme mohli vydat taková díla, jako byla Dívka jménem Patience od Daniela Clowese nebo Naposled Charlese Burnse.

A víte, kdo taky určitě není normální? Jim Woodring.

Jim Woodring je rarita. Jeho komiksy se vzpírají jednoduchému popisu. Je to čirá groteska, hluboká alegorie, nebo jeden velký mystický trip? A co mají znamenat ty dvě zpívající žáby? Mrakobití je unikátním komiksovým románem, který vám na sítnici vypálí spoustu nezapomenutelných obrazů.

A jdeme barvit...

Jako vždy chceme dosáhnout co nejkvalitnějšího tiskového provedení. Komiks samotný je krásně černobílý, papír však musí být barvený. Abychom nemuseli výrobu nijak šidit, opět se obracíme na vás, naše věrné fanoušky, o podporu zde na HitHitu. Výměnu za  ni od nás můžete získat spoustu vynalézavých odměn, ale především...

...levnější knihu!

Crowdfunding výrazně snižuje naše náklady, neboť odpadá režie za distribuci. Prvních 150 nejvěrnějších crowdfunderů proto získá komiksový román Jima Woodringa Mrakobití za 300,- Kč, každý další podporovatel v rámci standardní odměny za 350,- Kč. A to je pořád poměrně dobrá cena, když vezmete v úvahu, že v široké distribuci bude Mrakobití k dostání za maloobchodní cenu 399,- Kč. Neutrácejte zbytečně!

                                       

Aktuality

7.6.2018 Mrakobití podporují i Kyšperský s Kořínkem

Vydání komiksového románu Mrakobití budí zájem mezi skalními fanoušky nakladatelství Trystero i na radarech širší veřejnosti. Úspěšný crowdfunding je zkrátka jasným vyjádřením toho, že o nezaměnitelný styl Jima Woodringa v Česku a na Slovensku je zájem. "Když chodím do obchodů prohlížet si komiks…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 1 Samolepka

  Tradiční vinylová samolepka s motivy komiksu Mrakobití. Drží na jakémkoliv rovném povrchu, za jakéhokoliv počasí.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  3,89 €
  (100 Kč)
 • 2 ​E-book​

  Digitální komiks Mrakobití pro ekomaniaky, zatvrzelé odpůrce papíru a milovníky jedniček a nul. V dešti nezvlhne.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,78 €
  (200 Kč)
 • Vypredané!! Komiks Limited

  Limitované vydání komiksu Mrakobití pro 150 nejrychlejších fanoušků - s poděkováním Petera Penguida.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,67 €
  (300 Kč)
 • 55 Komiks

  Klasický tištěný výtisk komiksu Mrakobití na tom nejkvalitnějším papíře chráněném pevnou vazbou!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  13,62 €
  (350 Kč)
 • 4 Komiks a e-book

  Klasický tištěný výtisk komiksu Mrakobití na tom nejkvalitnějším papíře chráněném pevnou vazbou + e-book Mrakobití bez papíru i vazby, zato ve třech digitálních formátech.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,46 €
  (500 Kč)
 • 9 ​2x komiks

  2x klasický tištěný výtisk komiksu Mrakobití na tom nejkvalitnějším papíře chráněném pevnou vazbou! To znamená 2x více papíru a 2x více pevné vazby!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  25,29 €
  (650 Kč)
 • 4 ​Komiks a 1x vše od Trystera

  Krabice štestí od nakladatelství Trystero - komiks  Mrakobití a 1 výtisk každého doposud vydaného titulu Trystero + 1 výtisk od všech budoucích titulů Trystera na dalších 5 let. Tedy: 3 + Mrakobití + 5 = 9 knih do vaší knihovny!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  116,73 €
  (3 000 Kč)
 • 2 ​3x komiks a 3x vše od Trystera

  Několikrát přifouknutá krabice štěstí od nakladatelství Trystero - 3x komiks Mrakobití a 3 výtisky všech minulých i budoucích titulů Trystera na dalších 5 let. Tedy: 3 x 3 + 3 x Mrakobití + 5 x 3 = 27 knih pro vaše mozkové laloky!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  389,11 €
  (10 000 Kč)
 • 0 Jméno či logo v tiráži a 3x vše od Trystera

  Staňte se temným kmotrem komiksu Mrakobití i nakladatelství Trystero a my vám za to věnujeme prostor na copyrightové straně. Otiskneme na ní Vaše jméno či logo. K tomu vás čekají 3 výtisky od každého minulého i budoucího titulu po dobu následujících 5 let! 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  972,76 €
  (25 000 Kč)
 • 0 ​Penguidova vizitace

  Temná tvář nakladatelství Trystero Peter Penguid vám i v té nejzvrhlejší plískanici osobně doručí první výtisk komiksu Mrakobití. Stanete se skutečným mecenášem nakladatelství Trystero s čestným děkovným řádkem v tiráži všech budoucích titulů a čestným děkovným řádem připnutým vlastnoručně na klopu. K tomu přidáme 3 výtisky od všech titulů po časové ose vpřed i vzad na následujících 100 let!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  1 945,53 €
  (50 000 Kč)