Pirátská plavba do Sněmovny

Je čas, aby Piráti dopluli do Sněmovny! A k tomu potřebujeme tvou pomoc. Vydáváme se na velkou pirátskou plavbu, na které v každém přístavu země vysvětlíme, proč má smysl volit Piráty. Pomoz nám zvednout kotvy! Pusťte nás na ně!

28 392 €
vybrané z 13 364 €

212%

212% splnené

1 079 ľudí prispelo

Komunita

Zobraziť všetky odmeny

Pirátská plavba do Sněmovny

Přijďte se seznámit s Piráty a Pirátkami!

Plavba solární lodi po Vltavě a Labi představí Českou pirátskou stranu, její program a kandidáty. V každém přístavu, kde zastavíme, budeme vysvětlovat, za čím si stojíme, co je důležité pro budoucnost naší země a proč volit právě Piráty. Vyplouváme v srpnu a v průběhu léta budeme navštěvovat města a přístavy, kde se budeme setkávat s voliči, diskutovat, pořádat přednášky a koncerty.

Nejsme napojeni na firmy, finanční skupiny ani lobbisty a náš rozpočet není nafukovací. Nemáme rozpočet na to, abychom brázdili republiku s parníkem, autobusem nebo tahačem. Proto jsme zvolili malou ekologickou solární loď.

I když provoz lodi je poměrně levný, je třeba počítat s výdaji jako poplatky za kotvení, náklady na lodivoda i na plánované akce. Vaše dary a financování spojené s plavbou transparentně vykážeme na webových stránkách. Každá koruna podpory je pro nás důležitá. 

Dokážeme, že náš smělý projekt se dokáže vyrovnat násobně dražším kampaním. Neplýtváme prostředky, neplatíme penězi sponzorů. Proto potřebujeme pomoc od vás, lidí, kteří Pirátům rozumí a věří.

 

Přispějte a umožňete Pirátům plout až do Sněmovny. 

Děkujeme a PUSTŤE NÁS NA NĚ!

Aktuality

23.8.2017 Naloďte se s námi

Díky vaší podpoře jsme překročili cílovou částku více než dvojnásobně! Naše solární loď vyrazila do neklidných vod Vltavy a Labe. Doprovází jí autobus a brzy se přidá také moravská skákací loď. Připojte se k plavbě i vy! Navštivte nás na našich zastávkách, pokochejte se svými jmény na dělu a…

Viacej

11.8.2017 Druhá loď na palubě! Tak ještě třetí?

No vida! Den před skončením projektu máme vybráno na PIRÁTSKOU PLAVBU DO SNĚMOVNY stejně jako na skákací loď, co nás dostane tam, kam loď nedopluje. Velké díky všem, kteří přispěli a sdíleli! Projekt má před sebou ovšem stále ještě 1 den a my víme co dál. Přispívejte dál! Za to, co vybereme…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 270 Námořník - Nechci poklady, podporuji piráty

  Podpořte Piráty bez vidiny odměny. I Ta nejmenší částka je pro nás důležitá. Drobní přispěvatelé jsou základem našeho úspěchu. Děkujeme!

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  3,82 €
  (100 Kč)
 • 180 Plavčík - Jméno na plachtě

  Jméno na plachtě znamená, že i vy se stanete součástí plavby Pirátské lodi. Vaše jméno bude navždy zdobit jednu z ploch solární lodi. Pokud chcete, můžete se dostavit a vlastnoručně podepsat.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  7,64 €
  (200 Kč)
 • 18 Plavčík - Jméno na boku nafukovací lodi

  Jméno na boku nafukovací lodi znamená, že i vy se stanete součástí této netradiční "plavby". Vaše jméno bude navždy zdobit nafukovací loď. Pokud chcete, můžete se dostavit a vlastnoručně podepsat.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,64 €
  (200 Kč)
 • 45 Bukanýr - Vzkaz v lahvi

  Vzkaz v lahvi jako vzkaz budoucím generacím. Nebudeme znečisťovat Labe ani Vltavu a všechny vzkazy si uschováme, přečteme a napíšeme na webovku slávy.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  11,45 €
  (300 Kč)
 • 51 Privatýr - Jméno na dělu

  Dodejte nám munici a my vaše jméno na oplátku umístíme na dělo.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  15,27 €
  (400 Kč)
 • 167 Korzárka - Plátěná taška

  Dobrovolníci a přispěvatelé jsou naší hlavní zbraň. Vaše jméno umístíme na palubní dělo a s naší taškou vyniknete na každě pláži.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  19,09 €
  (500 Kč)
 • 90 Piráti - Pirát na pláži

  Ručník, žabky a brýle. Na pláži zaujmete Pirátskými doplňky pro letní chvíle pohody.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  28,64 €
  (750 Kč)
 • 142 Pirátský baron - Pirátský úbor

  Nejsme bratři v triku a nenasazujeme růžové brýle, ale máme pro vás námořnické tričko a sluneční brýle jako odměnu za finanční podporu.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  38,18 €
  (1 000 Kč)
 • 15 Pirátská posádka - tři trička pro piráťata

  I ti nejmenší piráti a pirátky mají místo na palubě. A že jsou trička malá, máme rovnou tři. Tři různé velikosti nebo třikrát ta samá? Naše dětská trička oblečou piráťata všech velikostí, pro ty nejmenší máme i bodíčka.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  45,82 €
  (1 200 Kč)
 • 47 Pirátský hrabě - Pirátský set

  Námořnické tričko, brýle a plátěná taška. Výbava Pirátského elegána na moři i na souši. Oslňte své okolí unikátními doplňky.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  57,27 €
  (1 500 Kč)
 • 23 Pirátský kníže - Pirátská unisex bunda

  Nepromokavý svršek je součástí úboru každého námořníka. Teď ho můžete mít i vy, pokud podpoříte naši plavbu.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  76,37 €
  (2 000 Kč)
 • 6 Pirátská princezna - Výletní plavba

  Staňte se pasažérem na naší lodi. Doprovodíte nás na trase a na vlastní oči uvidíte projekt, na který jste přispěli. Je něco stylovějšího než se svézt Pirátským lodním taxi během parného volebního léta?

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  114,55 €
  (3 000 Kč)
 • 6 z 20 Král - královna Pirátů - Plavba Prahou

  Okružní plavba Prahou po romantických zákoutích klikatící se Vltavy bude unikátním zážitkem pro každého. Doprovodný výklad vám rozšíří obzory o politickém pozadí Prahy. Poznejte Matku měst z netradičního úhlu.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  190,91 €
  (5 000 Kč)
 • Vypredané!! Vládce moří - Večeře na Pirátské lodi

  Co může být dobrodružnějšího než návštěva Pirátské lodi? Navíc spojená s večeří s arcipirátem Ivanem Bartošem. Dozvíte se všechno, co vás zajímá o plavbě i o Pirátech.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  381,83 €
  (10 000 Kč)
 • Vypredané!! Vládce moří (DRUHÁ VLNA)

  Co může být dobrodružnějšího než návštěva Pirátské lodi? Navíc spojená s večeří s arcipirátem Ivanem Bartošem. Dozvíte se všechno, co vás zajímá o plavbě i o Pirátech.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  381,83 €
  (10 000 Kč)
 • 10 z 10 Kapitán nafukovací lodi (Jihomoravský kraj)

  Chcete být na den kapitánem nafukovací pirátské lodi? Když si vyberete tuto odměnu, přivezeme a nafoukneme ji na libovolném místě v Jihomoravském kraji a můžete k řádění na ní přizvat všechny své přátele. Společně s vámi si na ní navíc zaskáče i lídr jihomoravské kandidátky Radek Holomčík!

  Doručenia odmeny: Do roka

  763,65 €
  (20 000 Kč)
 • 10 z 10 Kapitán nafukovací lodi (celá Morava)

  Chcete být na den kapitánem nafukovací pirátské lodi? Když si vyberete tuto odměnu, přivezeme a nafoukneme ji na libovolném místě na území Moravy a můžete k řádění na ní přizvat všechny své přátele. Společně s vámi si na ní navíc zaskáče i pirátský lídr z vašeho kraje!

  Doručenia odmeny: Do roka

  954,56 €
  (25 000 Kč)