Nejbarevnější kuchařka od Kamily Kamu Rundusové

Jsem mladá a tak trochu bláznivá kuchařka se zálibou v exotické kuchyni, známá spíše pod přezdívkou Kamu. Podílejte se a podpořte vydání mé první autorské knihy, protože to bude jednoznačně to nejbarevnější, co bude zdobit vaši poličku v knihovně!

26 879 €
vybrané z 19 023 €

141%

141% splnené

759 ľudí prispelo

Literatúra

Všetko alebo nič. Projekt skončil 21.6.2017 v 14:32.

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo?

Myšlenka se začala rodit před pár lety, kdy jsem měla čím dál tím víc pocit, že na českém trhu chybí kuchařka, která by umožnila českému národu uvařit si asijská, jihoamerická a jiná exotická výrazná jídla v našich podmínkách za použití dostupných surovin na našem území a přitom si uchovala svoji skvělou chuť.

Co je náš cíl?

Mým cílem je vydat knihu, která nebude jen o mě a mých příbězích, ale zároveň bude přínosem všem domácím i profi kuchařům, kteří mají zájem rozšířit své portfolio o nové zajímavé suroviny a recepty. Přála bych si, aby výsledná kuchařka obohacovala knižní poličky všech, kteří rádi dobré, barevné, chutné a zároveň zdravé jídlo.
 

Detaily

Rozhodla jsem se, že psaní svých zážitků z cest po světě posunu na další level a po roce sbírání materiálu se konečně vrhnu na vydání pořádné kuchařky plné barevných fotek lidí a jídel, ve které sepisuji recepty a tipy, kde suroviny sehnat, jak je zpracovat a jak si nejlépe pohrát s jejich chutěmi. Poukazuji na všemožné tradiční i neotřelé kombinace, ukazuji mnoho kuchařských technik a jako třešničku na dortu připojuji spoustu bláznivých a peprných historek ze svých cest, které se mnohdy vážou k jednotlivým receptům. Podílejte se a podpořte vydání mé první autorské knihy. Bude to jednoznačně to nejbarevnější, co bude zdobit vaši poličku v knihovně!

Kdo jsme?

Protože je mi jasné, že to všechno bych sama nezvládla, na pomoc mám tři úžasné dámy. A to Alžbětu Janáčkovou, která se stará o produkci, Marii Bartošovou, která fotí krásné fotky a Adélku Hálkovou, která se stará o supervizi. 

Proč to děláme?

A proč to děláme? Protože tu nic takového doposud nebylo a dobré barevné jídlo milujeme všichni :).

Aktuality

9.12.2017 DNE 10.12.2017 OSOBNÍ ODBĚR V HOTELU JUNGMANN OMEZEN

Krásný den všem, osobní odběr v hotelu Jungmann na Praze 1 stále pokračuje, i v týdnu 11.12- 17.12.2017 je možno knihy vyzvedávat mezi 9:30- 20:00, prosíme tedy všechny opozdilce, aby tak učinili, avšak dne 10.12.2017 je výdej POZASTAVEN a v tento jediný den není možné knihy vyzvedávat. Děkujeme z…

Viacej

20.11.2017 OSOBNÍ ODBĚR ČI ODESLÁNÍ NA ADRESU

Krásné dobré ráno všem, doufáme, že pracovní týden po návratu z prodlouženého víkendu začal příjemně! Ještě jednou bychom chtěli upřesnit, kdo uhradil částku 678Kč a nebo 878Kč, zvolil tím automaticky osobní odběr v Praze (viz předchozí aktualita či popis odměn v projektu) a knihu si tedy musí…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 24
  Čtyři video recepty

  Každý srpnový pátek Vám po dobu jednoho měsíce přistane v emailové schránce speciální recept plný vychytávek s využitím sezónních surovin na nedělní oběd, který v kuchařce nenajdete. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  8,45 €
  (200 Kč)
 • predané 503
  Nejbarevnější kuchařka

  Před spuštěním oficiálního prodeje se Vám do rukou dostane první vydání Nejbarevnější kuchařky. Knihu si budete moci osobně vyzvednout v Praze (výdejní místa budou postupně doplněna), případně pokud si připlatíte 80 Kč (celkem tedy 758 Kč), knihu Vám zabalíme a pošleme kurýrem v rámci České republiky až k Vašim dveřím.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  28,66 €
  (678 Kč)
 • zostáva 13 z 200
  Nejbarevnější kuchařka s věnováním

  Před spuštěním oficiálního prodeje se Vám do rukou dostane první vydání Nejbarevnější kuchařky. Knihu Vám s radostí osobně podepíšu a přidám věnování, které si sami specifikujete v poznámce v rámci objednávky. Knihu si budete moci osobně vyzvednout v Praze (výdejní místa budou postupně doplněna), případně pokud si připlatíte 80 Kč (celkem tedy 958 Kč), knihu Vám zabalíme a pošleme kurýrem v rámci České republiky až k Vašim dveřím.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  37,12 €
  (878 Kč)
 • zostáva 14 z 50
  Nejbarevnější kuchařka s poděkováním v knize

  Kromě kuchařky, kterou Vám osobně podepíšu v rámci speciálního večera, který se bude konat v pražském Forbidden Spotu na konci měsíce listopadu 2017, se Vaše jméno objeví v samotné kuchařce. Nechte se překvapit, jak jej graficky zapracuje můj šikovný tým! Pokud se nebudete moci večera zúčastnit, knihu Vám zabalíme a pošleme kurýrem až k Vašim dveřím, poštovné a balné v rámci České republiky je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  84,55 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 21 z 30
  Nejbarevnější kuchařka a balíček plný překvapení

  Kromě kuchařky, kterou si budete moci vyzvednout osobně v Praze či Vám ji zabalíme a zašleme v rámci České republiky, obdržíte také Set koření pro přípravu srí lanských kari dovezených přímo ze Srí Lanky od kořenáře Shanthy,  se kterým jsem se setkala na svých cestách (garam masala, světlé kari na zeleninu, tmavé kari na maso), koření z Indonésie od kořenáře Wayana na přípravu dalších asijských a indonézských pokrmů (římský kmín, koriandr, asijská skořice, kafrové listy), speciální škrabku na přípravu asijských salátů a zeleninových nudlí + další překvapení, které se vám při vaření exotických jídel budou hodit stejně tak, jako je využívám v kuchyni já sama .

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  160,64 €
  (3 800 Kč)
 • zostáva 2 z 2
  Večeře pro tebe a tvé kamarády

  Nezapomenutelný letní večer u mě doma plný gastronomických překvapení se všemi dámami, které se na tvorbě kuchařky podílely. Spousta chodů z kuchařky formou degustační večeře, gril, zahrada, vychlazené drinky, zkrátka pohodový večer plný skvělého jídla a zábavy. Večeře je určeno pro tebe a tvých sedm kamarádů, tedy celkem pro osm osob, všichni si domů odnesete kromě zážitků Nejbarevnější kuchařku. Těším se!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  2 866,20 €
  (67 800 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Sponzor nejbarevnější kuchařky

  Na tvé přání spolu s mým týmem vyrobíme speciálně jednu stranu, která bude věnována jen a jen tobě s mým osobním poděkováním. Rádi se s tebou sejdeme a vše společně probereme, po domluvě je možno umístit na tuto stránku také logo firmy. Kdyby to přeci jen mezi námi neklapalo, peníze obratem zašleme zpět. Knihu samozřejmě také podepíšu a osobně předám či zašlu na vybranou adresu v rámci České republiky.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  4 227,44 €
  (100 000 Kč)