Hejbni křídlem pro dobrou věc – Emil Open 2017

Projekt si dává za cíl finančně podpořit mladé handicapované sportovce, kteří se zúčastní Evropských her handicapované mládeže (7. – 11. 6. Brno). Díky vaší podpoře pro ně vytvoříme profesionální zázemí akce a umožníme jim splnit si jejich sportovní sny!

 • Atletika

 • Atletika

 • Boccia

 • Boccia

 • Stolní tenis

 • Stolní tenis

 • Plavání

 • Show Jana Krause

 • Frajer - Jiří Ježek

 • Evropské hry hadicapované mládeže Emil Open

 • Loutka Jana Krause

944 €
vybrané z 11 729 €

8%

8% splnené

53 ľudí prispelo

Šport

Brno, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 3.6.2017 v 14:53.

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Nadační fond Emil pořádal v minulých letech už pět ročníků Evropských her handicapované mládeže, kterých se zúčastnilo přes 2400 účastníků ze 14 států Evropy. První projekt pod záštitou Nadačního fondu se konal v roce 2009 (Hry handicapovaných talentů) a přihlásilo se na něj přes 280 českých a slovenských sportovců. Od těchto premiérových Her roste nejen počet registrovaných sportovců, ale také zemí, ze kterých pochází. Letos poprvé chceme Hry otevřít sportovcům se všemi typy zdravotního postižení a přivítat tak rekordní počet závodníků.  

Co je náš cíl?

Chceme finančně podpořit mladé handicapované sportovce, kteří se zúčastní 6. ročníku Evropských her handicapované mládeže – Emil Open 2017. Naší snahou je vytvořit profesionální zázemí akce a umožnit tak mladým amatérským sportovcům splnit si jejich sny. Finanční příspěvek poputuje také na zajištění ubytování a stravování pro všechny registrované závodníky. 

Detaily

Hejbni křídlem pro dobrou věc – Emil Open 2017 je projekt, který vznikl za účelem podpory 6. Evropských her handicapované mládeže. Akce se uskuteční pod záštitou Nadačního fondu Emil, neziskové organizace, která pomáhá sportovat dětem a mladým lidem se zdravotním postižením. Jeho hlavním posláním je motivovat mladé lidi a díky sportu jim pomoci překonávat sebe sama. Evropské hry handicapované mládeže jsou mimořádnou sportovní a společenskou událostí, která si dává za cíl umožnit amatérských sportovcům prožít atmosféru mezinárodní sportovní akce, seznámit se s "velkým" sportem a setkat se se svými sportovními vzory. Dalším posláním je zapojit do organizace akce dobrovolníky a přiblížit sport handicapovaných široké veřejnosti. V tomto ročníku Her si sportovci ve věku 10 až 26 let mohou zazávodit v pěti sportech - atletice, boccie, plavání, stolním tenisu a golfu. Chybět nebudou další ukázkové sporty (basketbal, rugby nebo florbal) a atraktivní doprovodný program pro návštěvníky.

... a ještě něco navíc

Za 290 tisíc proběhne akce na jedničku, za 400 tisíc může přijet o 40 sportovců více a za 500 tisíc přivítáme další stovku závodníků navíc. 

Kdo jsme?

Nadačního fond Emil je nezisková organizace, která pomáhá sportovat dětem a mladým lidem se zdravotním postižením, a to formou přímé finanční pomoci. Emil dodnes podpořil přes osm tisíc sportovců i sportovních klubů. Jeho hlavním posláním je motivovat mladé lidi a prostřednictvím sportu jim pomoci překonávat sebe sama, nacházet nové přátele a užít si společný čas. 

Proč to děláme?

Naše poslání má několik hlavních bodů. Především chceme podpořit inkluzi dětí a mladých lidí se zdravotním postižením a zapojit dobrovolníky z řad studentů běžných škol do organizace Her. Rádi bychom tímto způsobem přiblížili sport handicapovaných široké veřejnosti a pomohli tak zbourat předsudky a bariéry. A v neposlední řadě chceme amatérským handicapovaným sportovcům umožnit, aby prožili atmosféru mezinárodní sportovní akce, porovnali síly v různých disciplínách a také se setkali se svými sportovními vzory. 

Aktuality

15.5.2017 Atletka Kateřina Nováková v Brně zabojuje o Londýn

Jednou ze známých sportovkyň, které v červnu na Emil Open v Brně uvidíme, bude atletka Kateřina Nováková. Loni si dokonce v rámci Světových her IWAS zaházela i s Janem Železným, což pro ni bylo splněným snem. Letos by si ale chtěla vyplnit i další sny. Jak moc se na Emil Open těšíte a s jakými…

Viacej

29.4.2017 Zlatý Petráček z Ria se těší na Emil Open

Zlatý plavec z loňských paralympijských her v brazilském Riu de Janeiro plavec Arnošt Petráček bude jednou z největších hvězd červnových Evropských her handicapované mládeže v Brně. Sport je nedílnou součástí jeho života a prostřednictvím něj pomáhá dnes dalším lidem k tomu, aby měli plavání a…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 6
  Dobrý pocit

  Bez podpory to zkrátka nejde. Dáš nám pade a zahřeje tě to u srdíčka. Moc si vážíme tvého příspěvku a jsme rádi, že ses rozhodl/a podporovat zrovna Emil Open. Děkujeme!

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  2,02 €
  (50 Kč)
 • predané 3
  Čestný diplom Emilův podporovatel

  Bez podpory to zkrátka nejde a tady to všechno začíná. Moc si vážíme tvého příspěvků a jsme rádi, že ses rozhodl/a podporovat zrovna Emil Open. Děkujeme!

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  4,04 €
  (100 Kč)
 • zostáva 42 z 50
  Fotopohled z Evropských her s věnováním

  Podepsaný pohled hvězdami jako je Jirka Ježek a Jan Kraus ti bude každý závidět. Navíc, když přidají originální věnování! ;) 

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  6,07 €
  (150 Kč)
 • zostáva 11 z 20
  Jiří Ježek Frajer - podepsaná kniha

  Výpověď Jiřího Ježka v knižním vydání s názvem Frajer. Dozvíš se o něm to, co si nikde jinde nepřečteš. Příběh nejen o sportu, ale celkově o Jirkově životě, jeho životní motivaci a cestě ke svým snům. Tahle kniha ti zkrátka nesmí chybět v knihovně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  12,13 €
  (300 Kč)
 • predané 2
  Gymsack s designem Emil Open

  Gymsack je praktický a slušivý a s logem Emil Open nepřehlédnutelný!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  12,13 €
  (300 Kč)
 • predané 10
  Tričko polo s logem Emila a Emil Open

  Někdy nevíš jestli si vzít triko nebo košili? Máme řešení. Polo triko Emil Open padne každému a navíc bude všem jasné, že jsi hejbnul/a křídlem pro dobrou věc. Do poznámky nezapomeň připsat svoji velikost.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  12,13 €
  (300 Kč)
 • zostáva 10 z 20
  Vstupenka na show Jana Krause

  Rád/a sleduješ televizní pořad Show Jana Krause? Buď můžeš sedět u televize, nebo můžeš Show vidět naživo! Věř, že druhá varianta je mnohem lepší. Tak si tuto možnost nenech ujít. Zástupce organizátora s Vámi domluví přesné datum. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  15,77 €
  (390 Kč)
 • zostáva 6 z 10
  VIP vstupenka na Show Jana Krause (loutka, první řada, zákulisí)

  Show na vlastní oči hned z první řady, k tomu loutka Honzy Krause a navíc tě protáhneme do zákulisí, kde uvidíš, co jen tak neuvidíš. Zástupce organizátora s tebou domluví přesné datum. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  40,44 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 1 z 2
  Podepsaný dres Jiřího Ježka

  Protože dres paralympijského vítěze a mistra světa v cyklistice jen tak někdo nemá. A navíc podepsaný!

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  80,89 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 4 z 4
  Individuální vyjížďka s Jirkou Ježkem až pro pět osob

  Vyjeď si na cyklovýlet s Jirkou Ježkem, a to ty a až čtyři tví přátelé! Na tento zážitek s paralympijským šampionem, mistrem světa a především velkým sympaťákem jen tak nezapomeneš. Navíc ti Jirka dá několik rad do tréninku, díky nimž můžeš maximálně zvýšit svoji výkonnost.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  404,45 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Staň se partnerem stolního tenisu

  Také jeden z nejrychlejších a nejrozšířenějších sportů si žádá vaši podporu. Na náměstí Svobody, na nemž proběhne právě turnaj ve stolním tenise, umístíme tři Vaše bannery, budete mít možnost předat medaile vítězům a v rámci medailového ceremoniálu Vám samozřejmě nezapomeneme poděkovat.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  404,45 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Staň se partnerem golfu

  Máte rádi golf? My taky! A proto ani tento sport nebude chybět v programu Her. V golfovém resoru Kořenec, kde se odehraje hlavní část turnaje, umístíme tři Vaše bannery, budete mít možnost předat medaile vítězům a v rámci medailového ceremoniálu Vám samozřejmě nezapomeneme poděkovat.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  404,45 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Staň se partnerem plavání

  Jste příznivci vodních sportů? Podpořte plavecké disciplíny na Emil Open. Ve sportovním a rekreačním areálu Kraví hora, kde se bude bojovat o medaile právě v plaveckých disciplínách, umístíme tři Vaše bannery, budete mít možnost předat medaile vítězům a v rámci medailového ceremoniálu Vám samozřejmě nezapomeneme poděkovat.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  404,45 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Staň se partnerem boccii

  V rámci Her si představíme také méně známou disciplínu jménem boccia. Pomozte nám ji dostat do širšího povědomí! Ve sportovním areálu VUT Pod Palackého vrchem, nebo na náměstí Svobody, kde se bude boccia hrát a představovat, umístíme tři Vaše bannery, budete mít možnost předat medaile vítězům a v rámci medailového ceremoniálu Vám samozřejmě nezapomeneme poděkovat.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  404,45 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Staň se partnerem atletiky

  Co by to bylo za sportovní událost bez královny všech sportů. Jsme rádi, že jste se rozhodli podpořit právě atletiku. Ve sportovním areálu VUT Pod Palackého vrchem, kde se bude soutěžit o cenné kovy v atletických disciplínách, umístíme tři Vaše bannery, budete mít možnost předat medaile vítězům a v rámci medailového ceremoniálu Vám samozřejmě nezapomeneme poděkovat.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  404,45 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Partner zahajovacího ceremoniálu Evropských her, včetně koncertu The TapTap

  Jméno/logo vaší firmy se dostane na čestné místo na podiu zahajovacího ceremoniálu, kde vystoupí kapela The Tap Tap a Jan Kraus. Můžete si umístit  vlastní stánek přímo v centru dění - na náměstí Svobody. Můžete se zúčastnit slavnostní tiskové konference Evropských her handicapované mládeže a nebude chybět ani pozvání na přijetí primátorem města Brna.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  606,67 €
  (15 000 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Partner Emil Open

  Staňte se jedním ze tří partnerů Emil Open a nabídneme Vám maximum! Např. si můžete na všech sportovištích, ceremoniálech a akcích s Emil Open spojených postavit propagační stánek, poutače a bannery. Můžete si sestavit vlastní tým, který si to rozdá s našimi baskeťáky, ragbisty či florbalisty. Během Her Vás samozřejmě představíme a veřejně Vám poděkujeme. A to je jen několik příkladů z toho, co Vám jsme schopni nabídnout. Hejbněte pro nás mohutně křídlem a zástupce organizátora s Vámi vykomunikuje konkrétní podobu spolupráce.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  1 011,12 €
  (25 000 Kč)