Dolní vám. Otevřete centrum kultuře!

Chceme otevřít nový kulturní prostor na Dolním nám. v Olomouci - a oživit tak centrum města. Naším snem je otevřít prostor pro českou i mezinárodní uměleckou scénu a vytvořit místo pro volnočasové aktivity napříč generacemi. Aby Dolní nám. patřilo i vám!

Autor: DW7, o.p.s.

 • Dramatický kurz SENior běží úspěšně už 2. sezónu.

 • Pořádáme dílny pro děti Malí a na cucky.

 • Naše nejnovější inscenace – Ole je frajer.

 • Chceme divadlu otevřít centrum Olomouce.

 • Po představení pořádáme často debaty s tvůrci.

 • Provozujeme i komunitní zahradu Za()hrada.

 • Pořádáme kurzy pro teenagery Studio na cucky.

 • Naše představení MATE cílí především na mladé...

 • Olomouc ožíváme při venkovních projektech.

 • Stanislav Majer je tváří letošní Divadelní Flory.

 • Martin Pechlát na 20. Divadelní Floře.

 • Divadlo Na zábradlí na loňské Divadelní Floře.

 • Uvádíme špičkové projekty současného umění.

 • Vosto5 v našem šapitó na Divadelní Floře.

 • Naše inscenace – Můj BF.

 • Naše inscenace – Antigona.

 • Jedna z našich nejstarších inscenací – Kabaret.

 • S rekonstrukcí jsme začali od podlahy!

 • Náš velký sen na Dolním nám.

 • Na Dolním nám. dostane galerie větší prostor.

22 081 €
vybrané z 20 243 €

109%

109% splnené

715 ľudí prispelo

Divadlo, Umenie

Olomouc, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 22.5.2017 v 08:00.

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Wurmova 7 - současné sídlo Divadla na cucky Foyer divadla slouží jako galerie. Foto pochází z vernisáže výstavy. Inscenace Divadla na cucky v Divadelním sále na W7. Workshopy zpravidla probíhají ve Freskovém sále na W7.

V roce 2013 jsme otevřeli scénu Divadla na cucky na Wurmově 7 v Olomouci. Podařilo se nám vytvořit živé místo, které je centrem řady kulturních i komunitních aktivit. Objekt má skvělou atmosféru, ale naše budoucnost v něm je kvůli plánovaným opravám nejistá. Podařilo se nám najít novou příležitost a chceme uskutečnit pořádný krok vpřed. Na Dolním náměstí v centru Olomouce jsme našli prostor, který vlastní vstřícný majitel. A právě tady chceme otevřít kulturní centrum, které bude tepat životem.

Co je náš cíl?

Třetí dům zleva, budoucí divadlo.  Prostorem se dostanete z Dolního náměstí až do Uhelné ulice.  Tady bude zkušebna.

Chceme vybudovat kulturní centrum na Dolním náměstí v centru Olomouce. Divadelní sál, zkušebna, galerie, kavárna i potřebné zázemí v jednom objektu, který naplno ožije už na podzim 2017. Potřebujeme získat alespoň 500.000 Kč, za které nastartujeme rekonstrukci prostor. A vytvořit otevřený prostor pro všechny generace, díky němuž ožije centrum města a nezávislé umění dostane výjimečnou scénu ke své prezentaci i tvorbě.

Logo DW7, o.p.s.Z dětské dílny Malí a na cucky. Studio na cucky a cvičení práce s hlasem. Dramatický kurz SENior.

Působíme pod hlavičkou obecně prospěšné společnosti DW7 a v současné době provozujeme vlastní scénu Divadla na cucky, pořádáme mezinárodní festival Divadelní Flora a provozujeme Galerii W7. Věříme, že máme dost zkušeností na to, abychom se vrhli do tak ambiciózního projektu, jako je otevření kulturního centra na Dolním náměstí. Kromě aktivit zaměřených na širokou veřejnost pořádáme také workshopy pro děti Malí a na cucky, kurz pro teenagery Studio na cucky či dramatický kurz SENior. Dlouhodobě se snažíme, abychom lidem dokázali vtisknout silný zážitek.

Klademe si tři hlavní cíle a jsme přesvědčení, že alespoň trochu víme jak na to. Chceme vybudovat otevřený prostor pro kulturu v centru města. Chceme sloužit všem generacím. Chceme vybudovat kvalitní zázemí pro prezentaci a tvorbu špičkového nezávislého umění. A k tomu potřebujeme nejméně 500.000 Kč od našich podporovatelů na hithit.com a další financování od Statutárního města Olomouce a Olomouckého kraje. Celkové náklady na rekonstrukci se blíží 3.000.000 Kč a pokud vybereme cílovou částku na hithitu, máme v podstatě vyhráno!

Součástí nových prostor bude také kavárna, která nám umožní přivydělat si na nájem a zároveň prostor zpřístupnit také během dne. Chceme vytvořit místo pro volnočasové aktivity, vzdělávání, divadlo, tanec, hudbu, literaturu i výtvarné umění. Místo, které bude žít každý den.

... a ještě něco navíc

Dolní náměstí, místo pro kulturu!Jen pár metrů od místa, kde chceme otevřít nové kulturní centrum, bylo historicky první olomoucké divadlo. Máme pocit, že náš záměr může znovu dát Dolnímu náměstí smysl a oživit jej kulturním i společenským životem.

Kdo jsme?

Náš projekt připravuje tým nabitý přátelstvím a energií. Zkušenosti jsme získávali od studentských let, kdy jsme se formovali ještě jako amatérské divadlo. A dnes jsme pořadateli významného mezinárodního festivalu, vytváříme tři profesionální inscenace ročně a vozíme špičkové umělce z ČR i zahraničí. Když jsme začínali, netušili jsme, kde můžeme za pár let být. O to víc vzrušující je záměr, který teď před námi stojí.

Alžběta Kvapilová, Simona Vičarová, Petr Nerušil, Jan Žůrek, Magdaléna Petráková, Zdeněk Vévoda a Vladimír Foret. Tým DW7 i s dobrovolníky.

Proč to děláme?

Věříme, že náš projekt může oslovit širokou veřejnost a chceme, aby lidé byli od začátku součástí našich snah. Na místě organizujeme dobrovolné brigády, prostory dočasně zpřístupníme řadou kulturních akcí a snažíme se zapojit spřátelené organizace. Chceme lidem vtisknout silný zážitek z každé návštěvy místa i akcí, které se tam budou odehrávat. Chceme dělat věci, které mají smysl a můžou něco změnit. Věříme, že nové kulturní centrum bude prostředkem pro dialog mezi generacemi, oživení centra města i důležitým místem pro českou nezávislou scénu.

Nazí tanečníci z holandského seskupení United-C zazářili na Wurmovce. Na parkánu Konviktu jsme uvedli Spitfire Company.

V Divadle na cucky pracovaly také významné talenty české režie, jako např. Anna Petrželková. Na obrázku Ondřej Jiráček a Tereza Richtrová. V klubu S-Cube se v rámci Divadelní Flory představil mj. Karel Roden.

Aktuality

30.8.2017 Dolní vám děkuje koncertem!

Naši milí podporovatelé a přátelé, v současné době dokončujeme poslední praktické přípravy, abychom mohli co nejdřív otevřít kulturní centrum na Dolním náměstí. A protoe chceme, aby kultura do centra začala proudit ještě předtím, rádi bychom vás pozvali na open air Koncert severské hudby již 12.9…

Viacej

25.5.2017 Poděkování i OSLAVA!

Vážení a milí, ze srdce vám děkujeme. Dopadlo to skvěle a máme obrovskou radost, že díky vaší podpoře budeme moci realizovat náš záměr a naplno otevřít centrum Olomouce kultuře. Dáme se brzy do přípravy vašich odměn, ale musíme přiznat, že nás čeká ještě spousta práce se samotným prostorem a se…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 144
  Recept na nejlepší sušenky z baru DNC!

  Prozradíme vám tajemství naší skvělé kuchařky a barmanky Janky na vaše nejoblíbenější sušenky, o kterých se mluví nejen v divadelních kuloárech! Můžete se na ně těšit i na Dolním nám., kde je budete moci ochutnat z rukou autorky samotné. S touto odměnou si je ale připravíte ještě před otevřením sami doma!

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  4,05 €
  (100 Kč)
 • zostáva 19 z 50
  Instáč na cucky!

  Pokud jste z daleka a nemůžete dojít na představení, ale rádi byste byli u jeho příprav, tohle je odměna přesně pro vás. Nejlegračnější Insta stories ze zkušebního období našich připravovaných inscenací v nové sezóně budeme posílat přímo vám (jedná se o typ insta stories, které se nemůžou sdílet veřejně, abychom nezdiskreditovali naše herce:)), takže nažhavte Instagramy a čekejte od nás nálož toho nejhoršího, co se nám podaří zachytit!


  Sledujte nás na:
  https://www.instagram.com/divadlonacucky/

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  10,12 €
  (250 Kč)
 • zostáva 35 z 50
  Exkluzivní prohlídka jen pro vás!

  Jen co bude rekonstrukce prostor hotová, osobně vás jimi provede ředitel divadla nebo někdo z nejužšího týmu.

  Zblízka a mezi prvními se podíváte také do zákulisí a ochutnáte čerstvou kávu v naší nové kavárně!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  12,15 €
  (300 Kč)
 • predané 7
  DVD na cucky pro opravdové fajnšmekry!

  Jste skalními fanoušky na cucků nebo byste se jimi chtěli stát?
  Líbilo se vám představení, které už nehrajeme a chcete si na něj zavzpomínat, zamáčknout slzu a nebo se prostě jen znova pokochat? Zajímala vás nebo vaše známé nějaká naše inscenace a nestihli jste si na ni zajít, když se ještě hrála?

  S touto odměnou si nás můžete pouštět, kdykoliv se vám zachce! Rádi vám pošleme záznam jednoho z následujících představení:
  bezhlaví / kopftot
  Červená Karkulka
  Fernando Krapp mi napsal tenhle dopis
  Někdo přijde
  Vyčištěno


  PS: Nečekejte prosím špičkovou kvalitu, záznamy vznikly spíše pro interní použití. Na trailery a více informací k představením se můžete podívat zde.
  PSS: Do poznámky prosím specifikujte, o kterou inscenaci máte zájem.

  Těšíme se na setkání na vašich monitorech!
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  14,17 €
  (350 Kč)
 • predané 158
  Vaše triko na cucky!

  Ne, nebudeme vám trhat to vaše, ale můžeme slíbit zaručeně originální nový designový kousek do vašeho šatníku. Kupte si ho a ukažte, že jste taky na cucky!

  Vizuál připraví naše grafička Pavla Baštanová, zde je odkaz na její tvorbu:  http://pavlabastanova.tumblr.com/
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,43 €
  (480 Kč)
 • zostáva 4 z 50
  Dopřejte si workshop na cucky!

  V rámci našich aktivit budeme i v novém prostoru nabízet nejrůznější dílny, které připraví naši herci nebo další umělci, s nimiž spolupracujeme.

  Vybrat si můžete z workshopů:
  animace s Pavlou Baštanovou,
  současného tance s Jitkou Košíkovou, hlasového workshopu s Petrou Ševců,
  či workshopu storytellingu s Barborou Schneiderovou.

  Dílny proběhnou v sezóně 2017/2018
  a každá z nich bude trvat nejméně 3 hodiny. Těšíme se na vás!

  Zn.: Hodí se i jako krásný dárek pro vaše blízké!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,24 €
  (500 Kč)
 • zostáva 48 z 50
  Spoiler alert!

  Pokud jste přespolní a nemůžete na představení kdykoliv přijet, máme pro vás další exkluzivní nabídku. Luxusní spoiler video jedné ze scén první inscenace v nové sezóně, které vám pošleme ještě před generálkovým týdnem - to znamená, že část představení uvidíte dřív než samotný ředitel našeho divadla!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  24,29 €
  (600 Kč)
 • zostáva 29 z 50
  Vrchol plesové sezóny 2018!

  Letošní ples na cucky se hodně vydařil a příští bude určitě ještě lepší! Kupte si 2 vstupenky s místenkou už teď, ať máte naprosto jasno, co budete jeden sobotní večer v únoru nebo březnu příštího roku - na zatím neurčeném místě - dělat... PLESAT!
   

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  28,34 €
  (700 Kč)
 • zostáva 17 z 50
  2 lístky na 22. Divadelní Floru!

  21. Divadelní Flora nás zastihne v průběhu kampaně, nabízíme proto dva lístky na cokoliv na tu příští, tedy na květen 2018!

  Za těch víc jak dvacet let už víte, že se můžete těšit na to nejlepší z české i zahraniční tvorby.
  Jako bonus vám dodáme i drobné propagační předměty festivalu.
  http://www.divadelniflora.cz/2017/

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  36,44 €
  (900 Kč)
 • zostáva 4 z 10
  Pojeďte s námi vlastním vagonem do Prahy!

  Hned po ukončení kampaně - 27. května 2017 - se spolu s celým týmem na cucky vydáváme do Prahy na výstavu Gerharda Richtera! Máme k dispozici celý vagon, takže bereme všechny, kdo nás podporují a pomáhají nám. Přispějte na nové divadlo a za odměnu vás vezmeme s sebou!

  Celý výlet jsme připravili ve spolupráci
  s Česko-německým kulturním jarem a doprava tam i zpět i vstup na výstavu je samozřejmě v naší režii.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  48,58 €
  (1 200 Kč)
 • zostáva 4 z 20
  Napiš nám vzkaz na cucky!

  Pošlete nám váš oblíbený citát z divadelní hry či představení a my jej v rámci našeho nového designu umístíme někam do zrekonstruovaného kulturního centra!

  Vám nezbývá než přijít a hledat, kde jsme citát s vaším jménem zvěčnili! Buďte součástí našeho nového otevřeného prostoru!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  52,63 €
  (1 300 Kč)
 • zostáva 10 z 20
  Skupinová vstupenka na cokoliv od na cucků!

  Máte rádi Divadlo na cucky a chtěli byste ho ukázat i svému okolí? Kupte si speciální skupinovou vstupenku pro 10 lidí a vezměte k nám svoje zaměstnance, kolegy z práce nebo svoje studenty... nebo prostě jen celou svou partu!

  současný repertoár najdete zde: http://divadlonacucky.cz/index.php?page=aktualni-2

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  101,21 €
  (2 500 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Neroztrhejte své děti na cucky!

  Tušíme, že v půli července už budete mít svých milovaných ratolestí plné kecky. Kupte jim proto poukaz na příměstský divadelní tábor na cucky! Proběhne v termínu od 17. do 22. července 2017 a slibujeme, že své miláčky od rána do večera neuvidíte!

  Pokusíme se je nadchnout pro divadlo! Hodí se pro děti od 8 do 12 let.

  http://divadlonacucky.cz/index.php?page=divadelni-tabor

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  121,46 €
  (3 000 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  Bořek a Viki ukecají cokoliv!

  Hledáte skvělé moderátory na vaši firemní či soukromou akci? Nebo na ples?

  Objednejte si duo z představení MATE, dva profesionální herce Viktora Zavadila a Bořka Jouru. Jsou mladí, krásní, chytří, pohotoví a zábavní. Budou základem i ozdobou každé vaší akce!  http://divadlonacucky.cz/index.php?page=mate

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  404,86 €
  (10 000 Kč)
 • predané 0
  Pro vás se třeba roztrhneme!

  Za tuto krásnou sumu otevřeme divadlo  jen pro vás a zahrajeme jakékoliv představení z našeho repertoáru!

  Nechceme slibovat nesplnitelné, ale uděláme vám z večera výjimečný zážitek!

  http://divadlonacucky.cz/index.php?page=aktualni-2

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 214,57 €
  (30 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Z galerie do obýváku - Zbyněk Linhart

  Je nám ctí, že mezi naše spřátelené umělce patří i jedna z nejvýraznějších tváří současné české malby - Zbyněk Linhart. Určitě si všichni vybavíte postavu geniálního prodejce elektroniky z povídek Oty Pavla, který prodal vysavač i tam, kde nebyla zavedena elektřina! Pověste si Lea Poppera na svou zeď, ať se na skvělé umění nemusíte dívat jen v naší zbrusu nové galerii!

  Obraz Leo Popper najdete na jeho webových stránkách v sekci "starší"
  http://zbyneklinhart.com/malba/starsi/

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 538,46 €
  (38 000 Kč)
 • predané 0
  Divadlo na cucky hledá patrony!

  Přijde vám podpora neziskové organizace jako dobrý nápad? Nám taky! Staňte se patronem. Přijmeme vás do divadelní rodiny, což vám zaručí doživotní zábavu a pravidelnou dávku kultury!

  Máme pro vás volný vstup na všechny naše premiéry v sezoně 2017/2018 a taky na všechny hostovačky, které v průběhu sezóny uvedeme. Dále platí samozřejmě pozvání na večírky a speciální akce, propagační předměty dle výběru a osobní dárek od ředitele divadla Honzy Žůrka! Zn. Sami jsme zvědaví, co to bude a chceme to zjistit, tak hurá do toho.

  Staňte se členy VIP klubu Divadla na cucky!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  2 024,29 €
  (50 000 Kč)
 • predané 0
  Divadlo na cucky hledá opatrovníky!

  Pokud chcete být ještě víc než naším patronem, buďte naším opatrovníkem! Můžeme vám slíbit téměř cokoliv z předešlých cen, protože pokud jste vy nebo vaše firma tak štědří, tak se určitě dohodneme!

  Především vám budeme nesmírně vděční a budeme si vás hýčkat jako vlastního!
  Zařídíme vám volný vstup na všechny naše premiéry v sezoně 2017/2018 a taky na všechny hostovačky, které v průběhu sezóny uvedeme. Dále platí samozřejmě pozvání na večírky a speciální akce, propagační předměty dle výběru a osobní dárek od ředitele divadla Honzy Žůrka a navíc speciální dárek od všech zaměstnanců organizace!

  A hlavně budete hrdým členem VIP klubu Divadla na cucky!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  4 048,58 €
  (100 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Panák nebo pivo s herci!

  Otevřete s námi kulturní centrum a pak si otevřete pivo! Přímo s herci a hned po představení! Můžete si dát samozřejmě taky panáka nebo víno, záleží na vás! Nahlédněte do divadelního zákulisí a poznejte vaše oblíbené herce v euforii po představení!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  6,07 €
  (150 Kč)
 • Vypredané!!
  Vstupenky do Divadla na cucky!

  Vstupenky do našeho divadla jsou již vybrány, ale protože opravdu chceme, abyste k nám chodili, dodáváme další!

  Tentokrát to bude jedna vstupenka na cokoliv z repertoáru DNC.

  A pokud nechcete jít sami, kupte si klidně odměny dvě!

  Těšíme se na vás po rekonstrukci na Dolním nám.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  10,12 €
  (250 Kč)
 • Vypredané!!
  Pošlete nám fotku, oživíme ji!

  Aby toho kulturního oživování nebylo málo, máme pro vás skvělou odměnu za pár peněz. Pošlete nám jakoukoliv svoji fotku a naše skvělá grafička a animátorka Pavla Baštanová ji oživí a vytvoří z ní GIF jen pro vás! Zn. Hodí se i jako originální dárek pro vaše blízké!

  Zde je odkaz na Pavlinu tvorbu, abyste viděli, jaká je to krása: https://vimeo.com/user36230932

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  12,15 €
  (300 Kč)
 • Vypredané!!
  Balíčky od nacuckovské babičky!

  Originální odměna pro opravdové fajnšmekry. Návštěvníci dramatického kurzu SENior si pro vás připravili speciální balíček babičkovsko-dědečkovských odměn. Nějaká ta zavařeninka, pletené ponožky a možná i pár domácích vajec! Zn. Handmade by SENior, k vyzvednutí u nás v divadle!


  http://divadlonacucky.cz/index.php?page=pro-seniory

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  14,17 €
  (350 Kč)
 • Vypredané!!
  Exkluzivní snídaně pro dva!

  Naše nová kavárna na Dolním náměstí bude celoročně nabízet skvělé snídaňové menu. Přijďte k nám ráno posedět a nechte se (ne)chutně rozmazlit.

  Na přání vám z aktuální nabídky namícháme skvělý mix toho, co se vám bude nejvíc líbit! Zn: Chuťové pohárky na cucky!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  16,19 €
  (400 Kč)
 • Vypredané!!
  Dvě vstupenky na cokoliv v na cuckách!

  Teda skoro na cokoliv, prostě na vše z našeho repertoáru a představení hostujících souborů, které během celé sezóny 2017/2018 uvedeme! Že jste ještě neviděli novinku Ole je frajer? Chybí vám kluci z MATE a potřebujete si připomenout ty jejich hlášky? Těšíte se na hostovačky, které jinde na Moravě (a často ani v Čechách) neuvidíte? Tahle odměna je přesně pro vás!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  22,27 €
  (550 Kč)
 • Vypredané!!
  Splň SEN svému SENiorovi!

  Máte akční babičku nebo dědečka, kteří neví co s časem a vždycky tajně toužili věnovat se divadlu?

  Kupte jim půlroční předplatné (říjen až prosinec 2017) na dramatický kurz SENior, který probíhá pravidelně jednou týdně v dopoledních hodinách.
  Zn: Vede k celkovému zlepšení nálady
  i přístupu k životu!
  http://divadlonacucky.cz/index.php?page=pro-seniory

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  26,32 €
  (650 Kč)
 • Vypredané!!
  Dlouhá noc v Divadle na cucky!

  Pojďte s námi přespat! Nabízíme luxusní večeři v naší kavárně, kulturní zážitek v podobě představení a společně s námi strávenou noc přímo v nových prostorách Divadla na cucky! Celý nevšední zážitek završíme společnou snídaní.

  O takové dlouhé noci v Divadle na cucky se vám ani nesnilo!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  30,36 €
  (750 Kč)
 • Vypredané!!
  VIP vstupenka na každou premiéru v na cuckách!

  Jste naším skalním fanouškem nebo byste se jím rádi stali? Chcete mít jistotu, že naše představení uvidíte hned na premiéře?

  S touto odměnou to máte zaručeno! V sezóně 2017/2018 uvedeme tři premiéry a budeme se na vás na každé z nich těšit!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  32,39 €
  (800 Kč)
 • Vypredané!!
  Luxusní večeře pro dva!

  Přidáváme další gastronomickou pecku! Chcete si před představením nebo kdykoliv jindy užít opravdu kulinářský zážitek v prostoru, kde to bude dýchat uměním?

  Kupte si romantickou večeři pro dva, v ceně je vymazlené menu včetně předkrmu a dezertu a navrch ještě láhev vína. A svíčky!!!

  Slibujeme, že se vám nebude chtít odejít...

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,49 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Z galerie do obýváku - Tereza Hrubá

  Vyberte si za odměnu umělecké dílo, které přímo souvisí s Olomoucí! Vytvořila je totiž doktorka Ph.D. na Katedře výtvarné výchovy Univerzity Palackého v Olomouci  Tereza Hrubá. Zabývá se divadelní, především taneční fotografií a portrétem a zachycuje otisky pohybu v šeru, tmě, nebo ostrém světle reflektorů.


  Fotky na kappa desce, ze kterých si můžete jednu vybrat, jsou označeny modrým puntíkem a najdete je na našem facebooku pod tímto odkazem.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  44,53 €
  (1 100 Kč)
 • Vypredané!!
  Z galerie do obýváku - Petra Filipová

  Autorka  Petra Filipová hledala inspiraci u manýristických a romantických malířů, ale také Charlese Baudelaira. U její „dekonstrukce reality" hraje kromě fotoaparátu svoji roli zrcadlo, s jehož pomocí prolíná perspektivy.

  A jak by se některý z jejich kousků vyjímal ve vašem obýváku? Podívejte se na náhled zde, vyberte si jednu ze tří zarámovaných fotek a už brzy si ji můžete prohlížet z perspektivy vašeho gauče!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  48,58 €
  (1 200 Kč)
 • Vypredané!!
  Z galerie do obýváku - Radek Čák

  Jednou z posledních výstav Galerie W7 byla nejnovější tvorba  Radka Čáka, absoventa brněnské FaVU, duchem stále přimknutého k nejprogresivnější linii v současné malbě. Jeho obrazy připomínají koncentrovanou malířskou smršť, kde rozechvělou linku vkusně střídá pevná linie. Do kampaně věnoval jednu ze svých nejnovějších kreseb.

  Konkrétní dílo - kresbu A4, tuš na papíře - můžete vidět zde:

  http://www.artmap.cz/radek-cak

   

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  60,73 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Z galerie do obýváku - Anna Ronovská

  V kresbách a malbách  Anny Ronovské se protíná středověký a raně renesanční spiritualismus madon s dítětem se zdánlivě protipólným světem komiksu. Spojení holčičky z mangy a drapérií od Jana van Eycka vás jednoduše překvapí.

  Podívejte se na náš facebook a vyberte si jedno ze dvou děl. Bude to Alea Iacta Est nebo Waiting room?   

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  64,78 €
  (1 600 Kč)
 • Vypredané!!
  Z galerie do obýváku - Jan Svatoš

  Jan Svatoš u nás v galerii W7 vystavoval nedávno a s radostí jsme do nabídky hithitových odměn přijali jeden jeho starší obraz.

  Je to krásný olej na plátně, obraz menších rozměrů - ale velké atmosféry!

  "Laminátku" si můžete prohlédnout na našem Facebooku, tedy zde.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  141,70 €
  (3 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Vaše jméno bereme do hry!

  Jestli celý život toužíte po tom, aby vaše jméno bylo zapsáno do divadelní historie, tohle je odměna přímo pro vás!

  Pojmenujeme po vás postavu v jedné z našich autorských inscenací a ještě vám samozřejmě dáme 2 lístky na premiéru!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  161,94 €
  (4 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Z galerie do obýváku - Dana Sahánková

  Od té doby, co jsme tvorbu Dany Sahánkové v Galerii W7 představili, ji nemůžeme dostat z hlavy. Její detailní kresba tuší plná tajemství, noční oblohy a divoké zvěře nám naprosto učarovala a jsme nadšeni, že nám jedno svoje dílo nabídla.

  Její portfolio najdete na http://sahankova.com/kresby-2012.html,
  konkrétní dílo, které si můžete za odměnu koupit, najdete zde:  http://sahankova.com/kresba27_p.html.

  Neváhejte a kupujte, protože jinak bude někdo z nás rychlejší!

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  182,19 €
  (4 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Z galerie do obýváku - Martina Valchářová

  Další z mladých umělců, jejichž tvorbu jsme měli tu čest vystavovat v naší galerii W7, je studentka malby na FaVU VUT Martina Valchářová. Její obrazy působí jako ve snu, jsou plné sytých barev a tajuplné symboliky!

  Konkrétní malba je bez názvu a můžete se na ni podívat zde. (40x60 cm, akryl na sololitu)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  198,38 €
  (4 900 Kč)
 • Vypredané!!
  Z galerie do obýváku - Tereza Haspeklová

  Nabízíme obraz z právě probíhající výstavy mladé umělkyně  Terezy Haspeklové!

  Tereza vytváří nové reality, využívá prvek náhody a následně jej usazuje do nového řádu. Z obrazů na nás koukají prapodivné bytosti, které často přebírají roli určitých ochránců, pohlcujících veškeré zlo, nehezkosti a špatnosti, abychom my mohli žít v kráse, spokojenosti a blaženosti.

  Takové dílo vám doma přece nesmí chybět!

  K náhledu je na našem Facebooku, tedy zde.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  206,48 €
  (5 100 Kč)
 • Vypredané!!
  Divadelní stan na cucky!

  Náš divadelní stan dobře znáte třeba z festivalu Divadelní Flora a často jej půjčujeme na kulturní akce nebo svatby.

  Půjčíme vám šapitó na tři dny a zajistíme i jeho stavbu (dopravu v odměně nezahrnujeme, protože nevíme, kam až by se jelo).

  Pojďte se ve stanu brát nebo radovat ze života!

  Pokud si nemůžete vybavit jak přesně vypadá, najdete jej na facebookovém profilu z loňské Divadelní Flory!

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  404,86 €
  (10 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Z galerie do obýváku - Patrik Kriššák

  Další dílo od spřáteleného umělce! Slovák Patrik Kriššák absolvoval v ateliéru malby I na Ostravské univerzitě. Malbu zkoumá z pohledu materiálních vlastností a celého procesu vznikání obrazu, tematicky vychází z architektury a minimalismu. Mimo to se věnuje i kresbě a instalaci.

  Jako odměnu nabízíme obraz: živočích - mestská krajina (2010, olej na plátně, 130x103 cm), Obraz spolu s další jeho tvorbou, najdete pod tímto odkazem: 
  https://www.patrikkrissak.com/sk/portfolio/koncept-linia-i
   

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  526,32 €
  (13 000 Kč)