Vylepšete s námi Taneční aktuality!

Chystáme se vytvořit zbrusu nové webové stránky a potřebujeme vaši pomoc… Je čas na změnu!

 • Lucie Hayashi

 • Kristina Soukupová a Daniela Machová

 • Petra Dotlačilová

 • Hana Galiová

 • Lucie Dercsényiová

 • Natálie Nečasová

 • Jana Bitterová

 • Josef Bartoš

 • Lucie Břinková

 • Lenka Trubačová

 • Alexej Byček

 • Barbora Truksová

2 224 €
vybrané z 1 979 €

112%

112% splnené

92 ľudí prispelo

Divadlo, Tanec

Všetko alebo nič. Projekt skončil 4.5.2017 v 11:03.

Zobraziť všetky odmeny

Do další dekády v novém kabátě!

Všechno má svůj čas a nic netrvá věčně. A proto i deset let starý webový design, který vznikl sice na koleně za pár korun, za to však se zápalem a láskou, jednoduše zestárl. Z původního studentského nápadu tří kamarádek se stal uznávaný oborový časopis. A za těch deset let jsme toho stihli opravdu hodně – například jsme zveřejnili na pět tisíc textů a vydali devět knih.

Avšak při aktuální kulturní politice nemáme peněz nazbyt. A dost možná, že bez našeho osobního vkladu by Taneční aktuality už mezi vámi ani nebyly. I tak ale víme, že nový web nutně potřebujeme, stárne, stejně jako se opotřebovává a rezaví kolo.

Čekají nás desítky hodin konzultací a diskusí nejen nad novým designem, ale také nad funkční strukturou i obsahem. Z rozpočtu můžeme uvolnit 30 000 Kč, což postačí na naprogramování celé struktury od píky. Budeme ovšem potřebovat další peníze na vytvoření grafického designu, nákup redakčního systému, vytvoření nové přehledné struktury webu a mnoho dalšího. Bez vás to nepůjde.

Takže… Jdete do toho s námi?

Kdo jsme a proč to děláme?

Jsme první český on-line časopis www.tanecniaktuality.cz, který přináší informace z tanečního dění nejen domácího, ale i zahraničního. Kromě profesionálního tance se věnujeme také pantomimě, novému cirkusu a dalším pohybovým žánrům. Hlavním obsahem portálu jsou autorské články, recenze, rozhovory a reportáže včetně aktuálního denního zpravodajství. Na našich stránkách čtenáři mohou nalézt i unikátní kalendář, který poskytuje informace o tanečním dění v České republice, archiv představení uvedených v domácím prostředí od roku 2007 nebo přehled plánovaných workshopů, konkurzů a soutěží. Pro zahraniční čtenáře provozujeme anglickou verzi stránek s výběrem článků i aktualit.

Jsme nejproduktivnějším médiem v oblasti tance, reflektujeme nejvíce událostí, máme nejširší záběr. Pomáháme tak veřejnosti udělat si obrázek o konkrétních tanečních subjektech, zároveň vyvoláváme důležitý dialog pro zachování zdravé konkurence a argumentace oboru jako takového. Jsme dynamickým a aktuálním médiem, které je orientačním bodem ve světě uměleckého tance a stále má ambice se rozvíjet.

Aktuality

18.4.2017 Poznejte náš adoptivní domov... Studio ALTA forever!

Studio ALTA je centrem současného tance a pro jinak virtuální svět redakce TA je jejich obývák také skvělým adoptivním domovem. Chceme z dění v tomto inspirativním prostoru přinášet reflexe i recenze ve formě, jakou si zaslouží – tedy na moderním a přehledném webu. V hlavní roli Lucia Kašiarová.

Viacej

12.4.2017 Pod deku s Dekka? To chcete!

Oblíbený taneční soubor DEKKADANCERS posílá vzkaz. Podívejte se, co vám máme vyřídit! :-)

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 12
  Pro dobrý pocit

  Za symbolických 100 Kč získáte dobrý pocit a jmenovitě vám poděkujeme na zbrusu novém webu Tanečních aktualit.
   

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  3,96 €
  (100 Kč)
 • predané 11
  Zvěčněné poděkování

  Už 150 Kč zvěční vaše jméno v připravované tištěné Ročence Tanečních aktualit 2016/2017.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  5,94 €
  (150 Kč)
 • predané 7
  Jste týmový hráč a máte chuť vyjádřit svůj názor?

  Za 250 Kč vám nejen poděkujeme na webu i v  Ročence, ale budete se také moci zúčastnit hlasování o novém logu Tanečních aktualit.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  9,90 €
  (250 Kč)
 • predané 4
  O vás bez vás? Ani náhodou!

  Za pouhých 300 Kč se budete moci zúčastnit nejenom hlasování o novém logu, ale i o barevném ladění našich budoucích webových stránek. Je to jen a jen na vás!

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  11,87 €
  (300 Kč)
 • predané 0
  Autogram vaší hvězdy

  Sbíráte autogramy českých tanečníků a k někomu ne a ne se dostat? Pomůžeme vám to zařídit! Svěříte-li nám program, svůj autogramový deníček nebo cokoliv jiného, kam si podpis budete přát, vrátíme vám ho s novým přírůstkem.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,87 €
  (300 Kč)
 • zostáva 3 z 15
  Lekce jógy s redakcí TA


  Chcete poznat naší redakci z jiného úhlu pohledu? Za 300 Kč vás pozveme na speciální lekci jógy s  Tanečními aktualitami. Devadesátiminutovou lekci povede Josef Bartoš – interní redaktor našeho časopisu a zároveň český vicemistr ve sportovní józe v letech 2014–2016.
   

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,87 €
  (300 Kč)
 • zostáva 13 z 20
  Nový háv i pro vás!

  Za 350 Kč budete moci nejen hlasovat o novém logu i barevném ladění našich stránek, ale čeká vás ještě 20% sleva na nákup v pražské prodejně s tanečními potřebami  Sansha. Slevový poukaz je možné použít pouze na nezlevněné zboží. Platnost voucheru je do 31. prosince 2017.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  13,85 €
  (350 Kč)
 • predané 10
  Sklenka šampaňského s Tanečními aktualitami a Ročenka

  Za 500 Kč vás srdečně pozveme na sklenku šampaňského při slavnostním spuštění nových stránek Tanečních aktualit. Darujeme vám také nejnovější Ročenku Tanečních aktualit 2016/2017, kterou přímo před vámi podepíše dáma, bez které bychom tu nebyli, naše šéfredaktorka Lucie Hayashi.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  19,79 €
  (500 Kč)
 • zostáva 4 z 10
  Lekce baletu s Adamem Zvonařem

  Za 600 Kč se můžete zúčastnit exkluzivní lekce klasického tance s  Adamem Zvonařem, dříve sólistou Národního divadla v Praze a aktuálně sólistou Bayerisches Staatsballett. Poděkujeme vám také na novém webu Tanečních aktualit.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,75 €
  (600 Kč)
 • predané 0
  Do kuchyně DekkaDancers

  Za 600 Kč vám umožníme být přítomni při vzniku nového umění, zajistíme vám možnost podívat se na zkoušku taneční skupiny DekkaDancers a ještě vám poděkujeme na webu i v tištěné  Ročence.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,75 €
  (600 Kč)
 • predané 0
  Do kuchyně Lenky Vagnerové

  Za 600 Kč vám umožníme být přítomni při vzniku nového umění, zajistíme vám možnost podívat se na zkoušku přední české choreografky Lenky Vagnerové a nadto vám poděkujeme na webu i v  Ročence.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,75 €
  (600 Kč)
 • zostáva 19 z 20
  Baletní workshop s Adélou Pollertovou

  Za 600 Kč se zúčastníte ojedinělého baletního workshopu, který povede bývalá sólistka Hamburského baletu a baletu Národního divadla Adéla Pollertová. Nejenže si skvěle zatančíte, ale dozvíte se i mnoho zajímavostí ze zákulisí této nádherné profese. Víkendový workshop proběhne 3.6.2017 od 10h, bude trvat 90 min a je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,75 €
  (600 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  S Romeem v zákulisí

  Za 800 Kč vám domluvíme možnost setkání se sólistou či sólistkou baletu pražského Národního divadla v zákulisí před představením, dát si kávu v divadelním bufetu pro umělce a podívat se s ním/ní do maskérny nebo na zadní jeviště, kde se rozcvičuje. Jmenovité poděkování na webu i v Ročence, možnost účastnit se hlasování o nové podobě loga či stránek vás samozřejmě neminou.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,66 €
  (800 Kč)
 • predané 0
  Vyzpovídejte svoji hvězdu

  Nabízíme exkluzivní možnost doprovodit našeho redaktora na interview s taneční osobností a přispět k obsahu také vlastními otázkami.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,66 €
  (800 Kč)
 • predané 3
  Založte si svůj taneční archiv

  Za 1500 Kč obdržíte celou edici deseti Ročenek Tanečních aktualit. Tu nejnovější vám doručíme „ještě teplou“ i s podpisem vašeho oblíbeného českého tanečníka či tanečnice spolu s tužkou, kterou ji podepisoval. Jmenovité poděkování na webu i v  Ročence, možnost účastnit se hlasování o nové podobě loga či stránek vás samozřejmě neminou. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,37 €
  (1 500 Kč)
 • predané 0
  S kritikem do divadla

  Za 2000 Kč budete mít možnost zhlédnout s naším redaktorem aktuální taneční či baletní premiéru a poté budete mít příležitost ptát se na cokoli, co vás jen napadne. A abyste si mohli psát poznámky, dostanete stylový bloček a propisku s naším logem. Jako podklad pod vlnící se papír pak můžete použít nejnovější Ročenku Tanečních aktualit. Jmenovité poděkování na webu i v  Ročence, možnost účastnit se hlasování o nové podobě loga či stránek vás samozřejmě neminou.
  P. S.: …lístek je samozřejmě na nás. ;-) 

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  79,16 €
  (2 000 Kč)
 • predané 3
  Chci být vidět I. – bannerový balíček

  Za 5000 Kč si u nás můžete předplatit akční inzertní balíček s následujícím obsahem:

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  197,90 €
  (5 000 Kč)
 • predané 0
  Chci být vidět II. – logo na homepage

  Za 7500 Kč zveřejníme logo vaší organizace na hlavní stránce Tanečních aktualit po dobu jednoho roku.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  296,85 €
  (7 500 Kč)
 • predané 0
  Chci být vidět III. – logo na homepage i v Ročence

  Za 10 000 Kč vám zveřejníme logo vaší organizace na homepage www.tanecniaktuality.cz i www.databazetance.cz po dobu jednoho roku a navíc je otiskneme v naší jubilejní, desáté, Ročence Tanečních aktualit.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  395,80 €
  (10 000 Kč)
 • predané 0
  Chci být vidět IV. – logo na homepage, inzerce v Ročence

  Za 12 000 Kč zveřejníme logo vaší organizace na homepage www.tanecniaktuality.cz i www.databazetance.cz po dobu jednoho roku. K tomu přidáme jednu stránku plnobarevné inzerce ve formátu B5 v Ročence.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  474,97 €
  (12 000 Kč)
 • predané 0
  Chci být vidět V. – logo na homepage, inzerce v ročence i bannerový balíček

  Za 15 000 Kč vám zveřejníme logo vaší organizace na homepage www.tanecniaktuality.cz i www.databazetance.cz po dobu jednoho roku a navíc je otiskneme v naší jubilejní, desáté, Ročence Tanečních aktualit. K tomu přidáme jednu stránku plnobarevné inzerce ve formátu B5 a získáte také náš akční balíček inzerce v hodnotě 5000 Kč. 

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  593,71 €
  (15 000 Kč)
 • Vypredané!!
  S Odettou v zákulisí

  Za 800 Kč vám domluvíme možnost setkání se sólistou či sólistkou baletu pražského Národního divadla v zákulisí před představením, dát si kávu v divadelním bufetu pro umělce a podívat se s ním/ní do maskérny nebo na zadní jeviště, kde se rozcvičuje. Jmenovité poděkování na webu i v  Ročence, možnost účastnit se hlasování o nové podobě loga či stránek vás samozřejmě neminou. 

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,66 €
  (800 Kč)
 • Vypredané!!
  Představení Ballet Hommes Fatals

  Pro tři dárce máme připravené vždy dvě vstupenky v celkové hodnotě 1780 Kč na divácky oblíbené představení Ballet Hommes Fatals a ještě vám poděkujeme na webu i v  Ročence. Autogram některého ze sólistů je samozřejmostí.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  47,50 €
  (1 200 Kč)
 • Vypredané!!
  Představení Ballet Hommes Fatals

  Vzhledem k velkému zájmu navyšujeme odměnu! Pro dva dárce máme připravené vždy dvě vstupenky v celkové hodnotě 1780 Kč na divácky oblíbené představení  Ballet Hommes Fatals a ještě vám poděkujeme na webu i v  Ročence. Autogram některého ze sólistů je samozřejmostí.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  47,50 €
  (1 200 Kč)