Jsme offline – Tišnov v pohybu

Týdenní festival v polovině září plný zábavy, nových příběhů a zajímavých setkání pro školáky z Tišnova a okolí zkombinuje to nejlepší z různých kulturních a gastronomických akcí. Swing, hudba, zahraniční kuchyně, výstava fotek s příběhy, kdo by odolal?

Spustili jsme přihlašování

10.9.2016

Festival už se blíží, a tak je načase spustit přihlašování na úterní Tea Break Quiz plný zábavy, skvělých odměn a samozřejmě čaje Nestea a na páteční kulinářský workshop, kam můžete dorazit všichni, ale pouze prvních 15 bude mít možnost při přípravě zahraniční kuchyně pomáhat. Tak honem koukněte na naše facebookové stránky, kde naleznete příspěvky, pod kterými se můžete přihlásit. https://www.facebook.com/events/277940015909533/permalink/301711286865739/

Velkolepé sobotní zakončení

1.9.2016

V sobotu festival zakončíme ve velkém stylu, čekají nás totiž rovnou dva koncerty! V 19:00 večer zahájí skvělí Shot-C z gymplu, následovat bude Red Hot Chilli Peppers Revival a celý večer zakončí velkolepá afterparty (v jednání je DJ Tonda!), tak se stavte! :) 
M+Ž

Kam se vydáme v pátek?

1.9.2016

V pátek nebudeme troškařit, čeka nás totiž cesta kolem světa! V 15:00 se můžete v sálu Měksu očima Míši z CK Kudrna podívat, jak to vypadá v Mexiku a Guatemale a hned potom na stejném místě Mexiko (a k tomu navíc Indii a Vietnam) rovnou ochutnat na kulinářském workshopu, který povede Mani z Indie, Jarot z Mexika a Linda z Vietnamu, tak nás nezapomeňte sledovat, ať vám neuteče zveřejnění události, kde se budete moct na workshop nahlásit, místa jsou omezená, tak ať na vás zbude :) 
M+Ž

Čtvrtek ve znamení umění

29.8.2016

Ve čtvrtek na vás bude čekat zase umění, ovšem tentokrát ne taneční, ale výtvarné :) Odpoledne bude na náměstí Komenského probíhat výtvarná performance, půjde v podstatě o rekonstrukci akce Sonnyho Halase, proslulého tišnovského rodáka, tak se stavte, bude to stát za to :) Večer navíc proběhne venkovní promítání a to netradičně na zdi za vilou Ludmilou, kde bude kromě skvělého filmu (který zveřejníme zanedlouho :)) i spousta občerstvení (protože bez popcornu by to nešlo!), tak nezapomeňte v 19:30 dorazit, těšíme se na vás! :) 
M+Ž

Taneční středa

28.8.2016

Středa se ponese ve znamení hudby a tance, konkrétně swingu, který nepovede nikdo jiný než slavní Swing Wings z Brna! Takže ať už jste swingoví nadšenci nebo ne, určitě se 14.září stavte, začíname v 15:00 v parku pod Hrádkem, kde na Vás bude čekat parket, hudba, lektoři i my :)
M+Ž
https://www.facebook.com/SwingWingsBrno/?ref=ts&fref=ts

Na co se můžete těšit druhý den festivalu?

27.8.2016

Abychom si po pondělním běhu Tišnovem trochu odpočali, bude další akcí, na kterou se můžete těšit, Tea Break Quiz, který proběhne v úterý 13.9. v prostorách Měksu jak jinak než v 17:00, což se samozřejmě neobejde bez čaje :) Kromě toho se ale můžete těšit i na spoustu zábavy, nových poznatků a nezapomenutelné zážitky. Co nevidět zveřejníme událost, kde se o celé akci dozvíte ještě mnohem víc, ale co je hlavní, budete se moct na kvíz přihlásit se svým týmem, tak nás sledujte, ať o nic nepřijdete :)
M+Ž

První akce odhalena!

27.8.2016


Protože náš festival se už nezadržitelně blíží, budeme teď každý den přidávat info k jednotlivým akcím a 5.9. se můžete těšit na oficiální lineup! :) 
Byli jste na Rainbow Run v Brně? Že ne? Tak to vůbec nevadí, protože jeden takový běh proběhne přímo v ulicích Tišnova a to rovnou jako zahájení našeho festivalu 12.9.! Tak nezapomeňte v 15:00 dorazit na zahrádku U Palce, kde festival uvede super kapela a v 15:30 společně vyběhneme do ulic Tišnova! (přesnou trasu běhu zveřejníme během následujících dní ;) ) Už teď se na vás těšíme! :)
P.S.: Doporučujeme vzít si s sebou bílé tričko, ale pokud ho nemáte, nezoufejte, stylová bílá trička si budete moct pořídit i na místě ;) 
M+Ž

Mezi naše lákavé odměny přibyla další!

25.8.2016

Aby byla nabídka našich odměn ještě zajímavější a pestřejší, rozhodly jsme se přidat další odměnu, tentokrát především pro milovníky tance, elegantních rób a dobré zábavy. Nyní si totiž můžete za bezkonkurenčních 480Kč pořídit lístek na XIII.reprezentační ples města Tišnova a k tomu dobrý pocit navrch. Kdo by odolal? V únoru se na Vás na plese těšíme!! :-)  

Jsme v telce!

22.8.2016

A je to venku! TTV nebo-li Tišnovská televize s námi natočila rozhovor, tak se na nás mrkněte (od 4:14)! A buďte shovívaví, měly jsme trochu trému :-)) M+Ž

https://www.youtube.com/watch?v=0jWnZWLodCM&feature=youtu.be

Máme už 10000,- !!

9.8.2016

Všem mockrát děkujeme za podporu, ať už finanční či slovní, protože se nám díky tomu podařilo vybrat už 10000,-!! Rozhodně ale nekončíme, dalších 40k nás ještě čeká. A proto všechny moc prosíme o podporu, za každou korunu budeme rády a navíc, kdo by si nechtěl trochu zanakupovat a pořídit si nějakou z našich skvělých a originálních odměn? ;) Podpoře nás a pomozte nám tak zorganizovat festival, který nemá v Tišnově obdoby :) Děkujeme!

Workshop swingu bude pecka

7.8.2016

Že swing je dost v kurzu ví každý snad už i v Tišnově a proto jsme se rozhodly uspořádat jeden takový swingový workshop přímo v ulicích našeho malebného města. A přizvaly jsme si k tomu rovnou ty nejvyhlášenější odborníky - skupinu Swing Wings z Brna, kteří workshop povedou. Tak se14.9. stavte, bude to stát za to :-)

https://www.facebook.com/SwingWingsBrno/?fref=ts

(foto: archiv Swing Wings)

1 974 €
vybrané z 1 903 €

103%

103% splnené

104 ľudí prispelo

Nadácia Vodafone

Tišnov, Jihomoravský kraj, Česká republika

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 7 Dobrý pocit

  Pomozte nám z prosté dobroty svého srdce a podívejte se pak do zrcadla na štědrého člověka.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  1,90 €
  (50 Kč)
 • 47 z 50 Popcorn zdarma k filmu

  Bez chroupání, šustění a padání popcornu všude kolem by to při našem venkovním promítání přece nebylo ono.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  2,66 €
  (70 Kč)
 • 33 z 50 Placka

  Velkou placku s logem našeho projektu si můžete vyzvednout přímo na jedné z akcí festivalu nebo v TIC Tišnov. Můžete ji nosit do práce i na ples. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  3,81 €
  (100 Kč)
 • 49 z 50 Placka poštou

  Pokud nám chcete pomoct, ale nedostanete se do malebného tišnovského prostředí, pošleme Vám originální placku poštou.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  4,95 €
  (130 Kč)
 • 9 z 10 Písnička od RedHotů s věnováním

  Red Hot Chilli Peppers revival jsou skoro tak dobří jako originál a zahrají písničku s věnováním přímo pro Vás. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  5,71 €
  (150 Kč)
 • 92 z 100 Balón štěstí se jménem

  Na jedné z akcí vypustíme balón štěstí s Vaším jménem a Vaše štěstí tak bude zářit nad tišnovským nebem. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,23 €
  (190 Kč)
 • 4 z 10 Tetování nebo fotka

  Pamatujete na tetování ze žvýkaček? Pomůžeme Vám vrátit se do dětství a pořídíme Vám speciální nalepovací tetování s motivem našeho festivalu, případně ručně umělecky ztvárněné (!), pokud dorazíte na některou z našich akcí. Pakliže nejste tetovací typ, určitě Vás potěší stylová fotka z polaroidu s předkapelou Red Hot Chilli Peppers revival. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,61 €
  (200 Kč)
 • 92 z 100 Sada zahraničních receptů

  Pošleme Vám elektronicky jedinečnou sadu receptů z workshopu zahraničních kuchyní a Vy si tak pochutnáte jako nikdy předtím (a možná nikdy potom). 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  9,51 €
  (250 Kč)
 • 9 z 10 Tetování/fotka + balon štěstí

  Nechte se potetovat nebo se vyfoťte s budoucími slavnými hudebníky. Navíc vypustíme balón štěstí s Vaším jménem.  

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,42 €
  (300 Kč)
 • 71 z 100 Dva lístky do kina

  Zajděte si v tišnovském kině (které je podle 9 z 10 tišnováků nejlepší ve středním Brnu-venkově) na film dle vlastního výběru. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  13,32 €
  (350 Kč)
 • 11 z 15 Lístek na XIII. reprezentační ples města Tišnova

  Co takhle hodit se do gala? Na ples města je v posledních letech nesnadné získat lístky mimo jiné kvůli skvělému programu a nějaké té účinkující celebritě – a vy ho můžete mít rezervovaný už teď spolu s dobrým pocitem za přispění!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  18,26 €
  (480 Kč)
 • Vypredané!! Pilates nebo taneční workshop

  Soukromý workshop pilates nebo tance s profesionálním lektorem Vás rozpohybuje tak, že nebudete moci přestat a tančit budete i v práci, ve spánku či v sedě. 

  Doručenia odmeny: Do roka

  19,03 €
  (500 Kč)
 • 4 z 5 Pilates nebo taneční workshop podruhé!

  Díky nečekanému zájmu přidáváme na workshop další místa! :) 

  Doručenia odmeny: Do roka

  19,03 €
  (500 Kč)
 • 17 z 20 Předplatné Kruhu přátel hudby (8 koncertů)

  Jste přítelem hudby? Přidejte se do kruhu a navštěvujte se speciálním předplatným ty nejlepší koncerty. Vaše uši si také zaslouží hýčkat. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  34,25 €
  (900 Kč)
 • 14 z 20 Divadelní předplatné (6 představení)

  Od listopadu do května se můžete se speciálním předplatným podívat nejen na ochotnická představení, ale také na známé tváře jako jsou Pavel Liška nebo Eva Holubová v prostorách Městského kulturního střediska.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  41,86 €
  (1 100 Kč)
 • 19 z 20 Balíček toho nejlepšího

  Dva lístky do kina, placka s logem projektu, balón štěstí s Vaším jménem… a k tomu pověst granda. Děkujeme Vám, že jste se rozhodli podpořit právě náš projekt! 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  57,08 €
  (1 500 Kč)
 • 4 z 5 Večeře s realizačním týmem

  Mladí, sympatičtí lidé a hromada jídla. To Vás čeká na společné večeři spolu s dojmy a zážitky z příprav projektu. Navíc si můžete vybrat jednu z výše zmíněných cen jako přídavek .

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  76,10 €
  (2 000 Kč)
 • 49 z 50 Přijde k vám po(h)lednice

  Blížíme se do finále! A náš vděk se stupňuje. Vy získáte ještě lepší než dobrý pocit, dále s námi můžete povečeřet, dostanete jednu z výše zmíněných cen dle vlastního výběru, ale hlavně speciální pohlednici s poděkováním na míru! 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  190,26 €
  (5 000 Kč)
 • 4 z 5 EXTRA balíček toho nejlepšího

  Extra radost nám takovým příspěvkem uděláte a my se Vám extra odměníme! Oběd s realizačním týmem, dva lístky do kina, placka s logem projektu a vypuštění balónu štěstí s Vaším jménem + jedna z ostatních odměn dle vlastního výběru navrch. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  380,52 €
  (10 000 Kč)
 • 5 z 5 Akce na míru

  Spojíme vás s Městským kulturním střediskem Tišnov, které udělá maximum pro to, aby uspořádalo akci přesně podle Vašich představ - ​koncert, raut nebo teambuilding - cokoli Vás napadne, všechno umí zařídit! V ceně této odměny jsou schopní dramaturgové a produkční k ruce, kteří událost navrhnou, zprostředkují, s Vámi vyladí a celou akci zorganizují tak, abyste se mohli naplno oddat jen zábavě:-) Pochopitelně včetně prostor, které Vám budou též zdarma k dispozici. 
  Personál, prostor a zařízení veškeré dodavatelské agendy Vaší dokonalé akce - to se vyplatí! 

   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  761,04 €
  (20 000 Kč)