Divadelní festival CHRO Přerov 2015

Uskutečněte společně s námi divadelní festival, který na jeden víkend oživí centrum Přerova.

Autor: Ervínovci

 • Městský dům, kde se bude konat hlavní program

 • Base Camp

 • Exit Music Bar

 • Divadelní spolek Ervínovci

1 300 €
vybrané z 1 274 €

102%

102% splnené

59 ľudí prispelo

Divadlo, Nadácia Vodafone

Přerov, Olomoucký kraj, Česká republika

Zobraziť všetky odmeny

 Jak to celé začalo...

První dva festivalové ročníky se skládali ze čtyř představení, které jsme si za jeden víkend odehráli my, Ervínovci. Ale tento rok jsme se rozhodli přizvat další divadelní spolky a vytvořit zajímavý doprovodný program, abychom tradici ochotnického divadla více přiblížili mladým lidem z Přerova a okolí.

 Co je náš cíl?

Chceme na jeden víkend oživit centrum Přerova, navázat spolupráci s dalšími divadelními spolky a festival do budoucna rozšířit. 

 Co festival nabídne?

Připravujeme již třetí ročník divadelního festivalu s letošním názvem CHRO: Celkový herecký rozbor ochotníků. Na festivalu vystoupí v Městském domě v Přerově ochotnické spolky z regionu. Jejich vystoupení bude hodnotit odborná porota, která jim pak poskytne zpětnou vazbu, rady a doporučení, jak se dále zdokonalit. Doufáme, že akce přiláká diváky nejen z města, ale i z okolí.

V rámci doprovodného programu se mohou diváci zúčastnit také open mic vystoupení, workshopu inprovizace, promítání krátkých filmů nebo exhibice slam poetry.

 Už chybí jen kousek

Náš festival podpořilo město Přerov, Olomoucký kraj a nakonec i program Vpohybu Nadace Vodafone, která nás podpoří za předpokladu, že se nám podaří vybrat cílovou částku. V tom případě každý VÁŠ příspěvek ZDVOJNÁSOBÍ.

 A co dostanete odměnou za svůj příspěvek?

Dole najdete spoustu odměn, které jsme si pro vás připravili. Vyberte si jednu z nich a uskutečněte společně s námi Divadelní festival CHRO Přerov 2015. Například si můžete zakoupit naši CHRO placku.

 Kdo jsme?

Mladí ochotníci z Přerova. Spolek jsme založili při Gymanáziu Jakuba Škody v Přerově a přestože už i naši nejmladší členové odmaturovali, jsme všichni stále studenti, plně nadšení pro divadlo. 

Aktuality

7.8.2015 Josef Polášek na CHRO

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 12

  JEN TAK PRO RADOST

  Pro dobrou náladu a lepší karmu. Stejně jako všechny ostatní vás zařadíme na seznam donátorů, pokud budete souhlasit. A můžete nám poslat tolik peněz, kolik budete chtít.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  1,87 €
  (50 Kč)
 • 12

  CHRO PLACKA

  Odneste si z festivalu něco hmotného na památku a jako bonus se vaše jméno dostane na seznam donátorů.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  3,75 €
  (100 Kč)
 • 6

  VSTUP NA DOPROVODNÝ PROGRAM

  Neláká vás ochotnické divadlo, ale zaujal vás doprovodný program? Kupte si vstup do Exit music baru a Base campu, kde se uskuteční open mic, exhibice Slam poetry, workshop improvzace a promítání krátkých filmů.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  5,62 €
  (150 Kč)
 • 6

  FESTIVALOVÁ SVAČINA

  Přece nechcete prošvihnout nic z programu kvůli hladu? Balíček s vašim jménem na vás bude čekat v Info stánku a vaše jméno se dostane na seznam donátorů.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  5,62 €
  (150 Kč)
 • 9

  DOKUMENT Z FESTIVALU NA DVD

  Festival se za jeden víkend uskuteční ve třech lokacích a díky našemu DVD se nemusíte bát, že byste přišli o jediný zábavný okamžik.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  11,24 €
  (300 Kč)
 • 4

  POFESTIVALOVÁ PÁRTY S ERVÍNOVCI

  Protože budeme mít během festivalu spoustu práce, bude potřeba se následně pořádně odreagovat. A Vy u toho můžete být s námi. Pití a občerstvení zajištěno. A samozřejmě se vaše jméno dostane na seznam donátorů

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  14,99 €
  (400 Kč)
 • 9

  SPONZOR FESTIVALU

  Podpořte nás a za odměnu dostanete vstup na celý festival zdarma, festivalovou svačinu a vaše jméno bude tučně uvedeno na seznamu donátorů.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  37,47 €
  (1 000 Kč)
 • 3 z 4

  KŘOVÍ V NAŠÍ NOVÉ HŘE

  Ervínovci si na festival jako každý rok připravují vlastní hru. Přispějte a získejte možnost vystoupit na prknech, která znamenají svět. Je to role, kterou i velký herec hraje pouze jednou za život. A navíc budete mít celý festival zadara.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  37,47 €
  (1 000 Kč)
 • 0

  PŘEDSTAVENÍ ERVÍNOVCŮ

  Máte možnost si vybrat ze širokého repertoáru inscenací. Přispějte a my dorazíme k vám do města či vesnice, na firemní akci nebo až domů na zahradu.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  187,34 €
  (5 000 Kč)
 • 0

  PARTNER FESTIVALU

  Přispějte a získejte 2 volné vstupy na celý festival. V Městském domě dostane VIP místa k sezení, festivalovou svačinu a vaše jméno či jméno vaší firmy bude vystaveno na speciálním místě.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  187,34 €
  (5 000 Kč)