Vybudujme Pařanský ráj u moře - studio i dovolená pro vás!

Za tímto projektem stojí herní web a YouTube kanál Pařanský ráj. Jeho komunita čítá několik tisíc věrných fanoušků. Cílem tohoto projektu je vytvoření natáčecího studia u moře v jižní Itálii s možností ubytování pro všechny. Děkujeme za vaši podporu. ❤️

 • K moři je to jen 800 metrů

 • Z tohoto pokoje se udělá studio

 • Kuchyně, pokoj s palandou, obývák a terasa

 • Pláž La Spiaggetta s křišťálově čistou vodou

 • Letí se jenom dvě hodiny

 • Holiday Beach je od bytu vzdálen 1 km

 • Stanovené cíle dle dosažené podpory

 • Pařanská trička exkluzivní jen pro tento projekt

 • Do kuchyně se do 30.4.2024 ještě pořídí mikrovlnka

 • Sporák i trouba funguje a vše potřebné tam je

 • Gauč je pohodlný a rozkládací

 • Dvě až tři osoby se na něm vyspí

 • K pronájmu patří i tento menší pokoj s palandou

 • Na terasu do 30.4.2024 ještě přijde gril a lehátka

3 617 €
vybrané z 1 206 €

300%

300% splnené

20 ľudí prispelo

Komunita, Média

Scalea, Kalábrie, Itálie

Všetko alebo nič. Projekt skončil 16.4.2024 v 07:38.

Zobraziť všetky odmeny

Pařanský ráj u moře

Herní web Pařanský ráj a YouTube kanál Relaxační ráj pod vedením jeho vlastníka Rudolfa Pokorného by rádi vytvořili v jižní Itálii ve městě Scalea natáčecí studio, ze kterého by se do Čech i streamovalo. Vhodný byt 3+KK se již koupil a je vzdálen 900m od moře, což je 12-15 minut chůzí. Tvořila by se tam hlavně videa o životě v Itálii, vaření, podcasty, herní streamy, ale i rozhovory s hosty např. Čechů, jenž tam žijí.

Ubytování pro všechny

Tento byt by se jeho podporovatelům krátkodobě pronajímal (kuchyně, terasa, dva pokoje) a třetí z pokojů by byl studiem. Každý by tak mohl mít krásnou a levnou dovolenou u moře. Pomocí vaší podpory by se toto studio vybavilo, byt by se vymaloval a tematicky naaranžoval.

K dispozici by byla veřejně televize i herní konzole pro večerní relaxace. Půjčovala by se i kola a koloběžky, zdejší terén je na to vhodný. Je tam krásná příroda a nádherné moře. Do centra města a jeho starobylé části je to 30 minut chůzí, velkoobchod s oblečením je vzdálen jen 5 minut od domu a 15 minut je to do velkého nákupního centra Scalea Shopping Village. Krásná bezplatná pláž La Spiaggetta s útesy v naprosto křišťálově čisté vodě bude pohlazením pro vaši duši. Všechny zajímavosti z okolí a možné aktivity vyjdou jako krátké vlogy na kanálu Relaxační ráj.

Za málo peněz hodně muziky

Kapacita pronájmu je 1 až 4 osoby. Samostatný pokoj má palandu pro dvě dospělé osoby. Rozkládací pohovka pro další dvě osoby je umístěna v obývacím pokoji. K dispozici je zařízená kuchyně a vařit si musíte sami. Stejně tak i doprava není zahrnuta v ceně.

Byt má dvě samostatné venkovní terasy, jedna je menší a patří ke studiu a ta druhá je jen pro vás, dostanete se na ní z obývacího pokoje. Byt má rozumně umístěnou klimatizaci, jenž je schopna uchladit pokoje i v době největších veder. Pronájmem formou podpory tohoto projektu získáte ubytování na vámi zvolenou dobu za fixní cenu bez ohledu na počet užívaných osob či spotřebované energii. V případě 4 osob a ubytování jen pro sebe na 10 dní / 9 nocí vyjde pobyt jen na 278 Kč za den na osobu. V případě ubytování 4 osob na měsíc s případným Rudolfem vás u dlouhého měsíce vyjde pobyt jen na nějakých 165 Kč za den na osobu!

Jak by to fungovalo

Po vaší podpoře (získání odměny pobytu u moře) zhruba týden po skončení tohoto projektu dostanete certifikát a domluvil by se termín, který vám vyhovuje, ten by se rezervoval. Rezervace jsou možné dělat na rok 2024/2025/2026 v turistické sezóně, která tam trvá od dubna až do listopadu. Pokud podpoříte a termín zatím nevíte, nevadí, nahlásíte, až budete vědět. Termín půjde i bezplatně změnit. Volné termíny budou zveřejněny na webu Pařanského ráje. Pokud už nestihnete letos, můžete příští rok, postupně se dostane na každého.

V rámci zvolené podpory si můžete vybrat, zda chcete mít ubytování jen pro sebe, nebo v něm případně bude moci být i Rudolf, jenž by byl ve třetím pokoji, který by se nepronajímal - ve svém studiu, které má samostatnou druhou terasu. Z 90% pravděpodobností i po získání odměny "pobytu s Rudolfem" budete mít stejně celý byt jen pro sebe, ale dáváte tím možnost, že tam Rudolf může být. Jeho studio bude vybaveno vlastní ledničkou a i při pobytu s ním ho na bytě stejně moc neuvidíte a skoro neuslyšíte, navíc vám tak nabídne možnost si zdarma vyzkoušet v jeho studiu i virtuální realitu!

Online vyplníte ubytovací formulář a ofotíte oboustranně občanský průkaz osoby, která za byt v době pobytu bude zodpovídat. Předání bytu bude probíhat buď osobně na místě v Itálii, nebo se předají klíče od bytu před odletem v Praze. Stejně se z Prahy odlétá a nebude problém to domluvit. Na klíče se požaduje vratná kauce 1 000 Kč. Dostanete podrobný popis cesty s mapou, kontaktem na místní taxikáře (komunikují i přes WhatsApp) a smlouvu o pronájmu. V rámci bytu bude vždy připraveno na výměnu čisté povlečení a ručníky. Po konci vašeho pobytu je vždy povinností si po sobě uklidit a čisté povlečení s ručníky hodit do špíny. Na bytě je přítomná pračka a v případě nutnosti nebude problém si i cokoli vyprat. Návod k této pračce bude u ní přiložen. Je nutné si však uvědomit, že toto ubytování bude levné i proto, že se nebude platit externí firma, která by tam uklízela. Jednou za čas se tam i hodně uklidí, ale ne vždy to tak půjde, proto tam buďte čistotní.

Jak by se cestovalo

Ideální je leteckou dopravou z Prahy do Neapole, případně Říma a z nich vlakem do Scalea. Cesta z Prahy do Neapole trvá zhruba 2 hodiny a do Říma je to trochu méně. Cesta vlakem z Neapole do Scalea trvá zhruba 2,5 hodiny. Ze Scalea do místa pobytu doporučuji použít místní taxislužbu, jejich auta stojí vždy na nádraží a odvezou vás k vašemu bytu, jenž je v ulici Via Antonio de Curtis.

Letenky se dají sehnat i velice levně kolem 3 000 Kč na osobu včetně zpáteční cesty přes dopravce Ryanair, odkaz zde: https://www.ryanair.com/cz/cs, případně se vyplatí hledat akční letenky přes www.pelikan.cz, kde je možné občas zakoupit i letenku Praha - Řím / Řím - Praha za 800 Kč na osobu (včetně zpáteční cesty). Autobus či taxibus v Neapoli z letiště na hlavní vlakové nádraží stojí na osobu 5 euro, vlak z Neapole do Scalea stojí 15-26 euro na osobu (záleží na typu vlaku) a místní taxík z nádraží až k bytu stojí 15 euro na celé auto. Podrobný popis cesty bude umístěn na webu Pařanského ráje včetně natočeného videa. Trefí tam bez problému každý. Ráno odletíte a odpoledne jste na místě!

S vaší pomocí vybudujeme relaxační místo, na které se budete rádi vracet a které bude přinášet potěšení i divákům, jenž tam s námi zrovna nebudou moci být. Moc děkujeme za vaši podporu!

Aktuality

22.6.2024 Novinky a informace ke dni 22.6.2024

Přeji všem krásný den. Mám několik nových informací ohledně projektu Pařanský ráj u moře, který jste podpořili. Co se týče triček, tak ty se už vyrábí a během několika dní by to mělo být hotové a budu je pak hned odesílat. Ohledně rezervací, co jsem se koukal, tak až na jednoho pařana všichni, co…

Viacej

12.5.2024 Novinky a informace ke dni 12.5.2024

Ahoj všem. Děkuji těm, kteří tento projekt na Hithitu podpořili. Byt se vymalovat a studio se postavilo. Ještě budu řešit akustiku, ale jinak je to dobré. K televizi je již připojená retro konzole, která obsahuje přes 600 her a mnohé jdou hrát ve dvou. Časem bych tam dal i konzoli modernější, tato…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 13
  Chci trochu podpořit a být vidět ❤️

  - Zvěčnění na zdi díků na webu Pařanského ráje
  -----------------------
  Tato podpora se dá libovolně i navýšit. Každé pomoci si moc vážíme. Vás všechny, kdo tento projekt podpoříte, vyvěsíme na zeď díků na pařanském webu, kde vám bude pařanský národ provolávat velkou slávu na věčné časy!

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  4,02 €
  (100 Kč)
 • predané 0
  Pařanské žluté tričko ❤️

  - Žluté tričko s logem Pařanského ráje a pařanem Rudou
  -----------------------
  Jedná se o kvalitní tričko s digitálním A3 potiskem. Tuto odměnu odešleme do čtvrt roku po ukončení tohoto projektu na vaši adresu. Cena je včetně balného a poštovného. Na velikosti trička se e-mailem domluvíme. Produkt se dá prohlédnout ZDE

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,18 €
  (1 000 Kč)
 • predané 1
  Pařanské černé tričko ❤️

  - Černé tričko s logem Pařanského ráje a pařanem Rudou
  -----------------------
  Jedná se o kvalitní tričko s digitálním A3 potiskem. Tuto odměnu odešleme do čtvrt roku po ukončení tohoto projektu na vaši adresu. Cena je včetně balného a poštovného. Na velikosti trička se e-mailem domluvíme. Produkt se dá prohlédnout ZDE

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,18 €
  (1 000 Kč)
 • predané 1
  Pařanské žluté a černé tričko ❤️

  - Žluté tričko s logem Pařanského ráje a pařanem Rudou
  - Černé tričko s logem Pařanského ráje a pařanem Rudou
  -----------------------
  Jedná se o dvě kvalitní trička s digitálním A3 potiskem. Tuto odměnu odešleme do čtvrt roku po ukončení tohoto projektu na vaši adresu. Cena je včetně balného a poštovného. Na velikosti triček se e-mailem domluvíme. Produkt se dá prohlédnout ZDE

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,37 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 12 z 12
  U moře na 7 dní. ❤️ Pronájem tohoto bytu u moře v Itálii - s případným Rudolfem

  - Pronájem bytu (kuchyně, dva pokoje a terasa) ve městě Scalea u moře v Itálii
  - Pařan Rudolf může být přítomen ve třetím pokoji - jeho nahrávacím studiu
  -----------------------
  Po zakoupení této odměny se s Rudolfem vždy domluvte, který termín by se vám hodil a on vám ho zarezervuje. Rezervace jsou možné dělat na rok 2024/2025/2026 v turistické sezóně, která tam trvá od dubna až do listopadu. Tuto odměnu odešleme formou voucheru na vaši e-mailovou adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  241,11 €
  (6 000 Kč)
 • zostáva 7 z 12
  U moře na 7 dní. ❤️ Pronájem tohoto bytu u moře v Itálii - a mít ho jen pro sebe

  - Pronájem bytu (kuchyně, dva pokoje a terasa) ve městě Scalea u moře v Itálii
  - Byt budete mít jen pro sebe a nikdo jiný v něm ubytovaný nebude
  -----------------------
  Po zakoupení této odměny se s Rudolfem vždy domluvte, který termín by se vám hodil a on vám ho zarezervuje. Rezervace jsou možné dělat na rok 2024/2025/2026 v turistické sezóně, která tam trvá od dubna až do listopadu. Tuto odměnu odešleme formou voucheru na vaši e-mailovou adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  281,29 €
  (7 000 Kč)
 • zostáva 8 z 9
  U moře na 10 dní. ❤️ Pronájem tohoto bytu u moře v Itálii - s případným Rudolfem

  - Pronájem bytu (kuchyně, dva pokoje a terasa) ve městě Scalea u moře v Itálii
  - Pařan Rudolf může být přítomen ve třetím pokoji - jeho nahrávacím studiu
  -----------------------
  Po zakoupení této odměny se s Rudolfem vždy domluvte, který termín by se vám hodil a on vám ho zarezervuje. Rezervace jsou možné dělat na rok 2024/2025/2026 v turistické sezóně, která tam trvá od dubna až do listopadu. Tuto odměnu odešleme formou voucheru na vaši e-mailovou adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  341,57 €
  (8 500 Kč)
 • zostáva 8 z 9
  U moře na 10 dní. ❤️ Pronájem tohoto bytu u moře v Itálii - a mít ho jen pro sebe

  - Pronájem bytu (kuchyně, dva pokoje a terasa) ve městě Scalea u moře v Itálii
  - Byt budete mít jen pro sebe a nikdo jiný v něm ubytovaný nebude
  -----------------------
  Po zakoupení této odměny se s Rudolfem vždy domluvte, který termín by se vám hodil a on vám ho zarezervuje. Rezervace jsou možné dělat na rok 2024/2025/2026 v turistické sezóně, která tam trvá od dubna až do listopadu. Tuto odměnu odešleme formou voucheru na vaši e-mailovou adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  401,85 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 5 z 6
  U moře na 14 dní. ❤️ Pronájem tohoto bytu u moře v Itálii - s případným Rudolfem

  - Pronájem bytu (kuchyně, dva pokoje a terasa) ve městě Scalea u moře v Itálii
  - Pařan Rudolf může být přítomen ve třetím pokoji - jeho nahrávacím studiu
  -----------------------
  Po zakoupení této odměny se s Rudolfem vždy domluvte, který termín by se vám hodil a on vám ho zarezervuje. Rezervace jsou možné dělat na rok 2024/2025/2026 v turistické sezóně, která tam trvá od dubna až do listopadu. Tuto odměnu odešleme formou voucheru na vaši e-mailovou adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  482,22 €
  (12 000 Kč)
 • zostáva 6 z 6
  U moře na 14 dní. ❤️ Pronájem tohoto bytu u moře v Itálii - a mít ho jen pro sebe

  - Pronájem bytu (kuchyně, dva pokoje a terasa) ve městě Scalea u moře v Itálii
  - Byt budete mít jen pro sebe a nikdo jiný v něm ubytovaný nebude
  -----------------------
  Po zakoupení této odměny se s Rudolfem vždy domluvte, který termín by se vám hodil a on vám ho zarezervuje. Rezervace jsou možné dělat na rok 2024/2025/2026 v turistické sezóně, která tam trvá od dubna až do listopadu. Tuto odměnu odešleme formou voucheru na vaši e-mailovou adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  562,59 €
  (14 000 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  U moře na celý měsíc. ❤️ Pronájem tohoto bytu u moře v Itálii - s případným Rudolfem

  - Pronájem bytu (kuchyně, dva pokoje a terasa) ve městě Scalea u moře v Itálii
  - Pařan Rudolf může být přítomen ve třetím pokoji - jeho nahrávacím studiu
  -----------------------
  Po zakoupení této odměny se s Rudolfem vždy domluvte, který termín by se vám hodil a on vám ho zarezervuje. Rezervace jsou možné dělat na rok 2024/2025/2026 v turistické sezóně, která tam trvá od dubna až do listopadu. Tuto odměnu odešleme formou voucheru na vaši e-mailovou adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  803,70 €
  (20 000 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  U moře na celý měsíc. ❤️ Pronájem tohoto bytu u moře v Itálii - a mít ho jen pro sebe

  - Pronájem bytu (kuchyně, dva pokoje a terasa) ve městě Scalea u moře v Itálii
  - Byt budete mít jen pro sebe a nikdo jiný v něm ubytovaný nebude
  -----------------------
  Po zakoupení této odměny se s Rudolfem vždy domluvte, který termín by se vám hodil a on vám ho zarezervuje. Rezervace jsou možné dělat na rok 2024/2025/2026 v turistické sezóně, která tam trvá od dubna až do listopadu. Tuto odměnu odešleme formou voucheru na vaši e-mailovou adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  1 125,18 €
  (28 000 Kč)