Buďte součástí cesty za snem studentů z Ivančic

Jsme studentský projekt jediného beachvolejbalového hřiště v Ivančicích. Snažíme se vybudovat jedinečné hřiště na plážový volejbal a k tomu potřebujeme vaši pomoc.

 • ředitel projektu Vilém Krátký

 • ředitel výrobního oddělení David Káňa

 • ředitel finančního oddělení Adam Podolský

 • ředitelka marketingového oddeleni Vendy Vacková

 • plakát projektu

 • hraní imaginárního volejbalu na místě hřiště

 • místo kde bude hřiště stát

8 324 €
vybrané z 7 916 €

105%

105% splnené

160 ľudí prispelo

Šport, Hry

Ivančice, Jihomoravský kraj, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 21.5.2023 v 11:04.

Zobraziť všetky odmeny

Postavení beachvolejbalového hřiště, tento nelehký sen sdílí celá naše třída. Jsme si jisti, že to nebude snadné, ale s vaší pomocí se přiblížíme ke splnění naší vize a určitě protrhneme cílovou pásku představující reálné hřiště v naší škole. Nechceme jenom sedět v lavicích, chceme něco dokázat.

Co je náš cíl?

Postavit jedinečné beachvolejbalové hřiště pro žáky Gymnázia Jana Blahoslava a veřejnost.

Detaily

Beachvolejbalové hřiště se bude nacházet na pozemku školy GJB a bude přístupno žákům školy i veřejnosti. Půjde o jediné hřiště na plážový volejbal v širokém okolí. Chceme uspořádat slavnostní otevření za účasti dalších škol a institucí a posléze poskytnout hřiště veřejnosti. Výstavba tohoto hřiště je podporována projektem Podnikavé dny. Cílem je rozvíjet společnou komunikaci, finanční gramotnost a další činnosti. K realizaci našeho nápadu však potřebujeme větší množství peněz, než máme momentálně k dispozici. Další informace vám budeme postupně sdělovat.

Kdo jsme?

Jedinečná třída studentů 4.A z Gymnázia Jana Blahoslava v Ivančicích.

Proč to děláme?

Za pomoci projektu Podnikavé dny se snažíme zlepšit naše komunikační schopnosti i finanční dovednosti. Jsme si jisti, že to s vaší pomocí zvládneme a zároveň získáme užitečné zkušenosti, které nám škola neposkytne. Jedině my, naše snaha a vaše podpora.

Aktuality

12.4.2024 Písek je tady a hřiště jde do finále!!🥳🏐

V roce 2024 se mnoho událo na našem hřišti a všechno do sebe zapadá. V minulých měsících se vykopala díra, kam půjde písek. Včera byla položena geotextilie a přivezena první polovina písku. Tímto bychom chtěli poděkovat firmě KODRLA, s. r. o. za dovezení písku a firmě ŽPSV, s. r. o. za jeho…

Viacej

11.10.2023 Pokračujeme v práci 🥳💪

Milí přispěvatelé, moc vám děkujeme za vaši podporu. Tento projekt je pro nás velký závazek a nová zkušenost, od konce října začínají výkopové práce a věříme v otevření hřiště na jaře 2024. Ješťe jednou děkujeme za podporu a sledujte naše sociální sítě pro další informace.

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 74
  Dobrý pocit

  Přispějte malou částkou na náš školní projekt a získejte dobrý pocit (finanční částku je možno libovolně navýšit dle vaší libosti).

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  3,96 €
  (100 Kč)
 • predané 28
  2 vstupy na hřiště

  Dvakrát jednorázový vstup na 1 hodinu na beachvolejbalové hřiště za výhodnou cenu (poukaz bude doručen přes email). Vstup maximálně jedenkrát za týden i při vícenásobné koupi odměny (finanční částku je možno libovolně navýšit dle vaší libosti).

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,87 €
  (300 Kč)
 • predané 88
  3 vstupy na hřiště

  Třikrát jednorázový vstup na 1 hodinu na beachvolejbalové hřiště za výhodnou cenu (poukaz bude doručen přes email). Při koupi více kusů jednou za týden (finanční částku je možno libovolně navýšit dle vaší libosti).

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,79 €
  (500 Kč)
 • zostáva 9 z 20
  Permanentka na 1 sezónu

  Volný vstup na celou sezónu kdy bude v provozu hřiště. . (finanční částku je možno libovolně navýšit dle vaší libosti).

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  98,95 €
  (2 500 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Upomínkový předmět

  Po zakoupení této odměny vám bude zaslán (potřeba vyplnění fakturační adresy) beachvolejbalový míč s podpisy všech co se podílí na projektu. Odměna bude zaslána balíkem na vámi určenou zásilkovnu.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  395,80 €
  (10 000 Kč)
 • predané 0
  Malý sponzor projektu

  Zakoupením této odměny budete zvěčněni na informační tabuli pod velkými sponzory našeho projektu a sdíleni na sociálních sítích a stránkách (zde bude připnut článek s jmenovitým poděkováním). Kdokoliv se může stát podporovatelem našeho projektu. (Pokud chcete přispět skrze firmu další informace naleznete v sekci často kladených otázek.)

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  593,71 €
  (15 000 Kč)
 • zostáva 2 z 5
  Sponzor projektu

  Zakoupením této odměny budete zvěčněni na informační tabuli jako jedni z největších sponzorů našeho projektu a sdíleni na sociálních sítích a stránkách (zde bude připnut článek s jmenovitým poděkováním). Kdokoliv se může stát sponzorem našeho projektu.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  989,51 €
  (25 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Video s poděkováním

  Jedinečné video s poděkováním tomu, kdo si zakoupí tuto odměnu (doručení na email, cca 1 minutu dlouhé, od celé třídy). Bude umístěno i na socialní sítě.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  197,90 €
  (5 000 Kč)