Přijďte si užít muziku kapely VLTAVA na koncert v Davli

Přijďte si v pátek 31.3.2023 pro řádnou porci zábavy na koncert hudební skupiny Vltava v Davli. Pro skalní fanoušky i ostatní návštěvníky jsme připravili unikátní dárky, které umocní jejich hudební zážitek a zůstane jim skvělá vzpomínka.

Autor: SDH Davle

Další koncert - Laura a její tygři v Davli!

3.5.2023

Milí fanoušci, váš zájem o koncert kapely Vltava v Davli, který jsme pro vás připravili 31.3.2023 nás motivoval k rozhodnutí, zrealizovat ještě do prázdnin koncert další legendy, a to skupiny Laura a její tygři.

Pokud vás tato akce zaujala, podívejte se na novou událost ZDE a prosíme, podpořte nás, protože váš zájem je největším hnacím motorem našeho snažení.

...a tady ještě pár fotek z koncertu VLTVVV V DVVLI

Těšíme se na vás na koncertu Laura a její tygři!

Váš tým HUdbA DAVLE

spolek@hudbadavle.cz

Děkujme za podporu a za účast na koncertu VLTVVV V DVVLI!

2.4.2023

Milí fanoušci, rádi bychom vám ještě jednou poděkovali za vaši podporu našeho projektu, bez které by realizace nebyla možná.

S většinou z vás jsme se potkali na našem koncertu a věříme, že jste si skvělou muziku kapely VLTVVV u nás v DVVLI náležitě užili!

Vzhledem k velkému zájmu o trika VLTVVV V DVVLI vám nabízíme možnost doobjednat si tuto vzpomínku na náš projekt přímo u výrobce, člena našeho týmu Pepy Kocurka, prostřednictvím emailu kocourekjosef@seznam.cz

Už teď se moc těšíme na další setkání s vámi při dalších projektech, které budeme připravovat!

Předání odměn za vaše příspěvky

25.3.2023

Milí fanoušci, ještě jednou vám všem děkujeme za podporu našeho projektu.

Přípravy na páteční koncert jsou v plném proudu a rádi bychom vás informovali, že vaše odměny, včetně vstupenek za zvýhodněnou cenu, vám budeme předávat na místě koncertu, na označeném a dobře viditelném místě v pátek 31.3.2023 již od 19 hodin.

Pro rychlé odbavení výdeje vašich odměn vás poprosíme, abyste měli dopředu připravenou, v mobilním telefonu (nebo vytištěnou), emailovou zprávu s potvrzením od HitHitu o tom, že Váš příspěvek byl přijat, což bude stačit pro ověření jména a emailové adresy, ze kterých odešla vaše objednávka.

Pokud byste potřebovali VSTUPENKY doručit jiným způsobem, dejte nám prosíme vědět do pondělí 27.3. do 10:00 hodin.

Už se na vás moc těšíme, protože „Spass muss immer sein“!

Děkujeme za vaší přízeň!

21.3.2023

Milí fanoušci, děkujeme vám za vaši přízeň, kterou jste nám projevili a díky které se podařilo splnit náš cíl, a dokonce ho překonat! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Moc si vaší podpory vážíme a je pro nás závazkem, připravit pro vás koncert hudební skupiny VTLAVA tak, aby se pro vás stal opravdovým zážitkem. Udělám pro to vše, co bude v našich silách a už se na VÁS VŠECHNY těšíme 💃🏻🕺🏻v pátek 31.3.2022 od 20:30 (dveře se otevřou a pípa se narazí už v 19:00) v Sále Hotelu v Pivovaře v Davli!
Opatrujte se a „Spass muss immer sein“!

Partner našeho koncertu Taverna THESSALONIKI v Davli

8.3.2023

Milí fanoušci, touto cestou bychom chtěli moc poděkovat řecké Taverně THESSALONIKI v Davli za výraznou finanční podporu našeho projektu! ,,Tohle jsme opravdu nečekali” 👏🏻 Je vidět, že o nominanta na letošní Ceny Anděl v kategorii „Skupina“ je zájem i mimo hranic naší země!

Od Taverny THESSALONIKI budete moci ochutnat na baru skvělá červená a bílá řecká vína!

Těšíme se na vás, protože ,,Spas muss immer sein”!🤟🏻

Uvidíme se za 4 týdny!

3.3.2023

Milí fanoušci, moc vám děkujeme za podporu a těšíme se na vás přesně za čtyři týdny! Do konce předprodeje zbývá ještě 17 dní, a díky vám máme splněno přes 60% cílové částky. To je skvělá zpráva! Pokud byste měli chuť ještě jednou našemu projektu pomoci, sdílejte ho, prosíme, přes modrý odkaz na naší HitHit stránce přátelům na vašich sociálních sítích, protože ,,Spass muss immer sein!”

4 207 €
vybrané z 3 879 €

108%

108% splnené

104 ľudí prispelo

Hudba, Umenie

Davle, Středočeský kraj, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 21.3.2023 v 08:15.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 11
  Osobní poděkování za podporu

  Pokud nám přispějete jakoukoli částkou od 290 Kč, na realizaci našeho záměru, najdete vaše jméno na DĚKOVNÉM banneru, který bude umístěn na viditelném místě při příchodu na akci a pokud se koncertu zúčastníte, budeme rádi, když pod vaše jméno přidáte i vlastnoruční podpis.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  11,48 €
  (290 Kč)
 • zostáva 36 z 70
  Vstupenka za zvýhodněnou cenu, Edice II.

  Za 350 Kč získáte vstupenku, která bude v prodeji přímo před koncertem za standardní cenu 400 Kč. O způsobu doručení vstupenky se s vámi domluvíme po skončení kampaně. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  13,85 €
  (350 Kč)
 • zostáva 12 z 20
  Vstupenka a Davelský LOVEČÁK - limitovaná edice VLVTVVV V DVVLI

  Vysoce kvalitní salám z vyhlášeného Řeznictví a uzenářství U Dolejších z Davle je oblíbený díky svému formátu nejen u vytrvalých lovců ale nachází si místo i u fanoušků kvalitní hudby a jejich blízkých. Pro naší událost je připravená limitovaná edice omezeného počtu 20 kusů salámů, kterým byla věnovaná obzvláště velká péče! Tuto odměnu si vyzvednete při příchodu nebo odchodu z koncertu.  

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  19,39 €
  (490 Kč)
 • zostáva 19 z 20
  Vstupenka a Davelský HERKULES - limitovaná edice VLVTVVV V DVVLI

  Kvalitní a oblíbený salám nejvyšší kvality z vyhlášeného Řeznictví a uzenářství U Dolejších z Davle. Tato delikatesa jistě udělá radost každému fanouškovi kvalitní hudby i jeho blízkým. Pro naší událost je připravená limitovaná edice omezeného počtu 20 kusů salámů, kterým byla věnovaná obzvláště velká péče! Tuto odměnu si vyzvednete při příchodu nebo odchodu z koncertu. 

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  23,35 €
  (590 Kč)
 • zostáva 28 z 50
  Vstupenka a triko VLTVVV V DVVLI vám na míru!

  Unikátní personifikované triko pro fanouška s jeho jménem. Prosíme o uvedení vaší velikost a jména, které bude chtít mít na zadní straně trika, do objednávky. Tuto odměnu si vyzvednete při příchodu nebo odchodu z koncertu.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  23,75 €
  (600 Kč)
 • zostáva 9 z 10
  Vstupenka a CD Spass muss immer sein - s věnováním

  Věnování kapely konkrétnímu fanouškovi. Tuto odměnu si vyzvednete při příchodu nebo odchodu z koncertu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  25,73 €
  (650 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Vstupenka + Prohlídka muzea spolku Vltavan Davle.

  Komentovaná prohlídka, kde se dozvíte vše o plavbě a plavení dřeva po Vltavě. Doba trvání je cca 1 hodina. Muzeum je otevřeno každý pátek od 15.00 - 17.00 v období od 1.4. - 31.10. 2023. Prohlídku je nutné předem zarezervovat na tel. čísle 603 208 666.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  25,73 €
  (650 Kč)
 • zostáva 8 z 10
  Vstupenka a LP - Vinyl Spass muss immer sein - s věnováním

  Věnování kapely konkrétnímu fanouškovi. Tuto odměnu si vyzvednete při příchodu nebo odchodu z koncertu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  37,60 €
  (950 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Fotka s kapelou na plech, formát A4

  Fotka fanouška s kapelou na plech připravená starými fototechnologiemi, od Davelského patriota Karla Richtra. Tuto odměnu vám zašleme do jednoho měsíce po koncertu na vaší adresu, pokud se na místě nedomluvíme jinak. O detailech focení před, nebo v průběhu koncertu se domluvíme emailem.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  83,12 €
  (2 100 Kč)
 • zostáva 9 z 10
  Vstupenka a ateliérové nebo exteriérové focení u Vltavy v Davli s Karlem Richtrem

  Davelský patriot, fotograf Karel Richtr pro vás připraví dvouhodinové focení vás a vašich blízkých buď v jeho ateliéru na břehu Vltavy v centru Davle nebo v blízkém okolí. Z tohoto focení dostanete 10 - 15 skvělých záběrů, dle vašeho výběru. Termín focení si domluvíte přímo s Karlem, kontakt a další podrobnosti vám zašleme emailem. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  98,95 €
  (2 500 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  Vstupenka a HISTORICKÉ ateliérové nebo exteriérové focení u Vltavy v Davli s Karlem Richtrem

  Davelský patriot, fotograf Karel Richtr pro vás připraví dvouhodinové focení vás a vašich blízkých buď v jeho ateliéru na břehu Vltavy v centru Davle nebo v blízkém okolí. Z tohoto focení dostanete 4 fotografie formátu cca 30 x 20 cm pořízené historickými fotografickými technologiemi na plechové nebo skleněné desce. Termín focení si domluvíte přímo s Karlem, kontakt a další podrobnosti vám zašleme emailem.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  201,86 €
  (5 100 Kč)
 • Vypredané!!
  Vstupenka za zvýhodněnou cenu

  Za 350 Kč získáte vstupenku, která bude v prodeji přímo před koncertem za standardní cenu 400 Kč. O způsobu doručení vstupenky se s vámi domluvíme po skončení kampaně. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  13,85 €
  (350 Kč)