Mlsné jazýčky všech psů, spojme se!

Jsme manželé, co se rozhodli vyrábět zdravé mlsání pro psy. Bez chemie, náhražek a čerstvé Protože jsme stále na začátku a musíme rozšířit výrobu, zkoušíme pomocí Hithit získat finance na vybavení, testy a účast na veletrhu. ODMĚNY JSOU S 20% SLEVOU

Autor: Azorky

 • Azorky na veletrhu

 • Zákazníci se k nám jen hrnuli

 • Tréninkové pamlsky a Pipi

 • Tréninkové pamlsky rybí

 • Tréninkové pamlsky ve dvou velikostech

 • Náš Noddy

 • My a Noddy

 • Azorky jsou k sežrání

 • Psy milujeme

1 174 €
vybrané z 9 304 €

12%

12% splnené

71 ľudí prispelo

Ekológia, Jedlo

Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 1.4.2023 v 11:57.

Zobraziť všetky odmeny

Dobrý den všem milovníkům našich čtyřnohých parťáků,

jsme manželé Šlancovi, kteří se jako velcí milovníci zvířat rozhodli dělat pro Vaše psy opravdu zdravé mlsání bez chemie, náhražek, čerstvé a ryze české. Prostě poctivé a nutričně vyvážené dobroty podobné Barfu.

Dlouho jsme hledali na našem trhu kvalitní pamlsek a protože jsme stále nenacházeli nic co by přesně vyhovovalo našim potřebám, začali jsme po domácku vyrábět sami. Nejen u našich zvířat, ale i u zvířat kamarádů měly naše pamlsky velký úspěch a tak jsme začali s přípravou oficiální výroby pamlsků. Náš nápad vyrábět dobroty pouze čerstvé a z čerstvých surovin v gastro kvalitě se začínal rýsovat a po mnoha a mnoha úskalích se nám konečně podařilo začít se schválenou výrobou. Podotýkáme, že s ruční výrobou a každý kousek nám doslova projde našima rukama. Bylo a stále je to velmi náročné, protože všechno to, co vyžaduje výroba, distribuce, marketing, správa e-shopu a pod., děláme jen ve dvou (k tomu tři děti, dva kocouři, pes, agamák a dvě andulky). Nicméně u psů, kteří jsou u nás na prvním místě máme velký úspěch, protože i ti nejzatvrzelejší nejedlíci naše Azorky milují. Jenže co stačilo na úplném začátku už nestačí a naši velmi nároční zákazníci si žádají víc a víc. A my abychom mohli uspokojit jejich požadavky nutně potřebujeme rozšířit výrobu o další konkrétní produkty, jakými jsou například tréninkové pamlsky. 

                                                                                                                                                       

Tyto pamlsky v našem, zdravém stylu jsou velmi žádané, ale vybavení pro jejich výrobu, tak abychom udrželi standard kvality je finančně náročné. Mimoto jsme před pár týdny vybavili novou provozovnu, na kterou padly veškeré naše úspory a na dovybavení pro rozšíření výroby už jednoduše další finance nejsou. A bohužel ani současná situace s cenami energií a pohonných hmot nám to moc neusnadňuje. 

A proto zkoušíme prostřednictvím platformy Hithit požádat stejné nadšence ze zvířecího světa jako jsme my o pomoc. Vaší budoucí podpory si nesmírně vážíme a pokud se nám s Vaší pomocí podaří potřebné finance získat, tak ty poputují především na vybavení provozovny, účast na veletrhu, ale i marketing a nutné náklady spojené s výrobou. Ono totiž vyrábět nějaké pamlsky není žádná věda, ale vyrábět poctivé, zdravé a kvalitní dobroty už tak jednoduché a hlavně levné není. 

Sice nemáme velké možnosti jako mají velké firmy, ale pokud můžeme podpořit nějakou dobročinnou akci a pár psům pomoci, tak ji aspoň tím co je v našich možnostech podpoříme. Například ve spolupráci s časopisem Haf a Mňau - Bull sraz, nebo Voříškiáda. 

Za naši krátkou dobu fungování jsme už stačili získat různé certifikáty o podpoře pár psích akcí, ale na co jsme především hrdí, je ocenění, které jsme získali na Veletrhu ForPets. A to ne jen tak ledajaké, ale rovnou první místo v segmentu krmiv a celkově druhé místo z celého veletrhu. Odborná komise hodnotila především originalitu, způsob výroby a kvalitu což je základ naší ruční výroby.  A věřte, že konkurence byla opravdu veliká. 

Věříme, že se nám s Vaší pomocí podaří výrobu rozšířit za což jsme Vám už teď nesmírně vděční a děkujeme my i naši zvířecí přátelé.

Aktuality

20.2.2023 You tube

Vytvořili jsme pro Vás kanál You tube. Jako první video je právě o tréninkových pamlscích. You tube se chceme věnovat i do budoucna, kam vám budeme postupně přidávat zajímavosti o pamlscích, nás a našich projektech :-)  Jukněte na video a budeme rádi za zpětnou vazbu :-) 

Viacej

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 6
  Pamlsky zvěřinové s kokosem 100 g


  Zvěřinové maso obsahuje velký podíl bílkovin, malé množství tuku a zároveň významný podíl  nenasycených kyselin.

  Bílkoviny obsažené v mase mají oproti jiným masům výrazný podíl esenciálních aminokyselin, které jsou pro tělo velmi důležité. Je vhodné především pro psy, kteří trpí potravinovými alergiemi. Doporučujeme pro psy větší, protože samotné pamlsky jsou trošku větší a tvrdší. 

  Kokos - Hlavní položkou dužiny je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Také obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou   Monolaurin , která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.
   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  3,43 €
  (81 Kč)
 • predané 20
  Pamlsky tréninkové krůtí 200 g - PŘEDPRODEJ

  Složení: krůtí srdce, krůtí játra, jablko, banán, sušená syrovátka, strouhaný kokos, lněná mouka ze zlatého lnu

  Piškotky o velikosti 1,5 cm.

  Fotky a videa najdete v galerii projektu.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  3,47 €
  (82 Kč)
 • predané 3
  Pamlsky tréninkové krevetové 200 g - PŘEDPRODEJ

  Složení: krevetová moučka (sušené mleté krevetky), jablko, banán, sušená syrovátka, strouhaný kokos, lněná mouka ze zlatého lnu

  Piškotky o velikosti 1,5 cm.

  Fotky a videa najdete v galerii projektu.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  3,47 €
  (82 Kč)
 • predané 4
  Pamlsky tréninkové hmyzí 200g - PŘEDPRODEJ

  Složení: moučka z larev Bráněnky, jablko, banán, sušená syrovátka, strouhaný kokos, lněná mouka ze zlatého lnu

  Piškotky o velikosti 1,5 cm.

  Fotky a videa najdete v galerii projektu.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  3,51 €
  (83 Kč)
 • predané 7
  Pamlsky tréninkové rybí 200 g - PŘEDPRODEJ

  Složení: sleďové filety, jablko, banán, sušená syrovátka, strouhaný kokos, lněná mouka ze zlatého lnu

  Piškotky o velikosti 1,5 cm.

  Fotky a videa najdete v galerii projektu.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  3,59 €
  (85 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky vepřové s kokosem 100 g

  Vepřové pamlsky dodají psovi energii ve formě tuků. Maso obsahuje mnoho prospěšných látek pro imunitní systém, látky pro reprodukční systém a pro správné fungování mozku, kosti a svaly a fungování imunitního systému.

  Vepřové je plné nezbytných látek jako je například Selen, který je velmi prospěšný pro náš imunitní systém a zrovna vepřové je jedním z jeho nejlepších zdrojů. Zinek , ten je důležitý pro správné fungování mozku, stavbu kostí a svalů a opět posiluje náš imunitní systém.

  Kokos - Hlavní položkou je kokosový olej, který má odlišné složení než většina olejů. Lipidy jsou metabolizovány a využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.
   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  3,68 €
  (87 Kč)
 • predané 3
  Hovězí s kokosem 100 g

  Hovězí je velmi  hodnotným druhem masa, protože obsahuje vysoký podíl bílkovin, které jsou jedny z hlavních živin a jsou nezbytné pro růst, regeneraci a látkovou výměnu. 

  Podporuje chuť k jídlu, zabraňuje anemii a podílí se na tvorbě červených krvinek). Hovězí maso je také přirozeným zdrojem kyseliny linolové, která napomáhá k vytvoření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou v těle.

  Kokos -  Hlavní položkou dužiny je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Také obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  3,76 €
  (89 Kč)
 • predané 2
  Pamlsky rybí s kokosem 100 g

  Ryby jsou velmi vhodné pro psy dietáře, nebo alergiky, protože na ryby je minimum alergií, jsou lehko stravitelné a rybí tuk je na rozdíl od jiných pro organizmus zdravý.

  Rybí maso obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin, nízký obsah cholesterolu, nulový obsah sacharidů, je bohatý na zinek, selen, železo a vitamín B12. Mořské ryby jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, které lidské tělo nedokáže vyrobit a proto je nutné je  přijímat ze stravy. 

  Kokos -  Hlavní položkou je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Při trávení vytváří kyselinu Laurovou, látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  3,89 €
  (92 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky krůtí s kokosem 100 g


  Krůtí maso se doporučuje používat u psů při dietách a to i při těch velmi přísných např. před operací. Obsahuje více kyseliny linolové (pro správnou funkci buněk, nervů a imunitní systém), a navíc i jednu z esenciálních mastných nenasycených kyselin, která je důležitá pro udržení správného stavu a ke snížení hladiny cholesterolu v krvi.

  Kokos -  Hlavní položkou dužiny je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Také obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  4,06 €
  (96 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky zvěřinové 100 g

  Zvěřinové maso obsahuje velký podíl bílkovin, malé množství tuku a zároveň významný podíl  nenasycených kyselin. Bílkoviny obsažené v mase mají oproti jiným masům výrazný podíl esenciálních aminokyselin, které jsou pro tělo velmi důležité. Je vhodné především pro psy, kteří trpí potravinovými alergiemi. 

  Doporučujeme pro psy větší, protože samotné pamlsky jsou trošku větší a tvrdší. 

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  4,06 €
  (96 Kč)
 • predané 5
  Pro dobrý pocit :)

  V následujícím kroku si můžete částku libovolně navýšit dle Vašeho uvážení.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,23 €
  (100 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky vepřové 100 g

  Vepřové pamlsky dodají psovi energii ve formě tuků. Maso obsahuje mnoho prospěšných látek pro imunitní systém, látky pro reprodukční systém a pro správné fungování mozku, kosti a svaly a fungování imunitního systému.

  Vepřové je plné nezbytných látek jako je například Selen, který je velmi prospěšný pro náš imunitní systém a zrovna vepřové je jedním z jeho nejlepších zdrojů. Zinek , ten je důležitý pro správné fungování mozku, stavbu kostí a svalů a opět posiluje náš imunitní systém.


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  4,27 €
  (101 Kč)
 • predané 2
  Pamlsky rybí 100 g

  Ryby jsou velmi vhodné pro psy dietáře, nebo alergiky, protože na ryby je minimum alergií, jsou lehko stravitelné a rybí tuk je na rozdíl od jiných pro organizmus zdravý.

  Mimoto mají ryby hodně plnohodnotných bílkovin díky velkému obsahu rybího tuku.

  Rybí maso obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin, nízký obsah cholesterolu, nulový obsah sacharidů, je bohatý na zinek, selen, železo a vitamín B12. Mořské ryby jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, které lidské tělo nedokáže vyrobit a proto je nutné je  přijímat ze stravy. 


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  4,65 €
  (110 Kč)
 • predané 2
  Pamlsky hovězí 100 g

  Hovězí je velmi  hodnotným druhem masa, protože obsahuje vysoký podíl bílkovin, které jsou jedny z hlavních živin a jsou nezbytné pro růst, regeneraci a látkovou výměnu. 

  Podporuje chuť k jídlu, zabraňuje anemii a podílí se na tvorbě červených krvinek). Hovězí maso je také přirozeným zdrojem kyseliny linolové, která napomáhá k vytvoření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou v těle.


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  4,78 €
  (113 Kč)
 • predané 2
  Pamlsky krůtí 100 g

  Krůtí maso se doporučuje používat u psů při dietách a to i při těch velmi přísných např. před operací.

  Obsahuje více kyseliny linolové (pro správnou funkci buněk, nervů a imunitní systém), a navíc i jednu z esenciálních mastných nenasycených kyselin, která je důležitá pro udržení správného stavu a ke snížení hladiny cholesterolu v krvi.


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  4,82 €
  (114 Kč)
 • predané 1
  Pamlsky zvěřinové s kokosem 200 g

  Zvěřinové maso obsahuje velký podíl bílkovin, malé množství tuku a zároveň významný podíl  nenasycených kyselin. Bílkoviny obsažené v mase mají oproti jiným masům výrazný podíl esenciálních aminokyselin, které jsou pro tělo velmi důležité. 

  Je vhodné především pro psy, kteří trpí potravinovými alergiemi. Doporučujeme pro psy větší, protože samotné pamlsky jsou trošku větší a tvrdší. 

  Kokos - Hlavní položkou dužiny je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Také obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou   Monolaurin , která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.
   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  5,33 €
  (126 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky vepřové s kokosem 200 g

  Vepřové pamlsky dodají psovi energii ve formě tuků. Maso obsahuje mnoho prospěšných látek pro imunitní systém, látky pro reprodukční systém a pro správné fungování mozku, kosti a svaly a fungování imunitního systému.

  Vepřové je plné nezbytných látek jako je například Selen je velmi prospěšný pro náš imunitní systém a zrovna vepřové je jedním z jeho nejlepších zdrojů. Zinek je důležitý pro správné fungování mozku, stavbu kostí a svalů a opět posiluje náš imunitní systém.

  Kokos -   Hlavní položkou je kokosový olej, který má odlišné složení než většina olejů. Lipidy jsou metabolizovány a využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  6,68 €
  (158 Kč)
 • predané 0
  Hovězí s kokosem 200 g

  Hovězí je velmi  hodnotným druhem masa, protože obsahuje vysoký podíl bílkovin, které jsou jedny z hlavních živin a jsou nezbytné pro růst, regeneraci a látkovou výměnu. 

  Podporuje chuť k jídlu, zabraňuje anemii a podílí se na tvorbě červených krvinek). Hovězí maso je také přirozeným zdrojem kyseliny linolové, která napomáhá k vytvoření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou v těle.

  Kokos -  Hlavní položkou dužiny je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Také obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  6,85 €
  (162 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky rybí s kokosem 200 g

  Ryby jsou vhodné pro psy dietáře, nebo alergiky, protože na ryby je minimum alergií, jsou lehko stravitelné a rybí tuk je na rozdíl od jiných pro organizmus zdravý.

  Rybí maso obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin, nízký obsah cholesterolu, nulový obsah sacharidů, je bohatý na zinek, selen, železo a vitamín B12. Mořské ryby jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, které lidské tělo nevyrábí a proto je nutné je  přijímat ze stravy. 

  Kokos -  Hlavní položkou je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Při trávení vytváří kyselinu Laurovou,  látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  7,15 €
  (169 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky krůtí s kokosem 200 g

  Krůtí maso se doporučuje používat u psů při dietách a to i při těch velmi přísných např. před operací. Obsahuje více kyseliny linolové (pro správnou funkci buněk, nervů a imunitní systém), a navíc i jednu z esenciálních mastných nenasycených kyselin, která je důležitá pro udržení správného stavu a ke snížení hladiny cholesterolu v krvi.

  Kokos -  Hlavní položkou dužiny je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Také obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  7,44 €
  (176 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky zvěřinové 200 g

  Zvěřinové maso obsahuje velký podíl bílkovin, malé množství tuku a zároveň významný podíl  nenasycených kyselin. Bílkoviny obsažené v mase mají oproti jiným masům výrazný podíl esenciálních aminokyselin, které jsou pro tělo velmi důležité. Je vhodné především pro psy, kteří trpí potravinovými alergiemi.

  Doporučujeme pro psy větší, protože samotné pamlsky jsou trošku větší a tvrdší. 


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  7,44 €
  (176 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky vepřové 200 g

  Vepřové pamlsky dodají psovi energii ve formě tuků. Maso obsahuje mnoho prospěšných látek pro imunitní systém, látky pro reprodukční systém a pro správné fungování mozku, kosti a svaly a fungování imunitního systému.

  Vepřové je plné nezbytných látek jako je například Selen, který je velmi prospěšný pro náš imunitní systém a zrovna vepřové je jedním z jeho nejlepších zdrojů. Zinek , ten je důležitý pro správné fungování mozku, stavbu kostí a svalů a opět posiluje náš imunitní systém.


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  7,87 €
  (186 Kč)
 • predané 3
  Pamlsky hovězí 200 g

  Hovězí je velmi  hodnotným druhem masa, protože obsahuje vysoký podíl bílkovin, které jsou jedny z hlavních živin a jsou nezbytné pro růst, regeneraci a látkovou výměnu. 

  Podporuje chuť k jídlu, zabraňuje anemii a podílí se na tvorbě červených krvinek). Hovězí maso je také přirozeným zdrojem kyseliny linolové, která napomáhá k vytvoření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou v těle.


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  8,37 €
  (198 Kč)
 • predané 1
  Pamlsky rybí 200 g

  Ryby jsou velmi vhodné pro psy dietáře, nebo alergiky, protože na ryby je minimum alergií, jsou lehko stravitelné a rybí tuk je na rozdíl od jiných pro organizmus zdravý.

  Mimoto mají ryby hodně plnohodnotných bílkovin díky velkému obsahu rybího tuku.

  Rybí maso obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin, nízký obsah cholesterolu, nulový obsah sacharidů, je bohatý na zinek, selen, železo a vitamín B12. Mořské ryby jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, které lidské tělo nedokáže vyrobit a proto je nutné je  přijímat ze stravy. 


  .

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  8,67 €
  (205 Kč)
 • predané 1
  Pamlsky krůtí 200 g

  Krůtí maso se doporučuje používat u psů při dietách a to i při těch velmi přísných např. před operací.

  Obsahuje více kyseliny linolové (pro správnou funkci buněk, nervů a imunitní systém), a navíc i jednu z esenciálních mastných nenasycených kyselin, která je důležitá pro udržení správného stavu a ke snížení hladiny cholesterolu v krvi.


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  9,01 €
  (213 Kč)
 • predané 24
  Pamlsky tréninkové 3x200 g - PŘEDPRODEJ

  Sada pamlsků všech druhů po 200 g. 
  Krůtí, rybí, krevetové

  Piškotky o velikosti 1,5 cm

  Fotky a videa najdete v galerii projektu

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  9,14 €
  (216 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky zvěřinové s kokosem vážené 0,5 kg

  Zvěřinové maso obsahuje velký podíl bílkovin, malé množství tuku a zároveň významný podíl  nenasycených kyselin.

  Bílkoviny obsažené v mase mají oproti jiným masům výrazný podíl esenciálních aminokyselin, které jsou pro tělo velmi důležité. Je vhodné především pro psy, kteří trpí potravinovými alergiemi. Doporučujeme pro psy větší, protože samotné pamlsky jsou trošku větší a tvrdší. 

  Kokos - Hlavní položkou dužiny je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Také obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou   Monolaurin , která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.
   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  15,27 €
  (361 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky vepřové s kokosem vážené 0,5 kg

  Vepřové pamlsky dodají psovi energii ve formě tuků. Maso obsahuje mnoho prospěšných látek pro imunitní systém, látky pro reprodukční systém a pro správné fungování mozku, kosti a svaly a funkci imunitního systému.

  Vepřové je plné nezbytných látek jako je například Selen, je velmi prospěšný pro náš imunitní systém a zrovna vepřové je jedním z jeho nejlepších zdrojů. Zinek je důležitý pro správné fungování mozku, stavbu kostí a svalů a posiluje náš imunitní systém.

  Kokos -   Hlavní položkou je kokosový olej, který má odlišné složení než většina olejů. Lipidy jsou metabolizovány a využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  16,58 €
  (392 Kč)
 • predané 2
  Pamlsky hovězí s kokosem vážené 0,5 kg

  Hovězí je velmi  hodnotným druhem masa, protože obsahuje vysoký podíl bílkovin, které jsou jedny z hlavních živin a jsou nezbytné pro růst, regeneraci a látkovou výměnu. 

  Podporuje chuť k jídlu, zabraňuje anemii a podílí se na tvorbě červených krvinek). Hovězí maso je také přirozeným zdrojem kyseliny linolové, která napomáhá k vytvoření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou v těle.

  Kokos -  Hlavní položkou dužiny je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Také obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou Monolaurin, ta má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.
   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  16,92 €
  (400 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky rybí s kokosem vážené 0,5 kg

  Ryby jsou vhodné pro psy dietáře, nebo alergiky, protože na ryby je minimum alergií, jsou lehko stravitelné a rybí tuk je na rozdíl od jiných pro organizmus zdravý.

  Rybí maso obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin, nízký obsah cholesterolu, nulový obsah sacharidů, je bohatý na zinek, selen, železo a vitamín B12. Mořské ryby jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, které lidské tělo nevyrábí a proto je nutné je  přijímat ze stravy. 

  Kokos -  Hlavní položkou je kokosový olej, který má odlišné složení než jiné oleje. Lipidy jsou metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Při trávení vytváří kyselinu Laurovou,  látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  17,64 €
  (417 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky krůtí s kokosem vážené 0,5 kg

  Krůtí maso se doporučuje používat u psů při dietách a to i při těch velmi přísných např. před operací.

  Obsahuje více kyseliny linolové (pro správnou funkci buněk, nervů a imunitní systém), a navíc i jednu z esenciálních mastných nenasycených kyselin, která je důležitá pro udržení správného stavu a ke snížení hladiny cholesterolu v krvi.

  Kokos -  Hlavní položkou dužiny je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Také obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  18,40 €
  (435 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky zvěřinové vážené 0,5 kg

  Zvěřinové maso maso obsahuje velký podíl bílkovin, malé množství tuku a zároveň významný podíl  nenasycených kyselin.

  Bílkoviny obsažené v mase mají oproti jiným masům výrazný podíl esenciálních aminokyselin, které jsou pro tělo velmi důležité. Je vhodné především pro psy, kteří trpí potravinovými alergiemi. Doporučujeme pro psy větší, protože samotné pamlsky jsou trošku větší a tvrdší. 


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  18,44 €
  (436 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky vepřové vážené 0,5 kg

  Vepřové pamlsky pamlsky dodají psovi energii ve formě tuků.

  Maso obsahuje mnoho prospěšných látek pro imunitní systém, látky pro reprodukční systém a pro správné fungování mozku, kosti a svaly a fungování imunitního systému.

  Vepřové je plné nezbytných látek jako je například Selen, který je velmi prospěšný pro náš imunitní systém a zrovna vepřové je jedním z jeho nejlepších zdrojů. Zinek , ten je důležitý pro správné fungování mozku, stavbu kostí a svalů a opět posiluje náš imunitní systém.


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  19,45 €
  (460 Kč)
 • predané 2
  Pamlsky hovězí vážené 0,5 kg

  Hovězí je velmi  hodnotným druhem masa, protože obsahuje vysoký podíl bílkovin, které jsou jedny z hlavních živin a jsou nezbytné pro růst, regeneraci a látkovou výměnu. 

  Podporuje chuť k jídlu, zabraňuje anemii a podílí se na tvorbě červených krvinek). Hovězí maso je také přirozeným zdrojem kyseliny linolové, která napomáhá k vytvoření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou v těle.


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  20,81 €
  (492 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky rybí vážené 0,5 kg

  Ryby jsou velmi vhodné pro psy dietáře, nebo alergiky, protože na ryby je minimum alergií, jsou lehko stravitelné a rybí tuk je na rozdíl od jiných pro organizmus zdravý.

  Mimoto mají ryby hodně plnohodnotných bílkovin díky velkému obsahu rybího tuku.

  Rybí maso obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin, nízký obsah cholesterolu, nulový obsah sacharidů, je bohatý na zinek, selen, železo a vitamín B12. Mořské ryby jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, které lidské tělo nedokáže vyrobit a proto je nutné je  přijímat ze stravy. 


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  21,48 €
  (508 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky s kokosem 5x100 g

  Proč jsou naše pamlsky tak báječné? Protože jsou dělány s láskou. S láskou ke zvířatům. Děláme je tak, aby uspokojily nejen jejich chuťové pohárky, ale celé tělo 

  Tato  sada pamlsků je nejlepším dárkem pro vašeho nejlepšího přítele.

  Slouží jako příležitost otestovat, které pamlsky budou vašemu chlupatému příteli chutnat, vonět nebo dělat nejlépe.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  21,65 €
  (512 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky krůtí vážené 0,5 kg

  Krůtí maso se doporučuje používat u psů při dietách a to i při těch velmi přísných např. před operací.

  Obsahuje více kyseliny linolové (pro správnou funkci buněk, nervů a imunitní systém), a navíc i jednu z esenciálních mastných nenasycených kyselin, která je důležitá pro udržení správného stavu a ke snížení hladiny cholesterolu v krvi.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  22,71 €
  (537 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky zvěřinové s kokosem vážené 1 kg

  Zvěřinové maso obsahuje velký podíl bílkovin, malé množství tuku a zároveň významný podíl  nenasycených kyselin. Bílkoviny obsažené v mase mají oproti jiným masům výrazný podíl esenciálních aminokyselin, které jsou pro tělo velmi důležité. 

  Je vhodné pro psy, kteří trpí potravinovými alergiemi. Doporučujeme pro psy větší, protože samotné pamlsky jsou trošku větší a tvrdší. 

  Kokos - Hlavní položkou dužiny je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Také obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou   Monolaurin , která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu..

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  30,20 €
  (714 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky vepřové s kokosem vážené 1 kg

  Vepřové pamlsky dodají psovi energii. Maso obsahuje mnoho prospěšných látek pro imunitní systém, látky pro reprodukční systém a pro správné fungování mozku, kosti a svaly a fungování imunitního systému.

  Vepřové je plné nezbytných látek jako je například Selen, který je velmi prospěšný pro náš imunitní systém a zrovna vepřové je jedním z jeho nejlepších zdrojů. Zinek je důležitý pro správné fungování mozku, stavbu kostí a svalů a opět posiluje náš imunitní systém.

  Kokos -   Hlavní položkou je kokosový olej, který má odlišné složení než většina olejů. Lipidy jsou metabolizovány a využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  32,78 €
  (775 Kč)
 • predané 1
  Pamlsky 5x100 g

  Proč jsou naše pamlsky tak báječné? Protože jsou dělány s láskou. S láskou ke zvířatům. Děláme je tak, aby uspokojily nejen jejich chuťové pohárky, ale celé tělo 

  Tato sada pamlsků je nejlepším dárkem pro vašeho nejlepšího přítele.

  Slouží jako příležitost otestovat, které pamlsky budou vašemu chlupatému příteli chutnat, vonět nebo dělat nejlépe.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  33,24 €
  (786 Kč)
 • predané 2
  Pamlsky s kokosem 5x200 g

  Proč jsou naše pamlsky tak báječné? Protože jsou dělány s láskou. S láskou ke zvířatům. Děláme je tak, aby uspokojily nejen jejich chuťové pohárky, ale celé tělo 

  Tato  sada pamlsků je nejlepším dárkem pro vašeho nejlepšího přítele.

  Slouží jako příležitost otestovat, které pamlsky budou vašemu chlupatému příteli chutnat, vonět nebo dělat nejlépe.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  33,24 €
  (786 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky hovězí s kokosem vážené 1 kg

  Hovězí je velmi  hodnotným druhem masa, protože obsahuje vysoký podíl bílkovin, které jsou jedny z hlavních živin a jsou nezbytné pro růst, regeneraci a látkovou výměnu. 

  Podporuje chuť k jídlu, zabraňuje anemii a podílí se na tvorbě červených krvinek). Hovězí maso je  přirozeným zdrojem kyseliny linolové, která napomáhá k vytvoření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou v těle.

  Kokos -  Hlavní položkou dužiny je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  33,50 €
  (792 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky rybí s kokosem vážené 1 kg

  Ryby jsou vhodné pro psy dietáře, nebo alergiky, protože na ryby je minimum alergií, jsou lehko stravitelné a rybí tuk je na rozdíl od jiných pro organizmus zdravý.

  Rybí maso obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin, nízký obsah cholesterolu, nulový obsah sacharidů, je bohatý na zinek, selen, železo a vitamín B12. Mořské ryby jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, které lidské tělo nevyrábí a proto je nutné je  přijímat ze stravy. 

  Kokos -  Hlavní položkou je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Při trávení vytváří kyselinu Laurovou,  látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  34,89 €
  (825 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky krůtí s kokosem vážené 1 kg

  Krůtí maso se doporučuje používat u psů při dietách a to i při těch velmi přísných např. před operací.

  Obsahuje více kyseliny linolové (pro správnou funkci buněk, nervů a imunitní systém), a navíc i jednu z esenciálních mastných nenasycených kyselin, která je důležitá pro udržení správného stavu a ke snížení hladiny cholesterolu v krvi.

  Kokos -  Hlavní položkou dužiny je kokosový olej, který má odlišné složení než většina ostatních olejů. Lipidy jsou jednodušeji metabolizovány a automaticky využívány jako zdroj energie aniž by se ukládaly v tukové tkáni. Tento tuk má pozitivní vliv na srdce. Také obsahuje kyselinu Laurovou, která při trávení vytváří látku zvanou Monolaurin, která má antivirový a antibakteriální účinek. Velkým přínosem jsou také antioxidační látky (polyfenoly), které posilují imunitní systém a bojují proti zánětu.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  36,37 €
  (860 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky vepřové vážené 1 kg

  Vepřové pamlsky pamlsky dodají psovi energii ve formě tuků. Maso obsahuje mnoho prospěšných látek pro imunitní systém, látky pro reprodukční systém a pro správné fungování mozku, kosti a svaly a fungování imunitního systému.

  Vepřové je plné nezbytných látek jako je například Selen, který je velmi prospěšný pro náš imunitní systém a zrovna vepřové je jedním z jeho nejlepších zdrojů. Zinek , ten je důležitý pro správné fungování mozku, stavbu kostí a svalů a opět posiluje náš imunitní systém.


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  38,49 €
  (910 Kč)
 • predané 1
  Pamlsky 5x200 g

  Proč jsou naše pamlsky tak báječné? Protože jsou dělány s láskou. S láskou ke zvířatům. Děláme je tak, aby uspokojily nejen jejich chuťové pohárky, ale celé tělo 

  Tato  sada pamlsků je nejlepším dárkem pro vašeho nejlepšího přítele.

  Slouží jako příležitost otestovat, které pamlsky budou vašemu chlupatému příteli chutnat, vonět nebo dělat nejlépe.

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  40,77 €
  (964 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky hovězí vážené 1 kg

  Hovězí je velmi  hodnotným druhem masa, protože obsahuje vysoký podíl bílkovin, které jsou jedny z hlavních živin a jsou nezbytné pro růst, regeneraci a látkovou výměnu. 

  Podporuje chuť k jídlu, zabraňuje anemii a podílí se na tvorbě červených krvinek). Hovězí maso je také přirozeným zdrojem kyseliny linolové, která napomáhá k vytvoření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou v těle.


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  41,11 €
  (972 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky zvěřinové vážené 1 kg

  Zvěřinové maso maso obsahuje velký podíl bílkovin, malé množství tuku a zároveň významný podíl  nenasycených kyselin.

  Bílkoviny obsažené v mase mají oproti jiným masům výrazný podíl esenciálních aminokyselin, které jsou pro tělo velmi důležité. Je vhodné především pro psy, kteří trpí potravinovými alergiemi. Doporučujeme pro psy větší, protože samotné pamlsky jsou trošku větší a tvrdší. 


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  42,38 €
  (1 002 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky rybí vážené 1 kg

  Ryby jsou velmi vhodné pro psy dietáře, nebo alergiky, protože na ryby je minimum alergií, jsou lehko stravitelné a rybí tuk je na rozdíl od jiných pro organizmus zdravý.

  Mimoto mají ryby hodně plnohodnotných bílkovin díky velkému obsahu rybího tuku.

  Rybí maso obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin, nízký obsah cholesterolu, nulový obsah sacharidů, je bohatý na zinek, selen, železo a vitamín B12. Mořské ryby jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, které lidské tělo nedokáže vyrobit a proto je nutné je  přijímat ze stravy. 

   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  42,38 €
  (1 002 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky krůtí vážené 1 kg

  Krůtí maso se doporučuje používat u psů při dietách a to i při těch velmi přísných např. před operací.

  Obsahuje více kyseliny linolové (pro správnou funkci buněk, nervů a imunitní systém), a navíc i jednu z esenciálních mastných nenasycených kyselin, která je důležitá pro udržení správného stavu a ke snížení hladiny cholesterolu v krvi.


   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  44,20 €
  (1 045 Kč)
 • predané 5
  Tréninkové pamlsky na půl roku 3x200 g - PŘEDPRODEJ

  Sada pamlsků vám bude odeslána každý měsíc, po dobu šesti měsíců. Jako dárek od nás dostanete sedmý balíček zdarma.

  Zásilkovna započítána v ceně odměny.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  85,22 €
  (2 015 Kč)
 • predané 0
  Tréninkové pamlsky na rok 3x200 g - PŘEDPRODEJ

  Sada pamlsků vám bude odeslána každý měsíc, po dobu jednoho roku. Jako dárek od nás dostanete třináctý balíček zdarma.

  Zásilkovna započítána v ceně odměny.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  170,44 €
  (4 030 Kč)
 • predané 0
  Staň se fotomodelem pro Azorky

  Focení s profesionální fotografkou psů, kde se váš pejsek stane fotomodelem pro Azorky. Fotografie budou použity na naše sociální sítě. Jako dárek dostanete 3 fotografie.

  Fotografka Adéla Tůmová 

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  211,46 €
  (5 000 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky na půl roku 5x200 g

  Sada pamlsků vám bude odeslána každý měsíc, po dobu šesti měsíců. Jako dárek od nás dostanete sedmý balíček zdarma.

  Zásilkovna započítána v ceně odměny.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  274,90 €
  (6 500 Kč)
 • predané 0
  Prohlídka nové provozovny

  Jedinečná příležitost prohlídky naší nové provozovny. Ukážeme vám kde vaše dobroty vznikají, dáme si spolu kafíčko a bude připraveno pohoštění. Domů si odnesete malý dáreček.  

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  338,34 €
  (8 000 Kč)
 • predané 0
  Pamlsky na rok 5x200 g

  Sada pamlsků vám bude odeslána každý měsíc, po dobu jednoho roku. Jako dárek od nás dostanete třináctý balíček zdarma.

  Zásilkovna započítána v ceně odměny.
   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  549,80 €
  (13 000 Kč)