Podpořte vývoj Interaktivních příběhů

Jsme skupinka mladých lidí a společně vyvíjíme webovou aplikaci s příběhy, jejichž průběh mohou ovlivňovat čtenáři. Pomozte nám prokousat se nástrahami vývoje, abychom naši aplikaci přivedli k dokonalosti a zdarma ji zpřístupnili čtenářům i spisovatelům.

 • Postavy vytvořené v editoru postav

 • Postavy vytvořené v editoru postav

 • Ukázka editoru příběhů

 • Avatar - bard

 • Avatar - kočka

 • Avatar - bílý drak

1 583 €
vybrané z 1 583 €

100%

100% splnené

31 ľudí prispelo

Literatúra, Hry

Všetko alebo nič. Projekt skončil 3.12.2022 v 13:00.

Zobraziť všetky odmeny

Interaktivní příběhy

Představte si dokonalejší únik od reality, než zažíváte při čtení obyčejných knih. V interaktivních příbězích Vy sami rozhodujete o osudu postav a ovlivňujete průběh děje. Do podoby webové aplikace jsme přepracovali koncept převzatý z gamebooků, tedy z papírových knih, kde má čtenář možnost volit si cestu a měnit vývoj příběhu. Tím jsme splnili náš první cíl a nyní plánujeme aplikaci rozšířit o další funkce a následně vytvořit mobilní verzi.

Popis interaktivních příběhů

Při čtení interaktivních příběhů se ponoříte do světa, ve kterém záleží na každém Vašem rozhodnutí. V klasických knihách Vám autor hlavní postavu představí v konkrétní podobě. My ale víme, že i na účesu, barvě očí nebo typu těla záleží, a proto u nás máte k dispozici editor pro přizpůsobení vzhledu Vaší postavy, aby získala svou unikátní identitu. Také postavy v příbězích, s kterými budete komunikovat, obchodovat nebo bojovat, budou reprezentované jedinečnými kreslenými avatary.

Ve svých dobrodružstvích navštívíte mnoho tajemných míst, která kromě slovního popisu uvidíte znázorněné i na mapě, a také na nich najdete mnoho zajímavých předmětů. Tyto předměty poté můžete využívat během čtení příběhu. Některé unikátní Vám dokonce zůstanou i po jeho skončení a budete jimi moci vybavit svou postavu. Tím ještě více ovlivníte její vzhled. Bude Vaše postava vypadat jako středověký rytíř s masivním obouručním mečem nebo jako nenápadný detektiv z dnešní doby?  

Editor příběhů

Pokud Vám je ale procházení těchto dobrodružství málo a chcete dát průchod Vaší kreativní mysli, součástí naší aplikace je také editor těchto interaktivních příběhu, díky němuž se může jejich autorem stát naprosto kdokoliv. V tomto editoru můžete jednoduše vytvářet příběhy se všemi výše zmíněnými prvky, které zpestří čtenářův zážitek z Vašich příběhů. V rámci aplikace poté můžete své výtvory sdílet s ostatními čtenáři.

Kdo stojí za projektem

Jmenuji se Lukáš a pracuji jako vývojář. S tímto projektem jsem začal již na střední škole, kdy jsem na svých programátorských začátcích dostal nápad doplnit chybějící mezeru na českém internetu. Vytvořil jsem první verzi Interaktivních příběhů, která stále funguje. Čas pokročil a já usoudil, že si tento projekt zaslouží ještě více práce a podpory.

K projektu jsem přizval Ivču, která navrhuje a kreslí předměty do příběhů, a Radka, který zpracovává generátor postav. Moc děkuji všem, kteří se doposud do projektu zapojili ať už jako spoluautoři, čtenáři nebo tvůrci příběhů.

Nyní, po více než dvou letech práce, začíná nová verze Interaktivních příběhů získávat konkrétní podobu a mnoho funkcionalit již máme nachystaných ke spuštění. Například samotný editor příběhů nyní prochází fázi testování a brzy jej budeme spouštět pro autory, kteří budou chtít, aby jejich příběhy byly jedny z prvních na novém webu.

Jak nám Hithit pomůže?

Vybrané peníze využijeme hlavně na zajištění chodu serverů a také na zaplacení práce grafiků, kteří pracují například na unikátních avatarech postav a objektech do map. Mimo tyto finanční důvody jsme se pro projekt na Hithitu rozhodli také za účelem zjištění zájmu veřejnosti o tento typ aplikace.

Podpořte prosím náš projekt a pomozte nám v prostředí českého internetu vytvořit kvalitní aplikaci, která bude volně dostupná. Budeme velmi vděčni za jakoukoliv finanční podporu a za Vaše nápady a připomínky, o které se s námi můžete podělit na našem serveru Discordu. Po spuštění aplikace nám také můžete pomoci napsáním svého vlastního příběhu.

Odkazy

Pokud se chcete podívat, jak funguje původní verze Interaktivních příběhů, ještě stále ji můžete najít na původní adrese.

Jestliže máte zájem se o vývoji dozvědět více, komunikovat přímo s naším týmem nebo svými nápady přispět k finální podobě Interaktivních příběhů, navštivte náš server na Discordu.

Odměny 

Pokud se rozhodnete pro tričko z naší nabídky, můžete si vybrat jeden z následujících devíti návrhů. Každé tričko máme k dispozici v mužské i ženské variantě a ve velikostech XS až 5XL.

Pokud se rozhodnete pro odměnu zápisník s libovolnou postavu nebo tričko s libovolnou postavu, můžete si vybrat jakoukoliv z následujících postav a my Vám s ní vytvoříme tričko nebo zápisník.

Aktuality

1.11.2022 Editor postav

Před několika dny se nám podařilo dokončit editor postav. Čtenáři si v něm budou moci přizpůsobit postavu podle svých představ. Pro mužskou i ženskou postavu mám nachystaných několik typů rtů, očí, nosů a také účesů.

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 16
  Zápis do síně slávy

  Zápis do bronzové síně slávy jako podporovatel Interaktivních příběhů. 

  Částku můžete libovolně navýšit. Od 600 Kč a více Vás čeká zápis do stříbrné síně slávy a od 1 500 Kč včetně zápis do zlaté síně slávy.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  7,92 €
  (200 Kč)
 • predané 2
  Tričko pro Vaši postavu v aplikaci

  Jakmile spustíme novou verzi Interaktivních příběhů, pošleme Vám odkaz, přes který po přihlášení obdržíte unikátní tričko pro Vaši postavu v aplikaci. Toto tričko bude možné získat pouze přes odměny v rámci kampaně na Hithitu. Po domluvě můžeme odkaz poslat někomu z Vašich blízkých jako dárek. 
  Zápis do bronzové síně slávy.

  Odkaz Vám pošleme e-mailem. Pokud chcete, abychom odkaz poslali někomu z Vašich blízkých, napište nám prosím do poznámky jeho e-mailovou adresu.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,87 €
  (300 Kč)
 • predané 6
  Zápisník barda, draka nebo kočky

  Linkovaný nebo nelinkovaný zápisník s pevnou vazbou a obrázkem barda, bílého draka nebo kočky. 
  Zápis do bronzové síně slávy.

  Napište prosím do poznámky, který zápisník Vám máme poslat. Obrázky barda, draka a kočky naleznete na konci popisu příběhu mezi postavami nebo ve fotogalerii projektu. Cena je včetně dopravy.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  15,83 €
  (400 Kč)
 • predané 0
  Zápisník s libovolnou postavou

  Linkovaný nebo nelinkovaný zápisník s pevnou vazbou a s libovolnou postavou z naší nabídky postav. 
  Zápis do stříbrné síně slávy.

  Napište prosím do poznámky, který zápisník Vám máme poslat a jakou postavu si na něm přejete mít. Nabídku postav naleznete na konci popisu projektu. Cena je včetně dopravy.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  27,71 €
  (700 Kč)
 • predané 3
  Tričko

  Vyberte si jedno z našich devíti triček. Zápis do stříbrné síně slávy.

  Trička naleznete na konci popisu projektu. Napište prosím do poznámky, které Vám máme poslat a v jaké velikosti. Cena je včetně dopravy.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,66 €
  (800 Kč)
 • predané 0
  Speciální set předmětů v aplikaci

  Ve chvíli, kdy spustíme novou verzi Interaktivních příběhů, Vám pošleme odkaz, přes který po přihlášení obdržíte unikátní předměty, kterými můžete vybavit svou postavu v aplikaci. Dostanete jeden set fantasy zbroje a jeden set moderního oblečení. Tyto předměty bude možné získat pouze v rámci kampaně na Hithitu. Po domluvě můžeme odkaz poslat někomu z Vašich blízkých jako dárek.

  Odkaz Vám pošleme e-mailem. Pokud chcete, abychom odkaz poslali někomu z Vašich blízkých, napište nám prosím do poznámky jeho e-mailovou adresu.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,66 €
  (800 Kč)
 • predané 3
  Tričko a zápisník

  Vyberte si jedno z našich devíti triček a zápisník s bardem, bílým drakem nebo kočkou.
  Zápis do stříbrné síně slávy.

  Trička naleznete na konci popisu projektu. Napište prosím do poznámky, který zápisník a které tričko Vám máme poslat a v jaké velikosti. Obrázky barda, draka a kočky naleznete na konci popisu příběhu mezi postavami nebo ve fotogalerii projektu. Cena je včetně dopravy.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,58 €
  (1 000 Kč)
 • predané 2
  Avatar s inspirací Vašeho obličeje

  Vytvoříme avatar pro postavy do příběhů s inspirací Vašeho obličeje ve středověké, fantasy nebo moderní tématice. Tento avatar bude součástí naší aplikace a také Vám pošleme obrázek ve formátu png v rozlišení 2000 x 2000 px.
  Zápis do stříbrné síně slávy.

  Po skončení projektu Vás budeme kontaktovat e-mailem a poprosíme Vás o fotografii, podle které máme avatar nakreslit, a zeptáme se Vás, v jaké tématice má být avatar nakreslený.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,58 €
  (1 000 Kč)
 • predané 0
  Unikátní tričko

  Vyberte si jednu z postav v naší nabídce a my Vám s ní vytvoříme tričko. 
  Zápis do zlaté síně slávy.

  Nabídku postav najdete na konci popisu projektu. Napište prosím do poznámky, s jakou postavou Vám máme tričko poslat a v jaké velikosti. Cena je včetně dopravy.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  71,24 €
  (1 800 Kč)
 • predané 0
  Startovací balíček pro tvoření příběhů

  Vytvoříme čtyři avatary a osm předmětů podle Vašich požadavků. Tyto avatary a předměty poté budete moct využít při tvorbě příběhů.
  Zápis do zlaté síně slávy.

  Odkaz zašleme na Vaši e-mailovou adresu. Jakmile se přes odkaz do naší aplikace přihlásíte, obdržíte tyto avatary a předměty a budete je moci okamžitě použít při tvorbě příběhů.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  142,49 €
  (3 600 Kč)
 • predané 0
  Příběh pro Vás

  Napíšeme Vám interaktivní příběh na téma, které si Vy sami zvolíte!

  Napište prosím do poznámky téma, kterým má být příběh inspirován, a případně další body, kterými se při tvoření příběhu máme řídit.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  870,77 €
  (22 000 Kč)