Pomozte nám zvířatům kterým osud nepřál dát druhou šanci

Chceme vybudovat místo pro zachráněná zvířata, a u toho mít časem svou maličkou vysněnou kavárnu, například z lodního kontejneru, kde budeme prodávat naše bylinkové mastičky, domácí sirupy a naše výrobky. Chceme časem spojit tyhle dvě věci dohromady.

 • Fotka z útulku, zima 2021.

 • Štěňátko, kterému jsme našly domov.

 • Samy podporujeme malé statky a farmy.

 • Objíždíme útulky po ČR a SK.

 • Zachráněný kocourek, kterého jsme našly.

 • To jsme my. Evel a Kamča

 • Záchranná stanice Pateřín.

 • klíčenky nachystané pro vás.

 • mastičky - odměny

 • mrkněte v záložce odkazy na naše video na Youtube

1 005 €
vybrané z 15 179 €

6%

6% splnené

25 ľudí prispelo

Komunita, Jedlo

Uherské Hradiště, Zlínský kraj, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 15.11.2022 v 18:56.

Zobraziť všetky odmeny

Kavárna je sen nás obou už dlouho a lásku ke zvířatům máme obě dvě odjakživa. Začalo to ale vloni, když jsme našly v lese uvázaného psa, kterého tam někdo schválně nechal. Vzaly jsme ho k sobě a začaly mu hledat domov. To se nám podařilo a řekly jsme si, že chceme pomáhat zvířátům víc a začaly jsme objíždět útulky po Čr a Sk a dělat různé sbírky a akce na podporu opuštěných a týraných zvířat. Založily jsme si FB stránky a rozjely to. Povedlo se, pomohly jsme už několika zvířecím dušičkám a neskutečně nás to baví a chtěly bychom pomáhat nejen domácím zvířatům, ale i těm, která jsou určena na jatka. Už nějakou dobu přemýšlíme že tyhle naše dva sny spojíme v jeden a budeme konečně dělat to, co nás naplňuje. Statek a kavárna. 

Co je náš cíl?

Jelikož chceme zachraňovat nejenom domácí zvířata ale i větší hospodářská, potřebujeme sehnat adekvátní pozemek, na kterém by bylo možné tohle vybudovat. Pozemek zatím vybraný nemáme ale poohlížíme se po něm ve Zlínském kraji, okres Uherské Hradiště. Momentálně zjišťujeme, zda něco takového můžeme vybudovat i na orné půdě. Ceny takových pozemků, se pohybují kolem 200-300 tis. 

Poslední rok se zabýváme záchranou zvířat a podporou útulků v ČR a SK. Jezdíme po útulcích a vozíme jim potřebné věci, děláme akce na jejich podporu, pořádáme sbírky, hledáme nové domovy pro opuštěná zvířata a to vše na vlastní pěst. A moc nás to baví. A tak nás napadlo, spojit to v jeden velký společný sen. Farma s kavárnou v jednom. Máme představu, o tom jak to vše udělat, ale jak všichni víme, doba je těžká a tak jsme zvolily tuhle cestu, která by nám to mohla aspoň o něco usnadnit. Pevně věříme, že budeme moct společně pomáhat a dělat to, co nás opravdu naplňuje. Chceme za vybrané peníze sehnat pozemek a využít peníze na rozjezd tohoto projektu. Chceme vytvořit místo pro jakákoliv zvířata, kterých se nemá kdo ujmout a potřebují domov a dokázat, že i zvířata mají právo na důstojný život. A taky časem místo, kde si vybudujeme malé místečko s kávovarem a vy si tam budete moct dát výbornou kávu, něco dobrého, a načerpat energii. Pomozte nejen nám splnit náš sen. 

Zvířata jsou neodmyslitelná součást našich životů a dělají náš život lepším, teď je na nás udělat lepší život jim. 

Kdo jsme?

Jsme Evelína a Kamila, dvě holky které milují zvířata a přírodu. A chceme být někdo, kdo změní život ostatním. 

Proč to děláme?

Protože pomáhat nás baví a milujeme zvířata, přírodu a dobrý kafe! Přemýšlíme o tomto projektu už nějakou dobu, a samy podporujeme podobné projekty. A tak jsme si řekly, že je na čase začít budovat i ten náš sen. 

Mrkněte na nás na FB SF Saved&Free Animals. Máme i instagram. 

Aktuality

27.9.2022 Pozemek

Momentálně sháníme pozemek ve Zlínském kraji, v okolí Uherského Hradiště. Ceny se pohybují kolem 200- 300 tis. Nyní zjišťujeme zda i na orné půdě lze něco takového zbudovat. 

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 10
  Dobrý pocit za úsměv

  Pokud Vás náš projekt zaujal a chcete nás podpořit, tak je tady tahle odměna. Dostanete od nás úsměvy kdykoliv  a jěstě nám přispějete na plnění našeho snu. Kdy si přijedete pro úsměvy necháme na Vás. Naši adresu vám sdělíme. 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,10 €
  (100 Kč)
 • predané 8
  Den s námi na statku

  Nějaká dobrota a kafe! :) Stavíte se za námi a zbytek dohodneme, nebo se domluvíme osobně až statek bude alespoň trochu aktuální. 

  Doručenia odmeny: dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  12,31 €
  (300 Kč)
 • zostáva 36 z 40
  Klíčenky

  Dostanete klíčenky s naším logem, které jsme nechaly vyrobit. Můžete si vybrat ze dvou druhů. Klíčenky buď pošleme zásilkovnou nebo předáme osobně na naší adrese, kterou vám sdělíme. Na tom se dohodneme až statek bude alespoň trochu aktuální. Cena za zásilkovnu je již v ceně odměny. 

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  16,41 €
  (400 Kč)
 • predané 2
  Bylinkové mastičky od Kamilky

  Jedna z dvojice (Kamča) vyrábí skvělé bylinkové mastičky. Tymiánivou, levandulovou, šalvějovou.  Dostanete vzorky tří bylinkových mastí - jeden vzorek  25g. Buď zásilkovna nebo osobní předání. :) Na tom se dohodneme. Cena za zásilkovnu je již v ceně odměny.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  61,54 €
  (1 500 Kč)
 • predané 1
  Sirupy od Kamilky

  Kamilka taktéž vyrábí skvělé bylinné sirupy. Levandulový, mátový, pampeliškový, šalvějový, bezinkový. Sada tří druhů dle výběru. Jeden vzorek = 1l. Dohromady tedy obdržíte 3 litry sirupu. Buď pošleme zásilkovnou nebo předáme osobně. Dohodneme se. Cena za zásilkovnu je již v ceně odměny.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  82,05 €
  (2 000 Kč)
 • predané 0
  Pomoc na zvířata s dobrým pocitem

  Jednorázový příspěvek na statek, za odměnu vám poskytneme kdykoliv prohlídku statku, sdělíme vám naše plány. Můžete kdykoliv dorazit. Naši adresu vám sdělíme a na prohlídce se můžeme domluvit klidně telefonicky nebo osobně.  Pošleme vám písemnou pozvánku na statek poštou. Zásilkovna je v ceně. 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  205,13 €
  (5 000 Kč)