Chceme pravdu o stavu Miloše Zemana!

Díky vaší solidaritě vedu úspěšný soudní boj proti lžím Miloše Zemana. Že v nich neustává ale svědčí hradní žaloba na Džamilu Stehlíkovou za výroky o jeho závislosti na alkoholu a tabáku. Pomozme jí zaplatit nezávislý psychiatrický posudek na prezidenta!

 • Pohlednice s karikaturou kreslíře Štěpána Mareše

 • Před Obvodním soudem pro Prahu 3

2 969 €
vybrané z 2 240 €

132%

132% splnené

13 dní do konca

228 ľudí prispelo

Komunita

Prispieť
Zobraziť všetky odmeny

Zlu se neustupuje!

Po pěti letech mých soudních bojů proti lžím Miloše Zemana se s nimi teď potýká lékařka Džamila Stehlíková. Zkušenou psychiatričku a bývalou ministryni pro lidská práva žaluje za peníze občanů Miloš Zeman o omluvu a milion korun kvůli jejím výrokům o prezidentově závislosti na alkoholu a tabáku ještě na podzim roku 2021. V této souvislosti vyjádřila přesvědčení, že prezident  potřebuje psychiatrickou pomoc a zmínila i  jeho metabolický rozvrat kvůli alkoholické jaterní cirhóze. Zeman ale vše popírá. Džamile Stehlíkové proto soudkyně uložila, aby zaplatila zálohu 50 tisíc korun na psychiatrický posudek, jenž soud objedná u nezávislého psychiatrického ústavu. Zdravotní posudky, předložené hradním advokátem, soud odmítl.

Ani Džamila Stehlíková se neobejde bez občanské solidarity. veřejné podpory. Také její kauza je principiálním bojem proti prezidentovým lžím a aroganci moci! Podpořme, prosím, Džamilu Stehlíkovou v jejím boji! Pomozme jí uhradit 50 000,- Kč za nezávislý psychiatrický posudek na Miloše Zemana!

                                     

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 80
  Dobrý pocit

  ...že jste přispěli na dobrou věc: na boj proti prolhané a mstivé hlavě státu. Částku lze libovolně navýšit v dalším kroku. Děkujeme! 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  Prispieť 4,07 €
  (100 Kč)
 • predané 71
  Pohlednice od Štěpána Mareše

  Za příspěvek v hodnotě 100,- Kč Vám poděkujeme pohlednicí s karikaturou Zdeňka Šarapatky a Miloše Zemana u soudu od kreslíře Štěpána Mareše a osobním poděkováním Džamily Stehlíkové. Částku lze navýšit v dalším kroku. Děkujeme! 

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  Prispieť 6,11 €
  (150 Kč)
 • predané 77
  Placka se stopkou Miloši Zemanovi

  Za váš příspěvek v hodnotě 200,- Kč a více vám pošleme placku se stopkou Miloši Zemanovi. Částku lze samozřejmě jakkoliv navýšit. Děkujeme!

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  Prispieť 8,15 €
  (200 Kč)