UwU Bakery: Podpořte výrobu makronek všech tvarů a chutí

Klasické, tematické i proteinové - přesně takové makronky pro Vás chci, jakožto nadšená pekařka, umělkyně a zastánkyně zdravého životního stylu, vyrábět. Pestrá nabídka je připravená, zbývá rozjet samotnou výrobu - k tomu ale potřebuji Vaši pomoc!

 • Zahrada

 • Pro nejmenší

 • Kočičky

 • Růžový sen

 • Vánoční kolekce

 • Superhrdinové

 • Luxury set

 • Pokémoni

 • Makronková vež

 • Jahoda, marakuja a pistácie

 • Vánoční makronky jako milý dárek pod stromeček

 • Plnění - dvojitá borůvka a karamelizovaný oříšek

 • Úhledně zabalené a doplněné legendou příchutí

3 714 €
vybrané z 3 562 €

104%

104% splnené

80 ľudí prispelo

Umenie, Jedlo

Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 15.10.2022 v 12:17.

Zobraziť všetky odmeny

Pečení je mým největším koníčkem už bezmála dvacet let, ale pečení makronek? Tomu se věnuji teprve druhým rokem - a že ty dva roky stály za to! Makronky jsou skutečně těžkou cukrářskou disciplínou, jejich pokoření však dává nenahraditelný pocit. :) Naučit se dobré makronky mi ale nestačilo a pod značkou „Baked by Margaery“ jsem začala tvořit...

Makronky a jen zlomek jejich možností :)

Výsledkem mých experimentů je originální nabídka roztomilých makronek. Vyrábím kromě těch klasických, které všichni známe, také makronky tématické a proteinové. Vybere si tak skutečně každý!

Tématické kolekce makronek - něco, kde jsem mohla popustit uzdu své kreativitě. Vybrat si můžete z těchto témat:

 • Zahrada  (obsahuje dekor z jedlého papíru)
 • Pro nejmenší
 • Kočičky
 • Superhrdinové
 • Růžový sen
 • Pokémoni
 • Luxury set (obsahuje pravé zlato a kvalitní rum v pipetkách)

Nabídku doplňují sezónní témata, například Vánoce. :) 

Velká vánoční krabička

Proteinové makronky byly skutečnou výzvou. Upravit recepturu mandlových skořápek nebylo možné, makronky by jinak hned popraskaly. Experimentovat jsem tak mohla pouze s náplní. To se podařilo a výborné proteinové makronky byly na světě. 

Proteinová makronka

Budu moc ráda, když mi pomůžete dosáhnout mého snu, a sice založení značky „UwU Bakery“ - roztomilých makronek všeho druhu. Vybrané peníze použiji na nákup základního profesionálního vybavení, které k výrobě potřebuji. Na oplátku ode mě dostanete makronky za „lidové“ ceny - to je pro mě důležité, aby Vaše odměna byla skutečnou odměnou. :) Děkuji Vám!

S makronkovým dortem


 

Makronky na téma „Zahrada“

Makronky na téma „Pro nejmenší“

Makronky na téma „Kočičky“

Makronky na téma „Superhrdinové“

Makronky na téma „Růžový sen“

Makronky na téma „Pokémoni“

Makronky na téma „Luxury“

Porovnání krabiček

Aktuality

14.9.2022 Nová odměna - makronkový dort!

Vážení přispěvatelé, mezi odměnami přibyla nová sladká možnost, a to v podobě makronkového dortu ve formě poukazu. Odměnu si tak budete moci vybrat, až budou narozeniny Vašeho blízkého či jiná oslava, aktuální. Odměnu jsem přidala později, jelikož jsem ještě pilovala poslední detaily a nyní vím,…

Viacej

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 4
  Fandím makronkám a stačí mi poděkování

  Částku lze libovolně navýšit. Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  3,96 €
  (100 Kč)
 • predané 23
  Krabička malá - 8 ks makronek dle výběru

  8 kusů (160 g) makronek klasických, tématických nebo proteinových v dárkovém balení. Mix příchutí. V případě výběru tématických makronek mi prosím do poznámek napište zvolené téma - viz kolekce. Vyzvednutí v Praze bez příplatku, nebo doručení na adresu (částku prosím v druhém kroku nákupu navyšte o 100,- kč pro doručení kurýrem po Praze a o 200,- kč pro doručení po celé ČR). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  9,10 €
  (230 Kč)
 • predané 18
  Krabička střední - 16 ks makronek dle výběru

  16 kusů (320 g) makronek klasických, tématických nebo proteinových v dárkovém balení. Mix příchutí. V případě výběru tématických makronek mi prosím do poznámek napište zvolené téma - viz kolekce. Vyzvednutí v Praze bez příplatku, nebo doručení na adresu (částku prosím v druhém kroku nákupu navyšte o 100,- kč pro doručení kurýrem po Praze a o 200,- kč pro doručení po celé ČR). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  17,81 €
  (450 Kč)
 • predané 10
  Střední krabička vánočních makronek + 1x malé dárkové balení makronek

  20 kusů (400 g) z vánoční kolekce makronek + 3 ks makronek ve vánočním kornoutku - ideální dáreček pod stromeček! Mix příchutí. Vyzvednutí v Praze před Štědrým dnem bez příplatku, nebo doručení na adresu před Štědrým dnem (částku prosím v druhém kroku nákupu navyšte o 100,- kč pro doručení kurýrem po Praze a o 200,- kč pro doručení po celé ČR). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  25,73 €
  (650 Kč)
 • predané 1
  Krabička velká - 35 ks makronek dle výběru

  35 kusů (700 g) makronek klasických, tématických nebo proteinových v dárkovém balení. Mix příchutí. V případě výběru tématických makronek mi prosím do poznámek napište zvolené téma - viz kolekce. Vyzvednutí v Praze bez příplatku, nebo doručení na adresu (částku prosím v druhém kroku nákupu navyšte o 100,- kč pro doručení kurýrem po Praze a o 200,- kč pro doručení po celé ČR). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  35,62 €
  (900 Kč)
 • predané 9
  Krabička velká - 35 ks makronek na vlastní téma!

  Napadá Vás téma ideální krabičky makronek pro Vás či Vaše blízké? Kreativity se nebojím, naopak. Popište mi do poznámek své přání a já Vám ráda upeču makronky na míru. :) Mix příchutí. Vyzvednutí v Praze bez příplatku, nebo doručení na adresu (částku prosím v druhém kroku nákupu navyšte o 100,- kč pro doručení kurýrem po Praze a o 200,- kč pro doručení po celé ČR). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,58 €
  (1 000 Kč)
 • predané 1
  Makronkový dort dle Vašich představ - poukaz

  Tvarovaný a ručně malovaný na libovolné téma? Klasický kulatý a bohatě zdobený? S čerstvým ovocem, s několika příchutěmi? Je to čistě na Vás! Na e-mail Vám zašlu přenosný poukaz s platností jednoho roku, který budete moci uplatnit dle potřeby. Pak už stačí jen popsat mi svou představu a dokonalý makronkový dort (800 g) bude na světě. :) Vyzvednutí v Praze bez příplatku, nebo doručení na adresu v Praze (částku prosím v druhém kroku nákupu navyšte o 100,- kč). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,58 €
  (1 000 Kč)
 • predané 10
  Velká krabička vánočních makronek + 2x malé dárkové balení makronek

  45 kusů (900 g) z vánoční kolekce makronek + mini mandlové pusinky (50 g) + 2 x 3 ks makronek ve vánočním kornoutku - ideální dáreček pod stromeček! Mix příchutí. Vyzvednutí v Praze před Štědrým dnem bez příplatku, nebo doručení na adresu před Štědrým dnem (částku prosím v druhém kroku nákupu navyšte o 100,- kč pro doručení kurýrem po Praze a o 200,- kč pro doručení po celé ČR). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  55,41 €
  (1 400 Kč)
 • predané 0
  Makronky na Vaši svatbu

  100 ks makronek v barvách a příchutích dle Vašeho přání. Lze zabalit jako výslužky. Možné ruční malování na makronky v ceně. Vyzvednutí v Praze bez příplatku, nebo doručení na adresu (částku prosím v druhém kroku nákupu navyšte o 100,- kč pro doručení kurýrem po Praze a o 200,- kč pro doručení po celé ČR). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  118,74 €
  (3 000 Kč)
 • predané 0
  Makronky s logem Vaší firmy

  150 ks makronek v barvách a příchutích dle Vašeho přání. Makronky Vám ráda ručně pomaluji logem Vaší firmy. Vyzvednutí v Praze bez příplatku, nebo doručení na adresu (částku prosím v druhém kroku nákupu navyšte o 100,- kč pro doručení kurýrem po Praze a o 200,- kč pro doručení po celé ČR). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  178,11 €
  (4 500 Kč)
 • predané 3
  Sponzor - bronzový

  Stanete-li se mým bronzovým sponzorem, předplatíte si celkem 200 ks makronek dle výběru, které si budete moci objednat kdykoli v průběhu roku a v jakémkoli množství. Vyzvednutí v Praze bez příplatku, nebo doručení na adresu kurýrem (doručení první dodávky makronek zdarma). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  237,48 €
  (6 000 Kč)
 • predané 0
  Sponzor - stříbrný

  Stanete-li se mým stříbrným sponzorem, předplatíte si celkem 400 ks makronek dle výběru, které si budete moci objednat kdykoli v průběhu roku a v jakémkoli množství. Vyzvednutí v Praze bez příplatku, nebo doručení na adresu kurýrem (doručení prvních dvou dodávek makronek zdarma). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  435,38 €
  (11 000 Kč)
 • predané 1
  Sponzor - zlatý

  Stanete-li se mým zlatým sponzorem, předplatíte si celkem 800 ks makronek dle výběru, které si budete moci objednat kdykoli v průběhu roku a v jakémkoli množství. Vyzvednutí v Praze bez příplatku, nebo doručení na adresu kurýrem (doručení prvních třech dodávek makronek zdarma). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  890,56 €
  (22 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Kniha Zahrada + velká krabička tématických makronek „Zahrada“

  Něco pro skutečné milovníky zahrady a sladkého. Moje maminka - spisovatelka Ilona Prath-Krejčová, věnovala svou knihu „Zahrada přírodní, okrasná, užitečná“, která je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé zahrádkáře. Knihu doplní velká krabička (35 ks) makronek na téma „Zahrada“. Mix příchutí. Vyzvednutí v Praze bez příplatku, nebo doručení na adresu (částku prosím v druhém kroku nákupu navyšte o 100,- kč pro doručení kurýrem po Praze a o 200,- kč pro doručení po celé ČR). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,37 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Pokédomes + velká krabička tématických makronek „Pokémoni“

  Dokonalý dárek pro každého fanouška Pokémonů. Šikovní tvůrci Pokédomes věnovali jeden svůj Pokédomeček formou poukazu a mohou Vám tak vyrobit Pokédomes přímo na míru. Domeček doplní velká krabička (35 ks) makronek na téma „Pokémoni“. Mix příchutí. Vyzvednutí v Praze bez příplatku, nebo doručení na adresu (částku prosím v druhém kroku nákupu navyšte o 100,- kč pro doručení kurýrem po Praze a o 200,- kč pro doručení po celé ČR). Moc Vám děkuji za podporu! :)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  75,20 €
  (1 900 Kč)