Darujte Chytrý (a zdravý) adventní kalendář, co nemá nikdo!

Podpořte světovou premiéru kouzelných kalendářů s velkou přidanou hodnotou, kde jsou místo sladkostí zábavní aplikace, hry a magické interaktivní atrakce 3D virtuální reality.

 • Kalendář pro nejmenší a začátečníky v angličtině

 • A jestli chcete jít v angličtině vejš, berte toto

 • Živá příroda rovnou před očima

 • Desítky ikonických míst, co se musí spatřit a znát

 • Jen pohled? Ani náhodou. 143 super záběrů památek!

 • Ideální dárek pro kutily a milovníky starých mašin

 • Kaleidoskop plný zázraků a šokujících překvapení

 • Okamžitou nápovědu a pomoc máte na mikině, tričku

 • Toto nelze nepochopit. Toto nelze zapomenout!

 • Nadupaný pakl znalostí, her, zábavy na celý život!

 • Luxusní reprezentativní dárek rovnou pod stromeček

 • Tisíce aktivit. Váha několik kilogramů. To jede...

 • Kdo si to dá kufříku, bude z něho ajnštajn vmžiku!

 • Karta poslední záchrany

860 €
vybrané z 831 €

103%

103% splnené

9 ľudí prispelo

Hry, Vzdelávanie

Všetko alebo nič. Projekt skončil 29.9.2022 v 23:06.

Zobraziť všetky odmeny

Pomozte nám vyrobit první sérii

úplně nových Chytrých (a zdravých) adventních kalendářů s velkou přidanou hodnotou, kde jsou místo sladkostí zábavní aplikace, hry a magické interaktivní atrakce 3D virtuální reality. Vyberte úžasné dárky svým nejbližším. Vánoce (už) na obzoru!

Tady je o tom minutové VIDEO. Když to zhlédnete, víte všechno!

A tady dvouminutový PODCAST. Pokud to chcete mít dopodrobna.

Vybírejte ze 7 typů Chytrých adventních kalendářů:

Nádherné barevné pohlednice A5, na kterých je na každý den spousta aktivit, kejklí, atrakcí, kouzel, šarád. Spouští se od 1. prosince, den po dni, a pak už funguje napořád. Vyberte podle zaměření, a pro koho to je. Potřebujete vědět více? Položte dotaz, promptně odpovíme.

Kalendář MOJE PRVNÍ SLOVÍČKA naučí i ty nejmenší 240 absolutně nejpoužívanějších anglických slov. V RELAXAČNÍ ANGLIČTINĚ snadno zvládnete celé základy gramatiky. Pak asi 1500 nejpoužívanějších slov. Stovky nejfrekventovanějších obratů, vazeb a typových vět. ZVÍŘATA ZBLÍZKA obsahují desítky atraktivních záběrů z říše živočichů  a k tomu navíc 48 mluvených vstupů. NEJKRÁSNĚJŠÍ MÍSTA SVĚTA - desítky atraktivních záběrů, videa, filmové klipy.

Máloco se hodí svým obsahem k adventu, jako právě BIBLICKÁ MÍSTA A JERUZALÉM. Je v tom mimo jiné 143 kvalitních komentovaných záběrů ikonických míst a památek. NEJSLAVNĚJŠÍ VETERÁNY - Tím potěšíte aktivní seniory a kutily. V MIXu si vyzkoušíte všechno... Denně něco nového a vždy překvapivého. Všechno na jedné kouzelné pohlednici... a za pár korun... No neber to!

Co dál najdete mezi odměnami:

Magická placka

Vybočte z řady a upozorněte na sebe tímto extravagantním doplňkem oblečení. Ideální pro žáky a studenty ZŠ, SŠ, OU. Všechno z nejobávanějších předmětů. Nápověda na dosah ruky a okamžitá pomoc v každé situaci. Blýskněte se před ostatními. Toto fakt zabere!
 

Karta poslední záchrany

Noste při sobě, a máte to „v kapse". Příruční verze totální nalejvárny. Funguje furt. Nezklame nikdy. Jeden příklad za všechny: Angličtina - minutové VIDEO.

Celá škola jednou ranou

Matika (Brrr...). Fyzika (Brrr...). Chemie (Brrr...). Anglina (Hmm), Němčina (Uff). Klídek! Aktivujete kód. V mžiku se nahrnou do paměti jakákoli témata obtížných školních předmětů a světových řečí na ZŠ, SŠ, OU, včetně maturity. Neskutečným tempem! Neuvěřitelně snadno! Škola právě začala. Tak to se hodí. Jeden příklad za všechny: Fyzika - minutové VIDEO.
 

Superkomplet (IQ BOX)

Mamutí kolekce v luxusním kufříku. Exkluzívní dárkové balení rovnou pod stromeček. 3 kila non-stop zábavy, špičkových aktivit, deskových her, vědomostí, kouzel, kvízů, testů, zkoušení, kejklí, a omračujících šarád pro celou rodinu a na celý život. Okořeněno astrální 3D virtuální realitou - magickou bránou do jiných světů. Roste s generacemi. Baví navěky. Slouží všem!
 

Velká multimediální encyklopedie

2056 živých funkčních modelů a animací, 1045 filmových klipů, takřka 16 000 živých výkladů a taky cizojazyčných vstupů rodilých mluvčích, 1674 interaktivních zkoušení, cvičení a testů, 394 členitých strukturovaných celků a lekcí světových řečí, 54 rozsáhlých multimediálních kompletů a učebnic, 318 obsažných poslechových komponovaných bloků, 9422 názorných panelů. Perla mezi odměnami. Neuvěřitelných 64GB dat, co pokrývají stěžejní oblasti společenského života, kulturní historie, světového dědictví a taky všechny klíčové školní předměty. Hned najdete, co právě potřebujete. Pracuje úplně na všem, co si dokážete představit - na mobilech (bez rozdílu operačního systému, Apple i Android), noteboocích, PC, interaktivních tabulích, televizích. Impozantní kolos pro podnikatele, firmy, rodiny i školu. Opravdový produkt pro 3. tisíciletí.
 

Pár informací, pokud chcete vědět víc:

Všechno to jsou novinky, co dobře pobaví. Přidáním Rozšířené reality dostaly ploché předměty 3D rozměr a stonásobně větší obsah. Ožily a proměnily se v nečekané a dech beroucí zážitky.

Nikdo jiný toto u nás nedělá

Spouštěcí kód se zaměří stejně lehce a stejně hbitě jako QR kód. Je ale mnohem pokročilejší a spustí nesrovnatelně bohatší, plně interaktivní multimediální ohňostroj aplikací, co skvěle fungují jak na mobilech+tabletech Android i Apple (jaký máte, na takovém to pojede), tak na noteboocích, PC, TV aj., kam se to snadno přehodí.

Zážitky i vědomosti kdykoli na dosah ruky

Je tu, co nemá nikdo, a potřebujeme prostředky, abychom vyrobili první větší série pro obchodní síť. To je cíl projektu.

Kdo jsme a proč to děláme

Jsme parta nadšenců, která má sice firmu, ale děláme to hlavně pro dobrý pocit a taky proto, že na tom sami rosteme. A co může být dnes větší výzvou, než dát lidem pohodu a zbavit je stresu.

Žijeme v zajímavé době, ale je to maglajz.  Hlava není gumové vědro, tak se dnešní člověk daleko hůř soustřeďuje a vydrží mu to na kratší dobu, než předchozím generacím.

Tak se snažíme přijít s něčím novým, všechno lépe naporcovat a ochutit zážitky a nějakou tou zábavou. Tak jsme přišli s tímto. Věříme, že se to bude líbit a všem to pomůže.

A jaké jsou další naše plány?

Buďte s námi u toho. Hodně je už rozpracováno. O všem Vás budeme informovat. Teď se ale musí nastartovat a roztočit vrtule. Vyberte si z odměn a podejte příklad ostatním. Dejte svým známým o tomto vědět. Moc děkujeme!

Aktuality

10.9.2022 WOW! Právě jsme překročili důležitou hranici.

Dorovnáno 68 %, takže dvě třetiny stanoveného cíle jsou už za námi. A to nám zbývá ještě celých 19 dní do konce. Tak neváhejte a rozhoupejte se k akci. Z kontaktů a telefonátů víme, že zájem je, a je jen potřeba udělat ten poslední důležitý krok. Vlastně předposlední... protože po zakoupení odměny…

Viacej

3.9.2022 Uběhly první dny a přivítali jsme první přispěvatele. O co je zájem?

Nepřekvapuje, že pozornost na sebe mezi odměnami soustředila Velká multimediální encyklopedie. Dvě vystavené odměny byly v mžiku rozebrány a nyní jsme přidali další. Není divu. Je to gigantický komplet statisíců dat, desetitisíců obrazů a zvuků, tisíců názorných animací, kvízů, testů. A ještě…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 0
  Líbí se Vám tento projekt? Zaujal Vás?

  Nic konkrétního nemáte v toto chvíli vybráno, ale projektu fandíte a rádi byste jej podpořili. Zde je pro to příležitost.

  Částku můžete sami zvýšit. Moc děkujeme!

  A nejen to! Dovolíme si Vás tak jednou za čtvrtletí informovat o novinkách, nápadech a trendech.

  Samozřejmě i Vy sami se můžete kdykoli na nás obrátit s dotazy a iniciativami. A pokud kdykoli v budoucnosti projevíte o cokoli zájem, oslovte nás, a vždycky získáte nějakou výhodu nebo nadstandardní slevu.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  3,96 €
  (100 Kč)
 • zostáva 50 z 50
  Chytrý (zdravý) adventní kalendář (on-line)

  Vybírejte ze sedmi možností. Pokud chcete kalendářů více, můžete v dalším kroku navýšit počet a dopsat požadované typy.

  Popisy v úvodním textu k projektu a v minutovém VIDEU. Fota v popisu projektu a také v galerii.

  1. Moje první slovíčka - Angličtina
  2. Relaxační Angličtina s hypnofixací
  3. Zvířata zblízka
  4. Nejkrásnější místa světa
  5. Biblická místa a Jeruzalém
  6. Nejslavnější veterány
  7. Čertovský mix

  Doručuje se on-line jako příloha e-mailu v PDF a vytisknete si sami.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  4,35 €
  (110 Kč)
 • zostáva 47 z 50
  Chytrý (zdravý) adventní kalendář (na adresu)

  Vybírejte ze sedmi možností. Pokud chcete kalendářů více, můžete v dalším kroku navýšit počet a dopsat požadované typy.

  Popisy v úvodním textu k projektu a v minutovém VIDEU. Fota v popisu projektu a také v galerii.

  1. Moje první slovíčka - Angličtina
  2. Relaxační Angličtina s hypnofixací
  3. Zvířata zblízka
  4. Nejkrásnější místa světa
  5. Biblická místa a Jeruzalém
  6. Nejslavnější veterány
  7. Čertovský mix

  Poštovné do ČR platíme my, do zahraničí prosím přidejte k částce 70 Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  5,54 €
  (140 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Magická placka

  Kdo si ji připne na oděv, zvýrazní svoji osobnost a originalitu. Rychlá a pohodlná škola (a hlavně taky pohotová nápověda), která je všude s Vámi a okamžitě po ruce.

  Skvěle se hodí jako malý, ale velmi elegantní, efektní a taky hodně užitečný dárek. Pokud chcete vybočit z řady, nemáte lepší příležitost!

  Více v popisu projektu včetně ilustrace + obrázek v galerii. Na výběr je:

  1. Celá Matika
  2. Celá Fyzika
  3. Celá Chemie

  Vybírejte ze tří možností. Pokud chcete placek více, můžete v dalším kroku navýšit počet a dopsat požadované typy.

  Poštovné do ČR platíme my, do zahraničí prosím přidejte k částce 70 Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  6,73 €
  (170 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  Karta poslední záchrany

  Noste při sobě, a máte to „v kapse". Příruční verze totální nalejvárny. Funguje furt. Nezklame nikdy. Jeden příklad za všechny: Angličtina - minutové VIDEO.

  Poštovné do ČR platíme my, do zahraničí prosím přidejte k částce 90 Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  11,48 €
  (290 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  Celá škola jednou ranou

  Promptní doručení v nejbližších dnech po ukončení projektu garantujeme!

  Protože právě startuje škola. To se hodí, to se vyplatí! Vypořádejte se s každou obtížnou látkou a všemi obávanými předměty jedním mocným tahem na šachovnici života.

  Stovky magických karet. Skoro 2000 aplikací. Kvanta názorných animací, cvičení, testů a více.

  Ideální pro zvládnutí jakékoli látky ve všech obávaných předmětech od úplných začátků na ZŠ, přes celou SŠ či učiliště, až po úspěšnou maturitu. Za pár sekund cokoli na dosah ruky. Obrázek v galerii.

  Jeden příklad za všechny: Fyzika - minutové VIDEO

  Dárkové balení.

  Poštovné do ČR platíme my, do zahraničí prosím přidejte k částce 90 Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  16,23 €
  (410 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Komplet pro zájemce o spolupráci na provizním principu

  Líbilo by se Vám přijít jako první s podobnými produkty ve svém okolí? Stát se propagátorem atraktivní neokoukané novinky a mít z toho zajímavý příjem?

  Chcete si to vyzkoušet? Stačí zakoupit tuto odměnu a spolu s ní Vám pošleme nabídku, která zcela jistě příjemně předčí veškerá Vaše očekávání.

  Popisy v úvodním textu k projektu a minutovém VIDEU. Fota v popisu projektu a také v galerii.

  Toto všechno obdržíte:

  1. Moje první slovíčka - Angličtina
  2. Relaxační Angličtina s hypnofixací
  3. Zvířata zblízka
  4. Nejkrásnější místa světa
  5. Biblická místa a Jeruzalém
  6. Nejslavnější veterány
  7. Čertovský mix

  Poštovné do ČR platíme my, do zahraničí prosím přidejte k částce 90 Kč.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  28,10 €
  (710 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Superkomplet (IQ BOX)

  Mamutí kolekce s neuvěřitelným množstvím zábavy, her a zážitkových vědomostních aktivit v reprezentativním dárkovém balení. Tisíce aplikací, co chodí na mobilech, tabletech (Apple i Android), taky na noteboocích a PC, dokonce i přes TV.

  Konkrétně toto: 11x různé Domácí učitele, 28x Magické karty pro pět obávaných předmětů, 48x rozmanité deskové hry, šarády a kejkle – zkrátka Pakl zábavy, aktivit a vědomostí pro zvídavé doslova na celý život. Pojistěte si radostné Vánoce výhodně a včas.

  Poštovné do ČR platíme my, do zahraničí prosím přidejte k částce 160 Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  67,68 €
  (1 710 Kč)
 • zostáva 2 z 2
  Velká multimediální encyklopedie

  Pro ty, co nás chtějí podpořit a povzbudit při vývoji dalších osobitých produktů. Za to jim předem moc děkujeme a mohou čekat hodně.

  Pošleme jim tuto gigantickou multimediální encyklopedii pro podnikatele, rodinu a školu. Obsahuje neuvěřitelných 64GB dat, co pokrývají stěžejní oblasti společenského života, kulturní historie, světového dědictví a taky všechny klíčové školní předměty. Podrobnosti v Detailním popisu pojektu.

  Pracuje úplně na všem, co si dokážete představit - na mobilech (bez rozdílu operačního systému, Apple i Android), noteboocích, PC, interaktivních tabulích, televizích.

  Doručuje se on-line po internetu.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  142,49 €
  (3 600 Kč)
 • zostáva 1 z 2
  Velký vzorový komplet pro Benefity a Family Days

  Vlastníte firmu? Vedete kolektiv? Získejte výhodně všechno a prozkoumejte! Ověříte si, jak by se Vám to mohlo hodit pro zaměstnance a jejich rodiny, na předvánoční akce, pro příznivce a obchodní partnery. Určitě budete spokojeni, a bude dost času pořídit vše v předstihu.

  Je to taková výhodná ochutnávka. Tak proč to nezkusit? Popisy a fota v úvodním textu k projektu.

  Obdržíte toto všechno:

  1. Moje první slovíčka - Angličtina
  2. Relaxační Angličtina s hypnofixací
  3. Zvířata zblízka
  4. Nejkrásnější místa světa
  5. Biblická místa a Jeruzalém
  6. Nejslavnější veterány
  7. Čertovský mix
  8. Chytré placky (všechny 3)
  9. Karta poslední záchrany
  10. Celá škola jednou ranou
  11. Superkomplet
  12. Velká multimediální encyklopedie

  Poštovné do ČR platíme my, do zahraničí prosím přidejte k částce 160 Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  154,36 €
  (3 900 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Pro zájemce z řad podnikatelů a investorů

  Také pro prodejce, dodavatele do obchodních sítí, řetězců atp., co hledají nové projekty a řešení.

  Osobně vám předáme, či jinak doručíme dle Vašich dispozic, úplnou kolekci všech Chytrých adventních kalendářů a všech dalších odměn, co jsou zde vypsány po jednom kusu od produktu, a pozveme vás na přátelské posezení s chutným občerstvením, kde představíme další unikátní náměty a nápady, taky předvedeme vzorky.

  Doručení (předání) dle dohody.


   

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  201,86 €
  (5 100 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Chci se podílet na dalších projektech

  Máte chuť se zapojit a zajímají Vás další informace? Máme celou řadu nápadů, námětů a rozpracovaných i připravených projektů.

  Osobně vám předáme, či jinak doručíme dle Vašich dispozic, úplnou kolekci všech Chytrých adventních kalendářů a všech dalších odměn, co jsou zde vypsány po jednom kusu od produktu, a pozveme vás na přátelské posezení s chutným občerstvením, kde představíme další unikátní náměty a nápady, taky předvedeme vzorky.

  Rovněž představíme naši Projektovou knihu s desítkami zajímavých vývojových ideí, navržených obchodních kampaní, podnikatelských iniciativ, spotřebitelských soutěží na podporu prodeje a více.

  Doručení (předání) dle dohody.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  395,80 €
  (10 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Velká multimediální encyklopedie

  Pro ty, co nás chtějí podpořit a povzbudit při vývoji dalších osobitých produktů. Za to jim předem moc děkujeme a mohou čekat hodně.

  Pošleme jim tuto gigantickou multimediální encyklopedii pro podnikatele, rodinu a školu. Obsahuje neuvěřitelných 64GB dat, co pokrývají stěžejní oblasti společenského života, kulturní historie, světového dědictví a taky všechny klíčové školní předměty. Podrobnosti v Detailním popisu pojektu.

  Pracuje úplně na všem, co si dokážete představit - na mobilech (bez rozdílu operačního systému, Apple i Android), noteboocích, PC, interaktivních tabulích, televizích.

  Doručuje se on-line po internetu.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  114,78 €
  (2 900 Kč)
 • Vypredané!!
  Velká multimediální encyklopedie

  Pro ty, co nás chtějí podpořit a povzbudit při vývoji dalších osobitých produktů. Za to jim předem moc děkujeme a mohou čekat hodně.

  Pošleme jim tuto gigantickou multimediální encyklopedii pro podnikatele, rodinu a školu. Obsahuje neuvěřitelných 64GB dat, co pokrývají stěžejní oblasti společenského života, kulturní historie, světového dědictví a taky všechny klíčové školní předměty. Podrobnosti v Detailním popisu pojektu.

  Pracuje úplně na všem, co si dokážete představit - na mobilech (bez rozdílu operačního systému, Apple i Android), noteboocích, PC, interaktivních tabulích, televizích.

  Doručuje se on-line po internetu.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  122,70 €
  (3 100 Kč)
 • Vypredané!!
  Pro zájemce z řad podnikatelů a investorů

  Také pro prodejce, dodavatele do obchodních sítí, řetězců atp., co hledají nové projekty a řešení.

  Osobně vám předáme, či jinak doručíme dle Vašich dispozic, úplnou kolekci všech Chytrých adventních kalendářů a všech dalších odměn, co jsou zde vypsány po jednom kusu od produktu, a pozveme vás na přátelské posezení s chutným občerstvením, kde představíme další unikátní náměty a nápady, taky předvedeme vzorky.

  Doručení (předání) dle dohody.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  197,90 €
  (5 000 Kč)