Podpořte vydání nového alba kapely Thrashing Machine

Alternativně metalová kapela Thrashing Machine vydává své druhé studiové album Parallel Worlds. Všechny písně jsou nahrané, smíchané a chybí akorát fyzické kopie.

 • Thrashing Machine - kaple Povýšení sv. Kříže

 • zleva - Mates, Kuba N., Lukáš, Kuba L., Tomáš

 • Cover Art Parallel Worlds - Thrashing Machine

 • Thrashing Machine - zámek Loučeň

 • Thrashing Machine - KN, MČ, KL, TČ, LH

 • Varianta 1

 • Varianta 2

2 480 €
vybrané z 2 258 €

109%

109% splnené

45 ľudí prispelo

Hudba, Umenie

Jirny, Středočeský kraj, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 14.9.2022 v 11:41.

Zobraziť všetky odmeny

Jsme kapela Thrashing Machine!

Počátek naší kapely bychom mohli hledat okolo roku 2011, kdy se v malé zkušebně v Šestajovicích u Prahy sešli bratři Černochové a kamarád Kuba Nový. Vyzkoušel se Enter Sandman a bylo jasné, že rytmika je jistá a o sólové kytaře je vlastně taky rozhodnuto. Později se přidal ještě na post rytmické kytary Jirka Andras a s velkou chutí jsme se vrhli do tvoření.

První zkušenosti s nahráváním bylo EP Insight v roce 2015. Hlavně díky němu jsme si dodali sebevědomí na celé album. Doladilo se pár věcí a s přípravou na nahrávání desky se začalo ještě ve stejném roce.

První debutové album Disease Called Human Mind  jsme úspěšně pokřtili v létě 2017 v Modrý Vopici. Bylo nakloněné spíše k thrash metalu, ale na této prvotině už najdete skladby, které tradičnímu thrashmetalovému posluchači mohou přijít jako vybočující z řady…  A takových kusů jsme na nové album Parallel Worlds naskládali co nejvíce.

Podpořte vydání nového alba kapely Parallel Worlds

Druhá deska seod té první liší nejen žánrově, ale především složením kapely - místo zpívajícího kytaristy Jirky Andrase přichází v roce 2018 kytarista Lukáš a o rok později se přidává zpěvák Kuba. A i když se to zdálo jako náhoda, oba dva se později přiznali, že nás už delší čas sledují a tohle pro ně byla životní příležitost.

Nový zpěvák a kytarista nám dodali potřebnou energii a po dobu pandemie jsme pracovali na nových skladbách, které se nyní chystáme vydat na důstojném a plnohodnotném disku.

Naše hudba je netypickým pojetím metalu, co do délky jednotlivých skladeb, tak jejich celkové kompozice, která posluchače udržuje v napětí až do posledního tónu.

Název Parallel Worlds nejlépe vystihuje atmosféru celého alba, ve kterém se snažíme dosáhnout rozmanitosti k zaujetí posluchačů všech žánrů.

První ochutnávka Dying Alive:

Členové kapely:

Kapela tedy v současné době působí ve složení:

Jakub Líbal (zpěv)

Tomáš Černoch (basa & doprovodný zpěv)

Jakub Nový (sólová kytara)

Lukáš Hrachovec (rytmická kytara)

Matyáš Černoch (bicí)

a v této podobě pracujeme, hrajeme, pijeme pivo a děláme fórky, jejichž pointa je mnohdy na hraně - nicméně nás krom tohoto spojuje pevný vztah k hudbě, kterou tvoříme a hrajeme.

Podpořte prosím jakoukoli částkou vydání desky Parallel Worlds. I přes stále ustupující trend fyzických CD si myslíme, že křtít flash disk není stejné jako CD.

Děkujeme,

Thrashing Machine

Aktuality

18.11.2022 'Den D' již zítra

Den D už zítra! https://fb.me/e/2iKKl4oQg Těšíme se na všechny, kdo dorazí. Níže poslední info a zítra v 18:00 na značkách. Určitě doražte, bude to jízda! Jak se do klubu dostat? MHDčkem na Smíchovské nádraží, ze kterého je to do klubu asi 500 metrů. Mapy.cz https://mapy.cz/s/paheloduka …

Viacej

14.11.2022 KŘEST UŽ TUTO SOBOTU

Rádi bychom ti připomněli, že křest našeho nového alba se uskuteční už tuto sobotu. A jen připomínáme, že oproti předchozímu datu došlo ke změně klubu. Nově se koncert uskuteční v klubu Underdogs' na Smíchově. Mapa zde: https://mapy.cz/s/lademadogu Těšíme se, že se tam se všemi uvidíme Thrashing…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 5
  Každá koruna se počítá!

  Je jen na vás, jakou částkou nás podpoříte! Celá kapela Vám děkuje za podporu.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,11 €
  (100 Kč)
 • predané 7
  Lupen na křest desky

  Budete váženými hosty na křtu v Praze v  Kasárnách Karlín letos 23. září. Nemusíte si ho tisknout/vyzvedávat. Budete na našem seznamu hostů, takže se nemusíte bát, že bychom Vás nepustili dovnitř. A i kdybyste si zapomněli zapsat datum křtu do kalendáře, dáme Vám týden před akcí ještě vědět e-mailem.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  8,21 €
  (200 Kč)
 • zostáva 99 z 100
  Nové CD Parallel Worlds

  Nové a podepsané CD Parallel Worlds! Když se vše podaří, na křtu je budeme mít připravená a ještě teplá  z lisovny. Přes e-mail se s Vámi domluvíme na předání/dodání.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  12,32 €
  (300 Kč)
 • zostáva 95 z 100
  Triko Parallel Worlds

  Dostanete triko Parallel Worlds. Vaši velikost nám nezapomeňte napsat do poznámek. Přes e-mail se s Vámi domluvíme na předání/dodání. Pozor! Omezený počet!

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  16,42 €
  (400 Kč)
 • zostáva 96 z 100
  První pack

  Sloučení dvou odměn: Nové CD Parallel Worlds a Triko Parallel Worlds. Přes e-mail se s Vámi domluvíme na předání/dodání.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,48 €
  (450 Kč)
 • predané 3
  Fanoušek

  Fanoušků a věrný posluchačů si opravdu vážíme, a proto tu pro Vás máme vstup na křest a dva libovolné koncerty Thrashing Machine. Budeme Vás samozřejmě e-mailem/SMS informovat o nadcházejících koncertech a dokud je nevypotřebujete, budete na každém guest listu našich koncertů. Odměna platí pro koncerty v roce 2022/2023.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,53 €
  (500 Kč)
 • zostáva 44 z 50
  Druhý pack

  Spojení Prvního packu a k tomu ještě vstup na křest nového CD Parallel Worlds v Praze v  Kasárnách Karlín letos 23. září. Přes e-mail se s Vámi domluvíme na předání/dodání.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  30,79 €
  (750 Kč)
 • zostáva 20 z 20
  Věrný posluchač

  Naše diskografie (CD: Disease Called Human Mind, Parallel Worlds + EP: Insight ) + vstup na křest CD Parallel Worlds. Přes e-mail se s Vámi domluvíme na předání/dodání.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  36,95 €
  (900 Kč)
 • zostáva 1 z 10
  All in

  Spojení odměn: Věrný posluchač + Triko Parallel Worlds + Fanoušek. Zkrátka vše pro skalního fanouška kapely Thrashing Machine! Přes e-mail se s Vámi domluvíme na předání/dodání.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  61,59 €
  (1 500 Kč)
 • zostáva 2 z 5
  Session s kapelou (jeden večer) + All in

  Můžete se s námi sejít na zkoušce, zajít s námi na pivo, zkrátka nás poznat. Třeba i zkusit si s námi zahrát, zajamovat... Kreativitě se meze nekladou. A k tomu i balík All in! Přes e-mail se domluvíme, kdy a kde s námi chcete sejít (naše zkušebna v Jirnech/zkušebna v Praze/klidně i na kafe si rádi zajdeme) a abychom Vám předali odměnu.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  164,24 €
  (4 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Hlavní sponzor

  Budete naším hlavním sponzorem. Vaše jméno se bude vyjímat na naší nové desce Parallel Worlds a nebude  chybět nic z předchozí odměny - Session s kapelou (jeden večer) + All in. Krom toho budete v příštích dvou letech váženým hostem na budoucích koncertech a jako první budete mít možnost si na Session poslechnout nové skladby našeho budoucího alba, na kterém už také pracujeme! Přes e-mail se s Vámi domluvíme ohledně všeho potřebného. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  410,59 €
  (10 000 Kč)