Skinners | Rozjeďme výrobu prémiových barefoot kožených bot

Rozhodli jsme se vytvořit prémiové barefoot boty, které nedělají kompromis mezi vzhledem, funkcí a kvalitou. S Vaší pomocí bychom tak chtěli naplno rozjet výrobu městské obuvi, která Vám bude dobře sloužit doslova při každém kroku.

Poslední várky bot na cestě k vám!

19.1.2023

Vážení přispěvovatelé,

Pomalu, ale jistě se blížíme k cíli! K dnešnímu dni se nám podařilo doručit více než 75 % objednávek. V těchto zásilkách byly hlavně Walkery v bílé, černé a tmavě modré barvě, které se u Vás ukázaly jako TOP 3 nejoblíbenější varianty. Na konci tohoto týdne na sklad dorazí Walkery převážně v barvě růžové, béžové a černé s bílou podrážkou, které budeme co nejrychleji expedovat k Vám domů. Zbývající šedá varianta Walkerů bude expedována koncem ledna.

I přes pravidelné emailové připomínky nám od 50 přispěvovatelů stále chybí jakákoli reakce na velikostní dotazník a doručovací adresu. Pokud jste mezi nimi a máte pocit že vám od nás nic nechodí, napište si prosím o dotazník na hello@skinners.cc. Chyba může být v překlepu v emailu či vám můžou padat do spamu. Pravidelná emailová připomínka k vyplnění dotazníku bude na konci ledna ukončena.

Náš tým ze zákaznické podpory sbírá veškeré podněty a dojmy, a musíme říct, že nás moc těší Vaše milé reakce a nadšení. Věříme, že i ti z Vás, kteří na botky ještě čekají, budou stejně tak nadšení. Pokud byste potřebovali bližší informace k doručení nebo máte jakýkoli další dotaz, neváhejte se obrátit na e-mailovou adresu hello@skinners.cc.

Děkujeme všem za podporu!

P.S. V lednu jsme otevřeli naši první Skinners prodejnu, kterou najdete na adrese Údolní 27, Brno. Zatím fungujeme ve zkušebním provozu, oficiální otevření plánujeme na jaro, o všem budeme zavčas informovat. Budeme rádi, když nás navštívíte i Vy!

P.P.S. V lednu jsme ještě stihli jako jediná česká firma vystavovat na největším americkém veletrhu Outdoor Retailer v Salt Lake City. Ponožkoboty i boty sklidily velký úspěch a potvrdily, že i v ČR umíme dělat produkty, které zaujmou i za oceánem.

Tak zase příště! :)

Petr Procházka a tým Skinners

Prvních 1500 párů doručeno!

23.12.2022

Posledni tyden to u nas ve skladu vypadalo jako v Jeziskove dilne... Spousta krabic, baleni a odesilani prvni varky Walkeru Vam domu. K dnesnimu dni tak evidujeme jiz pres 1500 dorucenych paru (predevsim v cerne a bile verzi). Odesilani stale probiha podle toho jak se nam dari naskladnovat dalsi barevne verze, kterych je ale zatim omezene mnozstvi. Hlavni kolo odesilani barevnych verzi bude probihat s ohledem na vanocni svatky v lednu.

Meli jsme dotaz na kuzi, ze ktere jsou Walkery delane. Nase italske hladke i nubukove kuze jsou jedny z nejlepsich, co se na boty daji pouzit (kategorie A). Jedna z veci, o kterou jsme usilovaly, bylo to, aby boty po par nosenich nebyly "vyzvejkane" jak po roce noseni, ale aby si co nejdele udrzovaly svuj vzhled a prirozene starly. To se nam podarilo, nicmene predevsim u hladkych variant kuze mohou boty ze zacatku pusobit trochu vic tuze, nez jste zvykli u jinych barefoot znacek ci u bot z veganskych materialu (hladkou kuzi moc bf znacek nepouziva). Tento pocit ale po dnu ci dvou noseni typicky vymizi a bota zmekne. Nubukove kuze jsou ze sve podstaty uz mekci rovnou.

Vypada to, ze velikostne boty drtive vetsine z Vas sedi, coz nas moc tesi. Diky moc i za vase nadsene zpravy z rozbalovani Walkeru, jsme radi, ze se nam k botam podarilo pribalit i ten spravny "Wow efekt" :)).

Pokud byste nekdo potreboval aktualizovat dorucovaci udaje ci mel jakykoli dalsi dotaz, dejte nam prosim vedet na hello@skinners.cc

Pohodove svatky a uspesny vstup do Noveho roku 2023 :)

Petr Prochazka a cely tym Skinners

Walkery jsou na cestě!

11.12.2022

Vážení přispěvovatelé,

první část vyrobených Skinners Walker opustila v týdnu Portugalsko. Momentálně se auto přepravce, který k nám jede trasu dlouhou cca 3000km nachází v Německu. Pokud nebude v noci nějaké extrémně špatné počasí, měl by k nám do skladu dorazit zítra :) ... To znamená, že v týdnu pak již budou botky na cestě  k Vám. O odesílání z našeho skladu budeme informovat v týdnu další aktualizací zde na Hithitu.

Všichni jsme doufali v bezproblémový průběh, výroba se bohužel neobešla bez komplikací – především jde o termín dodání, který byl bez našeho zavinění několikrát ze strany výrobce posunut. Jedná se však o jednoho z nejlepších v Evropě, a tak za cílem dodat Vám co nejkvalitnější produkt jsme se rozhodli neslevovat ze svých nároků a vytrvat. Aby Walkery byly co nejdřív u vás, bylo nutno odesílat zboží z Portugalska po částech tak, jak je šito na dílně a nečekat na výrobu celé zakázky. Na cestě tak jsou všechny velikosti variant black/black, white/white a také některé velikosti black/white. Barevné varianty beige, pink, navy a grey se v těchto dnech finálně připravují k expedici z Portugalska a jejich odeslání Vám domů bude probíhat koncem prosince.

Všechna avizovaná zpoždění nás velmi mrzí a opravdu upřímně se za ně omlouváme... :( 

Za tým Skinners

Petr Procházka, zakladatel

Jakékoliv další dotazy rádi zodpovíme na hello@skinners.cc

VYRÁBÍME !

23.11.2022

Fakt?

Ano! Od pátku se v Portugalsku konečně rozjela výroba a my jsme při tom. A vy můžete také! Přímo na místě finální kompletace výroby natáčí Petr a formou vlogu vám video přináší níže! Můžete tak sledovat, kdo a kde vaše Walkery vyrábí. Uvidíte, že ruční podíl práce je enormní. Než boty skončí zabalené v krabici, podílí se na jejich výrobě více než 30 párů zkušených rukou...

Upozornění: Video je jen informativní a jeho kvalitu prosím berte s rezervou, Petr s Jirkou a dalšími odborníky jsou v Portugalsku především na dozorování všech procesů výroby a kvality, aby nedošlo při zahajování výroby k žádným problémům. 

Super! A kdy budete doručovat?

První várka černých a bílých verzí bude z Portugalska do našeho skladu v ČR odjíždět v úterý, v těchto dnech pak bude probíhat výroba barevných variant. Během následujících několika dní po doručení do skladu Walkery ihned nachystáme k odeslání Vám.

A ještě něco?

Ano! Nemůžeme se dočkat, až vám botky doručíme, naživo vypadají ještě lépe než na videu! Ještě jednou díky za trpělivost a kdyby něco, jsme tu vždy pro vás na hello@skinners.cc nebo našem Faceooku a Instagramu

S pozdravem,
Tým Skinners

Info z výroby 2

21.10.2022

Vážení podporovatelé,

Věříme, že je fér se dělit s vámi o veškeré informace, které se k projektu váží. Jste to totiž právě vy, komu za vznik Skinners Walker vděčíme nejvíce. V minulé aktualitě jsme slíbili bližší informace o pokračujících jednání v Portugalsku a termínu výroby, takže...

Výrobu jsme jeli znovu osobně řešit na místo do Portugalska, což věci významně přispělo. Podařilo se nám konečně uzavřít klíčové právní dokumenty potřebné ke stanovení termínu výroby. Boty Walker tak mají být vyrobené a předané nám do přepravy k 15.11. Pokud tak vše půjde podle plánu, termín dodání vám domů by měl probíhat během druhé poloviny listopadu. Černé a bílé varianty by tak ve výsledku měly být zpožděné jen o měsíc, barevné jsou na čas.

Na Walkerech v mezičase neustále pracujeme, vše dokola kontrolujeme a snažíme se dotahovat poslední malé drobnosti. Znovu jsme např. testovali podešve ve zlínském Institutu pro testování a certifikaci pro ověření jejich vlastností. Na kvalitě si zakládáme - jen pro zajímavost, náš požadavek na otěruvzdornost podešví je zhruba 3x přísnější než stanovuje norma pro vycházkovou obuv.

Tak či onak, zpoždění nás velmi mrzí. Rozjetí sériové výroby nového produktu není nikdy snadné, pracujeme však na plné obrátky, abychom vám dodali opravdu prémiový produkt. Proto bychom vás poprosili o ještě chvíli strpení.

Děkujeme za vaši důvěru
Petr Procházka a tým Skinners

Jakékoli další dotazy vám rádi zodpovíme na hello@skinners.cc

Info z výroby :)

6.10.2022

Ahoj!

Hned na úvod děkujeme za vyplnění dotazníků ohledně velikostí a barev. Už je máme od 90% z vás a pomohly nám na poslední chvíli upřesnit počty barev a velikostí, které jsme posílali v rámci objednávky do výroby. Ti, co stále ještě nemají vyplněno, projděte si prosím mail včetně spamové schránky a dotazník prosím vyplňte. Posíláme je pravidelně v několikadenních intervalech.

Tak a teď k tomu co vás zajímá nejvíce – výroba a to, kdy boty budou u vás…

1) Upgrade podešve

V Portugalsku jsme byli nuceni vyměnit výrobce podešví. Původně měli být podešve z termoplastického materiálu (TPU/TPR), bohužel i přes opakovaně prodlužované termíny nebyl dodavatel schopen dodat finální vzorky v podobě a kvalitě jakou jsme požadovali. Vše zlé je ale k něčemu dobré. S novým partnerem se nám totiž podařilo překonat technické aspekty* a zajistit výrobu podešví z kaučuku (gumy)! Kdo se vyzná, ví, že kaučuk a jeho směsi jsou nepřekonatelný materiál co se otěruvzdornosti a dalších vlastností týče (proto se z něj dělají i pneumatiky). Bylo to náročné, ale měl by to být jednoznačně i přínos v rámci životnosti podešví bot.

*rozdíl je v tom, že TPR se do formy vstřikuje, zatímco guma ve formě se lisuje. Specifický design podešví Skinners ale do určité míry původně limitoval výrobu lisováním.

2) Termín výroby

Přestože jsme na začátku termín dodání měli fixně potvrzený, rozhodnutím o změně podešve a jejím vylepšení se nám termín kvůli výrobě celé nové sady forem znejistil. Z portugalské strany je ale i nadále termín výroby stále přislíben na třetí týden v říjnu, bohužel se nám jej aktuálně nedaří závazně potvrdit. Nicméně pokud tento týden v jednáních nepostoupíme, v příštím týdnu se záležitost budeme snažit dojednat osobně na místě. Následný proces přepravy bot do ČR, vyskladnění a odeslání k vám je pak již záležitost jen několika málo dnů. O všem aktuálním se s vámi zase brzy podělíme.

Velikostní řada kopyt

První páry podešví

Děkujeme za podporu a trpělivost, pokud potřebujete cokoliv vědět, ozvěte se nám prosím na hello@skinners.cc

Za tým Skinners,

Petr Procházka, zakladatel

Dotazníky pro výběr velikostí a barev rozeslány!

16.8.2022

Krásný letní večer!

V pátek 12.8. jsme na vaše emailové adresy poslali email s odkazem na interaktivní dotazník s výběrem velikostí a barev vašich Skinners Walker. Pokud jste si objednali více párů, můžete velikosti a barvy mezi sebou samozřejmě libovolně nakombinovat 😎. Email byl odeslán z naší adresy hello@skinners.cc .

Spousta z vás ho již vyplnila, pokud by se náhodou někomu zatoulal, v dalších dnech jej budeme těm, kteří ho ještě nevyplnili, odesílat znovu 😉. Snažili jsme se, ať je pro vás výběr těch správných Walkerů co nejjednodušší, tak snad to bude brnkačka. Kdyby vás přece jenom něco trápilo nebo nebylo jasné, napište nám prosím na hello@skinners.cc . Tam se vám dostane nejrychlejší odpovědi 😉.

Mno a co boty?

S botami se to má momentálně tak, že jsme minulý týden ve výrobě odsouhlasili finální vzorky. Od 12.8. do 5.9. mají všechny výroby v Portugalsku dovolenou, snažili jsme se tak toho před jejich dovolenou stihnout co nejvíce, proto se omlouváme za mírnou neaktivitu zde 😓. V příštím updateu ale pro vás máme nachystané fotky z postupu výroby a také jednu velkou novinku, co se nám na botách ještě podařilo vylepšit 🤫 .

Díky a zatím ahoj!

Tým Skinners

P.S. Www odkaz na dotazník zde nedáváme schválně z důvodu jeho personalizace dle vámi vybraných odměn 😉

Jste neuvěřitelní! DĚKUJEME! 🥳🥰

25.7.2022

Kampaň na Hithitu právě skončila! Za celý tým musím říct, že to byla opravdu jízda! Vaše neuvěřitelná podpora a výsledná vybraná částka 7️⃣.5️⃣7️⃣0️⃣.8️⃣9️⃣2️⃣ Kč nám doslova vyrazila dech 😮. Děkujeme každému jednomu z vás, kdo jste nás jakýmkoliv způsobem podpořili 🙏🥰.

Rekordů padlo hned několik 🏆. S vaší pomocí jsme ze Skinners Walker dokázali učinit nejúspěšnější produktový projekt českého crowdfundingu. Co se celkového žebříčku týče, pomohli jste nám vybrat druhou nejvyšší částku v historii (hned po kampani internetové televize DVTV).

Kampaň končí, práce ale pokračuje! 💪Po evidenci všech plateb (cca 5 dní) se brzy všem přispěvatelům ozveme s informacemi, co bude následovat. A samozřejmě vás všechny budeme nadále informovat, jak se ostrá výroba barefoot botek vyvíjí. 

Ještě jednou díky, že v tom kráčíte s námi! 🚶‍♀️🚶‍♂️

Za celý tým Skinners,
Petr Procházka, zakladatel projektu

Update 2 - velikost 47 a další bonusy

29.6.2022

Jsou to teprve 2 týdny, co jsme spustili kampaň a musíme říct, že takový příval podpory jsme opravdu nečekali! Jsme neskutečně vděční, že se vám botky líbí, tak snad vás dnešní aktualitou také potěšíme. Jdeme na to :) …

Tornáda, co se spustilo zde na Hithitu, si všimli i novináři a naši partneři. Dotazů bylo tolik, že jsme pro ně v Praze uspořádali vůbec naši první tiskovou konferenci. Petr s Míšou na ní mluvili o cestě Skinners a o tom, co nás k výrobě bot přivedlo. Dotazy padaly podobné, jako během pondělního živého vysílání s Petrem, jehož záznam můžete najít na našem Facebooku.

Protože částka, kterou jste na boty přispěli, přesáhla tři miliony korun, tedy šestinásobek toho, co bylo stanoveno jako cíl, máme pro vás hned tři dobré zprávy!

1) Barvy - Skinners Walker budou hned dostupné ve všech barevných variantách zde na Hithitu uvedených

2) Velikost 47 - pro ty z vás s větší nohou přidáváme další velikost. Botky i ve velikosti 47 tak budou dostupné již rovnou zde na Hithitu. Velikostní řada tak je nyní 36-47.

3) Stélka - u barefootů je většinou zvykem, že v nich nebývá stélka (vložka). Pokud si tak boty chceme vyměkčit, musíme stélky následně (za ne úplně malý peníz) dokoupit. Ale jak asi tušíte, od nás dostanete barefooty již se stélkami uvnitř. Jako celá bota i ony jsou vyráběny na míru přímo dle našich požadavků, můžete se tak těšit na odladěnou pěnovou směs stélky podobnou té v běžeckých botách. Navíc je pěna zespodu lisována do stejného vzorku s hexagony jako má podešev .

Stélka/vložka zespodu

Během následujících 14 dní opět letíme do Portugalska celý projekt zase posunout. O všem se s vámi podělíme v další aktualitě.

Užívejte slunečních dní a děkujeme, že v tom kráčíte s námi!

Tým Skinners

  

P.S. Jakékoli dotazy prosím směřujte na hello@skinners.cc

DĚKUJEME, BOTY BUDOU!!! 😍🎉

16.6.2022

Je to neuvěřitelné, ale díky vaší podpoře už brzy budeme moct rozjet ostrou výrobu prvních barefoot bot Skinners Walker. Potřebnou částkou jste nám přispěli v neuvěřitelném čase - za pouhých OSM HODIN!  😮😍

Moc vám děkujeme za podporu. Jen díky vaší přímé pomoci můžeme zůstat nezávislí a vyrábět produkty přímo pro vás. Vaše důvěra je pro nás závazek a dodává nám energii a nadšení pořádně se do toho obout! 

Na další dny pro vás chystáme detailní představení bot, včetně živého vysílání na sociálních sítích, kde se budete moct na cokoli zeptat.

No, na první den to je teda slušná jízda! A to jich máme ještě 39 před námi! Díky! :)

P.S. Často píšete, že nemůžete nalézt velikostní tabulku - doplnili jsme ji tak ještě i do galerie fotek, jinak je k nalezení dole v popisu kampaně, je ale nutné kliknout na tlačítko "více" k rozbalení popisu.

321 407 €
vybrané z 23 246 €

1382%

1382% splnené

2 156 ľudí prispelo

Dizajn, Móda

Brno, Jihomoravský kraj, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 25.7.2022 v 14:03.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 55
  Poděkování

  Fandíte nám na naší nové cestě? Sami si nastavte, jakou částkou nás podpoříte. 

  Díky, že v tom kráčíte s námi! ❤️

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  8,03 €
  (190 Kč)
 • predané 163
  Ponožky Skinners tři páry

  Naše ponožky jsou navržené tak, aby zvýšily pocit pohodlí při nošení. Pravá a levá ponožka je utkaná samostatně, díky čemuž perfektně padnou od paty až po konečky prstů. Optimální kombinace vláken zajišťuje protiskluznost a odolnost.

  Upřesnění: nejedná se o naše unikátní ponožkoboty, ale o klasické ponožky (viz foto v galerii) :)

  Složení: 64 % bavlna, 34 % polyamid, 2% elastan

  Velikosti: S (36-39), M (40-43), L (44-47)

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  20,71 €
  (490 Kč)
 • predané 712
  Jedny boty Skinners Walker

  Jedny kvalitně zpracované kožené barefoot boty Skinners levnější o 900 Kč (-25 %) vůči budoucí prodejní ceně.

  Výběr velikosti (36-47) a barvy bude probíhat po skončení kampaně prostřednictvím e-mailem zaslaného dotazníku.

  Doručení černých a bílých variant cca koncem října 2022. Barevné varianty později na podzim. Dopravné po ČR je zahrnuto v ceně. Doručení na Slovensko je +100 Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  122,15 €
  (2 890 Kč)
 • predané 580
  Dvoje boty Skinners Walker

  Dvoje kvalitně zpracované kožené barefooty Skinners levnější o 2 590 Kč (-34 %) vůči budoucí prodejní ceně.

  Výběr velikostí (36-47) a barev bude probíhat po skončení kampaně prostřednictvím e-mailem zaslaného dotazníku.

  Doručení černých a bílých variant cca koncem října 2022. Barevné varianty později na podzim. Dopravné po ČR je zahrnuto v ceně. Doručení na Slovensko je +100 Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  210,90 €
  (4 990 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  10 párů bot Skinners Walker

  Deset párů kvalitně zpracovaných kožených barefootů Skinners levnější o 14 000 Kč (-37 %) vůči budoucí prodejní ceně.

  Výběr velikostí (36-47) a barev bude probíhat po skončení kampaně prostřednictvím e-mailem zaslaného dotazníku.

  Doručení cca koncem října 2022. Barevné varianty o pár týdnů později. Dopravné po ČR a SK je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 010,14 €
  (23 900 Kč)
 • Vypredané!!
  Jedny boty Skinners Walker pro NEJRYCHLEJŠÍ

  Jedny kvalitně zpracované kožené barefoot boty Skinners levnější o 1 300 Kč (-34 %) vůči budoucí prodejní ceně.

  Výběr velikosti (36-47) a barvy bude probíhat po skončení kampaně prostřednictvím e-mailem zaslaného dotazníku.

  Doručení černých a bílých variant cca koncem září 2022. Barevné varianty později na podzim. Dopravné po ČR je zahrnuto v ceně. Doručení na Slovensko je +100 Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  105,24 €
  (2 490 Kč)
 • Vypredané!!
  Jedny boty Skinners Walker pro RYCHLÉ

  Jedny kvalitně zpracované kožené barefoot boty Skinners levnější o 1 100 Kč (-29 %) vůči budoucí prodejní ceně.

  Výběr velikosti (36-47) a barvy bude probíhat po skončení kampaně prostřednictvím e-mailem zaslaného dotazníku.

  Doručení černých a bílých variant cca koncem září 2022. Barevné varianty později na podzim. Dopravné po ČR je zahrnuto v ceně. Doručení na Slovensko je +100 Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  113,69 €
  (2 690 Kč)
 • Vypredané!!
  Dvoje boty Skinners Walker pro NEJRYCHLEJŠÍ

  Dvoje kvalitně zpracované kožené barefooty Skinners levnější o 2 790 Kč (-37 %) vůči budoucí prodejní ceně.

  Výběr velikostí (36-47) a barev bude probíhat po skončení kampaně prostřednictvím e-mailem zaslaného dotazníku.

  Doručení černých a bílých variant cca koncem září 2022. Barevné varianty později na podzim. Dopravné po ČR je zahrnuto v ceně. Doručení na Slovensko je +100 Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  202,45 €
  (4 790 Kč)
 • Vypredané!!
  Dvoje boty Skinners Walker pro RYCHLÉ

  Dvoje kvalitně zpracované kožené barefooty Skinners levnější o 2 690 Kč (-35 %) vůči budoucí prodejní ceně.

  Výběr velikostí (36-47) a barev bude probíhat po skončení kampaně prostřednictvím e-mailem zaslaného dotazníku.

  Doručení černých a bílých variant cca koncem září 2022. Barevné varianty později na podzim. Dopravné po ČR je zahrnuto v ceně. Doručení na Slovensko je +100 Kč.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  206,68 €
  (4 890 Kč)
 • Vypredané!!
  20 párů bot Skinners Walker

  Dvacet párů kvalitně zpracovaných kožených barefootů Skinners levnější o 30 000 Kč (-40 %) vůči budoucí prodejní ceně.

  Výběr velikostí (36-47) a barev bude probíhat po skončení kampaně prostřednictvím e-mailem zaslaného dotazníku.

  Doručení cca koncem října 2022. Barevné varianty o pár týdnů později. Dopravné po ČR a SK je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 935,76 €
  (45 800 Kč)
 • Vypredané!!
  20 párů bot Skinners Walker

  Dvacet párů kvalitně zpracovaných kožených barefootů Skinners levnější o 26 000 Kč (-34 %) vůči budoucí prodejní ceně.

  Výběr velikostí (36-47) a barev bude probíhat po skončení kampaně prostřednictvím e-mailem zaslaného dotazníku.

  Doručení na podzim 2022. Barevné varianty o pár týdnů později. Dopravné po ČR a SK je zahrnuto v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  2 104,82 €
  (49 800 Kč)