Yellow Sisters ukulele zpěvník a CD Zvěřinec 3

Přátelé, podpořte ukulele zpěvník Yellow Sisters pro děti, který vzniká ve spolupráci s výtvarnicí Lucií Ernestovou a pomozte nám dofinancovat zbrusu nové CD Zvěřinec 3, které vám do Vánoc odešleme. Moc vám děkujeme. Vaše Yellow Sisters💛

 • Yellow Sisters. Foto: Kristýna Svobodová

 • Yellow Sisters 2021. Foto: Kristýna Svobodová

 • Potisk CD Zvěřinec 3. Grafika: Lucie Ernestová

 • S Yellow Sisters v backstagi.

 • S Yellow Sisters ve studiu. Natáčíme Zvěřinec. :)

5 456 €
vybrané z 5 843 €

93%

93% splnené

3 dni a 20 hodín do konca

261 ľudí prispelo

Hudba, Vzdelávanie

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Prispieť
Zobraziť všetky odmeny

Přátelé,

jsme Yellow Sisters a už 16 let píšeme a zpíváme písničky. Žlutá barva nás spojuje nejen v mayském horoskopu, ale i v sluncem a hravostí prozářených písničkách.

Jsme čtyři zpěvačky a jeden beatboxer. Tak nás asi znáte nebo právě poznáváte. Ano, naše hudba je tvořena pouze hlasy. Tedy byla až donedávna, ale nebudeme předbíhat. Natočili jsme dohromady už šest desek a z toho dvě pro děti. Tentokrát ale přicházíme s něčím úplně novým.

Ale nejprve se Vám představíme.

Bára, Léňa, Toni a Hawa.

Potkaly jsme se před šestnácti lety u Toni doma a tam jsme si řekly, že založíme kapelu, teda akapelu, a třeba budeme do roka a do dne zpívat pro prezidenta. :))) A tak se stalo, dokonce jsme pro něj zpívaly hned dvakrát. To byl ale rok 2006. Od té doby uplynulo moře času a Yellow Sisters stále vystupují a tvoří. A jak přišly děti, nadchly jsme se pro dětskou tvorbu a začaly koncertovat i pro děti. 

A od předpředpředpředpředloňského roku s námi vystupuje Honza Melichar se svým beatboxem (rytmus, zvuky, chrčení, prdění na mikrofon) a stal se nedílnou součástí Yellow Sisters koncertů i dětských desek. 

A teď k věci.

Během loňského roku se zrodil plán. Natočit novou desku pro děti Zvěřinec 3 a k tomu vydat všechny naše dětské písničky v knize s obrázky a akordy pro ukulele.

Takže vznikají hned dvě díla. CD Zvěřinec 3 a ukulele zpěvník ze všech tří Zvěřinců s ilustracemi Lucie Ernestové a pohádkami Yellow Sisters.

Proč ukulele?

Protože se na ně může naučit hrát každý a je to skvělý společník. A protože rčení "co čech to muzikant" se nám líbí, chceme v dětech muzicírování podporovat. Ukulele má milý zvuk, jednoduché akordy a během chvíle můžete mít doma celou kapelu.

Deska Zvěřinec 3 je hotová a bude vám dělat radost už o Vánocích.

Je plná písniček o zvířatech, nočních monstrech, džungli a třeba i maringotce. Vystupuje na ní spousta talentovaných dětí, roztodivných hudebních nástrojů a dalších hostů. Například plechovka nebo operní pěvkyně.

Zpěvník s příběhy vyjde na naše 17. narozeniny v červnu 2022.

Budou v něm všechny naše písničky pro děti ze Zvěřinců 1, 2 a 3 s akordy, obrázky a pohádkami, které píšeme my žluté sestřičky.

Podívejte se na ukázku ze Zvěřince 3. 

A klip ze Zvěřince 1.

K tomu, aby se Zvěřinec 3 a kniha dostali až k dětem a mohly dělat radost všude tam, kde se zpívá, hraje a hudba poslouchá, potřebujeme vás a vaši podporu. Pro crowdfunding jsme se rozhodly, protože část nákladů pokryje vydavatelství a část naše vlastní zdroje. Ale vzhledem k tomu, že se tentokrát jedná hned o dva velké projekty CD a zpěvník, potřebujeme podporu našich fanoušků, přátel, posluchačů a všech mecenášů umění, které by naše hudba oslovila.

Peníze použijeme na nahrávací studio, mix, grafiku, postprodukci, ilustrace, tisk a vydání knihy.

Staňte se podporovateli a spolutvůrci ukulele zpěvníku Yellow Sisters věnovaného dětem a jejich dospělákům a zbrusu nového CD Zvěřinec 3, které pokřtíme společně 20.12. v Malostranské besedě. Pomozte nám ho dofinancovat.🙏

Přijďte si CD vyzvednout a pořádně to s námi oslavit na náš vánoční večírek.

CD tedy bude jistojistě do Vánoc vaše.

💛 Zpěvník plánujeme vydat do konce června 2022. A vaše podpora nám moc pomůže!

Pojďte s námi do toho, vyberte si některé z odměn, CD nebo zpěvník nebo přispějte jen tak. Pro dobrý pocit. Podpoříte tak vznik překrasného projektu, na který se všichni moc těšíme!

Vaše Yellow Sisters💛

Motto: "Na cestách po Česku, pusť si naši desku. A když děti vzadu křičí, pusť si ji i v zahraničí. Není důležité vyhrát, ale na ukulele hrát!"

Aktuality

30.11.2021 3 DNY DO KONCE sbírky na CD Zvěřinec 3

Naši drazí podporovatelé, zbývají poslední 3 dírky na naše cédéčko a ukulele zpěvník Zvěřinec 3. 🎄 Rozhodli jsme se přidat před koncem několik SPECIÁLNÍCH ODMĚN: např. ŽLUTÉ UKULELE podepsané Yellow Sisters☀️, nebo kombinaci ZPĚVNÍK+ CD zároveň. Máme už 86% částky vybráno a věříme, že sbírka dobř…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 5 Dobrý pocit

  Podpořte zbrusu nové CD Zvěřinec 3 a vznik našeho ukulele zpěvníku dětských písniček Yellow Sisters. Částku můžete libovolně navýšit. Budeme vám za vaši pomoc velmi vděčné! Moc vám děkujeme.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  Prispieť 3,90 €
  (100 Kč)
 • 1 Plakát s podpisem Yellow Sisters

  Podpořte vznik našeho CD koupí plakátu s podpisem Yellow Sisters z fotografie ke Zvěřinci 3 od Kristýny Svobodové. Můžete si ho vyzvednout na křtu 20.12. od 17h v pražské Malostranské besedě nebo vám ho pošleme poštou. Děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 5,84 €
  (150 Kč)
 • 53 CD Zvěřinec 3 ke stažení v mp3

  Podpořte vznik našeho CD a získejte jako odměnu naše písničky Zvěřince 3 ve formátu MP3 ke stažení. Děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  Prispieť 5,84 €
  (150 Kč)
 • 65 CD Zvěřinec 3 poštou

  Podpořte vznik našeho CD koupí CD, které si můžete vyzvednout na křtu 20.12. od 17h v pražské Malostranské besedě nebo vám ho pošleme poštou. Děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  Prispieť 13,63 €
  (350 Kč)
 • 20 CD Zvěřinec 3 s podpisem poštou

  Podpořte vznik našeho CD koupí CD, které vám s láskou podepíšeme a pošleme poštou nebo si ho vyzvednete na křtu 20.12. od 17h v pražské Malostranské besedě. Děkujeme.❤️

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 15,58 €
  (400 Kč)
 • 51 Ukulele zpěvník Yellow Sisters

  Podpořte náš unikátní ukulele zpěvník Yellow Sisters, který vzniká ve spolupráci s ilustrátorkou Lucií Ernestovou. Na jeho realizaci usilovně pracujeme a věříme, že bude hotový a připravený k osobnímu vyzvednutí nebo vám ho pošleme poštou do konce června 2022. Moc vám děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 19,44 €
  (499 Kč)
 • 9 Vstupné na křest (rodič + dítě) a CD Zvěřinec 3

  Podpořte vznik našeho CD koupí CD a vstupenek na křest 20.12. od 17h v Malostranské besedě v Praze pro vás a vaše dítko. CD si na něm ještě před Vánoci vyzvednete a užijete si s námi oslavu. V případě covidových komplikací, vám desku pošleme a dáme vědět náhradní termín křtu. Děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 19,48 €
  (500 Kč)
 • 7 Rodinné vstupné na křest (2 rodiče, 2 děti) a Zvěřinec 3 ke stažení v mp3

  Podpořte vznik našeho CD koupí MP3 ke stažení a vstupenek na křest 20.12. od 17h v Malostranské besedě v Praze, kde si užijete naši oslavu. V případě covidových komplikací, vám dáme vědět náhradní termín. Děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 21,43 €
  (550 Kč)
 • 15 Rodinné vstupné na křest (2 rodiče, 2 děti) a CD Zvěřinec 3

  Podpořte vznik našeho CD koupí CD a vstupenek na křest 20.12. od 17h v Malostranské besedě v Praze pro celou vaši rodinu. CD si na něm ještě před Vánoci vyzvednete a užijete si s námi oslavu. V případě covidových komplikací, vám desku pošleme a dáme vědět náhradní termín křtu. Děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 25,32 €
  (650 Kč)
 • 15 Kolekce CD Zvěřinec 1-3

  Podpořte nás koupí kolekce všech našich Zvěřinců. Pošleme vám je poštou nebo si je můžete vyzvednout na křtu 20.12. od 17h v pražské Malostranské besedě. Věříme, že si je vaše děti zamilují.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 35,06 €
  (900 Kč)
 • 5 Ukulele zpěvník + CD Zvěřinec 3

  Přidáváme novou odměnu, po které hodně z vás volá. V této odměně můžete mít obojí - CD Zvěřinec 3 + ukulele zpěvník. Musíme vám ale vysvětlit, jak to bude fungovat. CDčko do Vánoc určitě dostanete, ale na zpěvník si musíte trochu počkat. Vyjde až příští léto. Napište nám proto do poznámky, jakou variantu doručení preferujete. Buď to dvakrát poštou, nebo dvakrát osobně, na koncertě či jinak dle dohody.

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 38,96 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!! Vánoční voucher na individuální hodinu zpěvu

  Přijďte si zazpívat s jednou ze členek Yellow Sisters. Do poznámky napište vaši preferenci. Místo konání: Praha. Délka lekce: 60min. Děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 58,43 €
  (1 500 Kč)
 • 1 Diskografie Yellow Sisters + bonus DVD a tričko

  Podpořte CD Zvěřinec 3 zakoupením kolekce všech našich hudebních děl od 1. CD Singalana po poslední Zvěřinec 3 (kromě vyprodaného CD Tubab Woman). Bonusem od nás dostanete DVD Yellow Sisters Live in Retro Music Hall a vzpomínkové tričko Yellow Sisters Singlana (napište nám do poznámky pánské/dámské a velikost a prohlédněte si je na webu YS). Vše si můžete vyzvednout na křtu nebo vám balíček zašleme poštou. Moc vám děkujeme. 🙏

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 70,12 €
  (1 800 Kč)
 • 8 z 10 Žluté ukulele s podpisem Yellow Sisters

  Pořiďte si žluté ukulele s podpisem Yellow Sisters, abyste si mohli naše písničky sami zahrát. Ukulele bude do Vánoc Vaše! Podpoříte tak vznik našeho zpěvníku Zvěřinec, který připravujeme na červen 22. A než vyjde, určitě vám ukulele doma bude dělat velkou radost. Ať u vás hraje a zpívá celá rodina!!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  Prispieť 77,91 €
  (2 000 Kč)
 • 7 z 10 CD Zvěřinec 3 + podepsané žluté ukulele + zpěvník Zvěřinec

  Přidáváme desetkrát možnost zakoupit si "Rolls-Royce" mezi našimi odměnami. Pořiďte si před Vánoci od nás CD Zvěřinec 3 a podepsané žluté ukulele Yellow Sisters. Příští rok vám navrch pošleme i náš ukulele zpěvník všech zvěřincových písniček. Olé!!! Do Vánoc bude vaše CDčko a ukulele. Zpěvník vám zašleme, až v létě vyjde. Nezapomeňte nám napsat do poznámky, jestli preferujete předání osobně nebo poštou. Za vaši podporu moc děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 124,66 €
  (3 200 Kč)
 • 1 Sponzorský dar + CD Zvěřinec 3

  Máte rádi Yellow Sisters hudbu a chcete nás podpořit sponzorsky? Velmi si toho vážíme. Jako poděkování vám zašleme CD poštou nebo ke stažení, jak si budete přát. A poděkujeme vám veřejně mezi našimi fanoušky na Facebooku. 🙏 Děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 194,78 €
  (5 000 Kč)
 • 0 Sponzorský dar + CD Zvěřinec 3

  Máte rádi Yellow Sisters hudbu a chcete nás podpořit sponzorsky? Velmi si toho vážíme. Jako poděkování vám zašleme CD poštou nebo ke stažení, jak se budete přát. Poděkujeme vám formou sponzorovaného postu mezi našimi fanoušky na Facebooku. 🙏 Děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 389,56 €
  (10 000 Kč)
 • 0 Sponzorský dar + CD Zvěřinec 3

  Máte rádi Yellow Sisters hudbu a chcete nás podpořit sponzorsky? Velmi si toho vážíme. Jako poděkování vám zašleme CD poštou nebo ke stažení, jak se budete přát. Nabízíme vám možnost umístit vaše logo na zpěvník Yellow Sisters Zvěřinec, webové stránky a poděkujeme vám formou sponzorovaného postu mezi našimi fanoušky na Facebooku. Děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  Prispieť 779,12 €
  (20 000 Kč)
 • 0 Koncert Yellow Sisters dětem

  Podpořte vznik našeho CD objednáním 45 min koncertu Yellow Sisters dětem. Přijedeme kamkoliv po republice vlastním vozem. Ozvučení vás poprosíme zajistit. Na dalších podrobnostech se dohodneme osobně. Děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 973,90 €
  (25 000 Kč)
 • 0 Koncert Yellow Sisters pro dospělé

  Podpořte vznik našeho CD objednáním 60 min koncertu Yellow Sisters pro dospělé. Přijedeme kamkoliv po republice vlastním vozem. Ozvučení vás poprosíme zajistit. Na dalších podrobnostech se dohodneme osobně. Děkujeme.

  Doručenia odmeny: Do roka

  Prispieť 1 168,68 €
  (30 000 Kč)