KILTORYS - pánskými sukněmi za svobodu pytlů!

Vychytaný pánský oděv vhodný pro každodenní nasazení v drsných podmínkách městské džungle, ale i přírody. Vyrobeno s hrdostí, z kvalitního materiálu, českýma rukama v Orlických horách. Pojďme společnými silami dotlačit KILTORYS do výroby!

Autor: Jan Pávek

 • Poctivé řemeslo z Orlických hor

 • Detail dokonalosti a dokonalost v detailu

 • Barvení kožených dílců technikou airbrush

 • Strojní vyšívání výzdoby KILTORYSu

 • Na odměnách jsme si dali také záležet

 • Laser jménem Lucinka formátuje materiál

 • Honza Pávek, vládce dílny a krotitel Kiltorysů

13 173 €
vybrané z 8 089 €

162%

162% splnené

156 ľudí prispelo

Ekológia, Móda

Žamberk, Pardubický kraj, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 8.11.2021 v 14:47.

Zobraziť všetky odmeny

KILTORYS je moderní pánský volný oděv, který jsem si vymyslel, navrhnul, ušil, otestoval a teď ho nabízím i Vám. Je lehce inspirovaný skotským kiltem, ale proti svému skotskému příbuznému je vyroben z moderních materiálů, které více odpovídají našemu českému podnebí a místo urputného trvání na tradičních kostkovaných vzorech jsem se přiklonil k vojenským maskáčovým a posléze jednobarevným látkám, které jsou více vhodné pro běžné denní nošení v městské džungli i v přírodě.

V rámci této kampaně si můžete koupit KILTORYS v jedné ze čtyř barevných variant. Cena v kampani je zvýhodněná o pětistovku oproti dalšímu prodeji na našem eshopu. Po ukončení kampaně budeme KILTORYS prodávat i dál, ale sáhnete si hloub do kapsy. Tak neváhejte!

Abych nezapomněl: pokud se Vám tento projekt líbí, ale na nošení KILTORYSu se necítíte, můžete mě podpořit i drobnější částkou a získat nějakou pěknou odměnu.

Za vybrané peníze nechám vyrobit velmi pěknou kvalitní látku ve čtyřech barevných provedeních, v těchto barvách dokoupím i nitě, popruhy, suché zipy a jiné materiály, bez kterých by to nešlo. V plánu mám také nabídnout KILTORYS pro děti, zimní variantu KILTORYSu s podšívkou ze suprové MERINO vlny a pokud se podaří dotlačit cílovou částku dost daleko, rád bych začal nabízet KILTORYS i v individuálním potisku látky na Vaše přání.

Kamkoli! KILTORYS je něco jako kapsáče, zkrátka pohodlné gatě akorát bez nohavic. :) Tradice a pravidla jsem vyměnil za praktičnost a pohodlí. Změnil jsem látku, překopal střih, vymyslel a odladil vlastní zapínání, přidal kapsy...

...prostě jsem si na vývoji slušně máknul a teď je řada na Vás. Pomozte mi sdílením, šuškandou, nebo zakoupením některé z odměn představit KILTORYS a jeho vlastnosti široké veřejnosti, vysvětlit co nošení KILTORYSu přináší a co obnáší a přesvědčit co nejvíce mužů, aby si vyzkoušeli, co je to ta pravá #SVOBODAPROPYTEL. :)

...mimochodem, nejsem první, kdo se o to na našem území pokouší:

Víte že, v 60. letech 20. století byla v Československu módními návrháři pripravena móda pánských sukní? Cenzura tehdejšího režimu to však označila jako prozápadní a svobodomyšlenkářské a odsoudila tím pytle na dlouhou dobu do nohavicového vězení.

Protože pořádný nápad musí mít název, který vzbudí pozornost, vzniklo jméno KILTORYS, které je složeno z kiltu, jako pánské sukně a rysa, neboli kočkovité šelmy, která byla zpozorována i u nás v Orlických horách.

A to, že to občas někdo přečte blbě a začervená se, to je přesně to, co má pořádný název pořádného nápadu umět. :)

A jak by vypadal takový rys v kiltu? No přesně tak, jak ho má KILTORYS v logu. :)

Jsem to já, Honza Pávek st., věkem už ne chlapec, ale zdaleka ne důchodec. Narozen v devadesátém roce minulého století. Mám dva syny, jednu ženu, někdy bych to bral obráceně. :) Ač vyučený nástrojař (se šetiletou tovární praxí), rozhodl jsem se jít (šít) úplně jiným směrem a zásadní moment se odehrál před deseti lety, když jsem si poprvé sedl za šicí stroj (psal se listopad 2011). Rok poté jsem běžel pro živnosťák a od té doby profesionálně píchám do látky. :) V Šití tedy nejsem žádný novic, ale spíš už zaběhlý řeholník. :)

Jasně, že ano. Se ženou Luckou máme brutálně (fakt :) ) vytuněnou textilní dílnu v Žamberku, kde umíme šít, vyšívat, cokoli potisknout, řezat laserem, hrát si s 3D tiskem a jiné šílenosti. Umíme ušít, vyšít, přišít, zašít, nebo přešít cokoli textilního a zakázkové výrobky z naší dílny se používají po celém světě třeba u hokejistů v NHL, u policie, záchranářů, vojáků, extrémních sportovců, ale i řemeslníků, motorkářů a u mnoha dalších. V šití nás nic nepřekvapí a vzhledem k tomu, že už jsme šili batoh na papouška, postroje na psy, bazén (fakt :) ), obal na šamanský buben i taktickou vestu pro kameramana, kterým byla živá kráva (opravdu :) ), tak si troufám tvrdit, že ušijeme naprosto cokoli od podprsenky po autoplachtu. :)

Protože díky této kampani se mi podaří (a já pevně věřím, že se to povede :) ) nejen vydělat koruny (nebo eura, dolary, rupie, bitcoiny, ledviny, zlaté zuby po babičce...) na spuštění výroby KILTORYSu, ale především rozšířit povědomí o tom, že muži, pánové, chlapci a chlapi mají i jiné možnosti, než utlačovat své "dindóny" v těsných hadrech a že mohou konečně sáhnout po plnohodnotné alternativě ke gatím a ke všemu vyrobené na srdcařské dílně v Orlických horách, Českýma rukama. :)

Mám pro Vás nachystaný pořad ve formě krátkých videjí, kde podrobně rozebírám všechny detaily KILTORYSu, jako jsou použité materiály, vlastnosti, praktické rady k nošení a používání KILTORYSu, otázky zdraví, hygieny, ekonomiky a ekologie používání KILTORYSu, občas přihodím nějaký frk, nebo vlastní příhodu z používání a samozřejmě že do formy videa budeme zpracovávat i Vaše nejčastější dotazy. :) Jo a kdybyste nevěděli, pořad se jmenuje "Otázky z pytle ven!" a pořadem Vás bude kromě mě provázet i náš maskot Karel Pytel. :) Otázky z pytle ven! budeme pouštět do světa postupně na našem Youtubovém kanále. :)

V první řadě je potřeba vypíchnout, že odměny, které nabízíme za podporu kampaně jsou vyráběny v naší rodinné dílně v Žamberku, s každou drobností tedy dostáváte do ruky kus naší práce i kus nás samotných. Zde máte nějaký foršus, další kousky budou přibývat. :)

Díky mé drahé polovičce Lucce, za bezpodmínečnou důvěru a nekonečnou podporu, během celých dvanácti let společné cesty životem a desetiletí v šití. :)

Díky staršímu synovi Jendovi, alias Chorche, protože kdyby mi asi milionkrát nepřestříhal nitě na všech mašinách, nikdy bych se je nenaučil tak rychle a kvalitně navlékat. :)

Díky mladšímu synkovi Lucínkovi, alias CUC, za to, že neustálým přemisťováním nářadí po dílně tříbí můj mozek, prostorovou představivost a udržuje mě ve střehu. :)

Díky Martinovi, alias Baklažán Sesmar Fň za jeho úsměv, úplné pochopení a nekonečnou kreativitu při tvorbě foto a videoobsahu do této kampaně. :)

Díky všem, kteří jste podpořili, nebo se chystáte podpořit tento projekt a samozřejmě díky všem, kteří tomu našemu celému bláznivému šicímu cirkusu fandíte! :)

A abych nezapomněl, podpořit nás můžete nejen koupí některé z odměn, ale i tím, že o KILTORYSu řeknete známým, příbuzným, kolegům, budete naše příspěvky a zmínky o nás sdílet na sociálních sítích i jinde. :) DÍKY MOC!

Za KILTORYS, Honza Pávek st.

Aktuality

8.11.2021 ÚSPĚCH! Je to za námi! Díky moc za podporu!

Vážení přátelé, naše kampaň skončila s úctyhodným výsledkem: podařilo se nám osvobodit 123 pytlů! Díky moc za Vaší podporu, teď to trochu zapijeme a jdeme makat na odměnách! Ještě jednou díky a tady jsem Vám narychlo na telefon natočil krátké poděkování: Honza z Kiltorysu :)

Viacej

1.11.2021 JE TO DOMA! DĚKUJEME!

Vážené dámy, vážení pánové, ostatní formy života, díky Vaší podpoře mého projektu zde na Hithitu se podařilo dosáhnout cílové částky a to znamená, že se nám společnými silami  podařilo dotlačit KILTORYS do fáze výroby! Na dílně je z toho velká sláva a já bych Vám rád představil tým lidí,…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 6
  DOBRÝ POCIT

  Zaujal Vás můj projekt? Chcete mi pomoci dosáhnout kýženého cíle, ale zároveň netoužíte po fyzické odměně? Můžete mě podpořit zakoupením této odměny a já Vám za to budu velmi vděčný. :)

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,04 €
  (100 Kč)
 • predané 9
  Kožená klíčenka KILTORYS

  Kožená klíčenka s laserem gravírovaným logem KILTORYSu. Pravá kvalitní hovězí hlazenice, ruční barvení barvami na kůži a na závěr vrstva voskového balzámu. :)

  Na klíčenku se můžete podívat ZDE.

  Vyrobeno v naší Žamberské dílně. :)

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  10,07 €
  (249 Kč)
 • predané 0
  Kožený podtácek KILTORYS

  Podtácek, nebo taky podkafák je kolečko z hovězí hlazenice (kůže), na kterém je zvrchu laserem vygravírované logo KILTORYSu a ze spodní strany je přišitá protismyková tkanina. Ručně zapracované hrany, ruční barvení a voskování. Kožený podtácek si můžete prohlédnout ZDE.

  Vyrobeno v naší Žamberské dílně. :)

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  10,07 €
  (249 Kč)
 • predané 0
  Nášivka REVOLUCIONÁŘ

  Nášivka s REVOLUČNÍM motivem. Průměr nášivky 80mm (8cm).

  Nášivka je našívací, pokud si přejte variantu k nažehlení, nebo na suchý zip, napište si do poznámky. ;)

  Nášivku si můžete prohlédnout ZDE.

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  10,07 €
  (249 Kč)
 • predané 0
  Podložka pod myš REVOLUCIONÁŘ

  Stylová podložka pod myš s REVOLUČNÍM motivem krásně nabourá šeď Vaší kanceláře! :)

  Podložku si můžete prohlédnout ZDE.

  Rozměr podložky je 21x18cm.

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  14,12 €
  (349 Kč)
 • predané 0
  Plechová cedule REVOLUCIONÁŘ

  Cedule z hliníkového plechu s natištěným REVOLUČNÍM motivem. Cedule má rozměr 28x20cm. 

  Ceduli si můžete prohlédnout ZDE.

  Standardně dodáváme s dírama na hřebíky, pokud chcete bez nich, napište si do poznámky. :)

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  16,14 €
  (399 Kč)
 • predané 0
  Vlaječka REVOLUCIONÁŘ

  Vlaječka s REVOLUČNÍM motivem spolehlivě ozdobí Vaši kancelář, nebo dílnu! Rozměr 27x20cm (výška samotné vlajky bez provázku).

  Vlaječku si můžete prohlédnout ZDE.

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  18,16 €
  (449 Kč)
 • predané 0
  Malý Karel - Polštářek Karel Pytel

  Líbí se Vám náš maskot Karel Pytel? Pokud ano, můžete si ho pořídit domů!

  Vyrobili jsme pro Vás "malé Karly" - polštářky z velice příjemného materiálu, který na omak připomíná broskev (jemný chlup), naplněné hypoalergenní výplní z dutého vlákna.

  Jutová textura i obličej jsou provedeny velice kvalitním trvanlivým sublimačním tiskem a polštářky je možné prát v pračce.

  Rozměr malého Karla je 26x16cm (rozložený na obdélník). 22cm když je svázaný jako pytel (třeba jako dekorace).

  Polštářek Malý Karel si můžete prohlédnout ZDE.

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  20,18 €
  (499 Kč)
 • predané 4
  Zimní čepice KILTORYS

  Suprová zimní čepka. Logo vyrobeno u nás na dílně z hovězí hlazenice, gravírované laserem, ručně barveno barvami na kůži a následně ošetřeno balzámem na kůži se včelím voskem a pomerančovým olejem. 

  Zimní čepici si můžete prohlédnout ZDE.

  Velikost je univerzální, sluší dámám i pánům. Materiál: 100% akryl

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  22,20 €
  (549 Kč)
 • predané 2
  Zimní čepice #SVOBODAPROPYTEL

  Suprová zimní čepka. Hashtag #SVOBODAPROPYTEL je vyšit u nás na dílně červenou nití přímo do materiálu čepice.

  Zimní čepici si můžete prohlédnout ZDE.

  Velikost je univerzální, sluší dámám i pánům. Materiál: 100% akryl

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  22,20 €
  (549 Kč)
 • predané 0
  SNAPBACK s výšivkou KILTORYS

  Stylový šedý SNAPBACK s černým kšiltem. SNAPBACK je ozdoben logem KILTORYS vyšitým u nás na dílně. 

   SNAPBACK si můžete prohlédnout ZDE.

  Velikost je univerzální a nastavitelná, sluší dámám i pánům.

  Materiál: 100% bavlna

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  22,20 €
  (549 Kč)
 • predané 0
  SNAPBACK s koženým logem KILTORYS

  Stylový černý SNAPBACK se síťovinou v zadní části. Logo je vyrobeno u nás na dílně z hovězí hlazenice, gravírované laserem, ručně barveno barvami na kůži a následně ošetřeno balzámem na kůži se včelím voskem a pomerančovým olejem. 

   SNAPBACK si můžete prohlédnout ZDE.

  Velikost je univerzální a nastavitelná, sluší dámám i pánům.

  Materiál: 65% bavlna 35% polyester

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  22,20 €
  (549 Kč)
 • predané 2
  Kšiltovka KILTORYS hnědá

  Stylová hnědá baseballová kšiltovka. Logo je vyrobeno u nás na dílně z hovězí hlazenice, gravírované laserem, ručně barveno barvami na kůži a následně ošetřeno balzámem na kůži se včelím voskem a pomerančovým olejem. 

  Kšiltovku si můžete prohlédnout ZDE.

  Velikost je univerzální a nastavitelná, sluší dámám i pánům.

  Materiál: 100% bavlna

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  22,20 €
  (549 Kč)
 • predané 0
  Kšiltovka KILTORYS černá

  Stylová černá baseballová kšiltovka. Logo KILTORYS je vyšité na naší dílně.

  Kšiltovku si můžete prohlédnout ZDE.

  Velikost je univerzální a nastavitelná, sluší dámám i pánům.

  Materiál: 100% bavlna

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  22,20 €
  (549 Kč)
 • predané 0
  Dárkový poukaz 500Kč

  Dárkový poukaz v hodnotě pětistovky, využitelný k nákupu na našem eshopu www.kiltorys.cz. 

  Poukaz není vázán na jméno, je tedy přenosný. Hodnoty poukazů lze sčítat, platnost poukazu je 12 měsíců od data vystavení.

  Poukaz Vám přijde na Vámi zvolenou adresu a bude barevně vytištěný na tuhé plastové folii (žádný lacině vyhlížející papír). 

  Dárkové poukazy si můžete prohlédnout ZDE.

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  22,20 €
  (549 Kč)
 • predané 2
  Triko KILTORYS černé

  Kvalitní černé triko ze 100% bavlny o gramáži 200g/m2 s plnobarevným potiskem loga na hrudníku, a červeným potiskem na boku, zádech a levém rukávu. Velikosti umíme od S do 4XL. Velikost, prosím, napište do poznámky. 

  Tričko si můžete prohlédnout ZDE.

  Tisknuto u nás na dílně v Žamberku. :)

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,25 €
  (649 Kč)
 • predané 3
  Triko KILTORYS červené

  Kvalitní červené triko ze 100% bavlny o gramáži 200g/m2 s plnobarevným potiskem loga na hrudníku, a černým potiskem na boku, zádech a levém rukávu. Velikosti umíme od S do 4XL. Velikost, prosím, napište do poznámky.

  Tričko si můžete prohlédnout ZDE.

  Tisknuto u nás na dílně v Žamberku. :)

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,25 €
  (649 Kč)
 • predané 3
  Triko REVOLUCIONÁŘ

  Kvalitní červené triko ze 100% bavlny o gramáži 200g/m2 s REVOLUČNÍM motivem. Velikosti umíme od S do 4XL. Velikost, prosím, napište do poznámky. 

  Tričko si můžete prohlédnout ZDE.

  Tisknuto u nás na dílně v Žamberku. :)

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  26,25 €
  (649 Kč)
 • predané 0
  Dárkový poukaz 1000Kč

  Dárkový poukaz v hodnotě tisícovky, využitelný k nákupu na našem eshopu www.kiltorys.cz. 

  Poukaz není vázán na jméno, je tedy přenosný. Hodnoty poukazů lze sčítat, platnost poukazu je 12 měsíců od data vystavení.

  Poukaz Vám přijde na Vámi zvolenou adresu a bude barevně vytištěný na tuhé plastové folii (žádný lacině vyhlížející papír). 

  Dárkové poukazy si můžete prohlédnout ZDE.

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  42,43 €
  (1 049 Kč)
 • predané 1
  Mikina KILTORYS černá

  Kvalitní černá mikina přes hlavu, neboli "klokanka". Na hrudníku krásně plnobarevně vyšité logo KILTORYS, na zádech a rukávu potisk. Mikiny umíme od velikosti S do 3XL.

  Mikinu si můžete prohlédnout ZDE.

  Vyšito a potisknuto na naší dílně v Žamberku. :)

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  62,65 €
  (1 549 Kč)
 • predané 1
  Mikina KILTORYS červená

  Kvalitní červená mikina přes hlavu, neboli "klokanka". Na hrudníku krásně plnobarevně vyšité logo KILTORYS, na zádech a rukávu potisk. Mikiny umíme od velikosti S do 3XL.

  Mikinu si můžete prohlédnout ZDE.

  Vyšito a potisknuto na naší dílně v Žamberku. :)

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  62,65 €
  (1 549 Kč)
 • predané 0
  Dárkový poukaz 2000Kč

  Dárkový poukaz v hodnotě dvou tisícovek, využitelný k nákupu na našem eshopu www.kiltorys.cz. 

  Poukaz není vázán na jméno, je tedy přenosný. Hodnoty poukazů lze sčítat, platnost poukazu je 12 měsíců od data vystavení.

  Poukaz Vám přijde na Vámi zvolenou adresu a bude barevně vytištěný na tuhé plastové folii (žádný lacině vyhlížející papír). 

  Dárkové poukazy si můžete prohlédnout ZDE.

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  82,87 €
  (2 049 Kč)
 • predané 23
  KILTORYS CAMEL - zvýhodněná cena

  Originální KILTORYS CAMEL ušitý českýma rukama na míru, v rodinné dílně v Orlických horách. V rámci Hithit kampaně ušetříte 500Kč proti nákupu na eshopu! 

  Co najdete v balíčku? KILTORYS opatřený sériovým číslem a sběratelským certifikátem, samolepku s logem KILTORYSu a suprovou klíčenku z exkluzivní limitované edice, kterou jinde neseženete!

  KILTORYS CAMEL si můžete prohlédnout ZDE.

  Na výrobu potřebujeme Vaše míry. Ale teď se měřením nemusíte stresovat, na vše se zeptáme v klidu dotazníkem, který Vám pošleme do e-mailu po skončení kampaně.

  KILTORYS Vám doručíme do konce února 2022. Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  101,07 €
  (2 499 Kč)
 • predané 16
  KILTORYS FOREST - zvýhodněná cena

  Originální  KILTORYS FOREST ušitý českýma rukama na míru, v rodinné dílně v Orlických horách. V rámci Hithit kampaně ušetříte 500Kč proti nákupu na eshopu! 

  Co najdete v balíčku? KILTORYS opatřený sériovým číslem a sběratelským certifikátem, samolepku s logem KILTORYSu a suprovou klíčenku z exkluzivní limitované edice, kterou jinde neseženete!

  KILTORYS FOREST si můžete prohlédnout ZDE.

  Na výrobu potřebujeme Vaše míry. Ale teď se měřením nemusíte stresovat, na vše se zeptáme v klidu dotazníkem, který Vám pošleme do e-mailu po skončení kampaně.


  KILTORYS Vám doručíme do konce února 2022. Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  101,07 €
  (2 499 Kč)
 • predané 47
  KILTORYS NIGHT - zvýhodněná cena

  Originální  KILTORYS NIGHT ušitý českýma rukama na míru, v rodinné dílně v Orlických horách. V rámci Hithit kampaně ušetříte 500Kč proti nákupu na eshopu! 

  Co najdete v balíčku? KILTORYS opatřený sériovým číslem a sběratelským certifikátem, samolepku s logem KILTORYSu a suprovou klíčenku z exkluzivní limitované edice, kterou jinde neseženete!

  KILTORYS NIGHT si můžete prohlédnout ZDE.

  Na výrobu potřebujeme Vaše míry. Ale teď se měřením nemusíte stresovat, na vše se zeptáme v klidu dotazníkem, který Vám pošleme do e-mailu po skončení kampaně.

  KILTORYS Vám doručíme do konce února 2022. Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  101,07 €
  (2 499 Kč)
 • predané 28
  KILTORYS URBAN - zvýhodněná cena

  Originální  KILTORYS URBAN ušitý českýma rukama na míru, v rodinné dílně v Orlických horách. V rámci Hithit kampaně ušetříte 500Kč proti nákupu na eshopu! 

  Co najdete v balíčku? KILTORYS opatřený sériovým číslem a sběratelským certifikátem, samolepku s logem KILTORYSu a suprovou klíčenku z exkluzivní limitované edice, kterou jinde neseženete!

  KILTORYS URBAN si můžete prohlédnout ZDE.

  Na výrobu potřebujeme Vaše míry. Ale teď se měřením nemusíte stresovat, na vše se zeptáme v klidu dotazníkem, který Vám pošleme do e-mailu po skončení kampaně.

  KILTORYS Vám doručíme do konce února 2022. Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  101,07 €
  (2 499 Kč)
 • predané 9
  Dárkový certifikát na osvobození pytle

  Dárkový cetifikát (voucher, poukaz) na odběr jednoho kusu KILTORYSu dle vlastního výběru. Ideální jako dárek, a nezapomeňte, Vánoce se blíží!

  Při objednání certifikátu není nutné zadávat ani barevné provedení, ani velikost KILTORYSu, vše si s obdarovaným vyřešíme v pravý čas, až nás sám kontaktuje.

  Certifikát zašleme na Vámi určenou adresu (Vaši, nebo obdarovaného) barevně vytištěný, orazítkovaný a podepsaný.

  Součástí certifikátu je i krásný "Průkaz krotitele KILTORYSů" - oboustranně potisknutá PLECHOVÁ průkazka velikosti kreditní karty, která nejen suprově vypadá ale dává držiteli právo zastavit se na exkurzi v naší šící dílně, ale navíc poskytuje stálou 5% slevu celý sortiment eshopu www.kiltorys.cz

  Dárkový certifikát si můžete prohlédnout ZDE.

  Doprava po ČR je v ceně odměny. Cena doručení na Slovensko je 100 Kč. Uvedená cena je vč. DPH.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  105,12 €
  (2 599 Kč)