Vykopněte do světa originální deskovku Fotbalový tým hvězd

Pomozte nám vyrobit unikátní deskovou hru. FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD je jedinečná zábava pro dva až čtyři soutěžící a jejich jedenáctky hráčů. Hra nemá věkový limit a obstát v ní může i ten, který pro fotbal nehoří. Vybrané peníze poputují právě na výrobu hry.

 • Hrací deska

 • Kartičky plné překvapení

 • Deskohraní Uherské Hradiště

 • Bankovky a žetony

 • Domácí testování

 • Vlož do hry svou postavu

 • Tvář hry Jan Rajnoch

 • Figurka pro Hithit kampaň

 • Figurka pro Hithit kampaň s vlastní jmenovkou

 • Párty s fotbalovou deskovkou

 • Zadní strana krabice

 • Antistresová kostka

15 031 €
vybrané z 14 860 €

101%

101% splnené

81 ľudí prispelo

Šport, Hry

Staré Město, Zlínský kraj, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 10.7.2022 v 22:00.

Zobraziť všetky odmeny

Úvodní info pro přispívající

Fotbalová deskovka je pro prvních 50 nejrychlejších za 550,-Kč. Běžná prodejní cena je 845,-Kč. Kdo si vybere odměnu s fotbalovou hrou, tak přispět znamená koupit si hru a tím i zároveň přispět na výrobu. Přispět můžete i finančně na výrobu hry hned v první odměně libovolnou částkou. Pokud by se náhodou nevybrala požadovaná částka - všem se Vám peníze vrátí po skončení kampaně. My ale doufáme, že se vše podaří a hned po konci budeme moci vyrábět a posílat hry přímo k Vám.

Jak to začalo?

Před několika lety se v hlavě bývalého fotbalisty zrodil nápad přivést na trh deskovek novinku, která umožní hrát fotbal úplně každému. Originální hra nemá za cíl přimět účastníky nastřílet co nejvíc branek, ale takticky stvořit vítěznou jedenáctku, která to dotáhne až k vítězství legendární Ligy mistrů. Jedinečná, strategická bojovka s fotbalovou tématikou je na českém trhu bez konkurence.

Co je náš cíl?

Našim hlavním cílem je dostat hru do každé fotbalové, ale i nefotbalové rodiny. Zabaví se totiž nejen děti, ale i rodiče, tetičky, strýčci či babičky a dědečci. Abychom začali plnit náš cíl, potřebujeme na startu trochu pomoci. Hra se totiž může začít vyrábět až od tisíce kusů. Všechny vybrané peníze poputují na výrobu hry. A když vybereme něco navíc? Tak peníze použijeme zase do výroby a vyrobíme taktických her víc. Výroba hry bude kompletně probíhat v České republice.

Detaily hry

Vytvořil jsem fotbalovou deskovou hru, která je jiná. Ve hře se skládá nejlepší jedenáctka fotbalistů - ti mají různé hodnoty od 10 do 210 milionů a jsou rozdělení na brankáře, obránce, záložníky a útočníky – a trenéry. Existuje několik možných variant sestavení týmu a hráči musí promýšlet své nákupy. Deskovka má několik úrovní, jak poskládat fotbalisty. Dá se hrát s týmem v Evropských pohárech - Evropské lize, kde mají fotbalisti dvojnásobnou hodnotu, nebo s nejlepším týmem v Lize Mistrů, kde mají fotbalisti trojnásobnou hodnotu.

Hráči si nejprve koupí trenéra v malém okruhu a poté přejdou do hlavního okruhu, kde si kupují fotbalisty a ty skládají do své jedenáctky. Když hráči poskládají tým jedenácti fotbalistů a budou chtít někoho vyměnit, tak mohou za hru třikrát vystřídat. 

Ve hře je 44 fotbalistů. Vyhrává hráč, který ve hře zůstává jako poslední.

Ve hře jsou různé vychytávky, jako je například červená karta, kterou hráči dostanou za zákeřný faul, žeton dovednost, který zvýší hodnotu fotbalisty, nebo kartičky plné překvapení SVAZ, FAUL, KLUB.

Hru zvládají děti už od 6 let věku a je pro všechny věkové kategorie - rodiče, prarodiče, ale i pro prababičky, či pradědečky. Hra je pro dva až čtyři hráče. Největší souboj se odehrává ve skupině čtyř, kdy se užije nejvíce akce. Doba hry je zhruba dvě až tři hodiny.

ZÁPAS HVĚZD:

Bonusová hra začíná ve chvíli, když první dva hráči poskládají své jedenáctky fotbalistů. Každý hodí kostkou a ten, komu spadne vyšší číslo, vyhrává vklad. Ten si hráči zvolí před zápasem v rozmezí od 20 až 50 milionů. Zvolenou sumu dorovná i bankéř a tím zvedne hodnotu zápasu. Ostatní dva hráči, kteří ještě nemají jedenáctky fotbalistů, si můžou mezi sebou vsadit na vítěze, opět domluvenou částku v rozmezí od 20 do 50 milionů. Zápasy každý s každým se hrají pomocí kostky, dokud nevzejde vítěz. A při remíze? Remíza je bodová ztráta, a proto se hází znovu a hraje se, dokud někdo nevyhraje.

... a ještě něco navíc

Hra má unikátní doplněk! Je možné do ni vložit vlastní postavu. Zahrát si Ligu mistrů je sen každého fotbalisty a ten se může stát skutečností přímo u vás doma. A jak to půjde udělat?
Stačí se jen vyfotit na mobil, vymyslet přezdívku nebo napsat své jméno, poslat nám to na e-mail a o vše ostatní už se postaráme my. Službu jde doobjednat za 295 korun - najdete v odměnách.

Kdo jsme?

Jmenuji se Roman Bilavčík a fotbal je můj život. Není den, kdy bych neřešil něco s fotbalem. Když zrovna netrénuji mládež v Otrokovicích, tak pomáhám v našem obchůdku s fotbalovým vybavením fotbalprovas.cz, který je ve Starém Městě a když mám nějakou chvíli volna, tak sleduji fotbalové zápasy. Po překonaném únavovém syndromu jsem svůj nejoblíbenější sport prostě nedokázal opustit. Fotbal zůstal mou prací, koníčkem a splněným snem.

Co nás k tomu vedlo?

V rodině milujeme deskové hry a přišlo nám hodně zvláštní, že tak oblíbený sport jako je fotbal, nemá žádnou deskovou hru. Proto jsme vytvořili FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD. Mysleli jsme u toho i na méně fotbalové členy v rodině. Hru tak s přehledem zvládají i ti, kteří fotbal znají jen jako běhání za míčem.

Poděkování

I kdyby se nepodařilo naplnit první můj cíl a vybrat zvolenou částku, tak musím poděkovat celé rodině a všem kteří se na hře nějakým způsobem podíleli, ať už svými radami nebo aktivním zapojením a věnovali tak svůj čas a někdy i nervy s budováním a tvorbou této deskovky. A že to nebyl zrovna krátký čas.  :) VELKÉ DÍKY 🎩

Podpora dětských domovů

Za celou dobu tvorby hry vznikalo mnoho zajímavých a super nápadů i od lidí z našeho okolí, kteří nás dovedli i k myšlence na podporu dětských domovů. Protože jsme byli velmi blízko spolupráce s jedním partnerem, který chtěl koupit hry do dětských domovů, což se bohužel ale nakonec nepodařilo uskutečnit, tak jsme se rozhodli krásnou myšlenku nějakým způsobem zrealizovat a každou prodanou desátou hru věnujeme do vybraného dětského domova v ČR, dokud se hra nedostane do všech 139 dětských domovů.

Pokud se někomu z Vás tahle myšlenka bude líbit a budete se chtít zapojit, tak jsme vymysleli odměnu pro dětské domovy, kde při zakoupení odměny pošleme 30 her do Vámi vybraných dětských domovů. A protože to chceme podpořit, tak počet zdvojnásobíme a pošleme tedy 30 kusů i my - celkem 60 kusů. Tyto odměny jsou celkem 3 a pokud se podaří vybrat všechny, tak jak pošleme hru do všech domovů, zbytek pošleme do dětských nemocnic.

Pro partnery:

Za příspěvek 50 tisíc korun vložíme logo mezi partnery na krabici, návodu, na našich stránkách, v létacích a videích. Všude, kde to jen bude možné, budeme vkládat logo firem, které nám pomohly na startu s výrobou. Přidáme i 50 kusů hry s děkovným dopisem vygravírovaným do dřevěné destičky.

Odměny kampaně

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 15
  Příspěvek na českou výrobu

  Nechceš hru, ale chceš nám přispět na výrobu a nic za to neočekáváš? Pošli 200,-Kč,  sice  Ti nic nedáme, ale budeme moc vděční.
  Pokud chceš, pošli i více, budeme moc rádi.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  7,93 €
  (200 Kč)
 • predané 0
  Antistresová kostka

  Za tuto odměnu dostaneš antistresovou kostku, kterou můžeš použít i při hře i mimo ní.
  V příspěvku je zahrnutá i doprava Českou poštou.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  8,80 €
  (222 Kč)
 • zostáva 100 z 100
  Výroba originální figurky ze dřeva s podpisem Jana Rajnocha

  Chci podpořit další českou začínající firmu gravigo.cz, která se zabývá gravírováním a nechám si vyrobit dřevěnou figurku fotbalisty, kterou použiji ve hře. Figurku potom podepíše bývalý fotbalový reprezentant Jan Rajnoch.

  V ceně je zahrnuta i doprava po celé ČR - Zásilkovnou či Českou poštou.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  8,92 €
  (225 Kč)
 • zostáva 97 z 100
  Výroba originální figurky ze dřeva s vlastní jmenovkou

  Chci podpořit další českou začínající firmu gravigo.cz, která se zabývá gravírováním a nechám si vyrobit dřevěnou figurku fotbalisty, kterou použiji ve hře. Na figurku si nechám vložit jméno nebo přezdívku. 

  V ceně je zahrnuta i doprava po celé ČR - Zásilkovnou či Českou poštou.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  9,71 €
  (245 Kč)
 • predané 2
  Vlastní postava přímo ve hře!

  Chci si vložit do hry vlastní postavu. Máme vytvořenou šablonu karty a speciální nalepovací fólii, kterou si pak můžete sami nalepit na určené místo na herním plánu.
  Po úspěšném ukončení projektu se Vám ozveme a vyřešíme detaily.
  Tato odměna je určená hlavně pro ty, kteří si budou chtít do hry vložit více vlastních postav. Jedna postava = jedna odměna.
  Postavu s fotbalovou hrou najdete v odměně: Hra  FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD s vlastní postavou ve hře.
  Stačí si vybrat, jestli chcete být brankář, obránce, záložník nebo útočník, vyfotit se na mobil, napsat přezdívku nebo jméno postavy a je hotovo - vše vyřešíme až po úspěšně zakončeném projektu.

  Doprava je zahrnutá již v částce odměny. Posílat budeme Zásilkovnou nebo Českou poštou.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,69 €
  (295 Kč)
 • zostáva 10 z 50
  Výjimečná cena hry FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD pro nejrychlejší

  Omezený počet kusů hry - jen pro ty nejrychlejší zájemce a za nejnižší možnou cenu.
  Nejrychlejších 50 z Vás získá hru za jedinečnou cenu 550,-Kč.

  V ceně je zahrnuta i doprava po celé ČR - Zásilkovnou.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  21,80 €
  (550 Kč)
 • predané 3
  Hra FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD

  Hithitová cena hry FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD pro první zájemce. Objednejte si hru za Hithitovou cenu a staňte se tak prvními, kteří hru dostanou.

  ​V ceně je zahrnuta i doprava po celé ČR - Zásilkovnou.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  33,49 €
  (845 Kč)
 • zostáva 92 z 100
  Hra FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD s Janem Rajnochem

  Limitovaná edice s bývalým fotbalovým reprezentantem Janem Rajnochem. Honza je tváří naší fotbalové deskovky a Vy máte možnost získat 1 ze 100 her, kde bude právě vložena postava jeho osoby. Navíc dostanete hru s jeho podpisem. ​

  V ceně je zahrnuta i doprava po celé ČR - Zásilkovnou.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  35,47 €
  (895 Kč)
 • predané 7
  Hra FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD s vlastní postavou ve hře

  Hithitová cena hry FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD s vlastní postavou ve hře. Chci si vložit do hry vlastní postavu. Po úspěšném skončení projektu se Vám ozveme a vyřešíme detaily. Máme vytvořenou šablonu karty a speciální nalepovací fólii, kterou si pak můžete sami nalepit na určené místo na herním plánu. Stačí si vybrat jestli chcete být brankář, obránce, záložník nebo útočník, vyfotit se na mobil, napsat přezdívku nebo jméno postavy a vše nám poslat na e-mail a my už se o vše postaráme a pošleme na Vámi určenou adresu. Objednejte si hru za zvýhodněnou Hithitovou cenu a staňte se tak prvními, kteří hru dostanou. 
  Po skončení projektu se Vám ozveme a vyřešíme detaily.

  Doprava po celé ČR je zahrnutá již v částce odměny - Zásilkovnou.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  43,00 €
  (1 085 Kč)
 • predané 1
  2 ks hry FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD

  Chcete udělat radost i kamarádovi nebo kamarádce? Kupte hned 2 hry za výhodnější cenu. Hithitová cena hry FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD pro první zájemce. Objednejte si hru za zvýhodněnou Hithitovou cenu a staňte se tak prvními, kteří hru dostanou.

  V ceně je zahrnuta i doprava po celé ČR - Zásilkovnou.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  62,81 €
  (1 585 Kč)
 • predané 0
  5 ks hry FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD kamarádi

  Kupte hned 5 her za výhodnější cenu. Hithitová cena hry FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD pro první zájemce. Objednejte si hru za zvýhodněnou Hithitovou cenu a staňte se tak prvními, kteří hru dostanou.

  V ceně je zahrnuta i doprava po celé ČR - DPD či Českou poštou.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  154,35 €
  (3 895 Kč)
 • predané 0
  Podporujeme týmového ducha - domluvte se v týmu a objednejte 11 ks hry FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD

  Kupte si 11 ks hry FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD jako tým za výhodnou cenu + dárek zdarma 11 rozlišovacích dresů. Staňte se tak prvními, kteří hru dostanou.

  V ceně je zahrnuta i doprava po celé ČR - DPD či Českou poštou.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  334,85 €
  (8 450 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  Firemní balíček

  Chcete hru jako dárek do vaši firmy nebo vašeho klubu a chcete být na vždy spojení s výrobou naší hry? Za koupení firemního balíčku dostanete
  20 kusů hry FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD
  + budete navždy zapsáni jako partneři svým logem nebo názvem na našich stránkách mezi partnery.
  + 20 vlastních postav 

  V ceně je zahrnuta i doprava po celé ČR - DPD či Českou poštou.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  784,62 €
  (19 800 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Partner pro dětské domovy

  Protože budeme každou desátou hru dávat do dětských domovů po ČR, tak jsme se rozhodli přidat i jednu odměnu právě pro dětské domovy.
  To znamená, že když koupíte tuto odměnu - dostanete 30 her FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD, které pak společně pošleme do dětských domovů - výběr dětských domovů si můžete určit Vy sami.
  My to nenecháme jen tak a počet zdvojnásobíme - doplníme tedy o 30 dalších her, to znamená že za tuto odměnu vybereme 60 dětských domovů, do kterých poputuje jedna hra.
  Pokud se nám podaří vybrat všechny 3 odměny  tj. 180 her a dětských domovů je v ČR 139, tak zbytek pošleme do dětských nemocnic.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  990,69 €
  (25 000 Kč)
 • zostáva 4 z 4
  Sponzor hry FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD

  Zaujala Vás naše hra a chtěli byste být navždy spojeni s hrou FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD? Za Váš příspěvek vložíme Vaše logo na krabici - na zadní stranu části pro partnery, do návodu, na naše stránky, do letáků a videí. Všude, kde to jen bude možné, budeme vkládat logo firem, které nám pomohly na startu s výrobou.
  + 50 kusů hry s děkovným dopisem vygravírovaným do dřevěné destičky
  + logo na krabici
  + logo na návodu hry
  + logo na našich stránkách 

  V ceně je zahrnuta i doprava po celé ČR - službou DPD.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  1 981,38 €
  (50 000 Kč)
 • zostáva 1 z 2
  HLAVNÍ PARTNER HRY

  Zaujala Vás naše hra a chtěli by jste být navždy spojení s hrou FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD? Za Váš příspěvek vložíme Vaše logo na herní plán a na krabici - na zadní stranu části pro partnery, do návodu, na naše stránky, do letáků a videí. Všude, kde to jen bude možné, budeme vkládat logo firem, které nám pomohly na startu s výrobou.
  + 100 kusů hry s děkovným dopisem vygravírovaným do dřevěné destičky
  + logo na hlavním herním plánu 
  + logo na krabici
  + logo na návodu hry
  ​+ logo na našich stránkách 
  HLAVNÍ PARTNER BUDE MÍT NEJVĚTŠÍ LOGO A VÝBĚR NEJLEPŠÍCH MÍST VE HŘE.

  V ceně je zahrnuta i doprava po celé ČR - službou DPD.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  3 962,75 €
  (100 000 Kč)