Je to Kampa(ň): Skautský institut v Rybárně

Chceme, aby se Rybářský domek na Kampě otevřel veřejnosti. Aby se stal živou dílnou, kde se dají zkoušet nové věci a zažívat radost z tvorby v duchu skautského “Učím se tím, že to dělám”. Už zase jsme na prahu nového dobrodružství. Buďte u toho s námi!

 • Pohled na Rybárnu z parku Kampa

 • Takhle vypadá Michnovský letohrádek od Vltavy

 • Tahle lampa bude legendární!

 • Věříme, že tohle už nepřijde...

 • Tady to ožije! A co teprve přilehlá náplavka...

 • Mezi odměnami najdeš i balíček na tohle vyrábění

 • Tohle všechno potřebuješ na funkční fotoaparát

 • Podle návodu to zvládne každý!

 • Bomba do koupele je s naším návodem taky hračka

 • Oba vstupy hlídají lvi

 • Těmito dveřmi spojíme park Kampa s břehem Vltavy

36 527 €
vybrané z 33 657 €

108%

108% splnené

844 ľudí prispelo

Komunita, Vzdelávanie

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 7.8.2021 v 18:00.

Zobraziť všetky odmeny

Jsme Skautský institut a každodenně se snažíme propojit potřeby současné společnosti se zkušeností skautského hnutí. Víme, že se v současném rozvoji technologií přesouvá značná část tvořivosti do virtuálního prostoru, zároveň ale věříme, že se nemá vytratit dovednost a pocit toho, že člověk dokáže něco vytvořit vlastníma rukama. V duchu skautského principu Učím se tím, že to dělám, o tom nechceme jenom mluvit, ale začít to dělat.

Otvíráme SI v Rybárně

Ve spolupráci s dalšími partnery a s podporou radnice Prahy 1 chceme otevřít místo pro setkávání a tvoření, které bude přístupné každý den. Místo, kde se potkávají lidé, kteří něco umí, s lidmi, kteří se chtějí něco naučit. Místo, kde můžeš zažívat dobrý pocit z toho, že jsi svýma vlastníma rukama něco vytvořil. Chceme ukázat, že každý člověk je ve své podstatě tvůrčí bytost, společně překonávat strach a ostych z toho, že nám něco nejde, že něco neumíme.

Materiál, barvy, hlína, kámen. Papír a pero.

Nářadí, nástroje, stroje. Duše a tvořivost.

Dílny, ateliéry, nahrávací studio.

Galerie, kino, klubovna, prostor.

3D tiskárny, šicí stroje, sítotisk.

Kurzy, přednášky, debaty, koncerty, výstavy, divadlo.

Co je Rybářský domek?

Věříme, že tohle všechno a mnoho dalšího bude smysluplnou náplní nádherného Michnovského letohrádku, historického objektu v srdci Prahy a Kampy. Dům na břehu Vltavy, po léta přezdívaný Rybářský domeček nebo také Rybárna, nese stopy renesance, baroka, klasicismu. Pokud je vám povědomý, nic se nedivte: znáte ho zřejmě z filmu Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách coby domov pražské vodnické rodiny.

Pro koho to bude?

Kampa představuje mimo jiné přirozený průsečík občansky aktivních obyvatel a spolkové činnosti Malé strany, potažmo Prahy 1. V okolí ostrova sídlí řada spolků s různorodou činností. Chceme být dobrými sousedy a zapojit se do místního dění. Místním obyvatelům chceme nabídnout zázemí, program a prostor pro setkávání.

Programy, dílny a workshopy SI v Rybárně budou ale otevřené všem zájemcům, lidem všech věkových kategorií, z blízka i z daleka. Někteří si na Kampě možná najdou nový koníček, jiní životní směřování. Rádi bychom, aby si návštěvníci tohoto místa rozšířili své dovednosti, znalosti a zjistili, jak některé věci vlastně vznikají.

Rybárna může sloužit i jako zázemí pro činnost skautských a jakýchkoli jiných oddílů mládeže. V dopoledních hodinách bychom k nám na různé programy rádi pozvali základní a střední školy nebo seniory.

Na co vybíráme?

Rybárna je už několik let prázdná. Jsou to tři patra, deset místností. V naší představě má každá z nich svoji specifickou atmosféru a funkci a tedy i odpovídající vybavení. Peníze jsou pro nás především forma energie a pro crowdfunding jsme se rozhodli především proto, abychom mohli dveře Rybárny otevřít co nejdřív a během provozu, sousedských setkání, výstav, přednášek a koncertů otevírat jednu dílnu za druhou.

1.NP

2.NP

Kdo na tom bude konkrétně makat?

Hlavní tým, který bude mít na starost vybavení interiéru, rozjed programu a celého prostoru, tvoří trojice mimořádně tvořivých mladých lidí se spoustou zkušeností s akcemi ve veřejných prostorech. Bára Mrázová - skautskou přezdívkou Wáška - se roky pohybuje mezi Café na Půl cesty, dejvickou Klubovnou a Skautským institutem na Staromáku, kde produkčně zajišťovala stovky veřejných akcí. Vojta Kordovský je nadějný student UMPRUM, který je mimo jiné autorem kompletního interiérového řešení kavárny v SI na Staromáku, kterou kromě toho několik let i provozně řídí. A Ondra Horák, který se roky pohybuje v kulturním prostředí jako novinář a publicista, naskakuje do týmu Skautského institutu jako hlavní dramaturg programů. Kromě této trojice se do projektu vrháme s kreativní energií a kapacitou celého týmu Skautského institutu!

Proč do toho jdeme my?

Úplně všechno o nás najdete na webu skautskyinstitut.cz. Tedy třeba to, že pečujeme o paměť skautského hnutí. Snažíme se přenést to nejlepší ze skautské výchovy do škol. Zabýváme se budoucností nejen české krajiny. A v neposlední řadě se snažíme inspirovat mladé lidi k tomu, aby se nebáli přebírat aktivní roli ve společnosti. Týmy Skautského institutu oživují veřejný prostor v celé řadě měst ČR (Brno, Plzeň, Olomouc, Kolín a další, nejnověji třeba i Litomyšl a Havlíčkův Brod). 

S trochou nadsázky lze říct, že příběh znovuotevření Rybárny se začal psát na konci roku 2015, kdy se Skautskému institutu podařilo vyjednat výpůjčku prvních dvou místností v jiném prázdném domě - na adrese Staroměstské náměstí 4/1. Za šest let se projekt pořádně rozšířil. Máme za sebou přes 1500 akcí pro veřejnost, dříve zavřený prostor se stal každodenně živou součástí Starého Města. 

Víme, že Kampa je v centru Prahy naprosto výjimečné místo, které je už nyní mimořádně živé. Je pro nás velkou ctí, že se můžeme stát součástí tohoto sousedství a jeho příběhu a věříme, že do něj můžeme vnést i něco nového.

Aktuality

12.7.2021 Kampa(ň) chytla druhý dech

Do naší Kampa(n)ě zasáhly dvě nečekané události. Krátce po jejím spuštění přestalo na HitHitu fungovat placení kartami, poté Česko zasáhlo tornádo a my jsme naši pomoc a sbírky směřovali na Jižní Moravu. V tu chvíli jsme se rozhodli náš projekt na HitHitu pozastavit. I přes všechny nesnáze jste ná…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 122
  SI dušička Rybárny

  Každá dobrá věc vyžaduje, aby se potkali lidé s dobrou duší. Pokud nechceš řešit žádné odměny a prostě nám pomoct, budeme velmi vděční, rádi tě pak pozveme na kafe a kus řeči. Buď dobrou duší Rybárny.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  7,92 €
  (200 Kč)
 • predané 65
  Vystopuj SI vodníka

  Připravíme stopovací hru na Kampě a v jejím okolí. Kdo dojde až do cíle, dostane dostane památeční kartičku. Ideální odpoledne pro rodiny s dětmi, skauty a vlastně všechny. Tvojí odměnou bude káva nebo čaj. 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  11,88 €
  (300 Kč)
 • predané 97
  SI kaprňák, nebuď lín

  Kabrňák může být velký kapr, ale také šikula nebo kutil. V rámci naší Kampa(n)ě necháme vyrobit omezený počet rybiček s nápisem SI KAPRŇÁK na čepeli. Nebuď lín a objednej si tuhle unikátní rybičku, jinde ji už neseženeš. S takovou se v našich dílnách neztratíš.
  Pokud si nebudeš moct vyzvednout odměnu přímo u nás na Kampě, napiš nám do poznámky svou adresu.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  15,84 €
  (400 Kč)
 • predané 38
  SI na fotce

  Buď s námi u toho až to začne! Jakmile se nám podaří prostory Rybárny zabydlet, uspořádáme slavnost, na tu tě pozveme a společně se na ní  vyfotíme. Společná fotka ze slavnostního otevření bude viset v Rybárně, pokud budeš chtít svoji vlastní, můžeš si ji později na Kampě vyzvednout.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,80 €
  (500 Kč)
 • predané 77
  Předplať SI výtvarnou dílnu

  Předplať si deset hodin v libovolné dílně, kterou v Rybárně otevřeme. Plánujeme výtvarnou, rukodělnou a audiovizuální, každá poskytne spoustu prostoru k seberealizaci. Navštívit dílnu budeš moct pokaždé, když se v ní nebude dít žádný workshop, pomocí rezervace. Až bude Rybárna otevřena, obsazenost dílen pak zjistíš na našich stránkách. Předplacené hodiny si budeš moct rozdělit libovolně. 

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  19,80 €
  (500 Kč)
 • predané 37
  Plecháček na duši

  Vodníci uchovávali duše v porcelánových hrnečcích... A takový pěkný poctivý hrneček, plecháček, ten se hodí i dnes na leccos jiného. Pojď nám trochu pomoct a my ti jeden takový opatříme a v naší dílně si ho můžeš vyzdobit. Tvůj motiv pak na plecháček vypálíme v peci. Hrnek si můžeš vzít domů, nebo si ho nechat u nás, což zaručí instantní štamgastství.
  Pokud si nebudeš moct vyzvednout odměnu přímo u nás na Kampě, napiš nám do poznámky svou adresu.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,68 €
  (800 Kč)
 • predané 80
  SI náš

  Šátek Skautského institutu je pro nás důležitý symbol a pokud ho někomu dáme, dáváme tím najevo naši vděčnost za dobře odvedenou práci nebo za velkou podporu. Obojího si moc vážíme a obojí je potřeba k tomu, aby Rybárna mohla otevřít.
  Pokud si nebudeš moct vyzvednout balíček přímo u nás na Kampě, napiš nám do poznámky svou adresu.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  35,64 €
  (900 Kč)
 • predané 1
  Ušij SI látkovou taštičku

  Rybárna bude hlavně o tom, něco si vyzkoušet, vyrobit, tvořit. A než to tam pořádně vybavíme, nabízíme možnost pustit se do toho i doma. Co takhle zkusit SI vyrobit vkusný módní doplněk? Připravíme ti vyráběcí balíček s látkou, knoflíky, gumičkami a návodem, jak z toho vyrobit stylovou taštičku s knoflíkem. Ten si pak budeš moct vyzvednout ve Skautském institutu v Rybárně a odnést domů a nebo budeš mít možnost si taštičku přímo ušít na místě. 
  Pokud si nebudeš moct vyzvednout balíček přímo u nás na Kampě, napiš nám do poznámky svou adresu.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  35,64 €
  (900 Kč)
 • predané 40
  SI duše Rybárny

  Každá dobrá věc vyžaduje, aby se potkali lidé s dobrou duší. Pokud nechceš řešit žádné odměny a prostě nám pomoct, budeme velmi vděční, rádi tě pak pozveme na kafe a kus řeči. Navíc od nás dostaneš jednu poukázku na hlavní jídlo s nápojem, kterou si budeš moct vyzvednout u nás na Kampě.  Buď dobrou duší Rybárny.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku
   

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  39,60 €
  (1 000 Kč)
 • predané 7
  Vyrob SI šumivou bombu do koupele

  Otevřít Rybárnu na Kampě, to je bezesporu bomba. Bomba je taky kvalitně se vykoupat. A největší bomba je kvalitně se vykoupat s vlastnoručně vyrobenou šumivou bombou. Podpoř rozjezd Rybárny a kup si balíček s kvalitními éterickými oleji, koupelovou solí a dalšími ingrediencemi a návodem, na výrobu kvalitní šumivé bomby do koupele!
  Pokud si nebudeš moct vyzvednout balíček přímo u nás na Kampě, napiš nám do poznámky svou adresu.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,60 €
  (1 000 Kč)
 • predané 3
  Vyšij SI plátěnku s vlastním designem

  Plátěné tašky jsou nejen v módě, ale při dlouhodobém používání jsou i šetrné k životnímu prostředí. A jakou jinou bude člověk používat dlouho než tu, ke které má citový vztah, protože si ji sám vyšil? Nabízíme balíček s plátěnkou, kruhem na vyšívání, bavlnkami na vyšívání, několika šablonami, jehlami a návodem, jak z toho vyrobit tu svou jedinečnou plátěnou tašku.
  Pokud si nebudeš moct vyzvednout balíček přímo u nás na Kampě, napiš nám do poznámky svou adresu.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,60 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 7 z 20
  Přijď vyšívat. Radikálně!

  Kundy Crew samy sebe popisují jako „čtveřici cynických děvčat, které ukradly svým matkám poslední zábavu a začaly vyšívat.” A že je s nimi zábavy požehnaně. Slovenský kvartet kombinuje tradiční řemeslné postupy a motivy s feminismem, antifašismem, vegetariánstvím a dalšími tématy dnešní doby, to vše s notnou dávkou ostrého humoru. Sarkastická hesla s sebou, jehly a nitě zajistíme.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,60 €
  (1 000 Kč)
 • predané 4
  Ušij SI ekologické pytlíky na nákup

  Skoncuj jednou provždy s kolotočem plastových sáčků! Pořiď si úhledný balíček s látkami, tkaninami, gumičkami, včelím voskem a návodem, jak z toho všeho vyrobit ekologické pytlíky na každodenní nákupy. Lobby plastových pytlíků ti nepoděkuje, ale my vrchovatě. Nejen proto, že pomůžeš rozjezdu Rybárny.
  Pokud si nebudeš moct vyzvednout balíček přímo u nás na Kampě, napiš nám do poznámky svou adresu.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  43,56 €
  (1 100 Kč)
 • predané 79
  Pořid SI židli

  Pokud chceš v Rybárně zanechat svoji stopu už při rozjezdu, přispěj nám na židli. Společně na ni vypálíme tvoje jméno nebo přezdívku, bude sloužit ostatním, ale když se stavíš, určitě ji tu najdeš.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  47,52 €
  (1 200 Kč)
 • predané 5
  Svaž SI designové sešity

  Rád/a si píšeš poznámky, skicuješ, maluješ postaru pěkně na papír? Kup si balíček s různými druhy papíru, knihařskou nití, jehlou, gumou a návodem, jak z toho všechno udělat dva luxusní sešity.
  Pokud si nebudeš moct vyzvednout balíček přímo u nás na Kampě, napiš nám do poznámky svou adresu.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  47,52 €
  (1 200 Kč)
 • predané 12
  KamPiknik zlehka

  Zažijte piknik v krásném parku hned před Rybárnou. Stačí jen přijít, my vám půjčíme deku a naplněný piknikový koš. Verze KamPiknik zlehka bude obsahovat 4 limonády Zonky, 4 kusů koláčů, hummus, zeleninu, příbor a ubrousky.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  51,47 €
  (1 300 Kč)
 • predané 4
  Svaž SI deník

  Pokud je ti blízké zapisovat si své vzpomínky a nápady, pokud máš doma sbírku svých starých deníků a zápisníků, tohle je přesně pro tebe. Představ si, že mezi nimi bude jeden, který si sám/sama vyrobíš! V tomhle balíčku dostaneš papíry různých gramáží, lepenku, předsádku, knihařskou nit, jehlu, lepido, kapitálky, látku a návod, jak z toho vyrobit bytelný deník.
  Pokud si nebudeš moct vyzvednout balíček přímo u nás na Kampě, napiš nám do poznámky svou adresu.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  55,43 €
  (1 400 Kč)
 • predané 8
  Vyrob SI foťák

  Ucházející fotoaparát má dnes už každá brambora ve tvaru mobilního telefonu. Není ale od věci si připomenout, jak tenhle technologický zázrak funguje. Sáhni si na základy optiky a vyrob si vlastní foťák z krabičky od sirek! Kromě samotné krabičky v našem vývojářském balíčku najdeš elektrikářskou pásku, černý lihový fix, film, špendlík, izolepu, odlamovací nůž, pravítko, tužku a návod, jak z toho všeho vyrobit funkční miniaturní foťák. Něco jako MacGyver, jen ve skutečnosti.
  Pokud si nebudeš moct vyzvednout balíček přímo u nás na Kampě, napiš nám do poznámky svou adresu.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,39 €
  (1 500 Kč)
 • predané 15
  KamPiknik pořádně

  Zažijte piknik v krásném parku hned před Rybárnou. Stačí jen přijít, my vám půjčíme deku a naplněný piknikový koš. Verze KamPiknik pořádně bude obsahovat 4 limonády Zonky, 4 kusy koláčů, 4 sandwitche, nakrájenou zeleninu a ovoce, příbor a ubrousky.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  63,35 €
  (1 600 Kč)
 • zostáva 6 z 12
  Osvoj SI stand-up

  Brzkému rozjezdu Rybárny fandí také herec, moderátor, komik a pedagog DAMU Tomáš Měcháček. Jeho skeče můžete znát z pořadu Na stojáka, hraje v televizních seriálech, moderoval pořady Můžeme dál?, Vylomeniny, To se ví a další. Na podporu Rybárny vypisuje půldenní kurz zkoumající pomezí stand-up, klauna a divadla. Tohle vypadá na výuku smíchem.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  71,27 €
  (1 800 Kč)
 • predané 9
  KamPiknik alko

  Zažijte piknik v krásném parku hned před Rybárnou. Stačí jen přijít, my vám půjčíme deku a naplněný piknikový koš. Verze KamPiknik alko bude obsahovat 4 piva/ láhev vína, 4 wrapy, 4 kusy dortů, nakrájenou zeleninu a ovoce, příbor a ubrousky.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  75,23 €
  (1 900 Kč)
 • zostáva 15 z 30
  Jdi si ze SI do SI se ředitelem SI

  Ředitel Skautského institutu Šípek tě provede královskou cestou ze SI na Staromáku přes Karlův most až do SI v Rybárně. Cestou ti povypráví o zajímavých sochách a polozapomenutých příbězích spojených s Karlovým mostem. Procházka končí na Kampě s pivem a volným povídáním.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  79,19 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 2 z 10
  Vyrob SI mlžnou komoru s Janem Lukačevičem

  Jan Lukačevič je nejmladší člen týmu Akademie věd a také dlouholetý fanoušek Skautského institutu, čehož si moc vážíme. Jsme moc rádi, že si Honza mezi vývojem technologii pro zkoumání existence elektrických výbojů v prachových bouřích na povrchu Marsu najde čas na menší pokus v Rybárně na Kampě. Víš, jak se dá vyrobit takzvaná Wilsonova mlžná komora, která umožňuje pozorovat dráhy elektricky nabitých částic? Nevíš? Tak se to s ním u nás dozvíš.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  98,99 €
  (2 500 Kč)
 • predané 11
  SI duch Rybárny

  Každá dobrá věc vyžaduje, aby se potkali lidé s dobrou duší. Pokud nechceš řešit žádné odměny a prostě nám pomoct, budeme velmi vděční, rádi tě pak pozveme na kafe a kus řeči. Navíc od nás dostaneš poukázku na dvě hlavní jídla s nápojem a dezertem. Buď dobrou duší Rybárny.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  197,98 €
  (5 000 Kč)
 • predané 10
  Patron Rybárny

  Staň se patronem/patronkou Rybárny a my si tě budeme hýčkat. Pozveme tě na slavnostní večeři při svíčkách za účasti mnoha zajímavých osobností a také na všechny velké akce spojené s Rybárnou i s celým Skautským institutem.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  593,94 €
  (15 000 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Vysaď SI révu

  Chtěli bychom, aby začátek velkého dobrodružství jménem SI v Rybárně byl symbolicky spojen s vysazením tří kmenů vinné révy ve spolupráci s Prahou 1 a dalšími partnery přímo u Rybářského domku. Tyto tři kmeny mají symbolizovat tři principy, o které se opírá skautská výchova: odpovědnost k sobě, odpovědnost ke společnosti a odpovědnost k hodnotám, které člověka přesahují. Staň se patronem jednoho z těchto vinných kmenů a zapiš se do historie našeho působení na Kampě opravdu hluboko. Těšíme se, jak budeme společně sledovat, jak to všechno roste.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  2 771,73 €
  (70 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Procházka okolí Kampy s Jankem Rubešem

  Janek Rubeš je znalec nejrůznějších známých i zapomenutých zákoutí Prahy. Svými videi na kanálech Honest Guide a Kluci z Prahy je představuje návštěvníkům i obyvatelům našeho hlavního města.
  Projde se s tebou po těch místech, která má rád v okolí Kampy, a jak ho známe, tak pravděpodobně skončíte na kafi (nebo spíš pivu) u nás v Rybárně.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,60 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Procházka okolí Kampy s Jankem Rubešem

  Janek Rubeš je znalec nejrůznějších známých i zapomenutých zákoutí Prahy. Svými videi na kanálech Honest Guide a Kluci z Prahy je představuje návštěvníkům i obyvatelům našeho hlavního města. 
  Projde se s tebou po těch místech, která má rád v okolí Kampy, a jak ho známe, tak pravděpodobně skončíte na kafi (nebo spíš pivu) u nás v Rybárně. 

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,60 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Procházka okolí Kampy s Jankem Rubešem

  Janek Rubeš je znalec nejrůznějších známých i zapomenutých zákoutí Prahy. Svými videi na kanálech Honest Guide a Kluci z Prahy je představuje návštěvníkům i obyvatelům našeho hlavního města. 
  Projde se s tebou po těch místech, která má rád v okolí Kampy, a jak ho známe, tak pravděpodobně skončíte na kafi (nebo spíš pivu) u nás v Rybárně. 

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,60 €
  (1 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Osvoj SI řeč

  Je ti rozumět? Cítíš se dobře, když máš mluvit nahlas nebo přednést text? Hlas i řeč jsou tvojí vizitkou, mluvením projevuješ svou osobnost. Herečka a dabingová režisérka Eva Spoustová připravila půldenní workshop, během nějž osvětlí souvislosti mezi tělem, dechem, hlasem a artikulací. Budeš se věnovat výslovnosti hlásek, českému přízvuku i práci s různorodým textem. „Pokud se informace dozvídáme od člověka s kvalitním projevem a výslovností, je snazší mu uvěřit,” říká Eva Spoustová, která na DAMU vyučuje jevištní řeč.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,39 €
  (1 500 Kč)
 • Vypredané!!
  S Bagym do Sněmovny

  Honza Farský má skautskou přezdívku Bagy, je bývalý starosta Semil a v současnosti poslanec. Provede tě Poslaneckou sněmovnou, ukáže ti její zajímavá zákoutí a bude ti vyprávět o jejím fungování. Podle nálady bude možné zaplout do Rybárny a pokračovat nad pivem či vínem.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  79,19 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  S Bagym do Sněmovny

  Honza Farský má skautskou přezdívku Bagy, je bývalý starosta Semil a v současnosti poslanec. Provede tě Poslaneckou sněmovnou, ukáže ti její zajímavá zákoutí a bude ti vyprávět o jejím fungování. Podle nálady bude možné zaplout do Rybárny a pokračovat nad pivem či vínem. 

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  79,19 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Sada nářadí z bytu Jaroslava Foglara

  Kampa(ň) jde do finále a my přidáváme velkou specialitu! Foglar měl ke Kampě vřelý vztah, jeho 2. oddíl měl poblíž Rybárny jeden čas dokonce klubovnu, také sem rád chodíval psát. Ve své tvorbě i vedení skautů pak vždy akcentoval princip učím se tím, že to dělám. I proto doufáme, že by se mu koncept Rybárny coby otevřených dílen líbil. Skautská nadace Jaroslava Foglara podpořila brzké otevření Rybárny a věnovala nám sadu nářadí ze spisovatelova bytu a přihodila reprint prvního Zápisníku 13 bobříku s praktickými nápady na volný čas. A to všechno teď může být tvoje za rovné jedno procento cílové částky. Děkujeme.
  Sada kladiva, kleští, metru a hřebíků bude buď k vyzvednutí v Rybárně, nebo nám do poznámky napiš doručovací adresu.


  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  336,57 €
  (8 500 Kč)
 • Vypredané!!
  Zažij tvorbu Romana Týce

  Roman Týc, skautskou přezdívkou Kořen, je umělec, člen skupiny Ztohoven, performer a člověk, který rozhodně umí překvapit. Momentálně pracuje na novém a zatím tajném konceptu. Prozradit můžeme jen to, že s ním strávíte 2 až 3 hodiny času spolutvořením a povídáním. Jeden z výtvorů si pak zarámovaný odneseš domů.

  + pozvem tě na slavnostní otevření a společnou fotku

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  395,96 €
  (10 000 Kč)