Otevíráme bistro Vlašák s vlašákem a zachraňujeme smažáčky

Je to kampaň! Na smažáke! V Praze ve Vlašské ulici vám chceme nabídnout opravdický vlašák se sledi a oblíbené minismažáčky do kornoutu. Předplaťte si je a pomozte nám znovuotevřít místo pro tyhle pochoutky! #smazacky4ever

Autor: St. Martin

Autor zatiaľ žiadne otázky a odpovede nepridal. Pokiaľ vás niečo zaujíma, opýtajte sa! Otázku nemusíte zverejniť, len sa odošle autorom na e-mail a oni sa vám ozvú späť s odpoveďou.

7 635 €
vybrané z 7 445 €

102%

102% splnené

242 ľudí prispelo

Komunita, Jedlo

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 27 Podpořím jen tak

  Nápad mě zaujal, smažáčky i vlašák si koupím sám(a), chci touto formou podpořit. Případně si mohu zvolit i vyšší částku v dalším kroku.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  7,45 €
  (190 Kč)
 • 48 Minismažáčky

  Kornout podpetřínských minismažáčků s domácí tatarkou a hranolkami. Na cestu, do ruky a do břicha. K vyzvednutí u nás v okénku.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  7,84 €
  (200 Kč)
 • 48 z 50 Fotka u moře za covidu

  Jediné moře, ke kterému se dostanete bez PCR testu, máme na naší na zahrádce. Vyfoťte se u něj s drinkem, který vám naservírujeme a pochlubte se známým, co pojedou leda tak na Mácháč. 

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  11,76 €
  (300 Kč)
 • 16 Recept na salát

  Původní prvorepublikový vlašák podle receptu vyhlášeného lahůdkáře Aloise Linky obsahoval sledě nebo jablka. Prozradíme tajný recept, ze kterého ukuchtíte pravý Vlašák z pořádných surovin a bez výčitek. Recept vám zašleme v elektronické podobě.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  15,67 €
  (400 Kč)
 • 62 Minismažáčky pro dva

  Kornout podpetřínských minismažáčků pro dvě osoby s domácí tatarkou a hranolkami. Na cestu, do ruky a do břicha. K vyzvednutí u nás v okénku.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  15,67 €
  (400 Kč)
 • 10 Ryzlink Vlašský

  U nás ve Vlašské ulici pijeme jedině Ryzlink Vlašský. Stavte se i vy pro lahvinku z našeho oblíbeného vinařství Mádl. Můžete si ji vypít buď u nás, nebo v nedalekých Petřínských sadech.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  19,59 €
  (500 Kč)
 • 14 z 30 Předpremiérová ochutnávka prvorepublikového vlašáku

  Nebudete muset čekat, až bistro okno dáme do pucu. Připravíme vám prvorepublikový vlašák pro dvě osoby ještě před tím. Na ochutnávku společně doladíme speciální termín.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  19,59 €
  (500 Kč)
 • 16 Balíček St. Martin domů

  Během lockdownu jsme s sebou balili i kimči, utopence nebo škvarky v sádle. Připravíme vám sezónní nadupaný balíček z našich ingrediencí a vy si jej jen vyzvednete a doma skvěle pochutnáte. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  23,51 €
  (600 Kč)
 • 5 z 10 Pojmenování jídla na týden

  Je libo knedlo-franto-zelo, šárky s mákem nebo maďarský tomáš s knedlíkem? Vymyslíme jídlo pojmenované na vaši počest, které na týden zařadíme do naší nabídky.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  27,43 €
  (700 Kč)
 • 10 z 20 Prohlídka Malé Strany

  Bydlíme na Malé Straně roky, vezmeme vás po zdejších pamětihodnostech a ještě vám nalijeme drink Krambule nebo Bažule, aby se vám lépe špacírovalo. Dvouhodinová prohlídka (pro maximálně 20 lidí) je unikátním a neopakovatelným zážitkem. Vstup pro jednu osobu. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  35,27 €
  (900 Kč)
 • Vypredané!! Poděkování na okenici bistra

  Vaše jméno zvěčníme na okenici bistra společně s dalšími zachránci prvorepublikového vlašáku a české gastronomie.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  39,18 €
  (1 000 Kč)
 • 19 Piknik na Petřín

  Romantika musí být vydatná. Připravíme vám piknikový balíček pro dva s minismažáčky, hranolkami, tatarkou, dezertem a lahví Ryzlinku Vlašského. Přidáme antibakteriální gel, abyste nic nechytli, až si budete oblizovat prsty. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  78,37 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!! Výlet do Švýcarska

  My Češi jsme sice vymysleli smažák, ale sýry jsou doma hlavně ve Švýcarsku. Vydejte se tam s námi na dovolenou. Navštivte s námi Palác národů, CERN nebo muzeum Mezinárodního výboru Červeného kříže. V ceně odměny jsou: průvodce, zpáteční letenka pro dva a ubytování na dvě noci.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  1 175,55 €
  (30 000 Kč)