Hithit LAB

Máte skvělý nápad, ale neumíte ho prodat. Využijte Hithit LAB, divizi crowdfundingového portálu Hithit.cz pro kreativce, aby se mohli plně soustředit na vývoji jejich projektů. Vše je otestováno v českém prostředí přímo na Hithit.cz. Projekt, který jsme spravovali výtvarníkovi Musovi, překročil cílovou částku o 80%. Službu Hithit LAB doporučujeme využít kreativcům, kteří plánují nastavit vyšší cílovou částku a vědí, že nejsou silní v komunikaci v online prostředí. To je naše parketa.

Komplexní realizace multimédií (video, foto)

Z vámi dodaných podkladů s vámi natočíme motivační video. Do jeho realizace patří příprava bodového scénáře, střih, finální export na Youtube.com. K tomu vám naši spolupracovníci nafotí profesionální fotografie. Spolupracujeme s profesionály v oboru, specialisty jak na produktové fotografie a videa, tak reportážní materiály.

Cena od 10.000 CZK (konečnou cenu určí náročnost zpracování)

Recording Video

Nadstandardní mediální služby

Nabízíme osobní přístup a nadstandardní PR v žánrových médiích a masmédiích. Připravíme vám zvláštní mediaplán zahrnující vaše cílová média. Do služby patří textace tiskových zpráv (2 ks) a jejich distribuce.

Dále nabízíme komunikaci na sociálních sítích a blozích. Pokud nemáte, založíme vám fanpage na facebooku, google+, twitteru nebo pro váš projekt založíme zvláštní „událost“ a vše budeme spravovat, komunikovat s fanoušky, dávkovat jim informace o projektu, necháme je nahlédnout do zákulisí.

Pozor, neznamená to, že za vás uděláme všechno. Část propagace musíte udělat i vy, abyste potvrdili autentičnost projektu. Musíte být aktivních na vašich profilech na sociálních sítích, starat se o šeptandu, říkat o projektu každému na potkání. Kdo toto nedělá, v crowdfundingu neuspěje.

Nadstandardní mediální služby:
Nadstandardní PR
Propagace na sociálních sítích
Balíček kompletního PR
(cena dohodou dle náročnosti zpracování)

Be active

Pro bližší informace kontaktujte

Pavel Eichler
pavel.eichler@hithit.cz
tel. +420 606 715 282

HITHIT LAB logo

Ceny jsou uvedeny bez DPH.