ISARAFEST 2021

Pomozte nám zrealizovat 12. ročník festivalu ISARAFEST. Čeká vás den s výbornou živou hudbou a navíc můžete podpořit AD centrum, které se věnuje léčbě a výzkumu Alzheimerovy choroby.

Author: Isara

 • Letní scéna Michalovické Putny

 • Pohled na zákulisí ;)

 • Pohoda - za jakéhokoliv počasí!

 • Pořádající ISARA na Isarafestu 2020

 • Isarafest není jen o muzice, ale i o setkávání.

 • Žamboši na Isarafestu 2020

 • Pořádající ISARA na Isarafestu 2020

 • Mrakoplaš a konferenciér Míra Ošanec

 • To má být déšť? Pamatujete na premiéru skluzavky?

EUR 858
pledged of EUR 616

139%

139% completed

38 contributors pledged

Music, Antivir

Mladá Boleslav, Středočeský kraj, Česko

All or nothing. Project finished on May 22, 2021 at 15:56.

Show all rewards

Kdo jsme

ISARAFEST je neodmyslitelně spojený s kapelou ISARA a to jsme my. ;)

Už dlouhou řadu let se věnujeme hudbě britských ostrovů. Potkat nás můžete hlavně na folkových festivalových a klubových scénách. Skoro stejně dlouho jsme aktivní i organizačně - pořádáme pravidelné koncerty Na scestí a každý rok i ISARAFEST, kam si zveme kapely, se kterými se potkáváme na našich cestách za muzikou.

Jak to začalo

ISARAFEST pořádáme už od roku 2010. Od začátku se profiluje jako přátelský a rodinný festival pohodové muziky, kam mají dveře otevřené i méně známé kapely.

Co je náš cíl?

Isarafest byl vždy zaměřen i na podporu dobročinných projektů. Stejně jako před rokem chceme i letos podpořit AD centrum, které se věnuje léčbě a výzkumu Alzheimerovy choroby.

Detaily

Ono to nebylo nikdy snadné, ale v současné době pořádat festival, je skutečně těžké. Muziku, a zvlášť její živou formu, milujeme, takže neváháme věnovat čas, energii i peníze na to, aby se každé živé hraní stalo svátkem muziky. Ovšem právě finance jsou to, co nám nejčastěji chybí a bez nich to prostě dělat nejde. Proto jsme se rozhodli oslovit vás a s pomocí HitHitu zapojit do vzniku Isarafestu 2021. Pokud patříte k těm, kterým koncerty a festivaly chybí, obracíme se na Vás s prosbou o pomoc. Vyberte si některou z cen a pomozte nám, aby se i letos Isarafest na letní scéně na Michalovické Putně u Mladé Boleslavi stal skutečností. Vybrané peníze použijeme na pokrytí nákladů festivalu - honoráře kapel, pronájem aparatury atd.

ISARAFEST 2021 je naplánovaný na 13. června. Účast zatím kromě pořádající kapely Isara přislíbily kapely Potokap, Madalen, Veget, Poslední šance Míry Ošance, Šoufl šou a Ladybirds. I letos budeme v rámci Isarafestu dražit raritní předměty na podporu AD centra, které se věnuje léčbě a výzkumu Alzheimerovy choroby.

Všechny detaily o festivalu se včas objeví na našich facebookových stránkách - https://www.facebook.com/isara.band.

Odměny

Všechny věcné odměny budeme předávat na místě v den konání festivalu. Pokud si vyberete tričko, uveďte nám do poznámky, jakou velikost preferujete. Design triček bude vycházet z plakátu Isarafestu a bude dokončen, až bude jasný kompletní seznam účinkujících. "Muzikantskou pařbu" si domluvíme se zájemci na místě - rozhodně půjde o nezapomenutelný zážitek... i když to je vlastně na vás. Jsou tací, kteří si ji potom nepamatují. ;) Pokud se rozhodnete stát oficiálním sponzorem festivalu, budeme co nejdříve potřebovat logo pro umístění na plakátech - ideálně ve vektoru nebo v dostatečně velkém rastru.

Doba „nekulturní“ už trvá dlouho a pokud to jen trochu půjde, jsme odhodlaní Isarafest udělat. Pojďte do toho s námi.

Isaráci :)

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 10
  Chci pomoct

  Chci vás podpořit a mojí odměnou bude fajn pocit, že jsem přispěl na dobrou věc. :)

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 4.11
  (CZK 100)
 • sold 17
  Vstupenka

  Vstupenka na Isarafest, k tomu káva, nebo čaj podávaný s milým úsměvem a doma upečeným koláčem. :)

  Předání na místě v den konání festivalu.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 10.27
  (CZK 250)
 • sold 3
  Vstupenka, placka a nehynoucí vděk

  Vstupenka na Isarafest, k tomu káva, nebo čaj podávaný s milým úsměvem a doma upečeným koláčem, placka s logem Isara a tištěný projev nehynoucího vděku od organizátorů a účinkujících s podpisy a věnováním. :)

  Předání na místě v den konání festivalu.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 14.37
  (CZK 350)
 • sold 5
  Vstupenka, tričko, placka a nehynoucí vděk

  Vstupenka na Isarafest, k tomu káva, nebo čaj podávaný s milým úsměvem a doma upečeným koláčem, tričko s designem Isarafest 2021, placka s logem Isara a tištěný projev nehynoucího vděku od organizátorů a účinkujících s podpisy a věnováním. :)

  Předání na místě v den konání festivalu. Do poznámky uveďte, jakou velikost trička preferujete.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 26.69
  (CZK 650)
 • sold 3
  Vstupenka, tričko, placka, nehynoucí vděk a grilovačka s Isarou

  Vstupenka na Isarafest, k tomu káva, nebo čaj podávaný s milým úsměvem a doma upečeným koláčem, tričko s designem Isarafest 2021, placka s logem Isara a tištěný projev nehynoucího vděku od organizátorů a účinkujících s podpisy a věnováním. A hlavně pozvánka pro jednu osobu na muzikantskou pařbu s grilováním a pivkem na naší základně v Plazech u Ml. Boleslavi (prostě u Šelíze na zahradě, jako vždycky). :) Termín podle dohody se zájemci.

  Předání věcných odměn na místě v den konání festivalu. Do poznámky uveďte, jakou velikost trička preferujete. Termín pařby domluvíme na místě spolu s ostatními zájemci.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 82.14
  (CZK 2,000)
 • sold 0
  Sponzoring

  Chcete se stát oficiálním sponzorem Isarafestu? Máte možnost. Uvedeme vás v seznamu partnerů festivalu při veškeré propagaci, s logem na plakátech i na samotné scéně a samozřejmě se dočkáte i poděkování z úst našeho konferenciéra při uvádění.

  K odměně navíc patří i klasický balíček - 2 vstupenky na Isarafest, k tomu káva, nebo čaj podávaný s milým úsměvem a doma upečeným koláčem, 2 trička s designem Isarafest 2021, 2 placky s logem Isara a tištěný projev nehynoucího vděku od organizátorů a účinkujících s podpisy a věnováním.

  Předání věcných odměn na místě v den konání festivalu. Do poznámky uveďte, jakou velikost trička preferujete.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 205.34
  (CZK 5,000)