Podpořte vznik mé kavárny a výletního místa přímo na statku

Chci vytvořit hezké výletní místo pro rodiny s dětmi, běžce a cyklisty projíždějící a probíhající Jinačovicemi. V mojí mobilní kavárně, která bude součástí místního statku se zvířaty chci nabízet kávu z rodinných pražíren a férové lokální dobroty.

Jsme skoro ve finále! :-)

May 3, 2022

Milí přispěvovatelé, kamarádi, známí i neznámí, jenž jste podpořili loni revitalizaci statku Jinačovice.

Ráda bych Vás informovala, že jsme na kozí chlup od otevření :-D.

V následujících dnech nás čeká ještě několk schůzek s úřady, kolaudace a poslední dodělávky a rádi bychom do měsíce otevřeli!

Pokud máte možnost sledovat sociální sítě, celou dobu "živíme" Facebook i Instagram fotografiemi našeho pokroku a toho co se u nás zrovna děje. Tak mrkněte na "Statek Coffee".

Prosím, vy jenž máte u mě ještě nevybrané odměny, neváhejte se mi po otevření kavárny ozývat ať můžeme plánovat, kdy se dovyčerpají.

Mnozí z vás obdrželi odměny již loni na podzim (dorty, perníčky, kurzy tance, kurzy italštiny, ochutnávky domácích sýrů ze statku). Nyní je čas splnit sllib vám, jenž máte u mě kávu/ limču/ panino/ zákusek či koláček dle denní nabídky. Po otevření tedy neváhejte chodit a ochutnávat:-). 

Odměny týkající se prohlídky všech zákoutí statku, lekcí dojení koz a krav, oslavy a projížďky na oslíkovi vás moc prosím rezervujte dopředu! Je třeba je naplánovat. Pište mi na galetkovajana@seznam.cz.

Jakmile příjde otevírací den, budu vás informovat.

Děkuji a krásný den, s pozdavem Jana

Velké poděkování všem, kteří podpořili náš projekt!!!

Apr 29, 2021

"Jsme zase o krok blíže...."
Od úterý, kdy jsme dosáhli 100% úspěšnosti stále hledám slova, kterými vyjádřit pocit, který zažívám.
Je to mix radosti a dojetí. Osobní poděkování bych nejraději dala každému z vás, jenž jste nás podpořili a věřím, že u většiny na to dojde ❤️. K Vám, jenž neuvidím v dohledné době osobně, posílám velké poděkování v mysli ☺️. Jste skvělí, vážím si pomoci a příspěvku každého z vás! 💞 Děkuji Vám!!!
Díky Vám jsem zase o kus blíže tomu, co mi dává smysl!! Věřím, že Vás nezklamu!! To, že jsme dosáhli 105% je důkaz toho, že stojí za to dělat smysluplnou věc nejen pro ty moje dva draky Amy a Oliho, pro moji úžasnou parťačku Aničku ze Statku Jinačovice a její skvělé děti Bruna a Aničku, pro obec Jinačovice, pro Vás - rodinko, pro Vás - kamarádi, pro Vás sousedé, pro Vás všechny co mě znáte nějakým způsobem, více či méňe, nebo vůbec a stejně jste mě podpořili! Shrnu to, jedno velké upřímné díky 💞 💞 💞...
Jsme zase o kus blíže cíli a otevření výletního místa na Statku Jinačovice a Statku Coffee...DĚKUJI  ❤️ 🐐 🐑 🐄 🐕 🐈 🦃 🐏 🐓 🐎.
Sledujte nás dále na Instagramu nebo Facebooku, kde uvidíte, co se u nás právě děje, na čem pracujeme a jak jsme zase o kousek blíže otevření.

100% a poslední den s novou odměnou - wellness na mlýně!

Apr 28, 2021

Milí příznivci mého projektu,

do konce kampaně zbývá necelý den, my už máme 100% za sebou a stejně jsem přidala ještě jednu skvělou odměnu - vstup do krásného wellness http://www.cervenymlyntisnov.cz/cs/wellness 

Aktuálně téměř všechny odměny můžete ještě koupit a chtěla bych tímto poděkovat všem, kteří přispěli do odměn svými produkty, službami...

Moc si vaší pomoci vážím a velké poděkování ještě přijde snad i osobně :)

Děkujeme vám všem, že jste pomohli uskutečnit tento sen a že se nám podařilo překonat 100%, vážíme si toho a těšíme se, až se potkáme na statku u dobré kávy osobně.

Jana

Svatojánská slavnost na statku a další pobyty

Apr 22, 2021

Milí příznivci,

dnes jen krátce, chtěli bychom vás totiž pozvat na Svatojánskou slavnost, bude to první akce na statku a pro všechny přispěvovatele chystáme drobné občerstvení zdarma!

Událost na Facebooku zde.

Na co se můžete těšit?

- přípitek vodou ze studánky Barborky
- bylinné lektvary
- spoustu vůní
- bylinnou stezku
- táborák a špekáčky
- hudbu a tanec

Pobyty v Karpatech jsou zpět

Taky se nám podařilo díky vám už 2x vyprodat prodloužené pobyty v chatách v Bílých Karpatech, proto právě přidáváme další - v odměnách se objeví během několika hodin!


Hezký den všem

Pobyt v Bílých Karpatech v odměnách a velká novinka ze statku!

Apr 19, 2021

Milí příznivci,

do konce kampaně zbývá necelých 9 dní a my jsme přidali další odměny, které byc vás mohly zajímat:

Kouzelné ubytování v Bílých Karpatech

 • Chata Bylinka  na celý týden nebo prodloužený víkend
  Chata Bylinka leží uprostřed lesa v Bílých Karpatech (Hluboče 69), je určena hlavně pro rodiny s dětmi. Chata Bylinka a její okolí nabízí prostor k aktivnímu odpočinku, environmentálnímu vzdělávání a ekologickému smýšlení. U chaty je dětské hřiště (pískoviště, houpačka, skluzavka, lezecká stěna).

  Umístění objektu v údolí, přímo u potoka a lesa, uvítají milovníci klidu a přírody

  Chata poskytuje ubytování pro 8 osob ve 2 ložnicích

 • Chata Lesanka na týden nebo prodloužený víkend
  Chata uprostřed lesa v Bílých Karpatech (Hluboče 40), je určena ideálně pro rodinu s dětmi. Chata Lesanka a její okolí nabízí prostor k aktivnímu odpočinku, environmentálnímu vzdělávání a ekologickému smýšlení. U chaty je dětské hřiště (pískoviště, houpačka, skluzavka).

  Umístění objektu v údolí, přímo u potoka a lesa, uvítají milovníci klidu a přírody.

  Jedná se o týdenní pobyt v termínu dle domluvy - mimo hlavní sezónu, jarní prázdniny a Silvestr.


  Chata poskytuje ubytování pro 4 osoby v jedné ložnici.

Včera jsme budovali hmatový bosý chodník

Parta přátel, rodin s dětmi, a stihli jsme udělat hmatový chodník, který jsme i otestovali :) Další velký krok na cestě revitalizace místa. Podívejte se na video z ptačí perspektivy, uvidíte na něm celý statek a včerejší dění.

Shlédnout video můžete zde.Jak nám můžete pomoci?!

Především děkujeme za vaše příspěvky a ohlasy, moc si toho vážíme! Pokud byste nám i nadále chtěli pomáhat, můžete tak učinit několika způsoby za které budeme vděční:

 • staňte se fanoušky naší FB stránky, sledujte nás na Instagramu
 • přijďte na naše live streamy a užijte si je :)
 • sdílejte naši myšlenku, události nebo samozřejmě tuto HitHit kampaň mezi své známé, kteří by mohli mít zájem se na tom s námi podílet
 • chcete věnovat nějaké odměny, které by nám pomohli oslovit další zájemce? Super! Napište nám na galetkovajana@seznam.com
 • nebo vás napadá, jak a kde bychom mohli projekt propagovat? Ozvěte se :)
 • můžete nám pomoc i manuálně, materiálem, barterem... je toho hodně, co je třeba na statku zlepšit a možná právě VY budete mít další super napád.


Děkuji a přeji krásný den, Jana

Přijela kavárna a přibyly nové odměny!

Apr 15, 2021

Milí příznivci,

moc nás těší vaše podpora, které se nám dostává a jsme moc vděční. I proto se snažíme přidávat další odměny, aby si každý našel to svoje.

Nové odměny

 • Jóga na statku s Luckou Chocholovou
  Vypsali jsme v odměnách dva workshopy s Luckou, v létě a přímo na statku a s osvěžením dle vaší volby.

 • Online lekce orientálního tance s Sheylou
  Další pohybová odměna je online lekce pro začátečníky a druhá pro pokročilé, které si můžete koupit. Lekce budou přes Zoom 13.6. ale dostanete i záznam.

Kavárna přijela na statek

Těšíme se ze včerejšího příjezdu kavárny! Pomalu ale jiste se sen stává skutečností, ale větší kus práce je stále před námi. Podívejte se jak kavárna vypadá na našem FB v dnešním postu pěkně zdokumentovaný až slavnostní příjezd :)

Jak nám můžete pomoci?!

Především děkujeme za vaše příspěvky a ohlasy, moc si toho vážíme! Pokud byste nám i nadále chtěli pomáhat, můžete tak učinit několika způsoby za které budeme vděční:

 • staňte se fanoušky naší FB stránky, sledujte nás na Instagramu
 • přijďte na naše live streamy a užijte si je :)
 • sdílejte naši myšlenku, události nebo samozřejmě tuto HitHit kampaň mezi své známé, kteří by mohli mít zájem se na tom s námi podílet
 • chcete věnovat nějaké odměny, které by nám pomohli oslovit další zájemce? Super! Napište nám na galetkovajana@seznam.com
 • nebo vás napadá, jak a kde bychom mohli projekt propagovat? Ozvěte se :)
 • můžete nám pomoc i manuálně, materiálem, barterem... je toho hodně, co je třeba na statku zlepšit a možná právě VY budete mít další super napád.


Děkuji a přeji krásný den, Jana

Nové odměny a pozvánka na live stream! Co vše se aktuálně děje na statku? Podívejte se sami...

Apr 6, 2021

Zdravíme všechny nadšence do našeho projektu,

ráda bych se s vámi podělila o několik novinek ze statku a hlavně - představila nové odměny!

 • Lekce italštiny
  Milujete italské sýry, které se z mléka našich zvířat vyrábějí v Jinačovicích? A umíte je správně italsky vyslovit a třeba si je i italsky objednat? Ne? Naše statkářka Anička je rodilá mluvčí a na soukromé lekci přímo na statku, u nějaké dobroty z naší kavárny, vás to naučí! Nebo cokoliv dalšího, co vás z tohoto krásného jazyka zajímá. Můžete si v odměnách předplatit jednu nebo rovnou 10 lekcí.
   
 • Tento týden přibude ještě jedná velmi lákavá odměna pro všechny nadšence do pohybu na čerstvém vzduchu... brzy prozradíme!


Co se na statku aktuálně děje?

O víkendu jsme postavili ohradu, budeme zatravňovat a budovat hmatový chodník a záhony. Tento týden přijede i kavárna. Pokračují tedy práce revitalizace okolí a postupně se začneme zaměřovat i na kavárnu a její vybavení.

Živý přenos ze statku a live stream přípravy kávy

Snažíme se neustále rozšiřovat naši základnu příznivců a v neděli jsme dělali první live stream přímo ze statku, kde naše statkářka Anička vysvětlovala krmení koz a mohli jste tak vidět a slyšet, jak se krmilo celé stádo koz :) Pokud jste aktivitu prošvihli, mrkněte se na odkaze na záznam

Tento víkend budeme mít další live stream, ale tentokrát na téma přípravy kávy a to s Anet Kopeckou, odbornicí na kávu, která věnovala i několik odměn (kávových workshopů). Jak připravit domácí irskou kávu se budete moci naučit v sobotu v 15:00 na naší FB page, pomůže nám i sdílení této události.
 

Jak nám můžete pomoci?!

Především děkujeme za vaše příspěvky a ohlasy, moc si toho vážíme! Pokud byste nám i nadále chtěli pomáhat, můžete tak učinit několika způsoby za které budeme vděční:

 • staňte se fanoušky naší FB stránky, sledujte nás na Instagramu
 • přijďte na naše live streamy a užijte si je :)
 • sdílejte naši myšlenku, události nebo samozřejmě tuto HitHit kampaň mezi své známé, kteří by mohli mít zájem se na tom s námi podílet
 • chcete věnovat nějaké odměny, které by nám pomohli oslovit další zájemce? Super! Napište nám na galetkovajana@seznam.com
 • nebo vás napadá, jak a kde bychom mohli projekt propagovat? Ozvěte se :)
 • můžete nám pomoc i manuálně, materiálem, barterem... je toho hodně, co je třeba na statku zlepšit a možná právě VY budete mít další super napád.


Děkuji a přeji krásný den, Jana

Nové odměny pro všechny milovníky kávy!

Mar 30, 2021

Milí příznivci! S radostí dáváme vědět, že jsme dnes přidaly nové odměny pro všechny, kteří opravdu milují kávu! A hlavně, se chtějí něco naučit - a to přímo od vícemistryně v přípravě kávy Anet Kopecké. Můžete si zkusit být baristou, naučit se připravovat kávu, poznat její kvality a opravdovou chuť! 

Poznejte 4 nové odměny:

Vstupenka do Kávového světa

Zajímalo vás někdy, co na tom kafi všichni vi
dí? Vždyť je to jen hnědá hořká tekutina, která se bez mléka a cukru nedá ani vypít. OMYL! Vicemistryně v přípravě filtrované kávy za rok 2018 vás přesvědčí o opaku formou řízené degustace 6 různých vzorků kávy. Poznejte kávový svět zblízka, ale pozor! Po poznání výběrové kávy už není cesty zpět. 2h cupping v Brně.

Kávová laboratoř

O tom, že i kafe může být pořádná věda, vás formou řízená kávové degustace přesvědčí vicemystryně v přípravě filtrované kávy za rok 2018 Anet Kopecká. Během nabitých dvou hodin ochutnáte různé přípravy kávy, které vám navždy změní pohled na kávu jako takovou. 

Kurz filtrované kávy pod vedením vicemistryně za rok 2018 Anet Kopeckou

V60, frenchpress nebo areopress – slyšeli jste už o nich? Jde o různé metody přípravy filtrované kávy a pod vedením baristky a vicemistryně v přípravě filtrované kávy za rok 2018 Anet Kopecké se je naučíte i vy levou zadní. Jdete do toho s námi? (3h kurz) 

Den v kůži baristy

Považujete se za kávového povaleče? Chtěli byste si vyzkoušet jaké to je stát na druhé straně baru, připravovat espresso nebo šlehat mléko? Zkušená baristka Anet Kopecká se s vámi během nabitých 4h ráda podělí nejen o vtipné historky, ale naučí vás i základy baristického řemesla. 
Sledujete naši cestu na sociálních sítích? Víte, co se aktuálně na statku děje?

https://www.facebook.com/StatekCoffeeJinacovice

Děkujeme všem za přízeň
 

Jsme na 36%!!!❤️

Mar 25, 2021

Jste skvělí!!! Jsme aktuálně na 36%!!❤️ Děkuji všem, co jste přispěli i vám, co sdílíte❤️. Velmi si vážím vaší pomoci. Společně to dotáhneme na 100%!💪🍀💪

Tak to je ona!! Naše kavárna 🙂!!!

Mar 21, 2021

Milí naši podporovatelé, kamarádi, známí i neznámí,

rádi bychom Vám s Amy a Olim představili naši kavárničku! V pondělí jsme se "ona a já" seznámily a byla to láska na první pohled 😄. Ano, trochu změna oproti původní vizi!! Ale když jsem zjistila, že mobilní kavárna, kterou jsem chťela dovést z Holandska nebo Itálie je dovozem z Číny, bylo to takové smutné zjišťení. A osud tomu tak chťel, že tuhle "krásku" zrepasovala z lodního kontejneru dvojice František a Bára a je to tedy echt česká práce! Takže přesně to, co mi dává tady u nás v Jinačkách smysl 🙂. Ve středu jsem kavárnu představila před zastupitelstvem Jinačovic a projekt byl podpořen! Dnes jsem ji pro Vás jela nafotit sotva půl hodinky jízdy od Jinačovic do Řikonína! Takže nakonec žádná Itálie, Německo, Itálie ani Čína! Kavárnu si dovezu do Jinačovic z jižní Moravy 😄. Člověk míní, život mění...a někdy je to zábava!!!

Máme objednané dřevo na plot!

Mar 19, 2021

Včera jsme vyrazili s Amy a Olim na pilu do Brna Bystrce a Moravských Knínic. A vybrali jsme dřevo na plot! Snad se vám bude líbit jako nám. Brzy se chceme pustit do výstavby. Dřevo by mělo být u nás v Jinačovicích do 14dnů :-).Na pile v Moravských Knínicích

EUR 12,660
pledged of EUR 12,026

105%

105% completed

401 contributors pledged

Community, Food

Jinačovice, Jihomoravský kraj, Česko

All or nothing. Project finished on Apr 29, 2021 at 13:36.

Choose reward for your contribution

 • sold 70
  Podpořím Statek Coffee "jen tak"

  Děkuji za Vaši podporu a za to, že mi dáváte příležitost!

  Pokud nechcete za svůj příspěvek odměnu, veřte, že si nesmírně vážím vaší podpory a posílám velké díky :-).

  Reward delivery: not specified

  EUR 6.01
  (CZK 150)
 • sold 16
  Odložené kafe

  Znáte "Suspended Coffee" neboli "odloženou/ zavěšenou kávu" ?

  Zakoupíte dva šálky kávy, ale dáte si jen jeden. Ten druhý zůstane předplacený pro někoho, kdo na kávu zrovna nemá. 
  Já ji pak uvařím prvnímu, kdo o ni požádá. Kdo tento hezký "model solidarity" neznáte, mrkněte na web :-).

   

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 6.01
  (CZK 150)
 • sold 13
  Káva dle výběru a domácí koláč nebo dortík

  Připravím Vám kávu dle Vašeho výběru a k tomu si dáte koláč nebo dortík dle denní nabídky.
  Můj úsměv zdarma :-D.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 7.22
  (CZK 180)
 • sold 5
  Domácí limonáda a domácí koláč nebo dortík

  Pro nekafaře tu mám domácí limonádu 0,5l a k tomu koláč nebo dortík dle denní nabídky.
  Můj úsměv zdarma :-D.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 7.22
  (CZK 180)
 • sold 8
  Panini a domácí limonáda

  Nejste na sladké? Neva! Dejte si poctivé panini s domácím sýrem z místního statku a k tomu 0,5l domácí limonády :-).

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 8.02
  (CZK 200)
 • sold 4
  Online lekce Orientálního tance s Sheylou pro začátečníky

  Pokud rádi zkoušíte něco nového, nepromarněte tuto šanci! Tanečnice a lektorka Sheyla vás naučí základy a principy orientálního tance (egyptského stylu), kterému se věnuje přes 16 let. Zároveň je to moje švagrová a proto jsem ráda za tuto velmi osobní odměnu :) 
  Lekce 90 min proběhne 13.6. v 10:00 na Zoomu, záznam bude k dispozici!

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 8.02
  (CZK 200)
 • sold 3
  Online lekce Orientálního tance s Sheylou pro pokročilé

  Pro všechny zkušené tanečnice si Sheyla připravila miniseminář choreografie na egyptskou klasickou píseň. Zároveň je Sheyla moje švagrová a proto jsem ráda za tuto velmi osobní odměnu :) 
  Lekce 90 min proběhne 13.6. v 13:00 na Zoomu, záznam bude k dispozici!

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 8.02
  (CZK 200)
 • sold 11
  Veselý farmářský pytlík pro děti plný perníčků

  Pro Vaše děti ušije šikovná maminka Janka (která vystupuje v Jinačovicích pod jménem "Květinové dekorace na poště"), veselé zatahovací látkové pytlíčky s motivem farmy, které navíc naplníme veselými perníčky zvířátek z farmy (cca 10ks perníčků). 

  Dárek, který rozzáří očka nejen dětí ale i dospělých :-).

  Preferujeme vyzvednutí v kavárně, ale po domluvě zašleme i poštou.

   

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 8.02
  (CZK 200)
 • sold 56
  Dvě kávy a dva domácí koláče/dortíky pro dvojnásobnou radost

  Ve dvou se to lépe kávuje :-D.

  Dejte si kávu spolu se svým doprovodem a k tomu koláč či dortík dle denní nabídky.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 10.02
  (CZK 250)
 • sold 30
  Dvě domácí limonády a dva dortíky/ koláče pro dvojnásobnou radost

  Ve dvou se to lépe mlsá :-D.

  Dejte si domácí limonádu 0,5l se svým doprovodem. K tomu koláč či dortík dle denní nabídky.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 10.02
  (CZK 250)
 • sold 7
  Panini pro dva

  Ve dvou se to lépe baští :-D.

  Dej si svačinku nebo lehký oběd ve dvou. Panini se sýrem z místní sýrárny čeká na vás.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 10.02
  (CZK 250)
 • sold 11
  Káva a limča pro rodinku

  Vyberte si dvě libovolné kávy a dvě 0,5l domácí limonády dle vašeho výběru. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 10.02
  (CZK 250)
 • remaining 9 from 20
  ​Jóga na statku s Luckou Chocholovou (termín 18.7. v 16:00)

  Spojení jógy s přítomností zvířat? Proč ne, jogínská praxe na čerstvém vzduchu za společnosti farmářských zvířat (za ohrádkou) a následným osvěžením limčou nebo kávou z kavárny pročistí hlavu každému! Je jedno, jestli jste věčný začátečník, nebo dokonalý jogín, tento zážitkový workshop na statku je pro každého. 90 minut jógy s Luckou, spoluzakladatelkou Yoga House, a limča/káva dle vašeho výběru. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 12.03
  (CZK 300)
 • remaining 17 from 20
  ​Jóga na statku s Luckou Chocholovou (termín 22.8. v 16:00)

  Spojení jógy s přítomností zvířat? Proč ne, jogínská praxe na čerstvém vzduchu za společnosti farmářských zvířat (za ohrádkou) a následným osvěžením limčou nebo kávou z kavárny pročistí hlavu každému! Je jedno, jestli jste věčný začátečník, nebo dokonalý jogín, tento zážitkový workshop na statku je pro každého. 90 minut jógy s Luckou, spoluzakladatelkou Yoga House, a limča/káva dle vašeho výběru. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 12.03
  (CZK 300)
 • sold 17
  200g kravského a 200g kozího sýra

  Ochutnejte vynikající sýr z místního statku, který pro vás vyrábí v místní sýrárně s láskou a italskou vášní Alessio :-).

  Osobní vyzvednutí v kavárně, nebo rozvoz kurýrem v ceně.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.43
  (CZK 360)
 • sold 17
  Půl kila domácího sýra

  Ochutnejte vynikající sýr dle vašeho výběru z místního statku, který pro vás vyrábí ve zdejší sýrárně s láskou a italskou vášní Alessio :-D.

  Osobní vyzvednutí v kavárně, nebo rozvoz kurýrem v ceně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 16.04
  (CZK 400)
 • remaining 6 from 8
  Vstupenka do Kávového světa

  Zajímalo vás někdy, co na tom kafi všichni vidí? Vždyť je to jen hnědá hořká tekutina, která se bez mléka a cukru nedá ani vypít. OMYL! Vicemistryně v přípravě filtrované kávy za rok 2018 vás přesvědčí o opaku formou řízené degustace 6 různých vzorků kávy. Poznejte kávový svět zblízka, ale pozor! Po poznání výběrové kávy už není cesty zpět. 2h cupping v Brně.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 16.04
  (CZK 400)
 • remaining 7 from 10
  Vstup do saunového světa ve Wellnessu Červený mlýn v Tišnově

  Časově neomezený vstup do saunového světa!

  Pravidelná návštěva sauny má blahodárný vliv na lidské zdraví. Odstraňuje stresy každodenního života, příznivě působí na srdeční soustavu, regeneruje svalstvo, celkově posiluje organismus a činí ho odolnějším!

  Saunový svět nabízí relax v moderních a prostorných saunách: Finská sauna, Infra sauna, Parní solná sauna, parní aromatická sauna. 
  Dále saunový svět disponuje Relaxační vířivkou s kapacitou pro 14 osob.

  Nechybí ani Mokrý bar, který nabízí alkoholické i nealkoholické nápoje a odpočinková místnost s hvězdnou oblohou.


  Více info: www.cervenymlyntisnov.cz

  Platnost poukazu do 31.11.2021

  Poukaz zašleme online příp.poštou.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 16.04
  (CZK 400)
 • sold 8
  Poctivý “Makovec dort” s láskou upečený

  Milujete mák jako já? Upeču Vám domácí makovec a přidám osobní poděkování :-).

  Po Brně a blízkém okolí doručím, nebo možnost osobního odběru v kavárně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 18.04
  (CZK 450)
 • remaining 4 from 8
  Kávová laboratoř

  O tom, že i kafe může být pořádná věda, vás formou řízená kávové degustace přesvědčí vicemystryně v přípravě filtrované kávy za rok 2018 Anet Kopecká. Během nabitých dvou hodin ochutnáte různé přípravy kávy, které vám navždy změní pohled na kávu jako takovou. 

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 20.04
  (CZK 500)
 • sold 13
  S láskou pečený Mrkvový dort

  Dort, který miluji! Za Váš příspěvek Vám jej s láskou upeču.

  Po Brně a blízkém okolí doručím, nebo možnost osobního odběru v kavárně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 24.05
  (CZK 600)
 • remaining 18 from 20
  Lekce italštiny s rodilou mluvčí

  Milujete italské sýry, které se z mléka našich zvířat vyrábějí v Jinačovicích? A umíte je správně italsky vyslovit a třeba si je i italsky objednat? Ne? Naše statkářka Anička je rodilá mluvčí a na soukromé lekci přímo na statku, u nějaké dobroty z naší kavárny, vás to naučí! Nebo cokoliv dalšího, co vás z tohoto krásného jazyka zajímá.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 24.05
  (CZK 600)
 • sold 6
  S láskou pečený Sachr dort

  Moje Amálka miluje čokoládu! Proto Vám s Amy s láskou upečeme tento rakouský poklad :-) Pěkně kulatej průměr 20cm.

  Po Brně a blízkém okolí doručím, nebo možnost osobního odběru v kavárně.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 28.06
  (CZK 700)
 • sold 11
  Prohlídka do všech koutů místního statku s lekcí dojení krávy nebo kozy

  Domluvím vám exkurzi do všech koutů místního statku a salaše. Navíc vás moje kamarádka Anička naučí jak podojit kozu nebo kravičku Zuzanku :-D.

  K tomu Panini, káva a limonáda dle výběru.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 32.07
  (CZK 800)
 • sold 29
  Prohlídka do všech koutů místního statku a projížďka na oslíkovi

  Domluvím vám exkurzi do všech zákoutí místního statku a svezete se na oslíkovi Ferdovi (max nosnost 55kg).

  K tomu panini a káva/limonáda.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 32.07
  (CZK 800)
 • sold 19
  Den statkářem

  Ráno se sejdeme a nakrmíme zvířata, podojíme, vykydáme, posbíráme vajíčka, vykartáčujeme koně, prostě skvělá příležitost si to zkusit!

  K tomu na svačinu panini, limča a káva dle výběru.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.09
  (CZK 1,000)
 • remaining 3 from 4
  Kurz filtrované kávy pod vedením vicemistryně za rok 2018 Anet Kopeckou

  V60, frenchpress nebo areopress – slyšeli jste už o nich? Jde o různé metody přípravy filtrované kávy a pod vedením baristky a vicemistryně v přípravě filtrované kávy za rok 2018 Anet Kopecké se je naučíte i vy levou zadní. Jdete do toho s námi? (3h kurz) 

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 60.13
  (CZK 1,500)
 • remaining 2 from 4
  ​Den v kůži baristy

  Považujete se za kávového povaleče? Chtěli byste si vyzkoušet jaké to je stát na druhé straně baru, připravovat espresso nebo šlehat mléko? Zkušená baristka Anet Kopecká se s vámi během nabitých 4h ráda podělí nejen o vtipné historky, ale naučí vás i základy baristického řemesla. 

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 80.18
  (CZK 2,000)
 • sold 3
  Naučná stezka za pokladem od Statku k Barborce

  Připravím pro skupinku 5ti dětí naučnou i zábavnou stezku za pokladem od Statku Jinačovice ke Studánce Barborce. Veselý program na 2-3 hodiny.

  V kavárně si potom dáme svačinu ve formě panini a domácí limonády.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 120.26
  (CZK 3,000)
 • sold 0
  Noc na statku

  Rádi by jste zažili nějaké dobrodružství :-)? Nabízím Vám přenocování na statku Jinačovice. Večer uděláme oheň, opečeme špekáčky. Ráno Vám připravím kávu a nabídnu snídani. Platí pro 1-2 osoby.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 120.26
  (CZK 3,000)
 • remaining 2 from 2
  Týdenní pobyt na chatě Lesanka v Bílých Karpatech

  Prožijte týden pohody a relaxu v nádherné přírodě Bílých Karpat!!

  Chata uprostřed lesa v Bílých Karpatech (Hluboče 40), je určena ideálně pro rodinu s dětmi. Chata Lesanka a její okolí nabízí prostor k aktivnímu odpočinku, environmentálnímu vzdělávání a ekologickému smýšlení. U chaty je dětské hřiště (pískoviště, houpačka, skluzavka).

  Umístění objektu v údolí, přímo u potoka a lesa, uvítají milovníci klidu a přírody.

  Jedná se o týdenní pobyt v termínu dle domluvy - mimo hlavní sezónu, jarní prázdniny a Silvestr.


  Chata poskytuje ubytování pro 4 osoby v jedné ložnici.


  Více informací o ubytování a okolí zde.
   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 120.26
  (CZK 3,000)
 • sold 0
  Dětská oslava na statku pro 5 dětí

  Vy jenž máte děti. Přemýšleli jste někdy nad tím udělat oslavu netradičně? Nyní máte možnost to zrealizovat u nás na statku. Zajistím dětem pití i občerstvení. Domácí limonádu, panini, dort dle výběru. Nebude chybět pomazlení se zvířátky, svezení na oslíkovi, malováni na obličej a nějaké další tvoření.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 200.44
  (CZK 5,000)
 • remaining 5 from 5
  Kurz italštiny s rodilou mluvčí (10 lekcí)

  Milujete italské sýry, které se z mléka našich zvířat vyrábějí v Jinačovicích? A umíte je správně italsky vyslovit a třeba si je i italsky objednat? Ne? Naše statkářka Anička je rodilá mluvčí a na soukromém kurzu přímo na statku, u nějaké dobroty z naší kavárny, vás to naučí! Nebo cokoliv dalšího, co vás z tohoto krásného jazyka zajímá. Zakoupíte 10 soukromých lekcí v jakékoliv pokročilosti.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 200.44
  (CZK 5,000)
 • remaining 2 from 2
  Týdenní pobyt na chatě Bylinka v Bílých Karpatech

  Prožijte týden pohody a relaxu v nádherné přírodě Bílých Karpat!!

  Chata Bylinka leží uprostřed lesa v Bílých Karpatech (Hluboče 69), je určena hlavně pro rodiny s dětmi. Chata Bylinka a její okolí nabízí prostor k aktivnímu odpočinku, environmentálnímu vzdělávání a ekologickému smýšlení. U chaty je dětské hřiště (pískoviště, houpačka, skluzavka, lezecká stěna).

  Umístění objektu v údolí, přímo u potoka a lesa, uvítají milovníci klidu a přírody.

  Chata poskytuje ubytování pro 8 osob ve 2 ložnicích.

  Jedná se o týdenní pobyt v termínu dle domluvy - mimo hlavní sezónu, jarní prázdniny a Silvestr). 


  Více informací o ubytování a okolí zde.
   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 240.53
  (CZK 6,000)
 • sold 2
  Dětská oslava na statku až pro 8 dětí

  Vy jenž máte děti. Přemýšleli jste někdy nad tím udělat oslavu netradičně? Nyní máte možnost to zrealizovat u nás na statku. Zajistím dětem pití i občerstvení. Domácí limonádu, panini, dort dle výběru. Nebude chybět pomazlení se zvířátky, svezení na oslíkovi, malováni na obličej a nějaké další tvoření.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 280.62
  (CZK 7,000)
 • sold 2
  Vaše reklama za příspěvek na kavárnu či revitalizaci

  Mockrát děkuji za Vaši podporu!

  Oproti příspěvku Vám nabízím v okolí kavárny vystavit reklamu na Vaši firmu. Vymyslíme vkusnou dřevěnou tabuli či banner, na kterém bude jméno Vaší společnosti.

  Zvu Vás na kávu a dortík či panini a probereme Vaše požadavky :-).

   

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 320.71
  (CZK 8,000)
 • Sold out!!
  Prodloužený víkend na chatě Lesanka v Bílých Karpatech

  Prožijte prodloužený víkend v nádherné přírodě Bílých Karpat!!

  Chata uprostřed lesa v Bílých Karpatech (Hluboče 40), je určena ideálně pro rodinu s dětmi. Chata Lesanka a její okolí nabízí prostor k aktivnímu odpočinku, environmentálnímu vzdělávání a ekologickému smýšlení. U chaty je dětské hřiště (pískoviště, houpačka, skluzavka).

  Umístění objektu v údolí, přímo u potoka a lesa, uvítají milovníci klidu a přírody.

  Chata poskytuje ubytování pro 4 osoby v jedné ložnici.

  Jedná se o prodloužený víkend (ubytování na dvě noci) v termínu dle domluvy - mimo hlavní sezónu, jarní prázdniny a Silvestr.

  Více informací o ubytování a okolí zde.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 56.12
  (CZK 1,400)
 • Sold out!!
  Prodloužený víkend na chatě Lesanka v Bílých Karpatech

  Prožijte prodloužený víkend v nádherné přírodě Bílých Karpat!!

  Chata uprostřed lesa v Bílých Karpatech (Hluboče 40), je určena ideálně pro rodinu s dětmi. Chata Lesanka a její okolí nabízí prostor k aktivnímu odpočinku, environmentálnímu vzdělávání a ekologickému smýšlení. U chaty je dětské hřiště (pískoviště, houpačka, skluzavka).

  Umístění objektu v údolí, přímo u potoka a lesa, uvítají milovníci klidu a přírody.

  Chata poskytuje ubytování pro 4 osoby v jedné ložnici.

  Jedná se o prodloužený víkend (ubytování na dvě noci) v termínu dle domluvy - mimo hlavní sezónu, jarní prázdniny a Silvestr.

  Více informací o ubytování a okolí zde.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 56.12
  (CZK 1,400)
 • Sold out!!
  Prodloužený víkend na chatě Lesanka v Bílých Karpatech


  Prožijte prodloužený víkend v nádherné přírodě Bílých Karpat!!

  Chata uprostřed lesa v Bílých Karpatech (Hluboče 40), je určena ideálně pro rodinu s dětmi. Chata Lesanka a její okolí nabízí prostor k aktivnímu odpočinku, environmentálnímu vzdělávání a ekologickému smýšlení. U chaty je dětské hřiště (pískoviště, houpačka, skluzavka).

  Umístění objektu v údolí, přímo u potoka a lesa, uvítají milovníci klidu a přírody.

  Chata poskytuje ubytování pro 4 osoby v jedné ložnici.

  Jedná se o prodloužený víkend (ubytování na dvě noci) v termínu dle domluvy - mimo hlavní sezónu, jarní prázdniny a Silvestr.

  Více informací o ubytování a okolí zde.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 56.12
  (CZK 1,400)
 • Sold out!!
  Prodloužený víkend na chatě Bylinka v Bílých Karpatech

  Prožijte krásný prodloužený víkend v nádherné přírodě Bílých Karpat!!

  Chata Bylinka leží uprostřed lesa v Bílých Karpatech (Hluboče 69), je určena hlavně pro rodiny s dětmi. Chata Bylinka a její okolí nabízí prostor k aktivnímu odpočinku, environmentálnímu vzdělávání a ekologickému smýšlení. U chaty je dětské hřiště (pískoviště, houpačka, skluzavka, lezecká stěna).

  Umístění objektu v údolí, přímo u potoka a lesa, uvítají milovníci klidu a přírody.

  Chata poskytuje ubytování pro 8 osob ve 2 ložnicích.

  Jedná se o prodloužený víkend (ubytování na dvě noci) v termínu dle domluvy - mimo hlavní sezónu, jarní prázdniny a Silvestr.


  Více informací o ubytování a okolí zde.
   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 96.21
  (CZK 2,400)
 • Sold out!!
  Prodloužený víkend na chatě Bylinka v Bílých Karpatech

  Prožijte krásný prodloužený víkend v nádherné přírodě Bílých Karpat!!

  Chata Bylinka leží uprostřed lesa v Bílých Karpatech (Hluboče 69), je určena hlavně pro rodiny s dětmi. Chata Bylinka a její okolí nabízí prostor k aktivnímu odpočinku, environmentálnímu vzdělávání a ekologickému smýšlení. U chaty je dětské hřiště (pískoviště, houpačka, skluzavka, lezecká stěna).

  Umístění objektu v údolí, přímo u potoka a lesa, uvítají milovníci klidu a přírody.

  Chata poskytuje ubytování pro 8 osob ve 2 ložnicích.

  Jedná se o prodloužený víkend (ubytování na dvě noci) v termínu dle domluvy - mimo hlavní sezónu, jarní prázdniny a Silvestr.


  Více informací o ubytování a okolí zde.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 96.21
  (CZK 2,400)
 • Sold out!!
  Prodloužený víkend na chatě Bylinka v Bílých Karpatech

  Prožijte krásný prodloužený víkend v nádherné přírodě Bílých Karpat!!

  Chata Bylinka leží uprostřed lesa v Bílých Karpatech (Hluboče 69), je určena hlavně pro rodiny s dětmi. Chata Bylinka a její okolí nabízí prostor k aktivnímu odpočinku, environmentálnímu vzdělávání a ekologickému smýšlení. U chaty je dětské hřiště (pískoviště, houpačka, skluzavka, lezecká stěna).

  Umístění objektu v údolí, přímo u potoka a lesa, uvítají milovníci klidu a přírody.

  Chata poskytuje ubytování pro 8 osob ve 2 ložnicích.

  Jedná se o prodloužený víkend (ubytování na dvě noci) v termínu dle domluvy - mimo hlavní sezónu, jarní prázdniny a Silvestr.


  Více informací o ubytování a okolí zde.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 96.21
  (CZK 2,400)