Podpoř vznik české eko značky pro psy a jejich páníčky

Chci začít vyrábět eko produkty pro psy a jejich páníčky. Ověřené léty zkušeností, kvalitní a české.

EUR 357
pledged of EUR 1,922

18%

18% completed

24 contributors pledged

Ecology, Design

Stará Ves nad Ondřejnicí, Moravskoslezský kraj, Česko

Show all rewards

Jak to začalo

Psy jsem milovala odjakživa. Cestou do školy jsem měla za kamarády všechny hafany za plotem a když občas nějaký psí obřík utekl, přiběhl za mnou k našemu plotu, a tak jsem ho jako malý špunt odvedla zpět domů. Toužila jsem se stát veterinářkou, ale osud zamíchal kartami, tak jsem se stala alespoň veterinární sestrou. Hned po škole jsem nastoupila na psí útulek, cítila jsem to jako mé poslání. Tam jsem se naučila, že svět je krutý, každý pes je jiný, co doslova znamená "odolná hračka" a jak se naučit číst psí komunikační signály, aby mi neskončili zakousnutí v ruce. Osud mě pak zavál na psí hotel a školu Koira, kde jsem mohla pracovat se psy nejrůznějších povah. Účastnila jsem se komunikačních psích lekcí s Alexou Caprou a cítila se jako ryba ve vodě. Viděla jsem, jak hluboký může být smutek a jak pracovat se stresem u psů i u lidí. I když mě osud odvál i díky pandemii k úplně jinému povolání, psi jsou pro mě pořád nejdůležitější v životě a i nadále pomáhám najít majitelům společnou řeč s jejich miláčky. Zvířata jsou mou důležitou a nezbytnou součástí a vždy jim budu chtít pomáhat. 

Co je náš cíl?

Zkušenosti mě přivedly k myšlence vyrábět aromatické psí hračky, které budou maximálně odolné a budou jim pomáhat. A tak vznikla značka Bišofka. Má za cíl pomáhat psům a do budoucna i ostatním zvířatům.

Detaily

Primárně chceme vyrábět hračky pro psy naplněné bylinkami, z kvalitních a odolných materiálů, vyvinuté pro co největší trvanlivost. Ale v duchu eko chceme nabízet i další produkty pro psy a jejich páníčky – rozložitelné "hovnopytlíky", nákupní tašky s autorskými kresbami, šátky, záložky... Do budoucna chci značku propojit s nadací na pomoc psům a dalším zvířatům. Spolupracuji s odborníky z Anglie a s předními českými kynology, abychom mohli propojit mnohaleté zkušenosti s magickou mocí bylin. Psí čich je mnohonásobně citlivější, než lidský a vyžaduje zcela jiný přístup. Pes dokáže čichem vnímat stereo, pozná, ze které strany pach přichází a zachytí ho na vzdálenost několika desítek metrů. 

Největším testerem našich myší je pes Amigo, který je velmi citlivý a má svůj svět. Je tak trochu autista a snadno se vyděsí a stáhne do ústraní. Stresuje se z kdečeho. Naši Myš Bišofku má na hraní už více jak rok, zatím necítil potřebu ji roztrhat (taky hodně vydrží) a sáhne po ní vždy, když trochu znervózní. Uklidňuje ho její vůně a když ji může žvýkat. To on je nejlepším ukazatelem kvalitně vyvinutého výrobku :)

Kdo jsem?

Jsem blázen do zvířat a ráda se obklopuji lidmi, kteří to mají taky tak. Ctím pravidlo, že každá bytost má právo na život a zaslouží si ho prožít bez utrpení a v míru. Zvířata jsou mým největším učitelem a dokonalým zrcadlem na cestě za lepším Já. Doma mám kromě dvou psů (ale chtělo by jich to víc) ještě andulky, osmáky degu a želvu. 

Proč to děláme?

Chci zvířatům oplatit všechno to dobré a vše, co mě za ta léta naučili. Zúročit zkušenosti, které mi pomohli získat. A chci, aby každý pes měl svou uklidňující myšku, která mu bude parťákem v dobrém i zlém. Myšky jsou dobrým terapeutem i pro opuštěné a nemocné psy a zaslouží si, aby se o nich dozvěděl celý širý svět. 

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • 19 from 20 Záložka s autorskou psí kresbou

  Taky si rádi čtete, zatímco vám pes leží stočený u nohou nebo přímo u  vás na gauči?

  Bišofka pro vás má záložky do knihy s autorskou psí kresbou, se kterou bude čtení jedna radost. Abyste si společné chvíle mohli vychutnat jak se patří. 
  Poštovné je v ceně.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 3.84
  (CZK 100)
 • 8 from 10 Eko hovnopytlíky

  Jako pejskař neustále zápasím s nedostatkem pytlíků a pořád nějaké hledám a sháním. A pak mě trápí svědomí, že jsem sice uklidila nadílku mých hafanů, ale že to teď někde bude překážet spoustu let na skládce.
  Našla jsem řešení, a sice ekologické pytlíky, které se během několika dní přirozeně rozloží.
  Ráda se o tenhle vynález podělím s vámi! Protože o tohle nesmíte přijít, je to geniální a budeme to nabízet i v rámci naší značky.
  Posílám poštou obratem.
  Poštovné je v ceně.

  Reward delivery: In a month

  EUR 5.77
  (CZK 150)
 • 3 Poděkování

  Chcete podpořit náš nápad, protože se vám prostě líbí, ale nic za to nechcete?
  Budeme vděční za každou pomoc a každému dárci pak poděkujeme na našich stránkách.
  Dobré skutky se ze světa pomalu vytrácejí, protože je nikdo už pořádně neocení, ale my a psi je oceníme vždycky. Haf!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 7.69
  (CZK 200)
 • Sold out!! Domácí sušená játra pro psy 250 g

  Protože své psy milujeme, snažíme se pro ně najít to nejlepší. A nic není kvalitnějšího než domácí produkt.
  Za odměnu při výcviku dávám svým psům sušenou hovězí nebo vepřovou játru, kterou poctivě suším doma ve speciální sušičce pomalu, horkým vzduchem, 16 h. Výsledná sušená játra je nejsilnější magnet pro psy a ještě jsem nenašla psa, kterému by nechutnala.
  Trvanlivost i úspěch u psa zaručen.
  Poštovné je započítáno v ceně.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.61
  (CZK 250)
 • 7 from 10 Kafe 100 g + hrnek

  Za každým úspěšným pejskařem se skrývá nejeden hrnek kafe. A protože my pejskaři držíme pospolu, podpořila kavárna Vřess Caffé Hlučín náš projekt a darovala pro všechny dobré duše, které nás chtějí podpořit, tu nejlepší praženou kávu.
  Ve Vřess Caffé si kávu sami praží, získávájí spoustu ocenění a vůbec dělají svou práci maximálně poctivě, takže jejich káva je naprosto dokonalá a neodolatelná.
  Máme pro vás balíček 100 g kávy (druh je překvapením, ale neodoláte) a k tomu hrneček, ve kterém si můžete kávu patřičně vychutnat. Dokonalá kombinace.
  Do poznámky si můžete napsat, jestli upřednostňujete mletou nebo celou.
  Poštovné je v zahrnuto v ceně. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 13.45
  (CZK 350)
 • 10 from 10 Taška menší

  V rámci eko myšlenky šijeme plátěné a bavlněné tašky a kreslíme a malujeme na ně naše autorské kresby. Černobílé siluety, tlapky nebo barevné psí hlavy.

  Chcete jednu slušivou tašku o rozměrech 41*38 cm, do které se vejde třeba nákup nebo potřeby do školy nebo do práce? Vydrží opravdu hodně. A dokonale doplní vaši pejskařskou image!
  Poštovné je v ceně.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 15.38
  (CZK 400)
 • 2 from 10 Myš Bišofka

  Můžete mít jednu tuhle slušivou a geniální myšku. Je plněná látkou (nic nepřijde na zbyt) a bylinkami, které přes prodyšnou a odolnou látku myšky pes může čichat. 
  Myš má pevný, pletený ocásek, který vydrží i kdejaké tahání a celá je koncipovaná tak, aby vydržela maximum psích rozmarů. Psi většinou nemají potřebu ji roztrhat, ani při vzájemných tahanicích, je to jejich parťák, kterého chtějí nechat žít, protože je uklidňuje, když je ve stresu.
  Pozitivně na ni reaguje 9 psů z 10 (ten desátý je ignorant).
  Tuhle prostě musíte mít!
  Poštovné je v ceně.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 17.30
  (CZK 450)
 • 4 from 5 Taška větší

  Na větší nákupy pro vás máme připravenou bavlněnou tašku větších rozměrů 43*43 cm. 
  Vybavíme vám ji autorskou kresbou v podobě černobílých siluet, psích tlapek nebo barevné psí hlavy.
  Vydrží hodně a každý pejskař by ji měl mít.
  Poštovné je v ceně.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 19.22
  (CZK 500)
 • 5 from 5 Hodina psí školky Ostrava

  Přijďte se svým psem na lekci správného chování a cvičení do Bělského lesa v Ostravě.
  S Monikou Žabkovou, která pomáhá trénovat už několikátou generaci psů na Ostravsku, se naučíte, jak správně komunikovat se svým štěňátkem (i odrostlejším psem), abyste vedli vy i pes spokojený život. Monika pracovala pro psí školu Koira, pro Rebels Ova – Bull Ostrava a nyní vede soukromé tréninky a lekce psí školky. Také cvičí psy pro canisterapii, no zkrátka umí toho předat hrozně moc a na lekci s ní nikdy nezapomenete :) 
  Do poznámky uveďte kontakt, ať můžete najít společný vhodný čas.
  Lekce probíhají v Ostravě.

  Reward delivery: In a year

  EUR 23.06
  (CZK 600)
 • 5 from 5 Myš + menší taška

  Myš Bišofku k vám pošleme v naší menší, plátěné tašce s autorskou kresbou.
  Buďte eko tuplovaně. Nejen váš pes, ale také vy. 
  Poštovné je započítáno v ceně. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 32.67
  (CZK 850)
 • 10 from 10 Společné venčení Ostrava

  Socializace je důležitá a možná v každém věku! Nejen lidí, ale i psů.
  Protože znám spoustu skvělých kynologů a spoustu psů, kteří můžou učit druhé psy, jak se chovat, můžeme se spolu projít v blízkosti Ostravy. Ideálně v Bělském lese, spolu s vaším psem. 
  Pes se musí naučit, jak komunikovat s tvory svého druhu, když na něj celý život žvatlají jen ti divní dvounožci. A s každým psem se dá pracovat. Pojďme se společně projít s kynoložkou a trenérkou Monikou Žabkovou, která učí už několikátou psí generaci tady na Ostravsku a je nevyčerpatelnou studnicí zkušeností. Na čerstvém vzduchu a s dobrou náladou :)
  Do poznámky na sebe uveďte kontakt a najdeme společný termín, snad letos situace dovolí procházení na čerstvém vzduchu. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 34.60
  (CZK 900)
 • 5 from 5 2 hodiny psí školky Ostrava

  Naučte se se svým pejskem správně pracovat.
  Monča vám ukáže, jak na to, aby pes udělal přesně to, co potřebujete. Pracovala dříve pro psí školu Koira, Rebels Ova – Bull Ostrava, trénuje canisterapeutické psy a vůbec toho kolem psů umí strašně moc. A vážně to zabírá.
  Jestli vám nestačí jedna lekce, kupte si rovnou dvě za výhodnější cenu.
  Napište do poznámky kontakt na sebe, abyste mohli najít ideální společný čas a udělat ze svého psa špičkového parťáka.
  Lekce probíhají v Ostravě.

  Reward delivery: In a year

  EUR 38.44
  (CZK 1,000)
 • 14 from 15 Hodina online poradenství

  Máte pejskařské otázky nebo řešíte se svým psem nějaký problém? Pak jsem tu přesně pro vás!

  Podle vašich preferencí můžeme buď mailovou formou nebo videochatem probrat, v čem je asi zakopaný pes a najít spolu řešení. 
  Pracuji se psy již bezmála 7 let, pár mě jich pokousalo (moje chyba) a spoustě z nich jsem pomohla najít snadnější komunikaci s jejich páníčkem a vyřešit neshody společného soužití.
  Pomůžu i vám. A po měsíci si pak řekneme, jaké děláte s pejskem pokroky a jak to ještě vylepšit. Konzultace po měsíci je zdarma.

  Nevzdávejte to se svým psem, on by se pro vás rozdal! Do poznámky mi na sebe nechte kontakt a dáme hlavy dohromady.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 38.44
  (CZK 1,000)
 • 5 from 5 Kresba vašeho mazlíčka

  Autorské kresby, to je naše. Věnujeme se tomu už nějakou řádku let a za váš příspěvek vám moc rádi nakreslíme vašeho mazlíčka. A nemusí to být zrovna pes, i když ti nám jdou nejlíp. 
  Mrkněte na facebooku na stránky Maggie Art, kde najdete ukázku toho, co umíme.
  Do poznámky napište kontakt na sebe, ať nám můžete zaslat fotku, podle které vašeho mazlíčka zvěčníme.
  Používáme nejraději pastelky, suchý pastel, popřípadě barvy, vždy na papír A4. 
  Protože naši psi navždy s námi budou v našich srdcích.

  Reward delivery: In a year

  EUR 57.66
  (CZK 1,500)
 • 10 from 10 Focení psů Ostrava a okolí

  Naše dobrá kamarádka věnovala pro podporu projektu své dokonalé služby. Již několik let fotí psy v přírodě a jejich páníčky a umí to opravdu dokonale, takže se tím i živí.
  Vyfotit psa totiž není jen tak. Napište do poznámky kontakt na sebe, ať se můžete domluvit kdy a kde se vám to hodí. 
  Na tvorbu fotografky Míši a na to, co vás čeká, se můžete mrknout zde: www.paulini.cz
  V ceně není zahrnuto dopravné fotografky na smluvené místo.
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 76.88
  (CZK 2,000)
 • 0 Staňte se naším partnerem

  Za velkou pomoc velká odměna.
  Jsme neskonale vděční, že se vám náš nápad tak líbí a proto vás na našich budoucích stránkách budeme uvádět jako partnery projektu.
  Už napořád.
   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 192.20
  (CZK 5,000)
 • 3 from 3 Bylinková hračka na přání

  Máte náročného psa a tušíte, že se nespokojí s myší?
  Navrhněte vlastní design hračky a my ji pro vás ušijeme a pokud bude mít úspěch, zařadíme ji do našeho bylinkového portfolia produktů. 
  Výzva pro vás i pro nás! Bylinková hračka na přání.
  Poštovné je v ceně, do poznámky uveďte na sebe kontakt, ať to designérství můžeme pořádně probrat.

  Reward delivery: In a year

  EUR 307.51
  (CZK 8,000)