Zachraňme tělocvičnu pro děti

Jste příznivci sportu a gymnastiky především? Pomozte mladým gymnastům, aby se mohli vrátit do své gymnastické tělocvičny v Hostivaři.

Author: Aleš Kočvara

EUR 15,616
pledged of EUR 15,276

102%

102% completed

168 contributors pledged

Antivir, Sport

Česko

Show all rewards

Jak to začalo

Poté, co Martin Konečný ukončil svoji sportovní kariéru, chtěl předat své cenné zkušenosti dále a proto vznikl projekt s názvem GYMPRA. Jeho cílem je nejen vychovávat další generaci gymnastů, ale také přiblížit gymnastiku široké veřejnosti a propojit se s jinými sportovními odvětvími. Největším Martinovým snem bylo otevření vlastní gymnastické tělocvičny, ve které mohou všechny tyto aktivity probíhat současně.

Co je náš cíl?

Minulý rok se nám podařilo najít vhodné prostory a otevřít vlastní gymnastickou halu v Praze - Hostivaři, ale díky pandemii koronaviru se zde zastavila veškerá sportovní činnost. Avšak i za prázdnou tělocvičnu je třeba platit nájem, na který díky koronaviru a vládou pozastaveným sportovním aktivitám nemůžeme vydělávat. Naším cílem je udržet pronajaté prostory, abychom  poté mohli tělocvičnu znovu otevřít a obnovit veškeré sportovní aktivity, které zde probíhaly před hromadným uzavřením sportovišť. Prosíme tedy, podpořte nás, aby se děti a další sportovci měli kam vracet - děkujeme.

Detaily

Před rokem gymnastický oddíl GYMPRA otevřel novou sportovní halu, což znamenalo poměrně velkou investici, především do úprav haly a nákupu specializovaného sportovního nářadí a pomůcek. Obáváme se, že když nebudeme schopni platit nájem, museli bychom tyto prostory opustit.

Kdo jsme?

Jsme parta mladých trenérů, pro které je gymnastika nejen povoláním, ale také zábavou. Chceme, aby dovednosti a zkušenosti, které děti nasbírají v tělocvičně, zúročily i mimo ni.

Proč to děláme?

Chceme, aby se děti měly kam vrátit, až koronavirová krize skončí. 

Comments

Choose reward for your contribution

 • 51 Pro dobrý pocit 😊

  Užijte si dobrý pocit z toho, že jste přispěli dětem na to, aby si mohly užívat radost z pohybu na svém oblíbeném místě se svými oblíbenými trenéry.

  Reward delivery: In a week

  EUR 7.64
  (CZK 200)
 • 34 from 40 GYMPRA kšiltovka

  Kšiltovka s GYMPRA potiskem.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 19.09
  (CZK 500)
 • 167 from 200 GYMPRA sportovní láhev

  Zdravá láhev na pití s potiskem gymnastické akademie.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 19.09
  (CZK 500)
 • 14 from 20 Kruhový trénink

  Hodinový kruhový trénink včetně vstupu do hostivařské tělocvičny. Naučíte se nové cviky na zpevnění těla a k lepším výkonům namotivují naši kondiční trenéři.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 28.64
  (CZK 750)
 • 4 from 10 Fyzioterapeutické vyšetření (0,5 hod)

  Odborné vyšetření fyzioterapeutem a sestavení terapeutického plánu, jehož cílem bude předejít případným pohybovým poruchám a bolestem těla.

  Podle individuálních potřeb bude každému vytvořen specifický soubor kompenzačních cviků.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 30.55
  (CZK 800)
 • 6 from 20 Permanentka na 5 vstupů do tělocvičny

  Permanentka na 5 náštěv profesionální gymnastické tělocvičny. Chcete se naučit něco nového, ale máte strach? S tím vám pomohou naše  speciální gymnastické pomůcky nebo i  molitanová jáma pro nácvik složitějších gymnastických prvků.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 38.19
  (CZK 1,000)
 • 7 from 15 Trénink gymnastiky se závodním trenérem (1 hod) - PŘÍDAVEK

  Chcete se naučit kotrmelec, stojku nebo salto? Vyberte si jednoho z našich závodních trenérů gymnastiky, který provozuje individuální lekce přímo  zde a užijte si hodinu plnou pohybu a zábavy. 

   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 57.28
  (CZK 1,500)
 • Sold out!! Trénink gymnastiky se závodním trenérem (1 hod)

  Chcete se naučit kotrmelec, stojku nebo salto? Vyberte si jednoho z našich závodních trenérů gymnastiky přímo zde a užijte si hodinu plnou pohybu a zábavy.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 57.28
  (CZK 1,500)
 • 2 from 10 Permanentka na 10 vstupů do tělocvičny

  Permanentka na 10 náštěv profesionální gymnastické tělocvičny. Chcete se naučit něco nového, ale máte strach? S tím vám pomohou naše speciální gymnastické pomůcky nebo i molitanová jáma pro nácvik složitějších gymnastických prvků.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 76.38
  (CZK 2,000)
 • Sold out!! Trénink s Danem Radovesnickým (1 hod) - PŘÍDAVEK

  Poptávka po tréninku s Danem byla vysoká,  tak si nenechte ujít možnost zatrénovat si s několikanásobným mistrer ČR v gymnastickém šestiboji. O tom, že gymnastice rozumí a něco vás naučí, není sporu. Přesvědčte se sami na tomto  videu.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 76.38
  (CZK 2,000)
 • Sold out!! Trénink s Danem Radovesnickým (1 hod)

  Dan je několikanásobný mistr ČR v gymnastickém šestiboji. O tom, že gymnastice rozumí a něco vás naučí, není sporu. Přesvědčte se sami na tomto videu.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 76.38
  (CZK 2,000)
 • Sold out!! Trénink s Martinem Konečným (1 hod)

  Martin je mistr a vícemistr Evropy, vícenásobný mistr ČR ve sportovní gymnastice a také učastník olympijských her v Pekingu 2008 a Londýně 2012. 

  Naučí vás triky na hrazdě a základy na dalších gymnastických nářadích. Přesvědčte se sami na  tomto  videu.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 95.47
  (CZK 2,500)
 • 9 from 10 Skupinový trénink gymnastiky (1,5 hod)

  Nabízíme pro sportovce všech odvětví skupinové tréninky gymnastiky jako doplňkovou aktivitu. Trénink vám bude ušitý na míru podle toho, co ve svém sportu potřebujete.

  Skupinový trénink zahrnuje trenéra a vstup do gymnastické tělocvičny - Hostivař

  Maximální kapacita skupiny je 10 lidí.
   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 152.76
  (CZK 4,000)
 • 2 from 5 Dotkni se přírody

  Pobyt v přírodě - přespání pod širým nebem, romantické večerní posezení u ohýnku, osvojení si práce se dřevem, obstarání potravy a učení se spolupráci ve skupině. Se stavěním přístřešku a dalším vám pomůže naše zkušená a veselá instruktorka Kristýna.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 190.95
  (CZK 5,000)
 • 3 from 3 Firemní exhibice

  Potřebujete program na firemní akci? Využijte  exhibice v podání mladých gymnastů a reprezentantů ČR. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 381.90
  (CZK 10,000)
 • 8 from 8 Víkendové soustředění

  Jste gymnastický klub, který chce naučit své děti nové prvky, ale podmínky vaší tělocvičny nejsou dostačující? Gymnastická hala v Hostivaři nabízí víkendové soustředění, kde využijete molitanovou jámu, profesionální závodní trampolínu a mnoho dalších průpravných pomůcek pro gymnastiku. Po tréninku je možnost využít místní kuchyňku a kdyby došlo na nudu, můžete zahájit  pingpongový turnaj. 

  Pro bližší informace volejte: 720 308 060

   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 572.85
  (CZK 15,000)
 • 3 from 3 Firemní teambuilding

  Potřebujete uspořádat netradiční teambuilding? Naši trenéři vám poskytnou gymnastickou tělocvičnu po celé odpoledne a dohlédnou na to, aby se nikomu nic nestalo. Poradí vám krok za krokem, jak zvládnout základy gymnastiky. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 954.75
  (CZK 25,000)
 • 3 from 3 Firemní teambuilding s vystoupením

  Potřebujete uspořádat netradiční teambuilding? Naši trenéři vám poskytnou gymnastickou tělocvičnu po celé odpoledne a dohlédnou na to, aby se nikomu nic nestalo. Poradí vám krok za krokem, jak zvládnout základy gymnastiky. Součástí akce je i vystupení akrobatické dvojice Akroduo.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 1,145.69
  (CZK 30,000)
 • 10 from 10 Sponzor tělocvičny

  Stanete se naším sponzorem po dobu jednoho roku. Vaše sponzorství bude viditelné na našich webových stránkách. Vymezíme vám prostor pro reklamu v naší tělocvičně dle domluvy. Vaše logo bude slušet i závodním gymnastům na jejich teplákových soupravách.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 1,909.49
  (CZK 50,000)
 • 1 from 1 Generální sponzor tělocvičny

  Stanete se naším generálním sponzorem po dobu jednoho roku. Pro vaše firemní logo vymezíme prostor na reklamu až 5x5 metrů. Vaše sponzorství bude nejvíce viditelné na našich webových stránkách. To ale není vše, vaše logo bude našité na oddílové teplákovky závodních děti, aby bylo vidět kdo ty mladé gymnasty podporuje. Samozřejmostí je i uspořádání gymnastické  exhibice dle našich možností.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 5,728.47
  (CZK 150,000)