Vytiskneme Velkou svačinkovou bichli? Teď je to na Vás!

Podpořte vznik unikátní tištěné kuchařky Velká svačinková bichle. Na každý (školní) den Vás čeká hravá, chutná a vyvážená svačinka. Žádné složitosti. Celkem 190 receptů seřazených podle sezon, skvěle použitelných i na večeře nebo snídaně.

Odměny rozeslány + seznam škol a školek, které dostanou Bichli

Dec 7, 2020

Přátelé, ještě jednou všem veliký dík! Zkuste si představit, jaké to je odeslat přes 2000 balíčků. My si to také představit neuměli, je to opravdu moooc. :D Každopádně odměny jsou rozeslané všechny, kromě pár, jejichž majitelé se nám bohužel vůbec neozývají a my už nevíme, jak jinak je zkontaktovat (viz níže).

Nominace škol a školek, které od nás dostanou Bichli

Jedním z milníků kampaně byl i náš slib, že 100 škol a školek od nás tištěnou Velkou svačinkovou bichli dostane zdarma. Nominací se nám sešlo téměř 500! To nás upřímně dost překvapilo a zároveň nás tak obří zájem potěšil. Prvních 100 nominací, které se do výběru dostaly najdete zde.

Samotné rozesílání knih těmto vybraným budeme realizovat v průběhu ledna a února. Se všemi se musíme nejprve zkontaktovat a následně domluvit, kam, jak a komu u nich Bichli pošleme, aby se dostala do správných rukou (respektive do správné kuchyně).

Sázení stovek stromů a křest Bichle

Jen za HitHitové objednávky vysázíme společně s organizací HomeForTrees.com 913 stromů, za objednávky přes náš web od konce září do konce listopadu dalších 411 a do jara, než se na to budeme moci vrhnout ještě asi nějaká ta stovka přibude. Přidáte se k nám, až to situace umožní? Rozhodně sledujte náš Facebook, Instagram a hlavně naše emaily, jakmile budeme vědět termín a místo, dáme vám o tom vědět a moc rádi vás osobně poznáme!

A jak to bude s pokřtěním Velké svačinkové bichle? Náš slíbený křest společně s prosincovou koupelí ve Vltavě se už blíží a vězte, že od té doby, co padl i tento poslední milník naší kampaně, poctivě každé ráno “trpíme” pod ledovou sprchou a snažíme se na to připravit, jak jen to je možné. Sledujte náš Facebook a stories na Instagramu, v příštím týdnu prozradíme, kdy přesně se tahle taškařice odehraje. :-)

Nicméně stále platí, že jakmile to bude možné, rádi bychom uspořádali i klasický křest, kde bychom to dodatečně oslavili a uspořádali třeba i nějaký zajímavý doprovodný program. Kdy na toto dojde, si zatím ale netroufáme vůbec odhadovat.

Kdo ještě svou odměnu nedostal, protože ho nejsme schopni kontaktovat?

Pokud se mezi nimi poznáte, ozvěte se nám prosím co nejdříve buď emailem na bichle@blogkuchtime.cz nebo třeba na Facebook messenger.

(počet teček se rovná počtu vynechaných písmen)

Odměna Podepsaná Bichle:
dohn....55@seznam.cz
eva.py....a@umww.com
mi....nova@seznam.cz
no.....mn@gmail.com
p....17@gmail.com

Odměna Prostě Bichle:
evca.he.....ova@seznam.cz
....ovajitka@seznam.cz
....a.kt@seznam.cz
marika.c....a@email.cz
p....a.a@seznam.cz
p....va.v@seznam.cz

Odměna Bichle speciál + krabička:
ny..@...com

Mezi těmi emaily jste se nepoznali a stejně Vám Bichle nedorazila, ani žádné info od Zásilkovny? Čeká nám tu pár nevyzvednutých vrácených balíčků a určitě i nějaká malá chybička se stát mohla. Určitě nám také napište, ověříme to a věřešíme dřív než byste řekli “svač!”.

Buďte zdrávi, zůstaňte pozitivně negativní a užijte si svátky!
Pája, Veru & Tom

PS: Kdo jste už Bichli stihli řádně prostudovat, budeme moc vděční, když nám přihodíte na Facebook doporučení/recenzi přímo sem. Ostatním to moc pomůže v rozhodování, zda je pro ně naše Velká svačinková bichle to pravé. Pokud máte nějaký tip na zlepšení nebo jste objevili nějakou chybku, budeme moc rádi za zprávu, ať to můžeme ještě dovychytat - třeba v případném dotisku. :-)

DŮLĚŽITÉ: Dotazník, kam vám Bichle doručíme?

Oct 11, 2020

Hezký nedělní večer všem,

Možná jste již ve svých emailových schránkách zaregistrovali náš email s předmětem “Velká svačinková bichle - kam ji doručíme?” V emailu krom jiného najdete odkaz na dotazník a pokud jste ho již vyplnili, odeslali a přišlo Vám potvrzení, tak moc děkujeme. Nic dalšího řešit nemusíte a ani nemusíte číst dál. Už jen pár týdnů a Vaši odměnu zabalíme do pěkného boxíku a poputuje za Vámi.

Pokud s vyplněním otálíte nebo email nedorazil, čtěte prosím dál.

Abychom odměny mohli co nejrychleji připravit a odeslat, potřebujeme od Vás, abyste nám tento dotazník odeslali co nejdříve a my tak mohli popřípadě doladit poslední detaily nebo nesrovnalosti.

Pokud jste email s dotazníkem ještě nedostali, mohlo nastat následující: 

1. Email se zatoulal do jiných složek než Doručená pošta.

Používáte seznam.cz, email.cz nebo post.cz? Mrkněte do složky Hromadné a raději i do spamu. Jistota je pak zadat do vyhledávátka "Velká svačinková bichle - kam ji doručíme" - takto totiž zní předmět emailu s dotazníkem.

A co gmail? Nejčastěji “padáme” do složky Promoakce, pokud ji používáte. Mrkněte do ní nebo opět zkuste vyhledávátko a do něj "Velká svačinková bichle - kam ji doručíme"

Zde pomoc i pro emaily na centrum.cz, volny.cz a atlas.cz

2 Technický šotek - dotazník se mohl někde zatoulat

Potřebujete-li naši pomoc, tak pište na svacinkovabichle@gmail.com nebo třeba do zpráv na Facebooku a rádi Vám pomůžeme.

_ _ _ _ _ _ _ _

A v jaké fázi je teď tištěná kniha? Tiskařské stroje jednou na 100%. Tady je fotka z pátečního tisknutí obálky. Ale rozhodně stojí za to vidět i na kratičkém videu, jak ty stroje kmitají - to máme tady na Facebooku. :-) Další aktuality můžete sledovat taky ve stories na našem Instagramu.

Mějte se všichni moc dobře,

Pája, Veru a Tom

Kampaň skončila, co bude dál?

Sep 25, 2020

Vážení milovníci dobrých svačinek,

Kampaň skončila a my jenom těžko hledáme nejvhodnější slova, protože to byla jízda a to jenom díky Vám!  Moc děkujeme, neskutečně si vážíme Vaši podpory. Na začátku kampaně jsme si ani netroufali představit, jak dopadne a s každým splněným milníkem jsme krom naprostého dojetí měli také pocit, že jsme pro vás vytvořili opravdu něco potřebného a jedinečného.

Děkovací pejsek - Velká svačinková bichle

Co nás teď společně čeká, aby se k vám Bichle dostala v pořádku?

 1. Na jakou Zásilkovnu Vám odměnu doručíme - připravíme jednoduchý formulář, do kterého vše potřebné vyplníte raz dva. Pro 10 měst také bude možné zvolit osobní odběr a nechat se od nás pozvat na kávu plus navštívit třeba i něco zajímavého poblíž. 

 2. Chcete nanominovat školu nebo školku, do které pošleme tištěnou Bichli? Svou favoritku také vyplníte do formuláře. Kdo dřív přijde, ten dřív svačí. 

 3. Máte knihu s věnováním? Vyřešíme spolu, komu ji budete chtít věnovat. 

 4. Vybrali jste si odměnu s krabičkami? Bude na čase si vybrat barvu.

 5. A co trička? Vyberete si svou velikost a pánský/dámský střih. Barva bude bílá. Může se stát, že o tričko nebudete mít zájem, i taková bude varianta v dotazníku. Budeme radši, když ho opravdu využijete (hrdým nošením), než aby brečelo v koutku skříně (nedejbože jako hadr na podlahu).

DŮLEŽITÉ: Emaily budou chodit do složky “Hromadné” nebo “Promo” (v horším případě i “Spam”), tak to prosím hlídejte, ať Vám nic neuteče. V předmětu emailu bude vždycky Velká svačinková bichle.

Kdy Vám Bichle dorazí?

Už se moc těšíme, až dáme všechno do kupy, připravíme Vám krásné balíčky a Vy budete moci začít vařit o stodevadesát! Zatím vše šlape podle plánu, takže v půlce listopadu bychom měli začít postupně odesílat Vaše zakoupené odměny. Budeme vás průběžně informovat a o začátku rozesílání rozhodně napíšeme i další aktualitu zde na HitHitu.

Ještě jednou s naprostou pokorou a vděkem - DĚKUJEME

Pája, Veru a Tom

PS. Zákulisí, legrácky a aktuální dění sledujte ve stories na našem Instagramu @svacinkovabichle. Na Facebooku budete moci sledovat např. naše prosincové koupání a neoficiální křest Bichle ve Vltavě.

1 000 000 Kč! Dárek navíc pro každého. Pošlete nás v prosinci vykoupat se ve Vltavě? + soutěž

Sep 22, 2020

Je to neuvěřitelné, ale skutečně jsme překonali milník 1 milion korun! O tom se nám upřímně před kampaní ani nesnilo. Děkujeme moc za tak obří zájem a podporu naší Bichle.

Jak tedy bude vypadat slíbený dárek pro všechny, kdo jste nás podpořili nebo ještě podpoříte koupí tištěné Bichle tady na HitHitu?

Tričko Chceš kousnout

Už teď se můžete těšit na toto vtipné tričko s naším pejskem z loga. Budeme moc vděční, když nám to napíšete jak se vám líbí sem do komentářů na Facebooku. Najdete tam taky víc ukázkových fotek.

Velikost trička a zda dámské nebo pánské si budete vybírat v dotazníku, který Vám pošleme po skončení kampaně.

Nový a poslední 4. milník

Pája včera v děkovacím vysílání naznačila, že chystáme soutěž. Ta zároveň souvisí s naším posledním sranda-milníkem.

Touto neuvěřitelnou částkou, která se doposud vybrala, jsme se stali 2. nejúspěšnější kuchařkou v historii českého crowdfundingu. Díky VÁM! Zvládneme Bichli dotáhnout až na první místo?

Jak? Na první místo se dostaneme, pokud se nám podaří vybrat 1 210 500 Kč a víc.

Pokud se to povede, Bichli všichni tři (Pája, Veru i Tom) pokřtíme v prosinci před svátky koupelí ve Vltavě - a koupat se budeme i my.

Budeme naprosto upřímní - studenou vodu nesnášíme! A zatím si tu koupel moc neumíme představit. Takže to pro nás bude veliká výzva a myslím, že se budete bavit (my už míň asi :D ).

Pokud budete někdo chtít křtít s námi, budeme rádi. Vítáme především ty, kteří nás nebudou hecovat ze břehu, ale skutečné kabrňáky, co si zaplavou s námi! Komu se do vody chtít nebude, žádné strachy, budeme to streamovat živě - takže sledování z tepla obýváku bude také možné. 

Jak nás poslat v prosinci do Vltavy a ještě k tomu něco vyhrát?

Dejte o blížícím se konci kampaně vědět přátelům. Sdílejte veřejně tento náš post na Facebooku a my ze všech sdílejících vybereme:

 • 1, kdo vyhraje tyčový mixér od našeho partnera G21 Vitality + 1 tištěnou Bichli navic (Vánoce se blíží, žejo...)
 • 3, kteří vyhrají každý 1 krabičku Zdravá sváča + 1 tištěnou Bichli navic. 

Pokud ke sdílení připíšete 1-2 věty, proč jste nás podpořili, proč se Vám Bichle líbí a udělá Vás to takto hodně, tak máme to koupání skoro jisté. BRRRRR! :-)

Soutěž je jen pro ty, kdo si tištěnou Bichli zakoupili. Tyčák, krabičky i Bichle výhercům přijdou dohromady se zakoupenou HitHit odměnou. Výherce oznámíme v komentářích pod sdílecím postem v pondělí 28. září.

Tak co, pošlete nás v prosinci na koupačku ve Vltavě? :)

Post ke sdílení zde.

Děkujeme!
Pája, Veru & Tom

A tady se můžete podívat na záznam vysílání k dosažení 3. milionového milníku, tentokrát Pája vysílala na našem Facebooku.

PS: Aktuální info z tiskárny, už si na nás chystají papíry a zahřívají stroje!

4 nové odměny, 100 Bichlí pro školy a školky a co se stane, pokud vybereme milion?

Sep 13, 2020

Milí svačinkáři,

jsme neskutečně vděční za veškerou Vaši podporu, díky které jsme se přehoupli přes 2. milník, tedy částku 750 000 Kč. Čeká nás posledních deset dní kampaně a my jsme zvědaví, co se bude dít dál.

Přidáváme 4 nové odměny

Potěší i Vás, kteří jste nás již podpořili. Jde totiž o naše srdcovky.

 • Pro rodiče kávomilce – milujeme kvalitní kávu a jestli jste na tom podobně, určitě oceníte odměnu v podobě 500 g výběrové zrnkové kávy v krásném dřevěném dárkovém boxu s naším pejskovým logem. Box pak můžete využít Vy osobně, nebo ho přenechejte dětem třeba na pastelky. V balíčku čekejte také sladké překvapení. Kávu vybral náš oblíbený kavárník Tomáš z Rocher Cafe.

huups houpátko

 • Huups – Zábava pro malé i velké (nejen) svačinkáře – Lidi, už jste to někdy zkoušeli, nebo viděli na tom blbnout děti? V jednoduchosti a krásném zpracování těchto houpacích prkének je jejich krása. Naši přátelé manželé Markéta a Martin je pro Vás ručně vyrábějí v Jižních Čechách. Huupsátka budou také unikátní naším pejskovým logem. Více o Huups na jejich webu.

Jídlověda Margit Slimákové

 • Jídlověda – školení od PharmDr. Margit Slimákové – Co to vlastně znamená zdravé stravování a jak mu porozumět a nebýt zmatený jak lesní včela Vám vtipně a srozumitelně vysvětlí Margit. Nebojte, nebudete měřit, vážit ani počítat kalorie. Kurzy se konají po celé ČR. Více podrobností o kurzech zde.

 • Za prodané Bichle budeme jednou za čas sázet stromy a Vy se můžete přidat. K tomu Vám připravíme nezapomenutelnou svačinku a na konci ještě společně zagrilujeme, když zakoupíte tuto odměnu. Vyrazíte s námi?

Nové odměny poznáte jednoduše podle názvu – jmenují se "Nová odměna bez Bichle".

(nové odměny se objeví v pondělí dopoledne)

100 tištěných knih poputuje do škol a školek. Do jakých?

O tom rozhodnete Vy všichni, kdo jste nás v kampani podpořili. Až kampaň skončí, pošleme Vám formulář, kde budete moci nominovat vybranou školu nebo školku, o které si myslíte, že by jí Bichle pomohla a udělala radost. Prvních 100 nominovaných ji od nás dostane.

Spolu s tímto formulářem nám také budete posílat vybranou Zásilkovnu nebo kavárnu, kam Vám Bichli doručíme (proč kavárnu? Čtěte v 2. aktualitě).

3. Milník - 1 000 000 Kč, dopadne to?

Pokud překročíme neuvěřitelnou částku 1 milionu korun, dostanete Vy všichni, co jste nás podpořili zakoupením jakékoli odměny s tištěnou bichlí, dárek navíc. O co půjde?

Bude to krásné, milé, asi se o to doma budete trošku hádat, ale každopádně to udělá radost. PS: Klíčenku nečekejte!

Pomozte nám dosáhnout 3. milníku a sdílejte kampaň. Nejlépe na Facebooku funguje, když při sdílení připíšete 2–3 věty, proč jste nás podpořili Vy nebo proč se Vám Bichle líbí.

Sdílítko na Facebooku

A tady se můžete podívat na záznam vysílání k dosažení 2. milníku, tentokrát Verča vysílala na našem Facebooku.

1. milník dosažen, byli jsme na ČT1 a kolik knih rozdáme školním jídelnám?

Sep 4, 2020

Milí svačinkáři,

máme za sebou první třetinu kampaně na Hithitu a vy jste pokořili 1. milník, tedy neuvěřitelných půl milionu korun (více o milnícíh jsme psali v první aktualitě). Za to Vám patří obrovský dík, nesmírně si Vaší podpory, enegie a nadšení vážíme. A co to tedy znamená?

 • Osobní odběry v kavárnách budou! Vaši tištěnou Bichli si budete moci vyzvednout osobně v několika kavárnách po celé ČR a za ušetřené poštovné Vás rovnou v té kavárně pozveme na  dobrou kávu. 

 • A teď to tajemství - jakou kuchařku chystáme na příští rok? Už od teď se můžete těšit na Velkou obědovou bichli. Bude vychytaná, bude jiná a stejně jako Svačinková bude hlavně super praktická. Těšte se!

Pro všechny, kdo nás ještě neznají, tu máme bezva způsob, jak to změnit. Včera měl premiéru nový díl pořadu Všechno, co mám ráda na ČT1, ve kterém jsme připravovaly naše svačinky přímo před televizními kamerami. Mrkněte na záznam našeho svačinového vystoupení :-)

Před námi je 2. milník -> 750 000 Kč. Co chystáme?

Pokud tuto částku překročíme, vezmeme 100 tištěných Bichlí a darujeme je vybraným školám a školkám. Kdo bude vybírat? No přece Vy, naši čtenáři! Více ale až po dosažení 2. milníku. Co na to říkáte? Dejte nám vědět na Facebooku do komentářů pod toto video, kde o tom všem Pája mluví.

Krom toho pro Vás přidáme ještě pár dalších nových odměn. Vy, co jste si již Bichli koupili, nebuďte smutní. Odměny nebudou Bichlové (tzn. budou to odměny bez tištěné knihy), ale budou to boží věci! :) 

Pája, Veru & Tom

Každým sdílením kampaně jsme o kousek blíž dalšímu milníku. Děkujeme moc, že o nás a hlavně o Bichli mluvíte a píšete. :-)

Sdílecí tlačítko Facebooku

A tady můžete kouknout na záznam živého vysílání k dosažení 1. milníku, tentokrát Pája vysílala na našem Instagramu @svacinkovabichle.

100% za méně než 20 hodin, moc děkujeme! A co bude dál?

Aug 27, 2020

Naši milí příznivci dobrých svačinek,

kampaň běží druhý den a my jsme se ještě pořád nestihli vzpamatovat ani z těch prvních 20 hodin, které stačily k dosažení 100% částky potřebné pro tisk. Co to znamená? Tištěné Bichle budou! Ale rozhodně nekončíme, čeká nás ještě 28 dní a jedeme dál! 

Tušili jsme, že je Bichle něco opravdu božího, ale asi nikdo z nás tří (Pája, Veru a Tom) jsme nečekali tak obrovský zájem a tolik naprosto odzbrojujících reakcí. 

Děkujeme, nesmírně si toho vážíme.

Co bude dál a proč chceme vybrat co nejvíce? 

Čím více peněz vybereme, tím více knih necháme vytisknout a budou tak dělat radost v mnohem více rodinách. Takhle jednoduché to je. Aby to vše bylo ještě zábavnější a napínavější, stanovili jsme si 3 milníky. Vždy, když prvního z nich dosáhneme, prozradíme Vám, co Vás čeká v tom dalším. :-)

 1. Milník: vybraných 500 000 Kč

Pokud se podaří vybrat neuvěřitelného půl celého milionu, představíme Vám, jakou kuchařku plánujeme na příští rok. A nejen to, zakoupené Velké svačinkové bichle bude možné v některých městech vyzvednout osobně. Ale nebude to ledajaké osobní vyzvednutí.

Ušetříme za poštovné, takže místo toho Vám zaplatíme dobrou kávu v jedné z našich spřátelených kaváren, kam si pro Bichli budete moci přijít. :-) Ušetříme tím spoustu litrů nafty, kterou by jinak propálily dodávky Zásilkovny ježděním sem a tam po ČR. A to se počítá!

      2. Milník: vybraných 750 000 Kč

Co Vás zde čeká za překvapení prozradíme až ve chvíli, kdy splníme milník 1. Kromě jiného to znamená také to, že dokážeme vytisknout 10 000 knih!

      3. Milník: vybraný 1 000 000 Kč

Tady to bude veliké. Pokud dosáhneme na toto neuvěřitelné číslo, každému z Vás přibalíme k Bichli ještě jednu skvělou vtipnou a krásnou věc. Co to bude? To prozradíme až po dosažení Milníku 2.

Z celého srdce ještě jednou DÍKY!

Pája, Veru & Tom

Moc Vám děkujeme také za každé sdílení kampaně

Hned jak padlo 100%, Pája v live vysílání na našem Facebooku natočila toto poděkování, plné radosti, dojetí a ... no však na něj mrkněte :-)

EUR 51,124
pledged of EUR 10,109

505%

505% completed

2,043 contributors pledged

Food, Literature

All or nothing. Project finished on Sep 24, 2020 at 15:59.

Choose reward for your contribution

 • sold 24
  Nadšenec

  "Tištěnou Bichli nechci, ale jste tak boží, že vás chci podpořit."

  100 Kč je minimum, ale můžete při objednávce nastavit i vyšší příspěvek. :-)

  Dostanete za to od nás speciální děkovný email, do kterého Vám přidáme jeden recept z Bichle podle Vašeho výběru.

  --------
  Toto je jediná odměna, která nepatří do akce "za každé 3 prodané tištěné Bichle zasadíme strom s organizací Homefortrees.com".
  --------

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 4.04
  (CZK 100)
 • remaining 49 from 50
  NOVÁ ODMĚNA bez Bichle: Sváča a grilovačka

  Připravíme Vám dokonalou svačinku, když se k nám přidáte na některé sázení stromů za prodané Bichle (z akce "za každé 3 prodané bichle vysadíme strom"). A až vše vysadíme, ještě pro vás něco ugrllujeme zagrilujeme.
  --------
  Více o nových odměnách se dozvíte ve 3. aktualitě zde u projektu.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 12.13
  (CZK 300)
 • sold 345
  Prostě Bichle

  Neboli prostě kniha. Velká svačinková bichle v celé své kráse a tloušťce, ale bez podpisů autorek a bez přístupu do členské sekce vicnezkucharka.cz. Dostanete tedy:
  • 1 x tištěnou Bichli
  Poštovné se Zásilkovnou máte v ceně, tak jako je to u všech ostatních odměn.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 22.04
  (CZK 545)
 • sold 1,362
  Podepsaná Bichle

  Vždycky jste toužili mít Bibli podepsanou od autora? To Vám sice nesplníme, ale Bichli podepsanou od nás dvou Vám splníme rády. Co získáte?
  • 1 x tištěnou Bichli s podpisy autorek
  • neomezené členství "Jsem labužník"  na vicnezkucharka.cz *
  • poštovné v ceně (Zásilkovna)
  --------
  * Standardní cena prémiového členství "Jsem labužník" je 390 Kč na rok, časově neomezená varianta je k dispozici pouze nyní k nákupu na HitHitu.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 22.24
  (CZK 550)
 • remaining 31 from 55
  Podepsaná Bichle s věnováním

  Doslova a do písmene se Vám budeme věnovat a zaručeně to bude krásné a originální. Co všechno dostanete?
  • 1 x tištěnou Bichli s podpisy autorek a osobním věnováním
  • neomezené členství "Jsem labužník"  na vicnezkucharka.cz *
  • poštovné v ceně (Zásilkovna)
  --------
  * Standardní cena prémiového členství "Jsem labužník" je 390 Kč na rok, časově neomezená varianta je k dispozici pouze nyní k nákupu na HitHitu.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 30.33
  (CZK 750)
 • sold 0
  NOVÁ ODMĚNA bez Bichle: Výběrová káva

  Pro rodiče kávomilce – Obě jsme velké milovnice kvalitní kávy. Proto jsme pro Vás připravily naši oblíbenou výběrovou zrnkovovou z Rocher Cafe (2 x 250 g).

  Vše zabaleno v krásném dřevěném boxu.
  • poštovné v ceně (Zásilkovna)
  --------
  Více o nových odměnách se dozvíte ve 3. aktualitě zde u projektu. Včetně fotky toho boxíku ;)

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 36.39
  (CZK 900)
 • sold 131
  2 podepsané Bichle

  Taky bychom odměnu mohli nazvat "Ježíšek ve střehu". Proč? Dostanete dvě podepsané Bichle, což udělá radost Vám a ještě někomu dalšímu (kamarádce, sestře, babičce, mamince, tatínkovi...) právě třeba k Vánocům. Těšte se na:
  • 2 x tištěnou Bichli s podpisy autorek
  • 2 x neomezené členství "Jsem labužník" na vicnezkucharka.cz *
  • poštovné v ceně (Zásilkovna)
  • 1 vysazený strom navíc
  --------
  * Standardní cena prémiového členství "Jsem labužník" je 390 Kč na rok, časově neomezená varianta je k dispozici pouze nyní k nákupu na HitHitu.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 44.48
  (CZK 1,100)
 • remaining 7 from 33
  Bichle speciál & krabička

  Chcete něco speciálního? Něco, co rozhodně nebude mít každý? To se nám libí! Recept o Vás nenapíšeme, ale za to Vám v Bichli jmenovitě poděkujeme za podporu a Vaše jméno se tak vtiskne na stránky kuchařky navěky. Získáte:
  • 1 x tištěnou Bichli s podpisy autorek a osobním věnováním
  • Vaše jméno vytištěné v knize
  • 1 x krabička Zdravá sváča ZDARMA
  • neomezené členství "Jsem labužník"  na vicnezkucharka.cz *
  • poštovné v ceně (Zásilkovna)
  • 1 vysazený strom navíc
  --------
  * Standardní cena prémiového členství "Jsem labužník" je 390 Kč na rok, časově neomezená varianta je k dispozici pouze nyní k nákupu na HitHitu.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 60.25
  (CZK 1,490)
 • sold 4
  NOVÁ ODMĚNA bez Bichle: Houpací prkno

  Dřevěné, ručně vyrobené houpací/balanční prkno Huups z limitované série s naším pejskem zajistí spoustu zábavy pro malé i velké svačináře, zamiluje si ho celá rodina. Kdo si hraje, nezlobí.
  • nosnost 200 kg
  • poštovné v ceně (Zásilkovna)
  --------
  Více o nových odměnách se dozvíte ve 3. aktualitě zde u projektu, včetně fotky Huupsátka.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 73.59
  (CZK 1,820)
 • remaining 27 from 33
  2 x Bichle speciál & 2 krabičky

  Jedna Bichle speciál nestačí? Toho si moc vážíme. S tou druhou totiž budete moci říct: "Hele tady máš Velkou svačinkovou bichli a koukni, kdo je tu na té stránce taky podepsaný?" Čeká Vás:
  • 2 x tištěná Bichle s podpisy autorek a osobním věnováním
  • 1 x Vaše jméno vytištěné v knize
  • 2 x krabička Zdravá sváča ZDARMA
  • 2 x neomezené členství "Jsem labužník"  na vicnezkucharka.cz *
  • poštovné v ceně (Zásilkovna)
  • 2 vysazené stromy navíc
  --------
  * Standardní cena prémiového členství "Jsem labužník" je 390 Kč na rok, časově neomezená varianta je k dispozici pouze nyní k nákupu na HitHitu.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 101.09
  (CZK 2,500)
 • sold 0
  NOVÁ ODMĚNA bez Bichle: Kurz Jídlověda

  Dárkový poukaz na školení "Jídlověda" s Margit Slimákovou.

  Školení probíhají pravidelně po celé ČR. Pražské termíny stojí o 600 Kč víc, takže pokud máte zájem o pražskou variantu, změňte prosím při objednávce částku na 4800 Kč.
  • Jako jedinou z odměn Vám tento dárkový poukaz doručíme už do týdne od konce kampaně
  --------
  Více o nových odměnách se dozvíte ve 3. aktualitě zde u projektu.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 169.83
  (CZK 4,200)
 • remaining 21 from 22
  Půl hromady podepsaných Bichlí se jménem

  Nejste troškař, máte náš respekt. Je nám jasné, co letos dostanou Vaši kamarádi od Ježíška. Je to skvělá volba, štěstí a vděk obdarovaných zaručen. :) A přidáme k tomu Vaše jméno. Co vše se tu na(půl)hromadilo?
  • 10 x tištěná Bichle s podpisy autorek
  • 3 x dárkový poukaz na elektronickou verzi Bichle
  • 1 x Vaše jméno vytištěné v knize
  • 10 x neomezené členství "Jsem labužník" na vicnezkucharka.cz
  • poštovné v ceně (Zásilkovna)
  • 3 vysazené stromy navíc
  --------
  * Standardní cena prémiového členství "Jsem labužník" je 390 Kč na rok, časově neomezená varianta je k dispozici pouze nyní k nákupu na HitHitu.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 222.40
  (CZK 5,500)
 • remaining 10 from 11
  Hromada podepsaných Bichlí se jménem

  Tohle je doslova hromada radosti. Nejen že si užijete parádní očmuchávání stránek hned u kupy knih, ale ještě potěšíte Bichlí taky hromadu přátel. Nahromadilo se nám tu:
  • 20 x tištěná Bichle s podpisy autorek
  • 5 x dárkový poukaz na elektronickou verzi Bichle
  • 1 x Vaše jméno vytištěné v knize
  • 20 x neomezené členství "Jsem labužník" na vicnezkucharka.cz
  • poštovné v ceně
  • 5 vysazených stromů navíc
  --------
  * Standardní cena prémiového členství "Jsem labužník" je 390 Kč na rok, časově neomezená varianta je k dispozici pouze nyní k nákupu na HitHitu.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 404.37
  (CZK 10,000)
 • Sold out!!
  Turbo Bichle & krabička zdarma

  Tohle je pěkně šťavnatý balíček za ještě šťavnatější cenu jen pro nejrychlejší z Vás! Nenechte ho odsvištět k někomu jinému. Co vše tu na Vás čeká?
  • 1 x tištěná Bichle s podpisy autorek
  • 1 x krabička Zdravá sváča ZDARMA
  • neomezené členství "Jsem labužník"  na vicnezkucharka.cz *
  • poštovné v ceně (Zásilkovna)
  --------
  Standardní cena prémiového členství "Jsem labužník" je 390 Kč na rok, časově neomezená varianta je k dispozici pouze nyní k nákupu na HitHitu.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 19.81
  (CZK 490)
 • Sold out!!
  Rychlo Bichle & krabička zdarma

  Turbo Bichle je v tahu? Tak nebuďte smutní jako krabička bez víčka a vyberte si tuhle její sestřičku, která je pořád za super cenu. Šup šup! Máme pro vás:
  • 1 x tištěnou Bichli s podpisy autorek
  • 1 x krabičku Zdravá sváča ZDARMA
  • neomezené členství "Jsem labužník"  na vicnezkucharka.cz *
  • poštovné v ceně (Zásilkovna)
  --------
  *   Standardní cena prémiového členství "Jsem labužník" je 390 Kč na rok, časově neomezená varianta je k dispozici pouze nyní k nákupu na HitHitu.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 21.84
  (CZK 540)
 • Sold out!!
  Sváča s autorkami & Bichle

  Připravíme pro Vás svačinu, ze které Vás bude přecházet zrak. K tomu Vám osobně doneseme tištěnou Bichli, ve které Vás také jmenovitě uvedeme. Co Vás čeká a nemine?
  • svačina osobně s autorkami Bichle
  • 1 x tištěná Bichle s podpisy autorek a osobním věnováním
  • Vaše jméno vytištěné v knize
  • neomezené členství "Jsem labužník"  na vicnezkucharka.cz *
  • 2 vysazené stromy navíc
  --------
  * Standardní cena prémiového členství "Jsem labužník" je 390 Kč na rok, časově neomezená varianta je k dispozici pouze nyní k nákupu na HitHitu.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 157.70
  (CZK 3,900)